Jump to content

Xiaomi Mi 11 / 11i


stoni90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδή παρακολουθώ το νήμα για τη συσκευή μόλις είδα αυτό το βίντεο. μόνο καλά νέα δεν είναι

 

Link to comment
Share on other sites

Το mi10t pro είναι εξαιρετική υλοποίηση.

 

Ας έχει LCD

 

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

 

Σε σχέση με τον προκατοχο δεν θεωρείς πισωγύρισμα την έλλειψη amoled, αλλά ακόμα περισσότερο την έλλειψη τηλεφακού για πιο βελούδινο ζουμ??

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο δεν καίγομαι είναι εξαιρετική η οθόνη του και τα 144hz σούπερ σμουθ. Οκ γούστα είναι αυτά. Επίσης λόγω 108 MP το κροπάρισμα είναι αποδεκτό δεν συγκρίνεται όμως με τον τηλεφακό. Πρόσεξε όμως ο τηλεφακός έχει μικρότερο αισθητήρα σε σχέση με του βασικού κι εκεί είναι το μυστικό... Εν ολίγοις για μένα καθαρά προσωπική άποψη για αυτό και επέλεξα μάλιστα το απλό Mi 10 T προτεραιότητα είναι η σούπερ σμουθ οθόνη δίχως bugs του λειτουργικού φυσικά ( δόξα το Θεό μηδέν προβλήματα μέχρι τώρα οκ είναι μονάχα update με patches ) χορταστική οθόνη με το λιγότερο δυνατόν κόστος αγοράς. Αν είχε ασύρματη φόρτιση θα του έβαζα 10' κι όχι 10 χα χα χα

Σίγουρα το 11 είναι ένα καλύτερο κινητό σε κάθε τομέα ...

Επεξεργαστή, οθόνη και στις κάμερες κλπ

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά μιλώντας ίσως είναι και λιγο gimmick η φάση με τα άπειρα ζουμ, αλλά ναυαρχίδα και να βλέπω στο setup macro και depth μου κακοφαινεται, ειδικά όταν η xiaomi μας είδε συνηθίσει αλλιώς
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε άρθρο στην κεντρική σελίδα που αναφέρει

 

Η "είδηση", όμως, αφορά την τιμή του στην Ευρώπη. Ενώ στην Κίνα ξεκινά από τα €500 για τη βασική έκδοση (8/128GB), στην Ευρώπη η τιμή του θα ξεκινά από τα €799, σχεδόν €300 περισσότερα, κάτι που δεν θα χαροποιήσει τους φίλους του brand. Όσο για την έκδοση 12/256GB, δε γνωρίζουμε ακόμα το πόσο θα κοστίζει στην Ευρώπη, αλλά λογικά θα κυμανθεί κοντά στα €900.

Link to comment
Share on other sites

GMS παίρνει η κινεζική έκδοση;

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μολις ανακοινώθηκε επίσημα τιμή για global έκδοση 749€. 2 χρόνια εγγύηση και 1 χρόνο δωρεάν αλλαγή οθόνης.
Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει τόσο και Ελλάδα και δώσει καμιά προωθητική ενέργεια η infoquest θα πάει σούπερ ✌️. Ειδικότερα σε σχέση με τον ανταγωνισμό την θεωρώ την καλύτερη πρόταση έστω και στα 749 με αυτά τα specs που έχει.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα από aliexpress με δώρο το mi watch. Παράδοση τέλη Μάρτη. Για να δούμε. Μένω Πολωνία.

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002003991515.html?spm=a2g0o.ams_108597.gbba5ab.2.75f73080eNpYch

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα από aliexpress με δώρο το mi watch. Παράδοση τέλη Μάρτη. Για να δούμε. Μένω Πολωνία.

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002003991515.html?spm=a2g0o.ams_108597.gbba5ab.2.75f73080eNpYch

Το ειδα και εγω στα 635 ετοιμος ειμαι απλα μηπως να περιμενουμε αλλο λιγο?

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω στα 635 ετοιμος ειμαι απλα μηπως να περιμενουμε αλλο λιγο?

 

Μαζί και με Mi watch???... Τσάμπα!!

 

Είχε το ρολόι για τα 1000 πρώτα κομμάτια αλλιώς και γω θα περίμενα. Γενικά δεν θέλω να είμαι beta tester για τις εταιρίες αλλά αυτή ήταν καλή πρσφορά για να την αφήσω.

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται καλά ξηγήθηκες ✌️ κινητάρα φαίνεται κι εγώ άμα κι όταν πέσει η τιμή του λέω να το τιμήσω. Εδώ κι ένα τρίμηνο με Mi 10 T απόλυτα ευχαριστημένος! Ατελείωτη μπαταρία , 865 που φυσάει σε υπέροχα βελούδινα 144hz . Για μένα φοβερό το Mi 11 φέρει λογικά την ίδια οθόνη με του 1+ 8 Pro αν κρίνω από τις αναλογίες διαστάσεις και ανάλυσή της.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Είχε το ρολόι για τα 1000 πρώτα κομμάτια αλλιώς και γω θα περίμενα. Γενικά δεν θέλω να είμαι beta tester για τις εταιρίες αλλά αυτή ήταν καλή πρσφορά για να την αφήσω.

Στα 568 με κουπονι τελικη....

kouponi.png

Link to comment
Share on other sites

Στα 568 με κουπονι τελικη....

 

kouponi.png

Από Κίνα;

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Στα 568 με κουπονι τελικη....

kouponi.png

 

Τρομερή τιμή! Με χρήση κουπονιού όμως αποκλείεσαι από την προσφορά με το ρολόι, έτσι γράφει μέσα στην περιγραφή.

 

Οπότε ό,τι προτιμά ο καθένας

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Πότε το αναμένουμε Ελλάδα επίσημα να έρθει;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πότε το αναμένουμε Ελλάδα επίσημα να έρθει;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από ότι έχω διαβάσει αρχές Μαρτίου. Αλλά δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 11 / 11i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...