Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά και είναι παράλογα.

Κανείς δεν τα κάνει πέρα από 15 άτομα εδώ στο myphone.

Έχει καταντήσει αηδία πια. Λες και είμαστε στο 2010.

Αυτό λέω και εγώ!

Το πιο σωστό όπως έχω γράψει και πιο πάνω είναι να δώσεις χρόνο στην συσκευή και ιδίως στην μπαταρία.

Η κάθε εταιρία δεν περιμενει να πουλήσει στους 10-15 "γνώστες" αλλά στο ευρύ κοινό!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια ειναι πως δίνοντας τόσα χρήματα για κινητό πρέπει να ναι out of the box άριστο. Άντε να δικαιολογηθούν 2-3 κύκλοι φόρτισης για να πεις οτι πιανει μέγιστη απόδοση.

 

Αλήθεια ειναι βέβαια και το οτι σε ενα φόρουμ τεχνολογίας μέλη θα ενδιαφέρονται και για «ψαγμένα» στησίματα.

 

Δεν υπάρχει λόγος διένεξης λοιπόν !

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Νικο,κούρασες,οτι πεις....

Με τα άλλα παιδιά μιλάω για αυτο σε παρακαλούμε μην χαλάς το θέμα!

 

Σοβαρά ε? Μήπως μου απαγορεύεις να μπαίνω και στο φόρουμ ? Κάθε ένας λέει την άποψή του. Όταν έχεις πρόβλημα με την μπαταρία και χάνεις 15% σε 20 λεπτά δεν λες στον άλλο πάρε το χρόνο σου. Του πες κάνε νέο στήσιμο και όχι επαναφορά από back up. Το ότι κάποιοι το κάνουμε προληπτικά απλά μας γλιτώνει από κάτι τέτοια, κάποιοι άλλοι πχ τα πουλάνε νομιζοντας ότι φταίει η συσκευή, το φόρουμ δεν είναι για να λέει μείνε με το πρόβλημα όμως αλλά για να δίνει λύσεις γιαυτό ξεκολλα από την εμπαθεια που έχεις μαζί μου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είναι παράλογα.

Κανείς δεν τα κάνει πέρα από 15 άτομα εδώ στο myphone.

Έχει καταντήσει αηδία πια. Λες και είμαστε στο 2010.

 

Η αλήθεια ειναι πως δίνοντας τόσα χρήματα για κινητό πρέπει να ναι out of the box άριστο. Άντε να δικαιολογηθούν 2-3 κύκλοι φόρτισης για να πεις οτι πιανει μέγιστη απόδοση.

 

Αλήθεια ειναι βέβαια και το οτι σε ενα φόρουμ τεχνολογίας μέλη θα ενδιαφέρονται και για «ψαγμένα» στησίματα.

 

Δεν υπάρχει λόγος διένεξης λοιπόν !

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

Ο φίλος που είπε ότι έχει πρόβλημα και κατανάλωση 15% σε 20 λεπτά λέτε να φταίει η συσκευή και να θέλει χρόνο ? Παίδες το φόρουμ δεν είναι για να πίνουμε καφέ, γιαυτό ζητάμε συμβουλές και γιαυτό τις λέμε.

Αλλιώς κλείστε το και καθίστε σπίτι.

Όπως είπα και πιο πάνω λοιπόν οι τακτική που είπαμε γίνεται για να αποφύγουμε προβλήματα, κάθε ένας κάνει ότι θέλει αλλά στο φόρουμ μπαίνεις για το κάτι παραπάνω όχι για χαβαλέ, πόσο μάλλον για ανόητες εμπαθειες

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω πολλές διαφορετικές απόψεις και εμπειρίες με την αυτονομία της συσκευής...

