Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω φτάσει στην πηγή και δεν μπορώ να πιω νερό . Και ο λόγος είναι ότι έχω eurobank καρτα , υπάρχει διαθεσιμότητα από το public αλλά δεν θυμάμαι τον κωδικό της κάρτας διότι δεν την πολύ χρησιμοποιώ . Έχει κάποιος κάνει παραγγελία και αγορά διαδύκτιακα από το public και να πήρε και την έκπτωση των 200 ευρώ και το 20% της euro bank ;

 

Είμαι κατά 80% σίγουρος ότι την παίρνεις. Σε αγορά τηλεόρασης με επιστροφή εγώ είχα πάρει την επιστροφή. Αλλά πάρε ένα τηλ στα κεντρικά να το επιβεβαιώσεις.

 

Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει το fruit ninja 2; όταν ανοίγει το παιχνίδι κολλάει και έχει τρελό shuttering. Μπορεί να το δοκιμάσει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχω φτάσει στην πηγή και δεν μπορώ να πιω νερό . Και ο λόγος είναι ότι έχω eurobank καρτα , υπάρχει διαθεσιμότητα από το public αλλά δεν θυμάμαι τον κωδικό της κάρτας διότι δεν την πολύ χρησιμοποιώ . Έχει κάποιος κάνει παραγγελία και αγορά διαδύκτιακα από το public και να πήρε και την έκπτωση των 200 ευρώ και το 20% της euro bank ;

 

δεν κατάλαβα απολύτως τίποτα γιατί αν έχεις το pin και πας στο μαγαζί να πληρώσεις είσαι σίγουρος ότι θα τούς πάρεις ?

το ίδιο πράγμα δεν είναι όσο αναφορά τους πόντους?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Έχω φτάσει στην πηγή και δεν μπορώ να πιω νερό . Και ο λόγος είναι ότι έχω eurobank καρτα , υπάρχει διαθεσιμότητα από το public αλλά δεν θυμάμαι τον κωδικό της κάρτας διότι δεν την πολύ χρησιμοποιώ . Έχει κάποιος κάνει παραγγελία και αγορά διαδύκτιακα από το public και να πήρε και την έκπτωση των 200 ευρώ και το 20% της euro bank ;
Στην εφαρμογή επιστροφή της eurobank στους όρους λέει ότι ισχύει και για online παραγγελίες με παράδοση στο σπίτι, άρα δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα ce1e09e675498c3788bdd6c79ee833f8.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω φτάσει στην πηγή και δεν μπορώ να πιω νερό . Και ο λόγος είναι ότι έχω eurobank καρτα , υπάρχει διαθεσιμότητα από το public αλλά δεν θυμάμαι τον κωδικό της κάρτας διότι δεν την πολύ χρησιμοποιώ . Έχει κάποιος κάνει παραγγελία και αγορά διαδύκτιακα από το public και να πήρε και την έκπτωση των 200 ευρώ και το 20% της euro bank ;
Το έχω πάρει εγώ μ αυτή την προσφορά και την έκπτωση 200 ευρώ και την επιστροφή 20%. Παραγγελία διαδυκτιακα και παραλαβή και πληρωμη από κατάστημα. Γιατί δεν ζητάς από την τράπεζα αλλαγή pin?

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει το Fruit ninja 2;

 

Το κατέβασα για τον ανιψιό μου και όταν έβαλα να παίξει κολλούσε και έκανε shuttering. Δοκίμασε να το σβήσω και να το ξανά περάσω και πάλι τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει το Fruit ninja 2;

.

 

Ώρε φίλε δεν το λυπάσαι?? Πέρα δώθε μαχαιριές δεξιά αριστερά λοξά ... κάθε κίνηση και μαχαιριά στην οθοναρα του U21...

Αστειεύομαι φυσικά απλά όταν ήταν μικρός ο πιτσιρικάς μου και έπαιζε το 1 το είχε τρελάνει το κινητό... ;) :)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

η ενημερωση Μαιου εχει ερθει παιδια?
Λογικα από σήμερα . Πάντα μετά τις 10 του μήνα μου έρχονται εμένα στο note 20.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

προβλημα στο S21 ULTRA σταματησε στα καλα καθουμενα να λειτουργει το δακτυλικο αποτυπωμα εγινε επανεκκινηση, επαναφορα χωρις αποτελεσμα μιλησε με smartec και απο την αλλη εβδομαδα θα το παει για επισκευη εφοσον του ειπανε υπαρχουν ανταλλακτικα.

