Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να είμαστε πιο ακριβείς αν βάλεις σήμερα 12 ευρώ το υπόλοιπο θα επεκταθεί για 3 μήνες. Οι αλλαγές θα ισχύσουν από 19/3

 

Ωραίος! Μεχρι σημερα πρέπει να ανανεωσω, οποτε θα βαλω 12€. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η μεταφορά υπολοίπου 5€ θα καταργηθεί; αν ναι, μέχρι πότε μπορούμε να στείλουμε 5€; ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: με μηδενικό υπόλοιπο μπορεί να σερφάρει κάποιος? π.χ. έχω 5 ευρώ ενεργοποιώ το βραδινό πακέτο και μένω με μηδέν υπόλοιπο, θα παίζουν τα δεδομένα?
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: με μηδενικό υπόλοιπο μπορεί να σερφάρει κάποιος? π.χ. έχω 5 ευρώ ενεργοποιώ το βραδινό πακέτο και μένω με μηδέν υπόλοιπο, θα παίζουν τα δεδομένα?

 

"Παίζουν" κ με 0,00€ υπόλοιπο στην C-Ote: Πχ μετά τη λήξη υπολοίπου €, τις αμέσως επόμενες 30 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Φίλος έχει 5.02€ υπόλοιπο και θέλει να μεταφέρει 5€. Θα τον αφήσει πηγαίνοντας -0.18€ αρνητικό υπόλοιπο άραγε; Ή θα χρειαστεί να βάλει νέα κάρτα; Αν το έχει δοκιμάσει κάποιος ας ενημερώσει.

Εναλλακτικώς, Μόνον γι' άδειασμά του άνευ οιονεί ανανέωσης εκ μεταφοράς, ενδείκνυται 3πλή €2(+3×,2€) αποστολή —εφικτή μέσω επέκτασης υπολοίπου κατόπιν της 2ης φοράς:blink:

Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικώς, Μόνον γι' άδειασμά του άνευ οιονεί ανανέωσης εκ μεταφοράς, ενδείκνυται 3πλή €2(+3×,2€) αποστολή —εφικτή μέσω επέκτασης υπολοίπου κατόπιν της 2ης φοράς:blink:
5€ Θέλω να μεταφέρω γιατί παρατείνεται η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Γίνεται όμως με αρνητικό υπολοιπο;
Link to comment
Share on other sites

Αρνητικο υπολοιπο προκύπτει μονο κατά την αποστολή sms. Σε ολες τις υπόλοιπες καταστάσεις δεν γίνεται. Αρα δεν μπορείς.
Link to comment
Share on other sites

Που είδατε ρε σεις 82μβ;329cec7787824d5159c17d6be70d7294.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

5€ Θέλω να μεταφέρω γιατί παρατείνεται η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Γίνεται όμως με αρνητικό υπολοιπο;

 

Επιπροσθέτως, σκόπιμη ενδεχομένως η €12 κάρτα προς επανάληψη ανανέωσης του ιδίου ή ετέρου τινός αριθμού -εντός 2|3μήνου οριακώς- πληρουμένων των προϋποθέσεων· περίσσευμα μόλις <⅓€ τελικώς:ooch:

Link to comment
Share on other sites

O αδερφος μου ψαχνει να οργανωσει τα της τηλεφωνιας της οικογενειας του καλυτερα.

Ολοι κοσμοτακηδες. Καρτοκινητα, και σταθερη.

Δυστυχως, παροτι του εδειξε στο Γερμανο οτι ειναι ετοιμος να παει στην wind γιατι εχει καλυτερες τιμες συνολικα-με τα χαρτια στα χερια,

δεν ιδρωσε κανενα αυτι.

Οπως μου ειπε, τριχες του προσεφεραν, και αυτος ηθελε να μεινει μεν στον οτε, αλλα μια καλυτερη τιμη μιας και ολα ειναι εκει.

 

Τελικα σκεφτεται να φυγει για wind, αλλα με ρωταει, σαν τελευταια ευκαιρια:

- θα παιχτει αντιπροσφορα απο cosmote?

- αν ομως εχει ηδη κανει αιτηση φορητοτητας, τοτε θα μπορει ετσι απλα να την ακυρωσει αν του δωσουν κατι συμφερον απο οτε, ή θα εχει προβλημα/ρητρες με την wind?

Πλέον οι αντί Προτάσεις κόπηκαν, αν κάνεις φορητότητα έφυγες χωρίς τηλεφωνική επικοινωνία με τον παλαιό πάροχο. Το καλοκαίρι όταν & πηγα να κάνω φορητότητα μου το είπε ο υπάλληλος της wind .

