Jump to content

Xiaomi Mi 11 / 11i


stoni90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα μου μηδενισε με την αλλαγή της ημέρας δηλαδή μεχρι χθες τα μεσάνυχτα που το παρακολουθουσα  είχα  στο 50% 5μιση ώρες οθόνη κι έχω να το φορτίσω από χθες το πρωί στις 11. Άρα αλλάζει με την αλλαγή της ημερομηνίας κάθε μεσάνυχτα στην περίπτωση μου...αυτό εγώ διαπίστωσα...ότι να' ναι χα χα 

Σήμερα μου γράφει 56 λεπτά οθόνη με την σημερινή χρήση.

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ότι να 'ναι πραγματικά.
Print screen αυτή τη στιγμή.
Εννοείται ότι δεν έκανα κάποια φόρτιση στις 12 το μεσημέρι. Και βέβαια δεν έχω ξεπεράσει τις 48 ώρες λειτουργίας αφού χθες το βράδυ το φόρτισα. 🤨


d7bfe46c3ae4c3d730e46aa4c38f8a78.jpg

Στάλθηκε από εμένα, χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιό μου!


 

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2022 at 4:14 ΜΜ, fanatikos said:

Ότι να 'ναι πραγματικά.
Print screen αυτή τη στιγμή.
Εννοείται ότι δεν έκανα κάποια φόρτιση στις 12 το μεσημέρι. Και βέβαια δεν έχω ξεπεράσει τις 48 ώρες λειτουργίας αφού χθες το βράδυ το φόρτισα. 🤨


d7bfe46c3ae4c3d730e46aa4c38f8a78.jpg

Στάλθηκε από εμένα, χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιό μου!


 

Όποιος θέλει επειδή το έψαξα λίγο μπορεί να κατεβάσει από το apk mirror το  mi security έκδοση 6.0.2-220210.1.2, λένε ότι αυτή η έκδοση δεν έχει το bug με τα στατιστικά της μπαταρίας. Εγώ την έβαλα ήδη και θα το παρακολουθήσω. Εννοείται ότι οποίος θέλει μπορεί να επαναφέρει το mi security αν πάει στις εφαρμογές και επιλέξει απεγκατασταση ενημερώσεων εφαρμογής.

Xiaomi 12 - Xiaomi Redmi Pad - Xiaomi TV Stick 4K

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Moralex said:

Όποιος θέλει επειδή το έψαξα λίγο μπορεί να κατεβάσει από το apk mirror το  mi security έκδοση 6.0.2-220210.1.2, λένε ότι αυτή η έκδοση δεν έχει το bug με τα στατιστικά της μπαταρίας. Εγώ την έβαλα ήδη και θα το παρακολουθήσω. Εννοείται ότι οποίος θέλει μπορεί να επαναφέρει το mi security αν πάει στις εφαρμογές και επιλέξει απεγκατασταση ενημερώσεων εφαρμογής.

To security έχει τα στατιστικά της μπαταρίας?:classic_laugh:

Αν είναι δυνατόν! Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο? 

Μπα δεν το κάνω γιατί το φοβάμαι, να σου πω. Έχω τραπεζικές εφαρμογές επάνω, κάρτες, wallet και δεν συμαζεύεται! 

Δεν καίγομαι και τόσο με τα στατιστικά. Όταν το ανεβάσουν και στο store το περνάω.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fanatikos said:

To security έχει τα στατιστικά της μπαταρίας?:classic_laugh:

Αν είναι δυνατόν! Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο? 

Μπα δεν το κάνω γιατί το φοβάμαι, να σου πω. Έχω τραπεζικές εφαρμογές επάνω, κάρτες, wallet και δεν συμαζεύεται! 

Δεν καίγομαι και τόσο με τα στατιστικά. Όταν το ανεβάσουν και στο store το περνάω.

Ναι φίλε το mi security έχει την μπαταρία και τα στατιστικά και η κάθε έκδοση  miui έχει προεγκατεστημένη κάποια έκδοση του mi security, εγώ που το έχω βάλει από χθες νομίζω ότι είναι εντάξει αλλά αφήνω να το παρακολουθήσω κιόλας, δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος φίλε απλή ενημέρωση εφαρμογής. Ούτε οι ρυθμίσεις χάνονται ούτε τίποτα. 

Xiaomi 12 - Xiaomi Redmi Pad - Xiaomi TV Stick 4K

Link to comment
Share on other sites

Το APK mirror δεν ξέρω αν είναι ασφαλές από πλευράς εφαρμογών. Μην είναι καμία "πειραγμένη" εννοώ.

