Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα από 2 εβδομάδες χρήσης θα σου πω για χτες που ήταν μια γεμάτη μέρα.

1 ώρα Google maps πλοήγηση, περίπου μια ώρα κλήσεων, browsing, Facebook και σκαλιγμα γενικότερα είχα το απόγευμα 6,5 ώρες με υπόλοιπο μπαταρίας 39%. Για εμένα η μπαταρία είναι βράχος και έρχομαι από 11 pro Max. Δυστυχώς δεν έχω καλό σήμα μέσα στο σπίτι και αν είχα μάλλον θα έβλεπα ακόμα καλύτερα αποτέλεσματα.

Όσοι έχετε στήσει από το 0 τις συσκευές σας και όχι επαναφεροντας κάποιο backup καταρχήν δώστε του χρόνο να προσαρμοστεί και βγάλτε εκτός ότι δεν χρησιμοποιείτε συχνά.

 

Σε 120 Hz? Και φωτεινότητα;

Χρειάζεται τόσο πολύ χρόνο για να στρώσει η μπαταρία(2 εβδομάδες);;;

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αγορά σήμερα

Το σεταρω ακόμα έχοντας δίπλα το one plus 8 pro.

 

Το δακτυλικο αποτύπωμα μου κάνει εντύπωση που είναι τόσο μέτριο σε σχέση με το 8 pro

Εξαιρετικό ηχείο και οθόνη.

Όσο μπορώ να καταλάβω πολύ καλύτερη μπαταρία

 

 

Υπάρχει κάποια θήκη πιο λεπτή που έχετε πάρει σε σχέση με την Spigen Ultra Hybrid?

Έχω την αίσθηση ότι το μεγαλώνει πολύ

Κάτι καλύτερο;

 

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Αγορά σήμερα

Το σεταρω ακόμα έχοντας δίπλα το one plus 8 pro.

 

Το δακτυλικο αποτύπωμα μου κάνει εντύπωση που είναι τόσο μέτριο σε σχέση με το 8 pro

Εξαιρετικό ηχείο και οθόνη.

Όσο μπορώ να καταλάβω πολύ καλύτερη μπαταρία

 

 

Υπάρχει κάποια θήκη πιο λεπτή που έχετε πάρει σε σχέση με την Spigen Ultra Hybrid?

Έχω την αίσθηση ότι το μεγαλώνει πολύ

Κάτι καλύτερο;

 

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα σε αυτή και δεν μετάνιωσα :

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08QHZTJ14/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

 

Πολύ λεπτή, καλό ποιοτικό πλαστικό και φθηνή. Έχω πάρει άλλες 3 όπως η δερμάτινη και θα τις πουλήσω καθώς μου άρεσε τρομερά αυτή

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη και κομψή!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω τη neo hybrid . Ειχα την ultra στο s10, τωρα εχω την neo, πολύ καλύτερη αίσθηση.

 

Εν τω μεταξύ ηρθε μόλις κι άλλη αναβάθμιση που λέει βελτίωση κάμερας και βελτίωση συσκευής

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Σε 120 Hz? Και φωτεινότητα;

Χρειάζεται τόσο πολύ χρόνο για να στρώσει η μπαταρία(2 εβδομάδες);;;

 

120 hz adaptive και φωτεινότητα στο αυτόματο.

Εγώ είδα μεγάλη διαφορά στην μπαταρία μετά την πρώτη εβδομάδα. Στην δεύτερη νομίζω έχει βελτιωθεί ακόμα περισσότερο.

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 15 μέρες .

6 ώρες οθόνη από 100% μέχρι 8% .

Μόνιμα συγχρονισμός Smartwach και ομιλία μέσω Bluetooth , κάνα δίωρο σύνολο κλήσης, πλοήγηση 4,5 ώρες χάρτες Google με δεδομένα . Ανοιχτό το 5G , Viber Facebook και λίγο πλοήγηση στο ίντερνετ.

