Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανώς την πατήσαμε. Και σε μένα στο δεύτερο δεν έδωσαν τα 10€ +3gb.  Το πρώτο πήρε αμέσως τα δώρα του. Σε συνεννόηση τηλεφωνικά μου είπαν ότι θα το κάνουν στο δεύτερο σήμερα - αύριο. Πέρασε και το αύριο και ακόμα τίποτα !  Μάλλον αυτός ήταν ο λόγος που δεν έδιναν γραπτά την προσφορά !!
Να επικαλεστείς την προφορική σας επικοινωνία, σε αυτές τις περιπτώσεις έχει την ίδια ισχύ με την γραπτή προσφορά, γι' αυτό άλλωστε και σου αναφέρουν την καταγραφή της κλήσης.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8 ώρες πριν, anivas said:

Προφανώς την πατήσαμε. Και σε μένα στο δεύτερο δεν έδωσαν τα 10€ +3gb.  Το πρώτο πήρε αμέσως τα δώρα του. Σε συνεννόηση τηλεφωνικά μου είπαν ότι θα το κάνουν στο δεύτερο σήμερα - αύριο. Πέρασε και το αύριο και ακόμα τίποτα !  Μάλλον αυτός ήταν ο λόγος που δεν έδιναν γραπτά την προσφορά !!

Να τους ενοχλείς κάθε 2-3 μέρες. Λογικά είναι συστημικό θέμα, μην σκεφτόμαστε αμέσως τα χειρότερα! 🙂

15 minutes ago, Stavros_P said:

Να επικαλεστείς την προφορική σας επικοινωνία, σε αυτές τις περιπτώσεις έχει την ίδια ισχύ με την γραπτή προσφορά, γι' αυτό άλλωστε και σου αναφέρουν την καταγραφή της κλήσης.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αυτό ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με διαβεβαίωσε ότι θα μπούνε.Καρτα δεν χρειάζεται 24 μήνες.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αργούν να μπουν στο δεύτερο αλλά θα μπουν. Έτσι έγινε και σε μένα

Στάλθηκε από το S21 FE μου


Εμενα μπήκαν τα 1000' αλλά όχι τα 10€. Μου είπαν σύντομα.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι σε εμένα άργησε να μπει στο δεύτερο νούμερο, περίπου 10 ημέρες αλλά ότι υπήρχε στην προσφορά δόθηκε κανονικά. Στην περίπτωση που έχετε επιλέξει να μπαίνουν 10€ στην κάρτα τότε λογικά παρατείνεται κατά ένα 2μηνο η διάρκεια του υπολοίπου (σε εμένα εσύ τουλάχιστον γίνεται). τα δώρα της προσφοράς δίνονται την 1η κάθε μήνα.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Κι σε εμένα άργησε να μπει στο δεύτερο νούμερο, περίπου 10 ημέρες αλλά ότι υπήρχε στην προσφορά δόθηκε κανονικά. Στην περίπτωση που έχετε επιλέξει να μπαίνουν 10€ στην κάρτα τότε λογικά παρατείνεται κατά ένα 2μηνο η διάρκεια του υπολοίπου (σε εμένα εσύ τουλάχιστον γίνεται). τα δώρα της προσφοράς δίνονται την 1η κάθε μήνα.
Σε εμένα στο πρώτο νούμερο λέει κάθε πρώτη του μήνα θα παίρνεις δώρο 10€.Και εχουν μπει. Στο δεύτερο λέει για τους επόμενους 12 μήνες με κάθε ανανέωση θα παίρνεις 10€ επιπλέον. Και δεν έχει μπει τίποτα. Κατι δεν πάει καλά.....

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα στο πρώτο νούμερο λέει κάθε πρώτη του μήνα θα παίρνεις δώρο 10€.Και εχουν μπει. Στο δεύτερο λέει για τους επόμενους 12 μήνες με κάθε ανανέωση θα παίρνεις 10€ επιπλέον. Και δεν έχει μπει τίποτα. Κατι δεν πάει καλά.....

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτά σας ήρθαν με mail όταν αποδεχθηκατε τη προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

Αυτά σας ήρθαν με mail όταν αποδεχθηκατε τη προσφορά?
Ηχογράφηση . Μιλησα πάντως θα πιστωθουν τα 10€ και κάθε μήνα για 24 μήνες. Το αναγνωρισε ο εκπρόσωπος. Χωρις να χρειαστεί να βάλω κάρτα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην γνωστή προσφορά (φορητότητα σταθερού σε 100άρα όπου σε δύο καρτοκινητά θα βάζουν για 24 μήνες από €10 και 1000λεπτά_ομιλίας κάθε μήνα) σήμερα ενεργοποιήθηκε το σταθερό με επίσκεψη τεχνικού. Όλα καλά σε αυτό το κομμάτι νομίζω. Η ενεργοποίηση έγινε το μεσημέρι.

Αργά το απόγευμα δύο καρτοκινητά που έχω στο δικό μου ΑΦΜ (το ένα αφορά και την παραπάνω προσφορά, το άλλο όχι) μπήκαν στο COSMOTE One μαζί με το σταθερό.