 

Καλημέρα ευτυχως υπαρχει η smartec γιατι χωρις αυτη....το τηλεφωνο παραληφθηκε σημερα αλλαγη οθονης μετα σου λεει τηλεφωνο

1500 €.

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστή παρατήρηση,άμα ήταν έτσι όσοι μπορούσαν θα έπαιρναν το ακριβότερο και θα ξενοιαζαν μια ζωή

μεγάλο συν η smart .....

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και παίζει μια χαρά σε μένα.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα τι φρίκη έχει φάει; Μιλάμε στο s1 να το βάλω δε θα παίζει έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το κινητό φίλης στον υπολογιστή και δεν το βλέπει. Ούτε καν να επιλέξω μεταφορά αρχείων.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ανέφερε μέλος ότι παράγγειλε το τηλεφωνο από το site 200 ευρώ φτηνότερα και το πλήρωσε στο κατάστημα και πήρα το 20% της επιστροφής.

 

Strofiga να ζητήσω νέο pin μέχρι να έρθει με το ταχυδρομείο πάει η προσφορά τηςsamsung .

 

Πάντως σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας .

Edited by chrismasgr
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Ανέφερε μέλος ότι παράγγειλε το τηλεφωνο από το site 200 ευρώ φτηνότερα και το πλήρωσε στο κατάστημα και πήρα το 20% της επιστροφής.

 

Strofiga να ζητήσω νέο pin μέχρι να έρθει με το ταχυδρομείο πάει η προσφορά τηςsamsung .

 

Πάντως σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας .

Αν δηλώσεις σε κατάστημα απώλεια και βγάλεις καινούργια δεν παίρνεις αμέσως κάρτα και πιν;

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Ανέφερε μέλος ότι παράγγειλε το τηλεφωνο από το site 200 ευρώ φτηνότερα και το πλήρωσε στο κατάστημα και πήρα το 20% της επιστροφής.

 

Strofiga να ζητήσω νέο pin μέχρι να έρθει με το ταχυδρομείο πάει η προσφορά τηςsamsung .

 

Πάντως σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας .

αναφέρει η τράπεζα ότι μόνο με πληρωμή σε κατάστημα παίρνεις τους πόντους ?

τόσες ημέρες γιατί δεν παίρνεις την κάρτα σου τηλέφωνο να σου εξηγήσουν τους όρους ?ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω

φοβάσαι κάτι?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν μπορώ να πάω στην τράπεζα γιατί εργάζομαι . Τέλος πάντων .Το παράγγειλα ηλεκτρονικά από το site . Αν οι πόντοι μπαίνουν άμεσα με την συναλλαγή πήρα το μακρότερο .Αν θα μπει αφού γίνει επεξεργασία της συναλλαγής τότε έχω πιθανότητα να την πάρω την επιστροφή της eurobank . Σε κάθε περίπτωση έχω ένα καινούργιο τηλέφωνο που αν εξαιρέσεις την επιστροφή της EUROBANK όλοι το έχουν ίδια τιμή .
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Σχετικά με τις γνωστές προσφορές που είδα ότι συζητιούνται αρκετά εδώ, έκανα κράτηση για το plus στην αλυσίδα με την επιστροφή της Eurobank και πληρωμή στο κατάστημα, ωστόσο η αρχική τιμή παρέμεινε, δηλαδή δεν αφαιρέθηκε το 200αρι από την προσφορά της Samsung. Σε παραλαβή από το κατάστημα έτσι γίνεται? Και όταν πάω ταμείο να πληρώσω αφαιρείται και γίνεται μετά η επιστροφή? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Σχετικά με τις γνωστές προσφορές που είδα ότι συζητιούνται αρκετά εδώ, έκανα κράτηση για το plus στην αλυσίδα με την επιστροφή της Eurobank και πληρωμή στο κατάστημα, ωστόσο η αρχική τιμή παρέμεινε, δηλαδή δεν αφαιρέθηκε το 200αρι από την προσφορά της Samsung. Σε παραλαβή από το κατάστημα έτσι γίνεται? Και όταν πάω ταμείο να πληρώσω αφαιρείται και γίνεται μετά η επιστροφή? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Όχι, δεν είναι αυτή η διαδικασία. Λογικά ή δεν ισχύει στην προσφορά το συγκεκριμένο μοντέλο ή επειδή δεν το εχουν ετοιμοπαράδοτο. Αν προσθέσεις το S21+ για παράδειγμα στο καλάθι σου θα δεις αμεσως την έκπτωση 200€. Κι εγώ το κοίταξα για πιθανή αγορά αν το δεχόταν συν την επιστροφή της eurobank.