Στάλθηκε από εμένα, χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιό μου!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, fanatikos said:

Το APK mirror δεν ξέρω αν είναι ασφαλές από πλευράς εφαρμογών. Μην είναι καμία "πειραγμένη" εννοώ.

Στάλθηκε από εμένα, χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιό μου!
 

Όχι φίλε η ίδια η Xiaomi της βγάζει δεν τις πειράζει το apk mirror.

Xiaomi 12 - Xiaomi Redmi Pad - Xiaomi TV Stick 4K

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. 

Όσοι με 11i κάνατε την 13.0.5, ποια έκδοση του security app έχετε; 

Εγώ είμαι στην 5.8.0.211229.1.2

Είδα ότι υπάρχουν και νεότερες εκδόσεις με τελευταία την 6.1.1.220225.0.1

Αυτη έχει το bug με τη μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, nikolasGG said:

Καλησπέρα. 

Όσοι με 11i κάνατε την 13.0.5, ποια έκδοση του security app έχετε; 

Εγώ είμαι στην 5.8.0.211229.1.2

Είδα ότι υπάρχουν και νεότερες εκδόσεις με τελευταία την 6.1.1.220225.0.1

Αυτη έχει το bug με τη μπαταρία;

Καλημέρα και καλή σαρακοστή, ναι φίλε όσοι έβαλαν την 13.0.5 έχει προεγκατεστημένη την 5.8.0.211229.1.2, ναι υπάρχουν πολλές νεώτερες από αυτήν αλλά δεν κάνουν όλες.

Edited by Moralex

Xiaomi 12 - Xiaomi Redmi Pad - Xiaomi TV Stick 4K

Link to comment
Share on other sites

Καλή Σαρακοστή παιδιά.

Άλλη μια ερώτηση.

Ποια feature του MIUI 13 δεν έλαβε το Mi 11i;

Μερικά που κατάλαβα είναι το Extra Dim και το νέο Control Panel,  με την φωτεινότητα και την ένταση στα δεξιά.

Επίσης στην αυτόματη φωτεινότητα, με dark mode, τη νύχτα ή με συνθήκες χαμηλού φωτισμού ρίχνει τη φωτεινότητα στα τάρταρα σε σχέση με MIUI 12

Ευχαριστώ

Edited by nikolasGG
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nikolasGG said:

Καλή Σαρακοστή παιδιά.

Άλλη μια ερώτηση.

Ποια feature του MIUI 13 δεν έλαβε το Mi 11i;

Μερικά που κατάλαβα είναι το Extra Dim και το νέο Control Panel,  με την φωτεινότητα και την ένταση στα δεξιά.

Επίσης στην αυτόματη φωτεινότητα, με dark mode, τη νύχτα ή με συνθήκες χαμηλού φωτισμού ρίχνει τη φωτεινότητα στα τάρταρα σε σχέση με MIUI 12

Ευχαριστώ

Επίσης φίλε, δεν ξέρω ποια δεν έλαβε εκτός αυτά που είπες, αυτό με φωτεινότητα φίλε μπορείς να το φτιάξεις, και στο αυτόματο σε αφήνει να την ανεβάσεις ή να την κατεβάσεις μέχρι να μάθει το ΑΙ  τις προτιμήσεις σου. Ίσως επειδή το  MIUI 13  είναι καινούργιο και δεν έχει μάθει ακόμα τις προτιμήσεις κάθε χρήστη.

Xiaomi 12 - Xiaomi Redmi Pad - Xiaomi TV Stick 4K

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισα δύο μήνες με το Mi 11i (8/256) και δέκα μέρες περίπου με το MIUI 13. Παραθέτω λοιπόν τις απόψεις μου.

Θετικά: 

Η καλύτερη εμπειρία χρήσης σε ίντερνετ browsing απίστευτα ομαλό και γρήγορο ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου. Επίσης ο καλύτερος ήχος , ψάχνω να βρω μήπως γράφει στην πλάτη του και στο κουτί το πολυδιαφημισμένο brand Harman kardon. Ήχος δίχως παραμόρφωση και εξαιρετικό διαμοιρασμό στον χώρο.

Φλατ Οθόνη εξαιρετική , φωτεινή και σε διάφορα τεστ- review ίδια ή και πιο φωτεινή κι από του Mi ,δεν μου λείπει καθόλου η 2Κ ανάλυση. Εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση της μπαταρίας ,όποτε το έχω χρησιμοποιήσει , παθαίνω πλάκα στην ιδέα το πόσο γρήγορα θα γεμίζει με τα 120W στα νεότερα μοντέλα. 