Φωτισμός στο αυτόματο, μόνιμα 120 hz και μόνιμα με δεδομένα.

Άντεξε 9 ώρες με αυτήν την χρήση

Edited by SpeedRacer
Link to comment
Share on other sites

είχα το ίδιο πρόβλημα στην αρχή και είχα πειράξει τα πάντα. Τελικά αν θυμάμαι καλά το κατάφερα με τις ρυθμίσεις του μέσσεντζερ, εκεί που λέει φυσαλίδες ή ειδοποιήσεις.

 

Έχεις δίκιο μου είχε ξεφύγει εντελώς αυτή η επιλογή για φυσαλίδες... Να σαι καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

120 hz adaptive και φωτεινότητα στο αυτόματο.

Εγώ είδα μεγάλη διαφορά στην μπαταρία μετά την πρώτη εβδομάδα. Στην δεύτερη νομίζω έχει βελτιωθεί ακόμα περισσότερο.

 

Μετά από 15 μέρες .

6 ώρες οθόνη από 100% μέχρι 8% .

Μόνιμα συγχρονισμός Smartwach και ομιλία μέσω Bluetooth , κάνα δίωρο σύνολο κλήσης, πλοήγηση 4,5 ώρες χάρτες Google με δεδομένα . Ανοιχτό το 5G , Viber Facebook και λίγο πλοήγηση στο ίντερνετ.

Φωτισμός στο αυτόματο, μόνιμα 120 hz και μόνιμα με δεδομένα.

Άντεξε 9 ώρες με αυτήν την χρήση

 

Γιατί έχω αγχωθεί μήπως έχει κάποιο πρόβλημα. Εγώ είμαι στην δεύτερη μέρα και τα νούμερα που δίνεις, σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν τα πιάνω. Με πολύ απλή χρήση και κάνοντας καθημερινά πράγματα με 3 ώρες οθόνη είναι τώρα στο 30% η μπαταρία.

Είναι η δεύτερη μέρα που το δουλεύω. (120Hz, αυτόματη φωτεινότητα, σχεδόν συνέχεια σε WiFi)

Δεν ξέρω... τι να πω.... αναμονή να βελτιωθεί. Ελπίζω δηλαδή.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω τη neo hybrid . Ειχα την ultra στο s10, τωρα εχω την neo, πολύ καλύτερη αίσθηση.

 

Εν τω μεταξύ ηρθε μόλις κι άλλη αναβάθμιση που λέει βελτίωση κάμερας και βελτίωση συσκευής

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν παίζει κάτι γίνετε με εσένα.... Κάποιον έχεις μέσα από την Samsung και σου στέλνει τα updates πρώτα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί έχω αγχωθεί μήπως έχει κάποιο πρόβλημα. Εγώ είμαι στην δεύτερη μέρα και τα νούμερα που δίνεις, σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν τα πιάνω. Με πολύ απλή χρήση και κάνοντας καθημερινά πράγματα με 3 ώρες οθόνη είναι τώρα στο 30% η μπαταρία.

Είναι η δεύτερη μέρα που το δουλεύω. (120Hz, αυτόματη φωτεινότητα, σχεδόν συνέχεια σε WiFi)

Δεν ξέρω... τι να πω.... αναμονή να βελτιωθεί. Ελπίζω δηλαδή.

Η αυτονομία έχει καθαρά να κάνει με τα μοτίβα χρήσης του κάθε ένα από εμάς. Ο μόνος τρόπος για να συγκρίνεις και να χαρακτηρίσει την αυτονομία μιας συσκευής είναι συγκρίνοντας την με την προηγούμενη που είχες εφόσον είχες το ίδιο στήσιμο και λειτουργία.