 

Ερώτηση: το 128 με πόση κενή μνήμη έρχεται;

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

παίδες δεν έχω κάρτα eurobank

αλλά στο σάιτ του public ότι για να πάρεις και τις δύο εκπτώσεις πρέπει να έχει το banner

και των 200€ της έκπτωσης και των πόντων από την τράπεζα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι αυτή η διαδικασία. Λογικά ή δεν ισχύει στην προσφορά το συγκεκριμένο μοντέλο ή επειδή δεν το εχουν ετοιμοπαράδοτο. Αν προσθέσεις το S21+ για παράδειγμα στο καλάθι σου θα δεις αμεσως την έκπτωση 200€. Κι εγώ το κοίταξα για πιθανή αγορά αν το δεχόταν συν την επιστροφή της eurobank.

 

Ερώτηση: το 128 με πόση κενή μνήμη έρχεται;

Καλημέρα. Αν είδες, για το S21+ αναφέρομαι που προφανώς ειναι στην προσφορά κ μάλιστα είναι ετοιμοπαράδοτο ή τουλάχιστον διαθέσιμο στην αποθήκη. Εγώ όταν το πρόσθεσα στο καλάθι δεν είδα την έκπτωση και προς το παρον το εχω παραγγείλει (χωρίς πληρωμή) για παραλαβή απο το κατάστημα στην αρχική του τιμή. Οπότε ή δε γίνεται άμεσα στο καλάθι ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Το αστείο ειναι ότι το tag στο προϊόν λέει κιόλας #οφελος200€... Θα δοκιμάσω ένα τηλέφωνο αλλα δεν έχω πολλές ελπίδες οτι θα βγει άκρη. Αν κάποιος ξέρει, ας μας διαφωτίσει.

 

Σχετικά με τη μνήμη, κάπου είδα οτι έχει δεσμευμένα περίπου 35GB, αρα 90κατι GB διαθέσιμα υπολογίζω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν είδες, για το S21+ αναφέρομαι που προφανώς ειναι στην προσφορά κ μάλιστα είναι ετοιμοπαράδοτο ή τουλάχιστον διαθέσιμο στην αποθήκη. Εγώ όταν το πρόσθεσα στο καλάθι δεν είδα την έκπτωση και προς το παρον το εχω παραγγείλει (χωρίς πληρωμή) για παραλαβή απο το κατάστημα στην αρχική του τιμή. Οπότε ή δε γίνεται άμεσα στο καλάθι ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Το αστείο ειναι ότι το tag στο προϊόν λέει κιόλας #οφελος200€... Θα δοκιμάσω ένα τηλέφωνο αλλα δεν έχω πολλές ελπίδες οτι θα βγει άκρη. Αν κάποιος ξέρει, ας μας διαφωτίσει.

 

Σχετικά με τη μνήμη, κάπου είδα οτι έχει δεσμευμένα περίπου 35GB, αρα 90κατι GB διαθέσιμα υπολογίζω.

 

Ναι, σωστά. Δεν το πρόσεξα ότι γράφεις για το plus. Εγω δοκίμασα και το plus και το ultra ξεχωριστά το κάθε ένα και στο plus μου εβαλε την εκπτωση. Δεν ξέρω τι να πω. Ευχαριστώ για την μνήμη.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

σε αυτό φαίνεται να μπήκε κανονικά η έκπτωση

 

 

https://www.public.gr/checkout/mobile/shoppingCart.jsp

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν είδες, για το S21+ αναφέρομαι που προφανώς ειναι στην προσφορά κ μάλιστα είναι ετοιμοπαράδοτο ή τουλάχιστον διαθέσιμο στην αποθήκη. Εγώ όταν το πρόσθεσα στο καλάθι δεν είδα την έκπτωση και προς το παρον το εχω παραγγείλει (χωρίς πληρωμή) για παραλαβή απο το κατάστημα στην αρχική του τιμή. Οπότε ή δε γίνεται άμεσα στο καλάθι ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Το αστείο ειναι ότι το tag στο προϊόν λέει κιόλας #οφελος200€... Θα δοκιμάσω ένα τηλέφωνο αλλα δεν έχω πολλές ελπίδες οτι θα βγει άκρη. Αν κάποιος ξέρει, ας μας διαφωτίσει.