Κανόνας : Σε κάθε καινούρια συσκευή εφόσον την ενεργοποιούμε, μπουταρουμε πολύ σύντομα χωρίς ρυθμίσεις, εγκαθιστούμε τυχόν αναβαθμίσεις, κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και μετά ξανά μπουταρουμε και σεταρουμε ολόκληρη την συσκευή από το μηδέν και για μένα για να έχετε το κεφάλι σας σίγουρο το μόνο backup που θεωρώ πρέπον να περάσετε είναι ο τηλεφωνικός κατάλογος. Περνάμε όλες τις εφαρμογές μια προς μια και ταυτόχρονα κάνουμε όλα τα update σε playstore & galaxy store. Επαναφέρουμε φώτο & βίντεο από pc ή flash disk ή SD card (με αντάπτορα)

Μόλις τελειώσει ολόκληρο το setup και οι αναβαθμίσεις κάνουμε και ένα clear cache partition από recovery και κάνουμε υπομονή 10 φορτίσεις να φτιάξει τα cache και να δει το μοτίβο χρήσης η συσκευή.

Εγω παιδιά έτσι σεταρο πάντα τις νέες συσκευές μου.

Αν μετά από όλα αυτά η αυτονομία είναι χάλια τότε πάει αγγελία και goodbye

 

Λέμε και κάποια προσευχή όσο το κάνουμε όλο αυτό ; Αστειεύομαι ! Όλοι έχουμε εμπειρίες από κινητά και σεταρισματα και δεν είχαμε προβλήματα . Οπότε μην μπούμε στην διαδικασια ότι κάτι κάνουμε λάθος γιατί η μόνη μεταβλητή που έχει αλλάξει είναι το κινητό και όχι ο τρόπος σεταρισματος και χρήσης .Σίγουρα κάτι στο λογισμικό φταίει που μακαρι με κάποιο update στο μέλλον να διορθωθεί. Φιλικά πάντα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λέμε και κάποια προσευχή όσο το κάνουμε όλο αυτό ; Αστειεύομαι ! Όλοι έχουμε εμπειρίες από κινητά και σεταρισματα και δεν είχαμε προβλήματα . Οπότε μην μπούμε στην διαδικασια ότι κάτι κάνουμε λάθος γιατί η μόνη μεταβλητή που έχει αλλάξει είναι το κινητό και όχι ο τρόπος σεταρισματος και χρήσης .Σίγουρα κάτι στο λογισμικό φταίει που μακαρι με κάποιο update στο μέλλον να διορθωθεί. Φιλικά πάντα!!!

 

απο την μια τα λέμε και κάποιοι νομίζουν ότι είμαστε εμπαθείς.

Τελος πάντων εμεις τα λέμε απο το σπίτι μας πίνοντας καφέ, ας αφήοσυμε τους τεχνολογικά ογκόλιθους να μιλησουν

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος που είπε ότι έχει πρόβλημα και κατανάλωση 15% σε 20 λεπτά λέτε να φταίει η συσκευή και να θέλει χρόνο ? Παίδες το φόρουμ δεν είναι για να πίνουμε καφέ, γιαυτό ζητάμε συμβουλές και γιαυτό τις λέμε.

Αλλιώς κλείστε το και καθίστε σπίτι.

Όπως είπα και πιο πάνω λοιπόν οι τακτική που είπαμε γίνεται για να αποφύγουμε προβλήματα, κάθε ένας κάνει ότι θέλει αλλά στο φόρουμ μπαίνεις για το κάτι παραπάνω όχι για χαβαλέ, πόσο μάλλον για ανόητες εμπαθειες

 

 

Νίκο αναφέρθηκα γενικότερα στο θεμα μπαταρία, διάβασε καλύτερα και το πόστ μου δεν σε κατέκρινα για κατι, ίσα ίσα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

απο την μια τα λέμε και κάποιοι νομίζουν ότι είμαστε εμπαθείς.

