Jump to content

Samsung Galaxy S21+


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εδώ Σεπτεμβρίου Security update 280mb, δεν είδα κάτι το ιδιαίτερο, συνεχίζουμε κανονικά.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,  έχω ακόμα την εργοστασιακή μεμβράνη προστασίας,  τι προτείνετε να περάσω τωρα; μ ενδιαφέρει να δουλεύει σωστά και το δακτυλικο αποτύπωμα 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dimtz said:

Καλησπέρα,  έχω ακόμα την εργοστασιακή μεμβράνη προστασίας,  τι προτείνετε να περάσω τωρα; μ ενδιαφέρει να δουλεύει σωστά και το δακτυλικο αποτύπωμα 

Η κρατας αυτην η ξαναπερνας μια ιδια καινουργια στην smartec.απο κει και περα υπαρχουν οι πιο ενισχυμενες μεμβρανες που θα τις βρεις στα ired η στα media..εγω εχω βαλει απο το ired και ειμαι ευχαριστημενος...μην βαλεις γυαλι γιατι θα χεις θεματα τοσο στο δακτυλικο αποτυπωμα αλλα και δεν θα καθεται με πιο ενισχυμενες θηκες...

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, dimtz said:

Καλησπέρα,  έχω ακόμα την εργοστασιακή μεμβράνη προστασίας,  τι προτείνετε να περάσω τωρα; μ ενδιαφέρει να δουλεύει σωστά και το δακτυλικο αποτύπωμα 

Τη κρατάς μέχρι να χαλάσει και αν χαλάσει βάλε την ίδια. Είναι πολύ καλή

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Σε public επίσης μου πέρασαν μια που δεν το περίμενα να είναι τόσο καλή αλλά υπερβολική τιμή (20€). Νομίζω της Zagg είναι.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες, λέω να πάω από το a52s σε s21 τι λέει η κάμερα? Αξίζει η αλλαγή?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
23 ώρες πριν, Iaponezos said:

ποτε ειπαν οτι θα βγει για το s21 το 13?

Αν μπεις μέσα στην εφαρμογή σου (samsung members) θα δεις ότι λέει για Νοέμβριο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bromiaris said:

Εμφανίστηκε και σε εμένα το android 13...

Για να δούμε...

 

Screenshot_20221108-131819_Software update.jpg

Screenshot_20221108-131833_Software update.jpg

Κι εμένα μόλις! 

Δεν είχαν πει ότι η αναβάθμιση στο One ui 5.0 για τα S21 θα έβγαινε το Δεκέμβριο; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, apots7 said:

Κι εμένα μόλις! 

Δεν είχαν πει ότι η αναβάθμιση στο One ui 5.0 για τα S21 θα έβγαινε το Δεκέμβριο; 

όχι...

1016282747_.thumb.png.a34a5a0951f6e23450a852072453875f.png

Link to comment
Share on other sites

ένα bug παρατήρησα,  ενώ βάζω  black φόντο στο πληκτρολόγιο samsung  μετά από μερικές ώρες γίνετε πάλι white,  το  έχω σε ανοιχτόχρωμη λειτουργία 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, dimtz said:

ένα bug παρατήρησα,  ενώ βάζω  black φόντο στο πληκτρολόγιο samsung  μετά από μερικές ώρες γίνετε πάλι white,  το  έχω σε ανοιχτόχρωμη λειτουργία 

βρήκα γιατί το κάνει,  άλλαζα φόντο άλλαζε και αυτό,  όλα καλά λοιπόν 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα στην παρέα,  μετά την αναβάθμιση χάνω αρκετές κλήσεις, μου έρχονται μηνύματα έπειτα απο κανα 10λεπτο, το παρατήρησε  κανείς άλλος;  τα βάζω και σε wifi call και πάλι τα ίδια 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, dimtz said:

Καλησπερα στην παρέα,  μετά την αναβάθμιση χάνω αρκετές κλήσεις, μου έρχονται μηνύματα έπειτα απο κανα 10λεπτο, το παρατήρησε  κανείς άλλος;  τα βάζω και σε wifi call και πάλι τα ίδια 

εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο...

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται θα κάνω επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων αλλά βαριέμαι το στήσιμο από την αρχή 

Link to comment
Share on other sites

Δες αν έχεις ενεργό WiFi calling.

Κι εγώ οκ μετά την αναβάθμιση αλλά μπορεί να πάω για καθαρή εγκατάσταση στις διακοπές τον Δεκέμβριο.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα! 

Ήθελα να ρωτήσω αν συμβαίνει κ σε άλλους να μην έρχεται το μήνυμα του 112 στο κινητό. 

Νομίζω ότι έχω όλες τις ρυθμίσεις στα μηνύματα ενεργές. Έχει να κάνει με τη samsung ή είναι τυχαίο; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...