Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως η ολονύχτια φορτιση ακόμη και σε χαμηλή φόρτιση μειώνει πιο πολύ την υγεία της μπαταρίας? Από όσο ξέρω κόβει στο 100% το λογισμικό την φορτιση και πλέον με την a.i έχουν αλλάξει τα πράγματα με τα μοτίβο χρήσης- φόρτισης, αλλά σε iPhone που είχα έχανε ποσοστό από την υγεία μπαταριας όταν άδειαζε τελείως ή όταν το φορτίζα όλο το βραδι.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dan81 said:

Μήπως η ολονύχτια φορτιση ακόμη και σε χαμηλή φόρτιση μειώνει πιο πολύ την υγεία της μπαταρίας? Από όσο ξέρω κόβει στο 100% το λογισμικό την φορτιση και πλέον με την a.i έχουν αλλάξει τα πράγματα με τα μοτίβο χρήσης- φόρτισης, αλλά σε iPhone που είχα έχανε ποσοστό από την υγεία μπαταριας όταν άδειαζε τελείως ή όταν το φορτίζα όλο το βραδι.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Από όσο ξέρω σταματάει η φόρτιση και δεν ξανά παίρνει. Μου το έχουν πει και τεχνικοί της smartec. 

Επίσης επειδή μαζευουμε πολλά αγχη, δε γίνεται να ζούμε με ένα ακόμα. Τουλάχιστον ας ξεκινάμε τη μέρα μας με γεμάτη μπαταρία χωρίς άγχος να ξεμείνουμε.  Και ας πέσει. Από το να πέσει από το βάλε βγάλε το προτιμώ..

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

Συμφωνώ αλλά δεν το κάνω για αυτό. Το κάνω γιατί απλά κάθε βράδυ κοιμάμαι τουλάχιστον 6 ώρες άρα το να φορτίζει στις 2 είναι άχρηστο για μένα. Απλό ?

Δεν καταλαβαίνω γιατί με κάνεις παράθεση,από την στιγμή που δεν σχολίασα το δικό σου σχόλιο άλλα αλλού συμφορουμίτη,ο οποιος δεν ανέφερε πουθενά φόρτιση κατά τον ύπνο(γιατι δεν φορτιζουν ολοι τις συσκευες τους μόνο όταν κοιμούνται).

Link to comment
Share on other sites

Γιατί απαγορεύεται να σε κάνει κάποιος παράθεση?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

υπάρχουν γραμματοσειρές που να υποστηρίζουν ελληνικά; και αν ναι πως τις περνάμε;

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, costsa41 said:

Οθόνη. Μέγεθος γραμματοσειράς. Πάτα εκεί και θα σου βγάλει τις υπάρχουσες και μετά μπορείς να δεις και πολλές άλλες. Μάλλον αυτό θέλεις.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

όχι δεν εννοώ αυτο..εννοώ γραμματοσειρές που να υποστηρίζουν ελληνικούς χαρακτήρες εκτός από τις υπάρχουσες που έχει το galaxy store. Εφαρμογή βρήκα να το κάνει, γραμματοσειρά δεν έχω βρει

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Γιατί απαγορεύεται να σε κάνει κάποιος παράθεση?

Εγραψα κάπου οτι απαγορευεται κάποιος να με κάνει παράθεση(έμενα ή κάποιον άλλο)γενικα και αόριστα?🤔

Το ότι δεν κολλούσε η απάντηση του συμφορουμιτη στην παράθεση μου εγώ σχολίασα.

Απο εκει και πέρα,αν θέλει κάποιος να περιμένει 3 και 4+ώρες,ας φορτίζει(πέραν της νύχτας) τόσο μεγάλες μπαταρίες με αργό φορτιστή,αν δεν τον πειραζει.

 

 

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί με κάνεις παράθεση,από την στιγμή που δεν σχολίασα το δικό σου σχόλιο άλλα αλλού συμφορουμίτη,ο οποιος δεν ανέφερε πουθενά φόρτιση κατά τον ύπνο(γιατι δεν φορτιζουν ολοι τις συσκευες τους μόνο όταν κοιμούνται).

