Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μαμά ζελατίνα που είχε στην οθόνη έγινε χάλια και ανγκάστηκα να τη βγάλω.

Γνωρίζει κανείς αν στο service μπορούν να περάσουν την ίδια μην πηγαίνω τσάμπα ?

Link to comment
Share on other sites

Η μαμά ζελατίνα που είχε στην οθόνη έγινε χάλια και ανγκάστηκα να τη βγάλω.

Γνωρίζει κανείς αν στο service μπορούν να περάσουν την ίδια μην πηγαίνω τσάμπα ?

 

αν πας στην smartec στο χαιδαρι θα σου βαλουν την ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Thanks !

Εφυγα !! :)

 

Kαλη τυχη! Εγω πηγα σημερα το πρωι και ειχε 11 ατομα ουρα! Εφυγα... :(

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλη τυχη! Εγω πηγα σημερα το πρωι και ειχε 11 ατομα ουρα! Εφυγα... :(
Πήγα. Δεν είχε ουρά και σε 10 λεπτά την είχαν βάλει.

 

Άψογη τοποθέτηση και αίσθηση σαν την προηγούμενη.

 

Απλά έχω την εντύπωση πως δεν καλύπτει όλη την οθόνη όπως η προηγούμενη. Έχω την αίσθηση πως αφήνει λίγο κενό γύρω γύρω (χιλιοστά). Ενώ δεν το είχα παρατηρήσει πριν.

 

 

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγα. Δεν είχε ουρά και σε 10 λεπτά την είχαν βάλει.

 

Άψογη τοποθέτηση και αίσθηση σαν την προηγούμενη.

 

Απλά έχω την εντύπωση πως δεν καλύπτει όλη την οθόνη όπως η προηγούμενη. Έχω την αίσθηση πως αφήνει λίγο κενό γύρω γύρω (χιλιοστά). Ενώ δεν το είχα παρατηρήσει πριν.

 

 

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

 

Όταν πας για μεμβράνη δεν ισχύει η ουρά, να το ξέρετε μην περιμένετε άδικα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μετά από μήνες εμφανίστηκε το ίδιο πρόβλημα. Έχω συνδεδεμένα στο κινητό, (Samsung S21 Ultra), κάθε μέρα Bluetooth ακουστικό της Platronics και το Huawei watch GT2.

Παλαιότερα όταν ήθελα να πάρω τηλέφωνο το κινητό αντί να δίνει προτεραιότητα σύνδεσης στο ακουστικό, έδινε στο ρολόι, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω π.χ. επανάκληση κάποιας κλήσης γιατί αυτή πήγαινε στο ρολόι αντί του ακουστικού και έπρεπε να το ρυθμίζω επιτόπου κάθε φορά από το κινητό.

Επίσης κάποιες φορές απαντούσα σε κλήση και αντί του ακουστικού άκουγα τον συνομιλητή μου στο ρολόι και άντε πάλι ρύθμιση από το κινητό.

Κάποια στιγμή εδώ στο Forum κάποιος ανέφερε πως η λύση είναι να ξετσεκάρουμε από τις ρυθμίσεις του Bluetooth του κινητού, (για προχωρημένους), την επιλογή "Συγχρονισμός ήχου κλήσης" και όντως το πρόβλημα είχε λυθεί, μέχρι πριν 1-2 βδομάδες που αν δεν θυμάμαι λάθος έγινε αναβάθμιση στο ρολόι. Τώρα πάλι τα ίδια, το κινητό δίνει προτεραιότητα στο ρολόι αντί του ακουστικού, τι κάνουμε;

Καμιά λύση κάποιος...

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μετά από μήνες εμφανίστηκε το ίδιο πρόβλημα. Έχω συνδεδεμένα στο κινητό, (Samsung S21 Ultra), κάθε μέρα Bluetooth ακουστικό της Platronics και το Huawei watch GT2.

Παλαιότερα όταν ήθελα να πάρω τηλέφωνο το κινητό αντί να δίνει προτεραιότητα σύνδεσης στο ακουστικό, έδινε στο ρολόι, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω π.χ. επανάκληση κάποιας κλήσης γιατί αυτή πήγαινε στο ρολόι αντί του ακουστικού και έπρεπε να το ρυθμίζω επιτόπου κάθε φορά από το κινητό.

Επίσης κάποιες φορές απαντούσα σε κλήση και αντί του ακουστικού άκουγα τον συνομιλητή μου στο ρολόι και άντε πάλι ρύθμιση από το κινητό.

Κάποια στιγμή εδώ στο Forum κάποιος ανέφερε πως η λύση είναι να ξετσεκάρουμε από τις ρυθμίσεις του Bluetooth του κινητού, (για προχωρημένους), την επιλογή "Συγχρονισμός ήχου κλήσης" και όντως το πρόβλημα είχε λυθεί, μέχρι πριν 1-2 βδομάδες που αν δεν θυμάμαι λάθος έγινε αναβάθμιση στο ρολόι. Τώρα πάλι τα ίδια, το κινητό δίνει προτεραιότητα στο ρολόι αντί του ακουστικού, τι κάνουμε;

Καμιά λύση κάποιος...