Παναλαφρο σε σχέση με άλλες συσκευές (πλην s20 plus) για οθόνη 6.7'' και μαζεμένο σχετικά, ιδιαίτερα λεπτό στα 7.8 χιλιοστά. Δαχτυλικο αποτύπωμα όνειρο ούτε να φοβάσαι τί τζάμι θα βάλεις ούτε τίποτα. Το κινητό γενικά σε προκαλεί να το σκαλίζεις όλη μέρα. Δεν μασάει τίποτα ο 888 ειδικά με την fhd plus ανάλυση ,η μπαταρία έγινε εξαιρετική με το MIUI 13 και όλες οι μεταβάσεις στο μενού γρήγορες ,ακαριαία ,ομαλά δίχως κομπιασματα. 

Αρνητικά: δεν έχει ασύρματη φόρτιση και δεν είναι "πλήρως" αδιάβροχο, μόνο για σκόνη και βροχή ουσιαστικά. Καθυστερεί σε αναβαθμίσεις σε σχέση με τα Samsung, τα μηνιαία patches ασφαλείας ουσιαστικά που η Σάμμυ υπερτερεί όλου του ανταγωνισμού πιστεύω.Δεν έχω βρει κάτι άλλο για τις εφαρμογές που δουλεύω.

Ουδέτερα: βασικές κάμερες διότι η σελφι του μου φαίνεται αρκετά καλή θα έλεγα.

Προηγούμενα κινητά που είχα τα τελευταία δύο έτη 2020 & 21 με 22 για μέτρο σύγκρισης κατά σειρά : OnePlus 7 Pro( 8/256)  , s20 plus ( 8/128) , Mi 10 T (8/128) , s21u ( 12/256) & s20 Fe 5g.

 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ένα ακόμη bug που εντόπισα.
Την μπαταρία από το bthf δεν την δείχνει στην home screen αλλά αν κατεβάσεις το κέντρο ρυθμίσεων τότε την δείχνει.
Μόλις το ανεβάσεις και πάλι εξαφανίζεται.

Δεν είναι τίποτα σημαντικό αλλά όπως είπα όταν ψωνίζουμε από το πάνω ράφι κάτι τέτοια "χτυπάνε" κάπως.

Στάλθηκε από εμένα, χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιό μου!



Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, fanatikos said:

Να προσθέσω ένα ακόμη bug που εντόπισα.
Την μπαταρία από το bthf δεν την δείχνει στην home screen αλλά αν κατεβάσεις το κέντρο ρυθμίσεων τότε την δείχνει.
Μόλις το ανεβάσεις και πάλι εξαφανίζεται.

Δεν είναι τίποτα σημαντικό αλλά όπως είπα όταν ψωνίζουμε από το πάνω ράφι κάτι τέτοια "χτυπάνε" κάπως.

Στάλθηκε από εμένα, χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιό μου!


 

Σωστός, μόνο που σε εμένα δεν βγάζει την μπαταρία του bthf ούτε κατεβάζοντας την μπάρα ειδοποιησεων. 

Στο Huawei mate 10 pro όλα κανονικά. 

Plantronics plt-e50

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, fanatikos said:

Να προσθέσω ένα ακόμη bug που εντόπισα.
Την μπαταρία από το bthf δεν την δείχνει στην home screen αλλά αν κατεβάσεις το κέντρο ρυθμίσεων τότε την δείχνει.
Μόλις το ανεβάσεις και πάλι εξαφανίζεται.

Δεν είναι τίποτα σημαντικό αλλά όπως είπα όταν ψωνίζουμε από το πάνω ράφι κάτι τέτοια "χτυπάνε" κάπως.

Στάλθηκε από εμένα, χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιό μου!


 

Και στο MIUI 12.5 έτσι δεν ήταν; Ούτε τότε το εμφάνιζε το ποσοστό...η μοναδική συσκευή που είχα και εμφάνιζε κατευθείαν ποσοστό της μπαταρίας ήταν το OnePlus 7 pro τόσο στα riversong bthf που παραθέτω παρακάτω και που έχω από τότε όσο και στα Xiaomi mi true basic S 

https://www.skroutz.gr/s/20868092/Riversong-Air-X3-In-ear-Bluetooth-Handsfree-Μαύρο.html

https://www.skroutz.gr/s/23897497/Xiaomi-Mi-True-Wireless-Earbuds-Basic-S-Bluetooth-Handsfree-Μαύρο.html

Φυσικά επειδή στο μεσοδιάστημα δούλεψα και τα Samsung buds plus εννοείται πως έδειχνε κατευθείαν στο Samsung fe 5g αλλά και στο s21u το ποσοστό, όμως στο τότε One UI 3 για να δουλέψουν τα buds απαιτούσε και απαιτείται η εγκατάσταση του app Samsung wearable απ'το Play store.