γιατι αναφερθηκες στην 4ωρη φορτιση που αναφερθηκα εγω (τουλαχιστον αρχικα). Τωρα αν απαγορευεται να σχολιαζω το σχολιο σου, επειδη δεν με ειχες κανει παραθεση ενω αναφερθηκες στη συζητηση που ειχε ξεκινησει νωριτερα απο αλλον και ειχα απαντησει εγω, πραγματικα λυπαμαι για την λογικη σου. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξεσκιστει να κουβαλαμε σε τσαντες power bank , φορτιστες κτλ.Εαν κανεις σωστη αργη  φορτιση τα βραδια και σου κρατα ολη μερα εισαι αρχηγος!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

γιατι αναφερθηκες στην 4ωρη φορτιση που αναφερθηκα εγω (τουλαχιστον αρχικα). Τωρα αν απαγορευεται να σχολιαζω το σχολιο σου, επειδη δεν με ειχες κανει παραθεση ενω αναφερθηκες στη συζητηση που ειχε ξεκινησει νωριτερα απο αλλον και ειχα απαντησει εγω, πραγματικα λυπαμαι για την λογικη σου. 

Ρε παιδιά κυριολεκτικά γιατί γράφετε ότι να ναι?

α)γυρισε στην προηγουμενη σελιδα και βρές μου που αναφέρθηκες ότι κάνεις 4ώρες συγκεκριμένα να φορτίσεις το κινητό που ανέφερα εγώ.Ασε που ήμουν ξεκάθαρος στο σχόλιο μου,που δεν αφορούσε το δικό σου...

On 29/9/2021 at 7:09 ΜΜ, Fulgore1 said:

5000mah μπαταρία με ένα αργό φορτιστή 5W πχ, παίζει να θέλει 4+ώρες να φορτίσει.

β)το έγραψα ήδη στον συμφορουμίτη πιο πάνω και απορώ γιατί το ξαναγράφεις και εσύ.

Εγραψα εγώ πουθενα οτι απαγορεύεται να σχολιάσεις δικό μου σχόλιο?

Εκανες παράθεση το σχολιο μου λέγοντας γιατί χρησιμοποιείς την αργή φόρτιση το βράδυ,ενώ εγώ απάντησα στον συμφορουμίτη για φόρτιση γενικά και αόριστα για όλες τις ώρες και οτι και να αλλάξει στα 2.5χρόνια την μπαταρία,δεν τρέχει τιποτα. Αλλο το ένα,άλλο το άλλο. 

Αυτό είναι και το όλο point της ταχυφόρτισης.

Δεν κάνει όλος ο κόσμος την ίδια χρήση, ούτε φορτίζουν όλοι την συσκευή τους μόνο το βράδυ(για να μην τους απασχολεί η αργή φόρτιση), ουτε φορτίζουν και όλοι το ίδιο ποσοστό κάθε φορά....

Οταν για παράδειγμα έχεις 65W φόρτισης,ακόμα και το βράδυ να μην το φορτίσεις το κινητό και να το φορτίσεις όταν ξυπνήσεις,μέχρι να φύγεις είναι το κινητό σχεδόν γεμάτο. Η αν για παράδειγμα ξέχασες να το φορτισεις το βράδυ/πριν φύγεις,εαν το φορτίσεις λίγο όταν είσαι έξω/στην δουλειά,να σου γεμίσει η συσκευή σε μερικά λεπτά.

Για αναλώσιμα πράγματα μιλάμε,και έχουμε πολύ σημαντικότερα πράγματα/προβλήματα στην ζωή μας να μας απασχολούν,από την υγεία της μπαταρίας μετά από 2-3χρόνια.

Τέλος όπως έγραψα και πιο πίσω μακάρι το μοναδικό πρόβλημα που θα παρουσιάσει η συσκευή στα 3-4 χρόνια να είναι μόνο μια αλλαγή μπαταρίας,γιατί όλα τα άλλα κοστίζουν πολύ περισσότερο για επισκευή.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, s_wind said:

Εχουμε ξεσκιστει να κουβαλαμε σε τσαντες power bank , φορτιστες κτλ.Εαν κανεις σωστη αργη  φορτιση τα βραδια και σου κρατα ολη μερα εισαι αρχηγος!

Εαν αγοράζεις συσκευή με μεγάλη αυτονομία/μπαταρία ,γρήγορο φορτιστή ή και τα 2,δεν σε απασχολούν τα παραπάνω.