Τωρα το ποσό κρατάει στον καθένα από μας λίγο πρέπει να σε απασχολεί. Εγω για παράδειγμα που έχω ακόμα (μαζί με το S21 ultra) το Note 10 Plus με ακριβώς το ίδιο στήσιμο βλέπω το s21 ultra στην 6η φόρτιση ενα 5 με 8% καλύτερη αυτονομία (μέσο όρο 35 ώρες λειτουργία με 4,5 έως 5ωρες και κάτι οθόνη) ... Αν τις επόμενες μέρες αυτό το ποσοστό ξεπεράσει σταθερά το 10% τότε θα είμαι σχετικά ικανοποιημένος. Θα ήθελα ιδανικά από το Note 10 plus ενα 20 με 25%....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα σε αυτή και δεν μετάνιωσα :

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08QHZTJ14/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

 

Πολύ λεπτή, καλό ποιοτικό πλαστικό και φθηνή. Έχω πάρει άλλες 3 όπως η δερμάτινη και θα τις πουλήσω καθώς μου άρεσε τρομερά αυτή

 

Εχω ιδια σε note 20u αγορασμενη απο amazon.ειναι πααααρα πολυ καλη.οι περισσοτεροι δεν καταλαβαινουν πως φοραω θηκη

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι υπερευχαριστημενη με την μπαταρία

 

Το κινητό το είχα μαζί μου στην δουλειά από τις 8:30. Συνδεδεμένο σε galaxy watch , με wifi και αρκετή πλοήγηση, συνδεση bluetooth στο αμαξι, γύρισα είχα αρκετό browsing/facebook και η ώρα 1:10 τη νύχτα είναι με 47% μπαταρία.

a5eac9c4c98e7766229755699edb848e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω αγχωθεί μήπως έχει κάποιο πρόβλημα. Εγώ είμαι στην δεύτερη μέρα και τα νούμερα που δίνεις, σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν τα πιάνω. Με πολύ απλή χρήση και κάνοντας καθημερινά πράγματα με 3 ώρες οθόνη είναι τώρα στο 30% η μπαταρία.

Είναι η δεύτερη μέρα που το δουλεύω. (120Hz, αυτόματη φωτεινότητα, σχεδόν συνέχεια σε WiFi)

Δεν ξέρω... τι να πω.... αναμονή να βελτιωθεί. Ελπίζω δηλαδή.

 

Ειναι πολύ νωρίς ακόμα. Κάνε υπομονή και σίγουρα θα βελτιωθεί.

Αυτό που λέει ο φίλος είναι το απόλυτο. Η αυτονομια είναι κάτι υποκειμενικό στον καθένα και το κυριότερο μέτρο σύγκρισης είναι με βάση την προηγούμενη συσκευή μας.

Σου ξαναλέω όμως για να σου φύγει λίγο το άγχος πως έρχομαι από τον βασιλιά της μπαταρίας 11 Pro Max. Και είμαι αν όχι στα ίδια επίπεδα, παρά πάρα πολύ κοντά. Μεσαία ανάλυση, 120hz, αυτόματη φωτεινότητα και ρολόι συνδεδεμένο.

Αυτή τη στιγμή που μιλάμε έχω 19 ώρες λειτουργίας, 5 ωρες οθόνη και 49% υπόλοιπο μπαταρίας. Καταλαβαίνεις πως τα νούμερα είναι εξαίσια.

Screenshot-20210213-021330-Device-care.j

Edited by stiflerakos

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ νωρίς ακόμα. Κάνε υπομονή και σίγουρα θα βελτιωθεί.

Αυτό που λέει ο φίλος είναι το απόλυτο. Η αυτονομια είναι κάτι υποκειμενικό στον καθένα και το κυριότερο μέτρο σύγκρισης είναι με βάση την προηγούμενη συσκευή μας.

Σου ξαναλέω όμως για να σου φύγει λίγο το άγχος πως έρχομαι από τον βασιλιά της μπαταρίας 11 Pro Max. Και είμαι αν όχι στα ίδια επίπεδα, παρά πάρα πολύ κοντά. Μεσαία ανάλυση, 120hz, αυτόματη φωτεινότητα και ρολόι συνδεδεμένο.