Με τα προαναφερθέντα παραπάνω bthf δεν έχω ούτε στο fe 5g μου κατευθείαν ένδειξη της μπαταρίας όπως συμβαίνει  και στα Xiaomi που γράφεις.

 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν ακουω και κανα ιδιαιτερο θετικο με το 13 μεχρι στιγμης παντως, γι'αυτο και δεν εχω αναβαθμισει ουτε βρισκω κανα λογο να το κανω προς το παρον. Ειμαι της λογικης του οτι δουλευει σωστα δεν το πειραζεις.

Edited by EvO_Boss

nokia 5110 - siemens c35 - ericsson T65-

nokia 7210 - samsung V200 - ericsson V800-

nokia N70 - nokia 5800 - HTC EVO 3D-

LG G2

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω ένα mi11.ελπίζω να μείνω ευχαριστημένος.
Το βαρέθηκα το s21 και δυστυχώς τα s22 δεν μου λένε κάτι.
Κρίμα.ξέρω ότι θα μου λείψει το ui αλλά πραγματικά βαρέθηκα το σχέδιό του 21 και δυστυχώς τα ίδια είναι και τα 22.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ταξιδιωτης22 said:

Περιμένω ένα mi11.ελπίζω να μείνω ευχαριστημένος.
Το βαρέθηκα το s21 και δυστυχώς τα s22 δεν μου λένε κάτι.
Κρίμα.ξέρω ότι θα μου λείψει το ui αλλά πραγματικά βαρέθηκα το σχέδιό του 21 και δυστυχώς τα ίδια είναι και τα 22.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν συνηθισεις το miui και δεν πεσεις σε bugs (εγω ευτυχως δεν εχω κατι ιδιαιτερο) τοτε δε νομιζω να μην ικανοποιηθεις. Απ'τα s21 (πλην ultra) σχεδον παντου ανωτερο ειναι το mi11.

nokia 5110 - siemens c35 - ericsson T65-

nokia 7210 - samsung V200 - ericsson V800-

nokia N70 - nokia 5800 - HTC EVO 3D-

LG G2

Link to comment
Share on other sites

@ταξιδιωτης22 καλημέρα σε καταλαβαίνω λογικό είναι, εγώ είμαι με s20 fe 5g ως καθημερινό μαζί μου και mi 11i ως 2ο. Είμαι 2 χρόνια σχεδόν εξοικειωμένος με το Miui το οποίο δεν ξέρω αλλά μου φάνηκε γραμμένο και ραμμένο στα μέτρα μου. Επειδή τα δουλεύω καθημερινά και τα δύο με δύο διαφορετικές  sim όταν βαριέμαι το ένα πιάνω το άλλο και το ανάποδο. Αυτό που θα ήθελα να δουλέψω είναι ένα  realme από το πάνω ράφι μου αρέσει πολύ το realme ui που έχει η κόρη μου...τα 1+ δεν με συγκινούν πια, μου άρεσε αρκετά το 1+ 7 pro από εκεί και μετά δεν είδα κάτι που να με τραβήξει άσε που οι τιμές ξέφυγαν χωρίς να δικαιολογούν για μένα προσωπικά τα ποσά που ζητάνε...

Δώστου χρόνο παίξε με την πληθώρα των themes ( ios 13 x pro  του έχω στο δικό μου με φουλ gestures το απόλυτο ομαλό περιβάλλον χρήσης) και ελπίζω να σου αρέσει... κάμερες θα πρέπει να βάλεις λιγάκι νερό στο κρασί σου σε σχέση με τα  Samsung, όμως εγώ δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία σε αυτό τον τομέα. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

@EvO_Boss η μπαταρία με το  13 είναι αρκετά καλύτερη!! Ότι εφαρμογή δούλευα με το 12.5 δουλεύω και με το 13 δίχως το παραμικρό. To μπλε δόντι το χρησιμοποιώ καθημερινά με διάφορες συσκευές κανένα θέμα, δεν το δουλεύω όμως σε χρήση car kit Bluetooth που αναφέρει ο φανατικός που έχει θέμα...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε.αν μου βγάζει κανένα 7ωρο sot με μεικτή χρήση θα είμαι μία χαρά.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οριακά...το Mi 11 έχει 2Κ ανάλυση και πολύ φωτεινή οθόνη και σχετικά μικρή μπαταρία για το μέγεθος, την φωτεινότητα και την ανάλυση της οθόνης του. Άμα παίζεις καί με φωτογραφίες & βίντεο ακόμη πιο δύσκολα έως ακατόρθωτα να δεις 7ωρα...