Για παράδειγμα το Asus rogphone 5 με 6000μπαταρία,1080p οθόνη (και όχι 1440p όπως το S21ultra), και 65w ταχυφόρτιση,τα ξεχνάς όλα αυτά. Το ίδιο και σε mid range συσκευές τύπου Samsung A52s 5G.

Ενας απο τους κυριους λόγους μεταξύ άλλων προφανώς που πολλοί επιλέγουν το S21 ultra του θέματος,είναι κλασσικά για την μεγαλύτερη μπαταρία σε σχέση με τα μικρότερα s21 μεταξύ άλλων.

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελενοσαστε με την φόρτιση.  Εγώ προσωπικά θα συμφωνήσω με το παλικάρι που είπε να χαρούμε το κινητό μας κ να το φορτίζουμε γρήγορα δεν είναι κ το παιδί μας ,ένα άψυχο πράγμα είναι που πρέπει να  μας υπηρετεί κ όχι να το υπηρετούμε κ όντως μετά από 4 με 5 χρόνια αν είναι να αλλάξουμε μπαταρία.... δεν έγινε και τίποτα.  Αν θυμάστε μερικά post ποιο πίσω όταν το αγόρασα κ είχα στείλει email στην samsung για το αν καταπονηθεί η μπαταρία στην γρήγορη φόρτιση μου απάντησαν  ( ότι αν χρησιμοποιώ τον γνήσιο φορτιστή με το καλώδιο της δεν επηρεάζεται η μπαταρία) άρα το ποιο είναι σωστό κ ποιο λάθος.....; τέλος πάντων ο καθένας μπορεί να κάνει όποια φόρτιση θέλει κ να μην το έχει τόσο άγχος.  Πριν 10 χρόνια λέγαμε αντε να φόρτιση το μπ....λο  για να φύγω.  Τώρα μας τα παρέχουν όλες τις πολυτέλειες κ αργή κ γρήγορη και εξερετικα γρήγορη και συνεχίζουμε τον παλιό πατροπαραδοτο τρόπο φόρτισης όπως 10 χρόνια πίσω. Μην παρεξηγηθώ δικιά μου άποψη, ο καθένας πρατει όπως θέλει. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, challenge143 said:

Παιδιά μην τρελενοσαστε με την φόρτιση.  Εγώ προσωπικά θα συμφωνήσω με το παλικάρι που είπε να χαρούμε το κινητό μας κ να το φορτίζουμε γρήγορα δεν είναι κ το παιδί μας ,ένα άψυχο πράγμα είναι που πρέπει να  μας υπηρετεί κ όχι να το υπηρετούμε κ όντως μετά από 4 με 5 χρόνια αν είναι να αλλάξουμε μπαταρία.... δεν έγινε και τίποτα.  Αν θυμάστε μερικά post ποιο πίσω όταν το αγόρασα κ είχα στείλει email στην samsung για το αν καταπονηθεί η μπαταρία στην γρήγορη φόρτιση μου απάντησαν  ( ότι αν χρησιμοποιώ τον γνήσιο φορτιστή με το καλώδιο της δεν επηρεάζεται η μπαταρία) άρα το ποιο είναι σωστό κ ποιο λάθος.....; τέλος πάντων ο καθένας μπορεί να κάνει όποια φόρτιση θέλει κ να μην το έχει τόσο άγχος.  Πριν 10 χρόνια λέγαμε αντε να φόρτιση το μπ....λο  για να φύγω.  Τώρα μας τα παρέχουν όλες τις πολυτέλειες κ αργή κ γρήγορη και εξερετικα γρήγορη και συνεχίζουμε τον παλιό πατροπαραδοτο τρόπο φόρτισης όπως 10 χρόνια πίσω. Μην παρεξηγηθώ δικιά μου άποψη, ο καθένας πρατει όπως θέλει. 

Συμφωνώ . Τι να πούμε και εμείς που έχουμε το ρολόι και τα buds και φορτίζουμε 3 συσκευές... Δεν θα ξεχάσω ένα παλαιότερο post που έλεγε ένας φίλος ότι χρειάστηκε να φύγει επειγόντως για το παίδων και είχε 25%. Μετά από αυτό δεν ασχολούμαι καθόλου. Το βάζω το απόγευμα για 1,5 ώρα στον 25w και με κρατάει μέχρι το άλλο απόγευμα. Στην ανάγκη θα βρεθεί ένας με type-c και θα βγει η μέρα. 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Ρε παιδιά κυριολεκτικά γιατί γράφετε ότι να ναι?

