Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα εγγραφη οθονης και του το εδειξα αλλα ο υπαλληλος ηθελε να το διαπιστωσει απο μονος του.

 

Αν δεν βαριέσαι, πήγαινε για το για έλεγχο στην smartec. Αν έχει κάτι, θα το βρουν.

Link to comment
Share on other sites

Μολις το ξανακανε!Αυριο παλι πρωι πρωι μπαστακας στον Κωτσοβολο.Τραβηξα βιντεο αυτη τη φορα.Θα κατσω εκει μεχρι να μ δωσουν καινουριο!
Link to comment
Share on other sites

Μολις το ξανακανε!Αυριο παλι πρωι πρωι μπαστακας στον Κωτσοβολο.Τραβηξα βιντεο αυτη τη φορα.Θα κατσω εκει μεχρι να μ δωσουν καινουριο!

 

Υπάρχουν ολα τα παρελκόμενα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ξυπνησα πρωι πρωι κ πηγα στο καταστημα για να ζητησω αντικατασταση της συσκευης.Μου λεει ο υπαλληλος,δειξ'τε μου το προβλημα που εχει για να προχωρησουμε σε αντικατασταση.Μαντεψτε!Εκατσα 45 λεπτα ακριβως στο καταστημα και δεν το εκανε ουτε μια φορα.Εφυγα σαν ηλιθιος.Απο εκεινη τη στιγμη μεχρι τωρα,δεν το εχει ξανακανει.Δεν πειραξα απολυτως τιποτα στη συσκευη.Λιγα λεπτα πριν ξεκινησω να παω στο καταστημα εννοειται πως τσεκαρα ξανα κ ξανα την εφαρμογη της καμερας και συνεχως κρασαρε.Αν εχεις τυχη διαβαινε!Αν το ξανακανει θα δω τι θα κανω.

ο νόμος του μέρφυ

Εγώ φίλε θα σου πρότεινα να το είχες καταγράψει το πρόβλημα σε ένα άλλο κινητό κ να τους έδειχνε ς πόσο συχνά το κάνει Κ ότι ανά πάσα στιγμή με προδίδει η κάμερα όταν την χρειάζομαι κ χρειάζομαι αντικατάσταση. ( με αυτόν τον τρόπο είχα πετύχει αντικατάσταση της τηλεόρασης του σπιτιού μου)

έξυπνο

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα τελικα!Πηγα οργανωμενος κ αποφασισμενος.Ειχα τραβηξει σε βιντεο το προβλημα αλλα ευτυχως σημερα το παρουσιασε και στον υπαλληλο,οποτε πειστηκε.Μου εδωσαν καινουριο σφραγισμενο.Τωρα εκανα το setup και βλεπουμε!Ευχαριστω για την συμβουλη του φιλου!
Link to comment
Share on other sites

Αντε καλορίζικο. Θα το ευχαριστηθείς πίστεψε με αυτή την φορά η samsung έχει κάνει τρομερή δουλειά. Την καλύτερη συσκευή πήρες.
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα τελικα!Πηγα οργανωμενος κ αποφασισμενος.Ειχα τραβηξει σε βιντεο το προβλημα αλλα ευτυχως σημερα το παρουσιασε και στον υπαλληλο,οποτε πειστηκε.Μου εδωσαν καινουριο σφραγισμενο.Τωρα εκανα το setup και βλεπουμε!Ευχαριστω για την συμβουλη του φιλου!

 

Μπράβο! Χαίρομαι που ξεμπερεψες. Και μην ξεχάσεις να κάνεις ζουμ στο φεγγάρι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που έχω mac μπορώ να αλλάξω csc για να βαλω άλλη χώρα με samkey για να έχω call recording ? Δεν έχω windows .... και το samkey δεν τρέχει σε virtual windows παράθυρο .....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που έχω mac μπορώ να αλλάξω csc για να βαλω άλλη χώρα με samkey για να έχω call recording ? Δεν έχω windows .... και το samkey δεν τρέχει σε virtual windows παράθυρο .....

 

Καν το με odin

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα τελικα!Πηγα οργανωμενος κ αποφασισμενος.Ειχα τραβηξει σε βιντεο το προβλημα αλλα ευτυχως σημερα το παρουσιασε και στον υπαλληλο,οποτε πειστηκε.Μου εδωσαν καινουριο σφραγισμενο.Τωρα εκανα το setup και βλεπουμε!Ευχαριστω για την συμβουλη του φιλου!

 

πολύ ωραία.

ενημερωτικά αν και εύχομαι να μην χρειαστεί, η συσκευή που πήρες σαν αντικατάσταση είναι καινούρια και η εγγύηση ξεκινάει από σήμερα που την παρέλαβες. αν, μακριά από εδώ, είναι και αυτή προβληματικη δικαιούσε εκ νέου doa και όλα τα υπόλοιπα.

αυτό στο λέω από προσωπική εμπειρία γιατί άκουσα κάποια στιγμή στο κοντινό παρελθόν κάτι χαζά και η αντίδραση μου ήταν τέτοια που πιστεύω ότι ο υπάλληλος θα με θυμάται για πολύ καιρό ακομα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που έχω mac μπορώ να αλλάξω csc για να βαλω άλλη χώρα με samkey για να έχω call recording ? Δεν έχω windows .... και το samkey δεν τρέχει σε virtual windows παράθυρο .....

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder

 

Διάβασα ότι δουλεύει!

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία.

ενημερωτικά αν και εύχομαι να μην χρειαστεί, η συσκευή που πήρες σαν αντικατάσταση είναι καινούρια και η εγγύηση ξεκινάει από σήμερα που την παρέλαβες. αν, μακριά από εδώ, είναι και αυτή προβληματικη δικαιούσε εκ νέου doa και όλα τα υπόλοιπα.