Τώρα που ήμουν στο αυτοκίνητο είχα ενωμένο το honor watch 2 το αντίστοιχο της huawei. Στο αυτοκίνητο έχω το rlink2 που ένωσα με το τηλέφωνο. Όταν με πήραν τηλέφωνο το τηλέφωνο έδωσε προτεραιότητα στο rlink2 και όχι στο ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

Είτε το έχω στην κανονική φόρτιση, είτε στην γρήγορη, βγάζει ακριβώς ίδιο χρόνο πλήρους φόρτισης. Μπορεί να το ελέγξει και κάποιος άλλος αν είναι το ίδιο και σε εσάς;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Είτε το έχω στην κανονική φόρτιση, είτε στην γρήγορη, βγάζει ακριβώς ίδιο χρόνο πλήρους φόρτισης. Μπορεί να το ελέγξει και κάποιος άλλος αν είναι το ίδιο και σε εσάς;
Κατά 99% οφείλεται στο καλώδιο.

 

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο κάνει με το μαμά καλώδιο. Μόνο στην εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση έχει διαφορά στο μισό χρόνο

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο κάνει με το μαμά καλώδιο. Μόνο στην εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση έχει διαφορά στο μισό χρόνο

Έτσι και εμένα. Μόνο στην εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση αλλάζει στο μισο

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ρολόι σε κάθε του αναβάθμιση κάτι φτιάχνει και χαλάει άλλα τόσα. Φυσικά δε φταίει το τηλέφωνο. Αναζήτησε τη λύση στο ρολόι και γράψε στο νήμα του ρολογιού μήπως κάποιος έχει την απάντηση.
Έχω το ίδιο θέμα με το GT2 pro.

 

Πλέον έχω καταντήσει να μην το φοράω γιατί μιλάω πολύ με ανοιχτή συνομιλία στο αμάξι.

Δυστυχώς είναι θέμα software του ρολογιού.

 

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος του s21 ultra.

Πρώτες εντυπώσεις άψογες αν και ακόμα το ψάχνω.

Ήθελα να ρωτήσω αν μπορείτε να δείτε τι σας εμφανίζει στα πλεονεκτήματα του Samsung members. Όταν μπαίνω από το a52 της κοπέλας μου εμφανίζει την προωθητική που τρέχει με το ηχείο mx t-50 αλλά στο δικό μου δεν το βγάζει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος του s21 ultra.

Πρώτες εντυπώσεις άψογες αν και ακόμα το ψάχνω.

Ήθελα να ρωτήσω αν μπορείτε να δείτε τι σας εμφανίζει στα πλεονεκτήματα του Samsung members. Όταν μπαίνω από το a52 της κοπέλας μου εμφανίζει την προωθητική που τρέχει με το ηχείο mx t-50 αλλά στο δικό μου δεν το βγάζει καθόλου.

 

Καλησπέρα φίλε μου βάλε κάρτα σιμ και θα το δεις

Link to comment
Share on other sites

Καταλάθος έστειλα ένα MMS σε μια επαφή το οποίο δεν πήγαινει και το κινητό προσπαθεί εδώ και 5 μέρες να το στείλει μόνο του και μου βγάζει συνέχεια πώς δεν είναι στην δυνατή η αποστολή του μηνύματος.

 

Πώς το ακυρώνω; Έσβησα όλο το μήνυμα και πάλι τα ίδια.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καταλάθος έστειλα ένα MMS σε μια επαφή το οποίο δεν πήγαινει και το κινητό προσπαθεί εδώ και 5 μέρες να το στείλει μόνο του και μου βγάζει συνέχεια πώς δεν είναι στην δυνατή η αποστολή του μηνύματος.

 

Πώς το ακυρώνω; Έσβησα όλο το μήνυμα και πάλι τα ίδια.

 

Έκανα το ίδιο για να το δω και αν κρατήσεις πατημένο το μήνυμα, σου βγάζει επιλογή να το σβήσεις

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει αυτά. Έρχεται πάλι. Βασικά είναι SOS μήνυμα από το ρολόι.

 

Κάνε επανεκκίνηση

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο EUX/EUX/EUX/EUX/VGR ξερει καποιος κατι,τα φωτα σας.Το μονο που μπορω να καταλαβω οτι ειναι Vodafon-Ελλαδα
:)
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω πως το ζουμ στο φεγγάρι επεμβαίνει λογισμικό έτσι δεν είναι; Δε γίνεται να το βγαζει τοσο τελεια..

 

Επίσης τη μέρα το ζουμ ξεφευγει πολύ.. σπίτι που με το ματι φαινόταν αχνα..στο κινητό μπορουσες να αναγνωρίσεις ανθρωπους..

 

Εξαιρετική υλοποίηση..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...