α)γυρισε στην προηγουμενη σελιδα και βρές μου που αναφέρθηκες ότι κάνεις 4ώρες συγκεκριμένα να φορτίσεις το κινητό που ανέφερα εγώ.Ασε που ήμουν ξεκάθαρος στο σχόλιο μου,που δεν αφορούσε το δικό σου...

β)το έγραψα ήδη στον συμφορουμίτη πιο πάνω και απορώ γιατί το ξαναγράφεις και εσύ.

Εγραψα εγώ πουθενα οτι απαγορεύεται να σχολιάσεις δικό μου σχόλιο?

Εκανες παράθεση το σχολιο μου λέγοντας γιατί χρησιμοποιείς την αργή φόρτιση το βράδυ,ενώ εγώ απάντησα στον συμφορουμίτη για φόρτιση γενικά και αόριστα για όλες τις ώρες και οτι και να αλλάξει στα 2.5χρόνια την μπαταρία,δεν τρέχει τιποτα. Αλλο το ένα,άλλο το άλλο. 

Αυτό είναι και το όλο point της ταχυφόρτισης.

Δεν κάνει όλος ο κόσμος την ίδια χρήση, ούτε φορτίζουν όλοι την συσκευή τους μόνο το βράδυ(για να μην τους απασχολεί η αργή φόρτιση), ουτε φορτίζουν και όλοι το ίδιο ποσοστό κάθε φορά....

Οταν για παράδειγμα έχεις 65W φόρτισης,ακόμα και το βράδυ να μην το φορτίσεις το κινητό και να το φορτίσεις όταν ξυπνήσεις,μέχρι να φύγεις είναι το κινητό σχεδόν γεμάτο. Η αν για παράδειγμα ξέχασες να το φορτισεις το βράδυ/πριν φύγεις,εαν το φορτίσεις λίγο όταν είσαι έξω/στην δουλειά,να σου γεμίσει η συσκευή σε μερικά λεπτά.

Για αναλώσιμα πράγματα μιλάμε,και έχουμε πολύ σημαντικότερα πράγματα/προβλήματα στην ζωή μας να μας απασχολούν,από την υγεία της μπαταρίας μετά από 2-3χρόνια.

Τέλος όπως έγραψα και πιο πίσω μακάρι το μοναδικό πρόβλημα που θα παρουσιάσει η συσκευή στα 3-4 χρόνια να είναι μόνο μια αλλαγή μπαταρίας,γιατί όλα τα άλλα κοστίζουν πολύ περισσότερο για επισκευή.

ΟΚ εγγραψα 5 ωρες περιπου, οχι 4, εκει κολλας? ελεος μερικοι πραγματικα, ηθελα να σχολιασω την αναρτηση σου και το εχεις κανει θεμα, πραγματικα ελεος....

On 29/9/2021 at 5:48 ΜΜ, Nikos_Mpl said:

 Κανω 5ωρη φορτιση περιπου.

 

και για να τελειωνει το θεμα, προφανως για να σε κανω παραθεση ηθελα να πω πανω σε αυτα που λες οτι αν σε βολευει να φορτιζεις νυχτα, γιατι να φθειρεις τη μπαταρια!

Αυτο που λετε οτι μετα απο 4-5 χρονια θα χαλασει η μπαταρια και δεν εγινε τιποτα ειναι η μια οψη. Η αλλη ειναι οτι απο τον 1ο χρονο και επειτα ισως εχεις μια τετοια πτωση που να σε ενοχλει, αναλογως ποσο τη χαλασες τη μπαταρια και αναλογως ποσο το δουλευεις το κινητο. Εγω λοιπον αυτο ηθελα να δειξω, οτι αν κοιμασαι 6 ωρες, μπορεις να εχεις την μπαταρια σαν καινουρια και πληρη καθε πρωι να κανεις τη δουλεια σου ο,τι και να γινει γιατι μπορει καποιος να μην το εχει σκεφτει ετσι. Αλλο να χαλασει στα 4-5 χρονια και αλλο στο 2ο να εχεις χασει το 20% της αυτονομιας σου.....κατι που δεν λεει κανεις.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έχει βάλει την Beta μπορεί να μας πει εντυπώσεις;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, miltos74 said:

Update Οκτωβρίου...Ασφαλείας μόνο. 280κατι  mb.