Τελος πάντων εμεις τα λέμε απο το σπίτι μας πίνοντας καφέ, ας αφήοσυμε τους τεχνολογικά ογκόλιθους να μιλησουν

 

Καμία λύση πες τότε στο φίλο που έχει πάρει αγκαλιά το φορτιστή και άσε την Ειρωνεία που μόνο αυτό ξέρεις καλά να κάνεις γιατί εμένα μου έβγαλε 2 μέρες το κινητό και τόση ώρα μόνο βοήθεια δεν προσφέρεις, άχρηστα ποστ κάνεις απλά. Καλό βράδυ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με όσους έγραψαν για setup από την αρχή.3 φορές που έτυχε σε δικούς μου ανθρώπους με καινούριές συσκευές S10+ και S20+ να έχουν πρόβλημα με θερμοκρασία και μπαταρία,έφταιγε το στησιμο με backup.Έκαναν καθαρό σετάρισμα με εγκατασταση των εφαρμογών από το μηδέν και λύθηκε αμέσως το πρόβλημα.

 

Το καθαρό σετάρισμα είναι βασικό

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με όσους έγραψαν για setup από την αρχή.3 φορές που έτυχε σε δικούς μου ανθρώπους με καινούριές συσκευές S10+ και S20+ να έχουν πρόβλημα με θερμοκρασία και μπαταρία,έφταιγε το στησιμο με backup.Έκαναν καθαρό σετάρισμα με εγκατασταση των εφαρμογών από το μηδέν και λύθηκε αμέσως το πρόβλημα.

 

Το καθαρό σετάρισμα είναι βασικό

 

Σε παρακαλώ, που θα πεις να κάνουν σωστό σετ απ. Σε φόρουμ είσαι, σταματα και ρώτα για το fb καμία πληροφορία, τι το πέρασες εδώ!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω πολλές διαφορετικές απόψεις και εμπειρίες με την αυτονομία της συσκευής...

Κανόνας : Σε κάθε καινούρια συσκευή εφόσον την ενεργοποιούμε, μπουταρουμε πολύ σύντομα χωρίς ρυθμίσεις, εγκαθιστούμε τυχόν αναβαθμίσεις, κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και μετά ξανά μπουταρουμε και σεταρουμε ολόκληρη την συσκευή από το μηδέν και για μένα για να έχετε το κεφάλι σας σίγουρο το μόνο backup που θεωρώ πρέπον να περάσετε είναι ο τηλεφωνικός κατάλογος. Περνάμε όλες τις εφαρμογές μια προς μια και ταυτόχρονα κάνουμε όλα τα update σε playstore & galaxy store. Επαναφέρουμε φώτο & βίντεο από pc ή flash disk ή SD card (με αντάπτορα)

Μόλις τελειώσει ολόκληρο το setup και οι αναβαθμίσεις κάνουμε και ένα clear cache partition από recovery και κάνουμε υπομονή 10 φορτίσεις να φτιάξει τα cache και να δει το μοτίβο χρήσης η συσκευή.

Εγω παιδιά έτσι σεταρο πάντα τις νέες συσκευές μου.

Αν μετά από όλα αυτά η αυτονομία είναι χάλια τότε πάει αγγελία και goodbye

 

Αυτό ακριβώς...

Link to comment
Share on other sites

Καμία λύση πες τότε στο φίλο που έχει πάρει αγκαλιά το φορτιστή και άσε την Ειρωνεία που μόνο αυτό ξέρεις καλά να κάνεις γιατί εμένα μου έβγαλε 2 μέρες το κινητό και τόση ώρα μόνο βοήθεια δεν προσφέρεις, άχρηστα ποστ κάνεις απλά. Καλό βράδυ

φίλε είσαι τρελός ε?

Να ξαναβάλω τα posts σου που μου επιτέθηκες εσύ πρώτος?

Γιατί ασχολείσαι μαζί μου...'ασε ξέρω μην μου απαντήσεις...το λέέι και το τραγούδι....:lol:

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να πει ο καθένας την εμπειρία του με την συσκευή ή οποιαδήποτε συμβουλή μπορεί να βοηθήσει χωρίς να μαλώνουμε μεταξύ μας;Δεν υπάρχει λόγος πιστεύω...
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να πει ο καθένας την εμπειρία του με την συσκευή ή οποιαδήποτε συμβουλή μπορεί να βοηθήσει χωρίς να μαλώνουμε μεταξύ μας;Δεν υπάρχει λόγος πιστεύω...