Αυτή τη στιγμή που μιλάμε έχω 19 ώρες λειτουργίας, 5 ωρες οθόνη και 49% υπόλοιπο μπαταρίας. Καταλαβαίνεις πως τα νούμερα είναι εξαίσια.

Screenshot-20210213-021330-Device-care.j

 

Όντως φίλε μου... τα νούμερα που έχεις είναι εξαιρετικά.

Κι εγώ προέρχομαι από 12 pro max και ήμουν υπερευχαριστημένος εκεί με την μπαταρία (το έδωσα για άλλους λόγους, δεν μου άρεσε το iOS). Με το iPhone (με την ίδια χρήση που κάνω τώρα) είχα περίπου 10% της μπαταρίας για κάθε ώρα οθόνης. (τα οποία νούμερα είναι επίσης εξαιρετικά)

Με το ΝΟΤΕ 10+ που είχα πιο πριν, είχα περίπου 4 με 4.5 ώρες οθόνης.

(μιλάμε πάντα για την ίδια χρήση από μένα σε καθημερινή βάση)

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το νοτε 10 + που ειχα με την ιδια χρηση που εκανα πριν με το s21 ultra ειμαι περιπου 15% καλυτερα. και εχω κανει 2 μονο φορτισεις
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ότι και να λένε μερικοί η μπαταρία του ειναι για τα πανηγύρια !!! Πια μοτίβα και ιστορίες λέτε αν κρατάει η μπαταρία κρατάει από την πρώτη βδομάδα δεύτερη. ΜΑξ !!! Τα μοτίβα είναι για να πηγαίνει ποιο γρήγορα και μια ελάχιστη οικονομία να κάνει δεν κάνει τρελή διαφορά !!! Και ναό την συσκευή την έχω σπίτι μου .
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ότι και να λένε μερικοί η μπαταρία του ειναι για τα πανηγύρια !!! Πια μοτίβα και ιστορίες λέτε αν κρατάει η μπαταρία κρατάει από την πρώτη βδομάδα δεύτερη. ΜΑξ !!! Τα μοτίβα είναι για να πηγαίνει ποιο γρήγορα και μια ελάχιστη οικονομία να κάνει δεν κάνει τρελή διαφορά !!! Και ναό την συσκευή την έχω σπίτι μου .

 

Ναι... φίλε μου, όμως δεν δίνεις στοιχεία, νούμερα, ρυθμίσεις, χρήση κτλ. Λες απλά οτι δεν είναι καλή.

Και τότε πως εξηγείς αυτό που έστειλε ο φίλος πιο πάνω που είναι κοντά στις 5 ώρες και η μπαταρία είναι ακόμα στα μισά;;;

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ότι και να λένε μερικοί η μπαταρία του ειναι για τα πανηγύρια !!! Πια μοτίβα και ιστορίες λέτε αν κρατάει η μπαταρία κρατάει από την πρώτη βδομάδα δεύτερη. ΜΑξ !!! Τα μοτίβα είναι για να πηγαίνει ποιο γρήγορα και μια ελάχιστη οικονομία να κάνει δεν κάνει τρελή διαφορά !!! Και ναό την συσκευή την έχω σπίτι μου .

 

Όταν η παγκόσμια κοινότητα μιλάει για μπαταρία που τα σπάει μόνο για τα πανηγύρια δεν είναι. Εκτός αν είχες ανάγκη να κράξεις και σου βγήκε εδώ. Όταν λοιπόν βλέπουμε πως το 95% λέει πως έχει τέλεια μπαταρία και εμείς είμαστε σε αυτό το 5% που δεν έχει, δεν είμαστε κεφαλες, το ψάχνουμε ανοιχτό μυαλά και βρίσκουμε τι κάνουμε λάθος.

Εάν χρειάζεσαι βοήθεια πες μας λεπτομέρειες και θα προσπαθήσουμε να σε βοηθήσουμε. Ρυθμίσεις, πως έστησες κτλ.