ποια χωρα ειναι..?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω βάλει. Εαν σκέφτεσαι να την βάλεις περίμενε αυτή την την εβδομάδα για την beta 2. Προς το παρών πολλά bug και κάκιστη μπαταρία. Κατά τα άλλα minor changes , όπως έχω ξαναγράψει θα το έλεγα one up 3.5 και όχι 4

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, miltos74 said:

Update Οκτωβρίου...Ασφαλείας μόνο. 280κατι  mb.

το πήρε και το γερμανικό

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, miltos74 said:

Ισπανικό φίλε μου.

Ευχαριστω για την απαντηση να δουμε το ελληνικο ποτε θαρθει...το μπαγκλαντες και μεις μειναμε..😄

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, challenge143 said:

 Πριν 10 χρόνια λέγαμε αντε να φόρτιση το μπ....λο  για να φύγω.  Τώρα μας τα παρέχουν όλες τις πολυτέλειες κ αργή κ γρήγορη και εξερετικα γρήγορη και συνεχίζουμε τον παλιό πατροπαραδοτο τρόπο φόρτισης όπως 10 χρόνια πίσω. Μην παρεξηγηθώ δικιά μου άποψη, ο καθένας πρατει όπως θέλει. 

 

17 ώρες πριν, costsa41 said:

Πραγματικά μην τρελαίνεστε με τη φόρτιση του τηλεφώνου!! 

 

17 ώρες πριν, pchrono said:

Δεν θα ξεχάσω ένα παλαιότερο post που έλεγε ένας φίλος ότι χρειάστηκε να φύγει επειγόντως για το παίδων και είχε 25%. Μετά από αυτό δεν ασχολούμαι καθόλου. 

Αυτο ακριβώς έγραψα απο το πρώτο σχόλιο μου και ο συμφορουμίτης Νικος κόλλησε συγκεκριμένα στην φόρτιση το βράδυ(που είναι η μοναδική περίπτωση που όντως βολεύει η αργή φόρτιση),παρόλο που την πλειοψηφια του κοσμου την ενδιαφέρει η φορτιση εντος της ημερας.

Βασικά ακόμα και σε Iphone μεριά,δεν είναι λίγες οι φορές που εχω δει κόσμο να κράζει άλλους που η υγεια της μπαταριας τους έχει γίνει εμμονή/ψυχολογικό.

Ασε που αν είναι να το ψειρίσουμε και άλλο το θέμα της μπαταρίας,τότε μετά πάμε και στο ότι πρέπει να χρησιμοποιούμε την συσκευή 20%-80% και να μην την αφήνουμε να φορτίζει πλήρως. Τρέχα γύρευε με λίγα λόγια.

Και όλο αυτό για την 25W ταχυφόρτιση του S21 ultra,η οποία είναι η πιο αργή της αγοράς,ακόμα και απο mid range συσκευές πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποση ωρα φορτιζει ο φορτιστης της Sammy ??

Eπισης εχω εναν 65W απο xiaomi αλλα δε βλεπω γρηγορη φορτσιη,ειναι αλλο πρωτόκολλο?

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kek said:

Σε ποση ωρα φορτιζει ο φορτιστης της Sammy ??

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21_ultra-review-2219p3.php

So, if you are using the said 25W Samsung adapter, then a 30-minute charge from flat will replenish 54% of the battery. One hour gets you to 95%, while a full charge requires 1:11 minutes. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2021 at 4:54 ΜΜ, Fulgore1 said:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21_ultra-review-2219p3.php

So, if you are using the said 25W Samsung adapter, then a 30-minute charge from flat will replenish 54% of the battery. One hour gets you to 95%, while a full charge requires 1:11 minutes. 

 

 

Για την ακρίβεια κάνει ακριβώς 1 ώρα και 9 λεπτά. Τεσταρισμενο αρκετές φορές στην πράξη... 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...