 

Δε μαλωνουμε, κάποιοι λέμε συμβουλές ή τέλος πάντων προτάσεις και κάποιοι χαλάνε το φόρουμ επειδή διαφωνούμε με το να μη λέμε, έχει καταντήσει αηδία ο φίλος που του την έπεσα επειδή του είπα ότι σιγά τη διαδικασία να στήσεις το κινητό από την αρχή.

Όχι θα αφήσω το μέλος με τέτοιο drain σε τέτοιο κινητό να ψάχνεται μόνος του και να του λέω περίμενε θα φτιάξει κάποτε ή ότι έπρεπε να λειτουργεί σωστά. Τόσο βοηθάει ο παπαρας από πάνω, έλεος

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είσαι και moderator και εκφράζεσαι έτσι.

Σαν δεν ντρέπεσαι.

Το μονο παρήγορο είναι ότι παραδέχεσαι ότι εσύ μου την έπεσες και ότι έπεσαν οι μάσκες για εσένα!

Δεν πρόκεται να το συνεχίσω και φυσικά να πέσω σε αυτό το επίπεδο.

Η κοινωνικη μου παιδεία δεν μου το επιτρέπει.

Θα συνεχίσω να γράφω την άποψη μου σε όποιο θέμα κρίνω λαμβάνοντας υπόψιν πάντα ότι υπάρχουν και τραμπούκοι σαν και του λόγου σου.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Το είσαι και moderator δεν μου λέει κάτι. Θα πρέπει ο λόγος να είναι πάντα προσεγμένος και εννοείται ότι πριν ζητήσει κάποιος τα ρέστα για το πως του απευθύνονται να έχει δει αν ο ίδιος ήταν σωστός....

 

Αυτή τη φορά Νίκο πάντως το escalation ξεκίνησε από σένα.

 

Τώρα στο θέμα στησίματος αναφέρθηκε από ορισμένα παιδιά ότι ποτέ δεν κάνουν απο την αρχή στήσιμο και δεν έχουν θέμα. Υπάρχει η παράμετρος του τι εφαρμογές έχετε ήδη και μπορεί να δημιουργείται θέμα. Χρήστης θεωρούσε ότι είχε πέσει σε προβληματική συσκευή, μέχρι που έδωσε την συσκευή σε άλλο άτομο και φάνηκε ότι εκεί ήταν εντάξει. Το πρόβλημα ήταν αν δεν κάνω λάθος το samsung pass και παίζει να το είχε μόνο με την με μια μόνο samsung συσκευή.

 

Επομενως αν και εγώ τα στήνω από την αρχή, κάντε μέσω back up και αν κάτι δεν σας αρέσει και βλέπετε διαφορές από άλλους χρήστες μεγάλες, τότε απλά κάντε καθαρή εγκατάσταση για να μην είστε μια μια συσκευή έξω....

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε είναι η προπαραγγελια για να πάρω τα ακουστικά? Αφού γίνει η παραγγελία περνεις κωδικό?
Link to comment
Share on other sites

Το είσαι και moderator δεν μου λέει κάτι. Θα πρέπει ο λόγος να είναι πάντα προσεγμένος και εννοείται ότι πριν ζητήσει κάποιος τα ρέστα για το πως του απευθύνονται να έχει δει αν ο ίδιος ήταν σωστός....

 

Αυτή τη φορά Νίκο πάντως το escalation ξεκίνησε από σένα.

 

Τώρα στο θέμα στησίματος αναφέρθηκε από ορισμένα παιδιά ότι ποτέ δεν κάνουν απο την αρχή στήσιμο και δεν έχουν θέμα. Υπάρχει η παράμετρος του τι εφαρμογές έχετε ήδη και μπορεί να δημιουργείται θέμα. Χρήστης θεωρούσε ότι είχε πέσει σε προβληματική συσκευή, μέχρι που έδωσε την συσκευή σε άλλο άτομο και φάνηκε ότι εκεί ήταν εντάξει. Το πρόβλημα ήταν αν δεν κάνω λάθος το samsung pass και παίζει να το είχε μόνο με την με μια μόνο samsung συσκευή.