 

 

 

Σχετικά με τη μνήμη, κάπου είδα οτι έχει δεσμευμένα περίπου 35GB, αρα 90κατι GB διαθέσιμα υπολογίζω.

Φίλε εγώ έκανα την παραγγελία στο Ultra όπως εσύ από το σαιτ, και πληρωμή και παραλαβή από κατάστημα. Με το που μπήκε το προϊόν στο καλάθι είχε ήδη την έκπτωση των 200 ευρώ και στην πληρωμή στο κατάστημα περαστηκε και η επιστροφή 20%

Έκανα τώρα δοκιμή για παραγγελία και το s21+ και το Ultra και μπήκαν και τα δύο στο καλάθι με - 200 ευρώ. Μήπως έκανες την παραγγελία από το marketplace του site γιατί από εκεί δεν έχει έκπτωση νομίζω και σίγουρα δεν ισχύει η επιστροφή

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ έκανα την παραγγελία στο Ultra όπως εσύ από το σαιτ, και πληρωμή και παραλαβή από κατάστημα. Με το που μπήκε το προϊόν στο καλάθι είχε ήδη την έκπτωση των 200 ευρώ και στην πληρωμή στο κατάστημα περαστηκε και η επιστροφή 20%

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα και ευχαριστώ κι εσένα για την απάντηση. Δε ξέρω τι έγινε στην δική μου παραγγελία. Προσπάθησα να βγάλω τηλεφωνικώς μια άκρη. Ο υπεύθυνος στα κινητά μου είπε ότι θα το φτιάξουμε όταν πάω να παραλάβω αλλά όταν ρώτησα για το συνδυασμό με επιστροφή μου είπε δε γίνεται, του λέω κάποιο λάθος κάνετε γιατί υπάρχει κόσμος που το έχει χρησιμοποιήσει και εν τέλει με συνέδεσε στα ταμεία να ρωτήσω και μου είπαν ότι γίνεται αφού είναι πάνω από 200 και χωρίς αποφορολόγηση. Δε ξέρω τι έπαθε το e-shop τους γιατί δε νομίζω να έκανα κάτι λάθος εγώ. Οπότε αναμένω μήνυμα ότι έφτασε για να πάω να παραλάβω. Κάποιο σχόλιο από σένα για τη σειρά γενικά, μπαταρία, οθόνη? Ή συγκριτικά plus/ultra? Αν το plus είχε 2Κ δε θα σκεφτόμουν καν το ultra γιατί είναι και αρκετά μεγάλο και δεν ασχολούμαι επαγγελματικά με φωτογραφίες... Η ανάλυση με προβληματίζει λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και ευχαριστώ κι εσένα για την απάντηση. Δε ξέρω τι έγινε στην δική μου παραγγελία. Προσπάθησα να βγάλω τηλεφωνικώς μια άκρη. Ο υπεύθυνος στα κινητά μου είπε ότι θα το φτιάξουμε όταν πάω να παραλάβω αλλά όταν ρώτησα για το συνδυασμό με επιστροφή μου είπε δε γίνεται, του λέω κάποιο λάθος κάνετε γιατί υπάρχει κόσμος που το έχει χρησιμοποιήσει και εν τέλει με συνέδεσε στα ταμεία να ρωτήσω και μου είπαν ότι γίνεται αφού είναι πάνω από 200 και χωρίς αποφορολόγηση. Δε ξέρω τι έπαθε το e-shop τους γιατί δε νομίζω να έκανα κάτι λάθος εγώ. Οπότε αναμένω μήνυμα ότι έφτασε για να πάω να παραλάβω. Κάποιο σχόλιο από σένα για τη σειρά γενικά, μπαταρία, οθόνη? Ή συγκριτικά plus/ultra? Αν το plus είχε 2Κ δε θα σκεφτόμουν καν το ultra γιατί είναι και αρκετά μεγάλο και δεν ασχολούμαι επαγγελματικά με φωτογραφίες... Η ανάλυση με προβληματίζει λίγο...
Για να μην βρεθείς προ εκπλήξεως όταν πας στο κατάστημα ακύρωσε την παραγγελία και κάνε καινούργια. Οταν μπεις στο σαιτ και στην κατηγορία smartphones αν ανοίξεις τα φίλτρα έχει επιλογή "πωλείται και αποστέλλεται από" να επιλέξεις Public και να ρίξεις από εκεί την παραγγελία και όχι marketplace και τότε σίγουρα θα μπει το προϊόν στο καλάθι με την έκπτωση και θα έχεις και την επιστροφη

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...