Αλλιώς είναι σαν να βγαίνεις εθνική οδό, αντίθετο ρεύμα, όλοι να έρχονται κατά πάνω σου και εσύ να σκέφτεσαι : μα καλά, μακακες είναι? Δεν βλέπουν ότι πάνε ανάποδα?

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατήρηση κάνεις ένα σταδιακό χαμήλωμα της φωτεινότητας μόνο όταν ανοίγουμε την φροντίδα μπαταρίας συσκευής ;

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω τη neo hybrid . Ειχα την ultra στο s10, τωρα εχω την neo, πολύ καλύτερη αίσθηση.

 

Εν τω μεταξύ ηρθε μόλις κι άλλη αναβάθμιση που λέει βελτίωση κάμερας και βελτίωση συσκευής

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν και έχω μια σιλικόνη της spigen, τη θεωρώ την πιο άσχημη σε σχέδια εταιρεία. Όλες χοντρες και καγκουρικες κατά τη γνώμη μου. Σίγουρα προστατεύουν αλλά όταν παίρνεις ένα κινητό κόσμημα κρίμα είναι να τo βάζεις σε spigen. Προσωπικά θα ήθελα pitaka που είναι φλιδα εντελώς αλλά ακόμα δεν έχει βγάλει και είναι και ακριβή

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στο λήψη ( μόνο) βίντεο, πώς φεύγει το ενοχλητικό τρέμουλο...ιδικά όπου υπάρχει λευκό φόντο!!!

 

https://linksharing.samsungcloud.com/eIvYBzXDjYRA

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

Στην κάμερα.... ο κύκλος λήψης, έγινε διπλός, και αν πατήσεις παρατεταμένα μετακινείται....

Τί ακριβώς εξυπηρετεί?

Στο λήψη ( μόνο) βίντεο, πώς φεύγει το ενοχλητικό τρέμουλο...ιδικά όπου υπάρχει λευκό φόντο!!!

 

Edit:: όταν επιλέξω FHD30 στην ρύθμιση του βίντεο, σταματάει το τρέμουλο.

Στις άλλες δύο πού έχει auto/FHD60 (default) υπάρχουν κάθετες γραμμές με τρέμουλο,...πάντα όπου υπάρχει λευκό φόντο.

 

Μάλλον το δοκιμάζεις κάτω από λάμπες και όχι έξω. Το τρέμουλο είναι ο ρυθμός ανανέωσης φωτός της λάμπας όπου στο 60 το πιάνει ο φακός αφού παίρνει λήψεις με διπλάσια ταχύτητα ενώ στα 30 δεν το πιάνει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η ίδια λήψη με το 12 max ... κανένα πρόβλημα .

 

Σε κάθε λήψη που έχω πλάνα με λευκό ... έχω και στην λήψη και στην εγγραφή τρέμουλο.

Link to comment
Share on other sites

Όταν μετακινείς προς τα κάτω τον κύκλο της λήψης τότε ή τραβάει πολλαπλές φωτο ή gif

Μπορείς να το αλλάξεις από τις ρυθμίσεις

 

@ Νίκο κι εγω δε θελω γκουμουτσοθηκες αλλά θέλω και να προστατεύουν. Πολύ δεν έβαζα extra slim.

Πάντως η neo hybrid δεν προσδίδει όγκο και έχει εξαιρετικό κράτημα.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτή και ελπίζω να είναι λεπτή αρκετά γιατί και σε μένα δεν αρέσει να έχει όγκο η θήκη. Ειδικά σε όμορφα τηλέφωνα, όπως αυτό. 681c8382467cb1f32ac7a0190dcdd258.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την thin fit έχω και εγώ από την 1η μέρα την είχα πάρει μαζί με την liquid air...

Εξαιρετική θήκη με πάρα πολύ καλή προστασία παντού και πολύ ωραία αίσθηση στο κράτημα... Δεν το περίμενα ότι θα μου άρεσε πολύ περισσότερο από την liquid air και σε αφή και σε εικόνα... Αν και από όγκο όχι ότι δεν δίνει και αυτή....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...