 

Επομενως αν και εγώ τα στήνω από την αρχή, κάντε μέσω back up και αν κάτι δεν σας αρέσει και βλέπετε διαφορές από άλλους χρήστες μεγάλες, τότε απλά κάντε καθαρή εγκατάσταση για να μην είστε μια μια συσκευή έξω....

 

αν αυτο το ποστ μου

Καλά δεν είπε τίποτα τρελό, σε τεχνολογικό φόρουμ είσαι όχι σε περιοδικό κομμωτικής.

Πριν το αρχικό στήσιμο ρίχνεις τις πρώτες αναβαθμίσεις, μια επαναφορά και τα στήνεις ένα ένα από την αρχή, απλό και λογικό.

 

 

το θεωρεις escalation σε ενα ατομο που με προκαλει διαρκως, που πρωτη του εννοια ηταν να μπει να κραξει οτι ο φετινος exynos δεν ειναι καλυτερος κατα 30% απο τον snapsdragon απλα για να κραξει με ψεματα και του λες, πες μας που το βρηκες και αρχιζει να σε προκαλει και να αλλαζει τα λογια σου, τοτε οχι φιλε μου, ο συγκεκριμενος εχει προβλημα μαζι μου επειδη ανεδειξα 5 προβληματα με το xperia Που πηρα και τον ενοχλει, και ψαχνεται εδω για καυγα.

Στην τελικη το σχολιο του ηταν προκλητικο, και δε με εκανε παραθεση αλλα απευθυνοταν και σε μενα για να αρχισει παλι τα vs Κτλ.

δυστυχως το φορουμ εχει καταντησει καφενειο και δυστυχως θα πρεπει να λεμε την αποψη μας μονο οταν αρεσει σε Haters. ελεος και καλημερα.

Κατα τα αλλα ο λογος παντα θα πρεπει να ειναι προσεγμενος αλλα οταν ο αλλος σε προκαλει συστηματικα και κυριως λεει ψεματα και διαστρεβλωνει τα λογια σου, τοτε αγανακτεις.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε είναι η προπαραγγελια για να πάρω τα ακουστικά? Αφού γίνει η παραγγελία περνεις κωδικό?

 

νομιζω μεχρι σημερα. ναι αφου παραλαβεις το κινητο μπαινεις members και βαζεις κωδικο προπαραγγελιας και αποδειξη κινητου και τα ζητας.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

νομιζω μεχρι σημερα. ναι αφου παραλαβεις το κινητο μπαινεις members και βαζεις κωδικο προπαραγγελιας και αποδειξη κινητου και τα ζητας.

τον κωδικο προπαραγγελίας στον δίνουν από το κατάστημα μαζί με την απόδειξη?

Link to comment
Share on other sites

τον κωδικο προπαραγγελίας στον δίνουν από το κατάστημα μαζί με την απόδειξη?

Όταν κάνεις την παραγγελία σου στέλνουν email με αριθμο από το κουπόνι .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις την παραγγελία σου στέλνουν email με αριθμο από το κουπόνι .

 

έχω κάνει από 26/1 στο public και δεν μου έχει ερθει κάτι πάντως

Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει από 26/1 στο public και δεν μου έχει ερθει κάτι πάντως

 

Δε σου ηρθε email με αριθμο παραγγελιας και επιβεβαιωση? ουτε στα σπαμ? εγω το email της επιβεβαιωσης της παραγγελιας εβαλα και την αποδειξη.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δε σου ηρθε email με αριθμο παραγγελιας και επιβεβαιωση?

 

μου ήρθε μειλ επιβεβαίωσης που απλά γράφει τον αριθμο παραγγελίας του public όπως και σε κάθε παραγγελία

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε μειλ επιβεβαίωσης που απλά γράφει τον αριθμο παραγγελίας του public όπως και σε κάθε παραγγελία

 

αυτο ειναι, οταν θα μπεις στο members αυτο βαλε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...