Jump to content

Samsung Galaxy S21+


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα ,ενω εχω κάνει ολες τις ρυθμισεις ,το εχω δει ξανά και ξανά δεν εχω ειδοποίησης απο το gmail   στην οθόνη κλειδώματος και στην always on display οταν η οθόνη ειναι αρκετά λεπτά κλειστή ,μολις ξεκλειδώσω την οθόνη έρχεται η ειδοποίηση.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή φταίει, όχι το λειτουργικό ή κάποια ρύθμιση!

Δοκίμασε καμια άλλη (πχ bluemail, πολύ καλύτερη)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 24/3/2023 at 8:41 ΜΜ, m7ixalis said:

Καλησπέρα ,ενω εχω κάνει ολες τις ρυθμισεις ,το εχω δει ξανά και ξανά δεν εχω ειδοποίησης απο το gmail   στην οθόνη κλειδώματος και στην always on display οταν η οθόνη ειναι αρκετά λεπτά κλειστή ,μολις ξεκλειδώσω την οθόνη έρχεται η ειδοποίηση.

Καλώς ήρθες στη Samsung. Εχω πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις σε gmail, messenger, whatsApp, κτλ και δεν εχω βρει λυση (S21 FE). Μια φιλη που έχει A52s, τα ιδια. Το καλύτερο μου είναι οταν εχω πχ διαβασει το μήνυμα στο wahtspapp και η ειδοποίηση έρχεται μετα απο 5 λεπτα.. 

Οπότε δεν νομίζω οτι φταιει το gmail. Μου το κανουν πολλες εφαρμογές και εχω προβλημα μονο στο S21FE, ευτυχως εχω ακομα το παλιο μου Honor View 20 το οποιο δεν έχει το ίδιο πρόβλημα 😉

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χάλια η νέα ενημέρωση...

Με cosmote έγινε μόνιμη η ενεργοποίηση VoLTE και εξαφανίστηκε από το μενού η επιλογή 2G.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα.

Αναζητώ ένα τζαμάκι Whitestone Dome glass για το Samsung S21 Plus κινητό τηλέφωνο μου.

Οποίος έχει και του έχει περισσέψει και θέλει να το πουλήσει ας μου στείλει μήνυμα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα ,το άφησα φορτισμένο 70% και το βρήκα νεκρό .δεν ανοίγει ,πατώντας το powe /volume down ακούγεται μια δόνηση αλλα η οθόνη ειναι νεκρή ,ο υπολογιστής επίσης δεν το βλέπει ..

Ξέρουμε κανα μαγαζί που να το φτιάχνει να το στείλω και επίσης εαν ξέρει κάποιος πόσο περίπου θα κοστίσει .

Ευχαριστώ .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites




Καλησπέρα ,το άφησα φορτισμένο 70% και το βρήκα νεκρό .δεν ανοίγει ,

Αν το βάλεις σβηστό στον φορτιστή, μετά από κάποια λεπτά δεν δείχνει οτι φορτίζει?
Έτσι τουλάχιστον κανουν καποια δικά μου παρατημένα στο συρτάρι που τα φορτίζω οοοοταν θυμηθώ.


Tapa


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, coulis said:



 


Αν το βάλεις σβηστό στον φορτιστή, μετά από κάποια λεπτά δεν δείχνει οτι φορτίζει?
Έτσι τουλάχιστον κανουν καποια δικά μου παρατημένα στο συρτάρι που τα φορτίζω οοοοταν θυμηθώ.


Tapa

 

Δυσtηχως οχι ,εχω μαύρη οθόνη ,μοναχα δόνηση εχω οταν πατάω power /volume down 

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δυσtηχως οχι ,εχω μαύρη οθόνη ,μοναχα δόνηση εχω οταν πατάω power /volume down 
Λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί μέχρι εκεί φτάνουν οι γνώσεις μου σε τέτοια θέματα.
Αστο καρφωμένο στον φορτιστή μπας κ ξυπνήσει (λεω εγώ).


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,το άφησα φορτισμένο 70% και το βρήκα νεκρό .δεν ανοίγει ,πατώντας το powe /volume down ακούγεται μια δόνηση αλλα η οθόνη ειναι νεκρή ,ο υπολογιστής επίσης δεν το βλέπει ..
Ξέρουμε κανα μαγαζί που να το φτιάχνει να το στείλω και επίσης εαν ξέρει κάποιος πόσο περίπου θα κοστίσει .
Ευχαριστώ .
Δοκίμασε να κρατήσεις πατημένο το Power button για 20 δευτερόλεπτα μπας και ανοίξει.

Αν δεν πιάσει αυτό δοκίμασε αν μπαίνει σε download mode να φλασαρεις μέσω Odin το τελευταίο λογισμικό που είχες στην συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Τελικά σε όσους έχουν ακόμα την συσκευή και έκαμαν ανανέωση σε android 24, υο pixel shifting εχρι διορθωθεί σχεδόν 5 μήνες μετά; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.
Καινούργιος με το τηλέφωνο.
2 Ερωτησεις.
1) οταν βάζω πλοήγηση gps μέσω ακουστικών bluethooth, οι τελευταίες λέξεις των ειδοποιήσεων κάνουν "fade out" και δεν ακούγονται.  Π.χ. "σε 200 μέτρα στρίψτε δεξιά". Στο ¨στρίψτε δεξια, έχει ελαττωθεί η φωνή και δεν ακούγεται. 
Πως μπορεί να διορθωθεί?
2) Όταν ανοιγω μια καρτέλα, βλέπω αχνά,  ότι παράθυρο υπάρχει ανοιχτό από πίσω.
Διορθώνεται?

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...