 

Στάλθηκε από το SM-T813 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Φίλος έχει 5.02€ υπόλοιπο και θέλει να μεταφέρει 5€. Θα τον αφήσει πηγαίνοντας -0.18€ αρνητικό υπόλοιπο άραγε; Ή θα χρειαστεί να βάλει νέα κάρτα; Αν το έχει δοκιμάσει κάποιος ας ενημερώσει.

Δοκιμάστε το! Δεν έχετε να χάσετε τίποτα! Το πολυ-πολυ να μην γίνει!

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να κανω προωθηση ενα συγκεκριμενο αριθμο (που με ενοχλει συνεχεια) σε αλλο αριθμο?

Πως γινεται? Κοστος?

Link to comment
Share on other sites

Πλέον οι αντί Προτάσεις κόπηκαν, αν κάνεις φορητότητα έφυγες χωρίς τηλεφωνική επικοινωνία με τον παλαιό πάροχο. Το καλοκαίρι όταν & πηγα να κάνω φορητότητα μου το είπε ο υπάλληλος της wind .

 

Στάλθηκε από το SM-T813 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

A ωστε ετσι...μαλίστα, thanks for the info.

 

Οπως βλεπω, αυτη η χωρα παει απο το κακο στο χειροτερο, σε καθε επιπεδο...

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να κανω προωθηση ενα συγκεκριμενο αριθμο (που με ενοχλει συνεχεια) σε αλλο αριθμο?

Πως γινεται? Κοστος?

 

Κατεβασε ενα call manager και βαλτον στη λιστα αυτοματης απορριψης

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε ενα call manager και βαλτον στη λιστα αυτοματης απορριψης
Θελω να απαντησω αλλα οχι στο τηλ που κει γιατι ειναι της δουλειας. Θελω προωθηση σε αλλο νουμερο
Link to comment
Share on other sites

Το δίκτυο δεν έχει τέτοια δυνατότητα. Εφαρμογή ίσως μπορεί να το κάνει. Ρωτα στο θέμα των εφαρμογών android/ios
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Βρίσκομαι στο Λονδίνο έχοντας what's up. Κάθε φορά που κάνω μια κλήση, μου έρχεται το παρακάτω μήνυμα από το 1314:

"TO YΠOΛOIΠO ΣAΣ EXEI EΛATTΩΘEI ΣHMANTIKA. ΠAPAKAΛOYME ANANEΩΣTE TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ META AΠO AYTH THN KΛHΣH."

Εκτός του ότι έχω χρήματα στην κάρτα, ο χρόνος ομιλίας που αφαιρείται κάθε φορά που μιλάω είναι από τον χρόνο ομιλίας προς όλους (όπου υπάρχουν αρκετά λεπτά διαθέσιμα).

Ξέρει, μήπως, κάποιος γιατί μου στέλνεται το μήνυμα αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Θα εξακολουθήσει να στο στέλνει όσο είσαι σε Roaming με κάτω από 10 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Από ό,τι διάβασα στο site της Cosmote όταν μεταφέρω χρήματα από ένα καρτοκινητό σε άλλο παύει πλέον να λογίζεται ως ανανέωση χρόνου συνεπώς δεν επιμηκύνεται και η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Κατάλαβα σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Από ό,τι διάβασα στο site της Cosmote όταν μεταφέρω χρήματα από ένα καρτοκινητό σε άλλο παύει πλέον να λογίζεται ως ανανέωση χρόνου συνεπώς δεν επιμηκύνεται και η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Κατάλαβα σωστά;

Από 5 ευρω και πανω παρατείνεται κατά 2 μήνες. Τουλάχιστον μέχρι τώρα . Με τις καινούργιες αλλαγές που θα γίνουν μάλλον θα γίνει 10 και αυτό . Δεν κατάλαβες καλά .
Link to comment
Share on other sites

Λέει ότι λογίζεται ως μεταφορά και όχι ως ανανέωση και άρα δεν παίρνεις οποιοδήποτε μπόνους συνοδεύει την ανανέωση π.χ. reload it. Παράταση διάρκειας ισχύος του υπόλοιπου γίνεται κανονικά όταν παίρνεις από 5 ευρώ και πάνω.
Link to comment
Share on other sites

Νέο Site και μικρή αλλαγή στο Branding του What's up. Γενικά δεν βλέπω κάποια αλλαγή σε υπηρεσίες.

 

Envoyé de mon Redmi Note5 en utilisant Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...