Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά μάθαμε τι είναι η πράσινη κουκίδα στην κάμερα;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikler said:

Καλημέρα! όχι δεν ανταποκρίνεται μου γράφει, όπως και το samsung store.Έκανα επαναφορά εργοστασιακών  χτες βράδυ μήπως στρώσει αλλά τίποτα.

έκανα πριν λίγο επαναφορά και δείχνει πως έστρωσε.μου εβγαλε στην αρχή μήνυμα απο τη samsung ότι υπάρχει προσωρινό πρόβλημα αλλά για την ώρα όλα δουλεύουν κανονικά (samsung health,store κτλ.)

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον δεν του αρέσει το blur που κάνει το one ui 4, απενεργοποιηστε το και θα έχετε και ποιο smooth λειτουργία 8fa3c7605f340ca3c9190af6eaf070d4.jpg

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάθαμε τι είναι η πράσινη κουκίδα στην κάμερα;;
Μάλλον αναφέρεσαι είτε στον proximity sensor, είτε στην "ειδοποίηση" πως κάποια εφαρμογή χρησιμοποιεί την κάμερα ή το μικρόφωνο.
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, johnhoston said:

Συμφωνα με το down detector υπαρχει γενικο προβλημα

https://downdetector.com/status/samsung-shop/

Απο οτι ειδα εφτιαξε το θεμα με τον samsung account

Δε χρειάστηκε να του κανω επαναφορα ευτυχως

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ειδοποίηση πως κάποια εφαρμογή χρησιμοποιεί την κάμερα
Το έλεγε στις λεπτομέρειες σχετικά με το update. Στο privacy 44019184b7e90aea0436212a300b7a87.jpg

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο κλαμπ. Κάνε format και θα στρώσει...
Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ
πως κάνουμε format?

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pexths said:

πως κάνουμε format?

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

εργοστασιακές ρυθμίσεις

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ψιλολαγκαρει πάντως, δεν είναι και ότι πιο smooth...πχ όταν μπαίνεις στην εικόνα των widget. 

Θέλει δουλειά ακόμα το update.

Link to comment
Share on other sites

ειναι αξιοσημειωτο παντως το ΠΟΣΟ γρηγορα εδωσε το update για 12 νομιζω ειναι η μονη μετα τα pixel

αλλαζουν οι καιροι 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Θα παρακαλέσω να περιορίσουμε τους χαρακτηρισμούς για να μην έχουμε δυσάρεστες εκπλήξεις. Ο καθένας είναι ελεύθερος φυσικά να εκφράζει (εντός των πλαισίων του κανονισμού) τη γνώμη του και ο κόσμος διαβάζει και καταλαβαίνει. Οι χαρακτηρισμοί και προσβολές όμως δεν είναι αποδεκτά σε αυτό το forum. Αφαιρέθηκαν post, ας μείνουμε εκεί παρακαλώ και ας επανέλθουμε στα της συσκευής του τίτλου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε κατανάλωση ούτε εφαρμογές να μην ανοίγουν η να μου κλείνουν και δεν έχω κάνει επαναφορά

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η περίπτωση και να μην σχολιάζουν αυτοί που δεν έχουν θέματα, όπως το δικό μου και του αδερφού που τα κάναμε μαζί, δεν έχουν απολύτως κανένα θέμα ούτε σε λαγκ ούτε σε υπερκατανάλωση μπαταρίας

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως πρόβλημα και από εμένα, όλα δουλεύουν άψογα 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, sonakiasfun said:

Μετά την αναβάθμιση αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα με outlook,viber και Facebook.

Διακόπτονται συνέχεια..

Εννοείται ότι έγινε επανεγκατάσταση των εφαρμογών

Εγώ έχω διακοπές στο fb τις τελευταίες 2-3 μέρες χωρίς να έχω πάρει ακόμα την αναβαθμιση

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Δύο τρεις είναι οι έχοντες πρόβλημα αλλά μόνο εσύ βλέπεις παντού φαντασιες. Η έλλειψη κατανόησης σου δε μου επιτρέπει καν να συνεχίσω την κουβέντα μαζί σου. Ναι κάποιες φορές έχουν πρόβλημα οι αναβαθμίσεις. Και βγάλε τις παρωπίδες για τα Sony σου. Μην ανακατευεσαι στα χωράφια άλλων.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

και ένας εγω που έχω αρκετά προβλήματα με viber, yahoo και Gmail, σύνολο 4

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια καθαρή εγκατάσταση μετά από μεγάλο update συστήνεται πάντα. Λύνει  πολλά προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kiriakos_tjet said:

Τελικά μάθαμε τι είναι η πράσινη κουκίδα στην κάμερα;;

Η πράσινη κουκκίδα σημαίνει ότι κάποια εφαρμογή χρησιμοποιεί την κάμερα .

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Χθες βράδυ έκανα το update, μέχρι στιγμής όλα καλα.

υγ. Πρώτη δουλειά με το που έκανε επανεκκίνηση ήταν να κάνω ότι update υπήρχε στις εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

Αν και είχα μέρες να μπω, έριξα την dbt χωρίς επαναφορά και παίζουν άριστα όλα. Μόνο με την εφαρμογή tapo των καμερών tp link  είχα θέμα αλλά πήρε αναβάθμιση η ίδια και έφτιαξε. Μπαταρία βλέπω καλύτερη και συνολική εμπειρία άριστη. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα κι εγώ σε ελληνικό εχθές. Χωρίς επαναφορά,καθαρή εγκατάσταση κλπ. Μέχρι τώρα όλα καλά. Δεν έχει κάποιο θέμα με κόλλημα σε εφαρμογές. Έκανε και το watch 4 ένα update 95mb περίπου (αν και αυτό ακόμα το σκαλίζω και δεν έχω άποψη...) και είμαστε μια χαρά. Ας ελπίσουμε μα παραμείνουμε έτσι...

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έκατσε τέλεια και όπως σας έγραψα,  ανακαλύπτω συνέχεια μικρό πράγματα που έχουν  αλλάξει 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, baspats said:

Μια καθαρή εγκατάσταση μετά από μεγάλο update συστήνεται πάντα. Λύνει  πολλά προβλήματα

Ποιος το συστήνει; όταν έρχεται η αναβάθμιση στο κινητό γράφει η Samsung  κάτι τέτοιο ότι πρέπει να γίνει; 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...