αυτό στο λέω από προσωπική εμπειρία γιατί άκουσα κάποια στιγμή στο κοντινό παρελθόν κάτι χαζά και η αντίδραση μου ήταν τέτοια που πιστεύω ότι ο υπάλληλος θα με θυμάται για πολύ καιρό ακομα

 

Ναι,το ρωτησα και μου το ειπαν αυτο.Μου εκοψαν και αποδειξη με σημερινη ημερομηνια.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου και πάλι καλησπέρα κάτοχος εδώ και κάνα δεκαήμερο του τηλεφώνου.Ειμαι ευχαριστημένος απλά πρώτον δεν μου συνδέονται τα ασύρματα ακουστικά της edifier που αγορασα και δεν ξερω γιατι...Ενω στο αιφον πριν ηταν μια χαρα δεν ξερω τι γινεται δεν τα βρισκει καν το μπλουτουθ.Και μετα ηθελα να ρωτησω πηρα πριν κανα μηνα το gt2 pro αλλα με τρωει να παρω να δοκιμασω και ενα ρολοι της samsung αλλα σε θεμα μπαταριας ειναι ολα χαλια?σκεφτομαι να δοκιμασω ενα αλλα μην σκασω και 400 ευρω χεχεχεχεχ εχετε μια γνωμη να δωσετε?Σας χαιρετω!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου και πάλι καλησπέρα κάτοχος εδώ και κάνα δεκαήμερο του τηλεφώνου.Ειμαι ευχαριστημένος απλά πρώτον δεν μου συνδέονται τα ασύρματα ακουστικά της edifier που αγορασα και δεν ξερω γιατι...Ενω στο αιφον πριν ηταν μια χαρα δεν ξερω τι γινεται δεν τα βρισκει καν το μπλουτουθ.Και μετα ηθελα να ρωτησω πηρα πριν κανα μηνα το gt2 pro αλλα με τρωει να παρω να δοκιμασω και ενα ρολοι της samsung αλλα σε θεμα μπαταριας ειναι ολα χαλια?σκεφτομαι να δοκιμασω ενα αλλα μην σκασω και 400 ευρω χεχεχεχεχ εχετε μια γνωμη να δωσετε?Σας χαιρετω!!!

Γιά ρολόι την μεγαλύτερη μπαταρία την έχει το Watch 1 και κρατάει περίπου 3 με 4 μέρες. Κοστίζει καινούργιο 180€ περίπου

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν το 3 επειδή ίσως να είναι πιο σύγχρονο/γρήγορο αλλά οκ θα το δω και το αρχικό.Σε ευχαριστώ πολύ!Όσο για τα ασύρματα ξέρει κάποιος πως να τα συνδέσω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που έχω mac μπορώ να αλλάξω csc για να βαλω άλλη χώρα με samkey για να έχω call recording ? Δεν έχω windows .... και το samkey δεν τρέχει σε virtual windows παράθυρο .....

 

έχει call recording το s21 ultra? πώς ακριβώς το ενεργοποιούμε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν το 3 επειδή ίσως να είναι πιο σύγχρονο/γρήγορο αλλά οκ θα το δω και το αρχικό.Σε ευχαριστώ πολύ!Όσο για τα ασύρματα ξέρει κάποιος πως να τα συνδέσω?

 

Σε οτι αφορά το Galaxy Watch, επιβεβαιώνω και εγώ οτι η μπαταρία του κρατάει 5 μέρες... και μερικές φορές έχει πιάσει και 6η.

Για τα ακουστικά δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Μπορείτε να μου προτείνετε ποιο πρόγραμμα έχετε βάλει για να μετράει τη Θερμοκρασία του κινητού;

 

Είμαι μόνιμα έξω και κάτω τα σαραντάρια και το κινητό υπερθερμενεται και χάνει φωτεινότητα..πολυ λογικό με τέτοιες θερμοκρασίες αλλά κι εγώ του πίνω το αίμα σε gps και photos.. ενω κατω απο τον ήλιο βλέπεις κανονικά.. τις τελευταίες ημερες μου θύμισε το s6 που δεν εβλεπα καν..

Link to comment
Share on other sites

θεματάκια αρκετά τελευταία απο χρήστες διαβάζουμε...

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με 43 βαθμούς υπό σκιά και δεν ξέρω εγώ πόσο φτάνει όταν είσαι απευθείας στον ήλιο τι θέλετε να κάνουνε και τα κινητά... Ξεκινάνε με throttling πριν καν τα χρησιμοποιήσεις..

 

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει call recording το s21 ultra? πώς ακριβώς το ενεργοποιούμε αυτό;

 

Πρέπει να αλλάξεις ρομ. Εγώ έβαλα Ινδονησίας και έχω call recording, νομίζω και Ταυλανδης εχει

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

χωρες που υποστηριζουν call recording:

Bangladesh (BNG) Call only

Thailand (CAM/MYM/THL) Call + SPay

Egypt (EGY) Call only

Israel (ILO) Call only

Laos (LAO) Call only

Libya (BTC/LYS) Call only

Nepal (NPL) Call only

Sri Lanka (SLK) Call only

Allergy (TMC/WTL) Call only

Tunisia (TUN) Call only

Vietnam (XXV) Call + SPay

Indonesia (XID) Call only

India (INS) call + SPay

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να αλλάξετε rom κι όχι να βάλετε το cube acr από google play;

Εγώ με S21 αυτό χρησιμοποιώ ακόμα και στο Note 10 που είχα πριν.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...