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, ταξιδιωτης22 said:

Για να δούμε.αν μου βγάζει κανένα 7ωρο sot με μεικτή χρήση θα είμαι μία χαρά.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aν δεν παιζεις παιχνιδια σιγουρα θα στο βγαζει. Εγω εχω πανω απο 7 ωρες με φωτεινοτητα γυρω στο 75-80%, εννοειται στα 120hz με 2κ αναλυση.

nokia 5110 - siemens c35 - ericsson T65-

nokia 7210 - samsung V200 - ericsson V800-

nokia N70 - nokia 5800 - HTC EVO 3D-

LG G2

Link to comment
Share on other sites



Σωστός, μόνο που σε εμένα δεν βγάζει την μπαταρία του bthf ούτε κατεβάζοντας την μπάρα ειδοποιησεων. 
Στο Huawei mate 10 pro όλα κανονικά. 
Plantronics plt-e50



Ναι, στο συγκεκριμένο hf δεν το βγάζει ούτως ή άλλως. Και στο mi10 που είχα πρίν δεν το έβγαζε. Το συγκεκριμένο το εχω σαν δεύτερο hf.

Και στο MIUI 12.5 έτσι δεν ήταν; Ούτε τότε το εμφάνιζε το ποσοστό...η μοναδική συσκευή που είχα και εμφάνιζε κατευθείαν ποσοστό της μπαταρίας ήταν το OnePlus 7 pro τόσο στα riversong bthf που παραθέτω παρακάτω και που έχω από τότε όσο και στα Xiaomi mi true basic S 
https://www.skroutz.gr/s/20868092/Riversong-Air-X3-In-ear-Bluetooth-Handsfree-Μαύρο.html
https://www.skroutz.gr/s/23897497/Xiaomi-Mi-True-Wireless-Earbuds-Basic-S-Bluetooth-Handsfree-Μαύρο.html
Φυσικά επειδή στο μεσοδιάστημα δούλεψα και τα Samsung buds plus εννοείται πως έδειχνε κατευθείαν στο Samsung fe 5g αλλά και στο s21u το ποσοστό, όμως στο τότε One UI 3 για να δουλέψουν τα buds απαιτούσε και απαιτείται η εγκατάσταση του app Samsung wearable απ'το Play store.
Με τα προαναφερθέντα παραπάνω bthf δεν έχω ούτε στο fe 5g μου κατευθείαν ένδειξη της μπαταρίας όπως συμβαίνει  και στα Xiaomi που γράφεις.
 


Δεν το ξέρω. Δεν χρησιμοποιούσα το nsp μέχρι τώρα με αυτό το κινητό. Δούλευα το Plantronics, το οποίο ούτως ή άλλως δεν το βγάζει. Ούτε βέβαια στο mi10 το έβγαζε.
Στο mi10 όμως (επισης με 12.5) την μπαταρία του nsp την έδειχνε κανονικά. Ενώ στο Mi11 όχι. Κάνει αυτό που έγραψα.

Περιμένω ένα mi11.ελπίζω να μείνω ευχαριστημένος.
Το βαρέθηκα το s21 και δυστυχώς τα s22 δεν μου λένε κάτι.
Κρίμα.ξέρω ότι θα μου λείψει το ui αλλά πραγματικά βαρέθηκα το σχέδιό του 21 και δυστυχώς τα ίδια είναι και τα 22.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Οπλίσου με υπομονή. Ένα πολιτισμικό σοκ θα το πάθεις. Να το περιμένεις. Σαν hardware είναι πολύ καλό, το MIUI όμως δεν ακολουθεί.

@EvO_Boss η μπαταρία με το  13 είναι αρκετά καλύτερη!! Ότι εφαρμογή δούλευα με το 12.5 δουλεύω και με το 13 δίχως το παραμικρό. To μπλε δόντι το χρησιμοποιώ καθημερινά με διάφορες συσκευές κανένα θέμα, δεν το δουλεύω όμως σε χρήση car kit Bluetooth που αναφέρει ο φανατικός που έχει θέμα...


Καλά δεν ξέρω αν έχει θέμα με όλα τα car kit. Φαντάζομαι πως όχι. Με το Fiat (φορτηγάκι) όμως που το δουλεύω κυρίως και για πολλές ώρες κάθε μέρα έχει πρόβλημα. Αν δεν το ρυθμίσω να περνάει και την μουσική προς το car kit κάθε 5-6 δευτερόλεπτα συνδέεται και αποσυνδέεται.

Στάλθηκε από εμένα, χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιό μου!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...