Δύο ερωτήσεις για όσους ήδη ενεργοποιήθηκαν ήδη και ξέρουν:

1) Πόσες μέρες να περιμένω να μπουν οι προσφορές στα δύο καρτοκινητά που συμφώνησα τηλεφωνικά πριν τους ενοχλήσω;

2) Το ένα από τα καρτοκινητά αυτά είναι στη σύζυγο μου. Εάν το βάλω χειροκίνητα στο COSMOTE One χάνω μήπως τα δώρα;

Ευχαριστώ! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πρηξε τους από τώρα. εγώ από τις 23 του μηνός σήμερα τα πήρα όλα τα προνόμια. Ελειπαν τα 1000 προς όλους σε ένα νούμερο και τα 1000 του one στο άλλο καθώς και 10€. Με πρήξιμο και 4,5 τηλέφωνα προστέθηκαν όλα. Τα γύρισα και σε what's up για να μπορώ να δίνω χρήματα στα παιδιά. εγώ τα έβαλα μόνος τα 2 νούμερα το τρίτο δεν φαινόταν το έβαλαν αυτοί

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, tolisfar said:

Πρηξε τους από τώρα. εγώ από τις 23 του μηνός σήμερα τα πήρα όλα τα προνόμια. Ελειπαν τα 1000 προς όλους σε ένα νούμερο και τα 1000 του one στο άλλο καθώς και 10€. Με πρήξιμο και 4,5 τηλέφωνα προστέθηκαν όλα. Τα γύρισα και σε what's up για να μπορώ να δίνω χρήματα στα παιδιά. εγώ τα έβαλα μόνος τα 2 νούμερα το τρίτο δεν φαινόταν το έβαλαν αυτοί

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα καλέσω λοιπόν και εγώ από αύριο. Ερώτηση: τα 4,5 τηλέφωνα τα έκανες στο 13888 ή στο 210... που είχες πάρει αρχικά την προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, greatst said:

Στην γνωστή προσφορά (φορητότητα σταθερού σε 100άρα όπου σε δύο καρτοκινητά θα βάζουν για 24 μήνες από €10 και 1000λεπτά_ομιλίας κάθε μήνα) σήμερα ενεργοποιήθηκε το σταθερό με επίσκεψη τεχνικού. Όλα καλά σε αυτό το κομμάτι νομίζω. Η ενεργοποίηση έγινε το μεσημέρι.

Αργά το απόγευμα δύο καρτοκινητά που έχω στο δικό μου ΑΦΜ (το ένα αφορά και την παραπάνω προσφορά, το άλλο όχι) μπήκαν στο COSMOTE One μαζί με το σταθερό.

Δύο ερωτήσεις για όσους ήδη ενεργοποιήθηκαν ήδη και ξέρουν:

1) Πόσες μέρες να περιμένω να μπουν οι προσφορές στα δύο καρτοκινητά που συμφώνησα τηλεφωνικά πριν τους ενοχλήσω;

2) Το ένα από τα καρτοκινητά αυτά είναι στη σύζυγο μου. Εάν το βάλω χειροκίνητα στο COSMOTE One χάνω μήπως τα δώρα;

Ευχαριστώ! 🙂

Τιμή σταθερού ?

Link to comment
Share on other sites

Στο 210...... της προσφοράς. 27.90 με κατοστάρα όλα απεριόριστα κινητά σταθερά συν τις προσφορές σε 2 κινητά

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τον Αυγουστο που λειγει εμενα το συμβολαιο σταθερης για ανανεωση να ζητησω καποια προσφορα για το κινητο;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, tolisfar said:

Πρηξε τους από τώρα. εγώ από τις 23 του μηνός σήμερα τα πήρα όλα τα προνόμια. Ελειπαν τα 1000 προς όλους σε ένα νούμερο και τα 1000 του one στο άλλο καθώς και 10€. Με πρήξιμο και 4,5 τηλέφωνα προστέθηκαν όλα. Τα γύρισα και σε what's up για να μπορώ να δίνω χρήματα στα παιδιά. εγώ τα έβαλα μόνος τα 2 νούμερα το τρίτο δεν φαινόταν το έβαλαν αυτοί

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έκανα ένα πρώτο τηλεφώνημα το πρωί και η εκπρόσωπος πέρασε ένα τίκετ να μου περαστούν τα δώρα. Περιμένω... 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγγνωμη που το ζηταω εδω αλλα στο ψαξιμο δεν το ειδα.Μπορει καποιος να μου δωσει το 210 που καλεσατε για τις προσφορες? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και γω τη προσφορά με 50αρα στα 27,90 και σε δύο whats up από 1000λ κάθε μήνα και 10 ευρώ σε κάθε νούμερο.
Δυστυχώς δε υπάρχει το 13,70 με απεριόριστα όλα

Παιδια συγγνωμη που το ζηταω εδω αλλα στο ψαξιμο δεν το ειδα.Μπορει καποιος να μου δωσει το 210 που καλεσατε για τις προσφορες? ευχαριστω
2106295192
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, takpanos said:

Πήρα και γω τη προσφορά με 50αρα στα 27,90 και σε δύο whats up από 1000λ κάθε μήνα και 10 ευρώ σε κάθε νούμερο.
Δυστυχώς δε υπάρχει το 13,70 με απεριόριστα όλα

2106295192

Γιατί δεν υπάρχει το 13.70€ ?

Φίλος το πήρε !

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχει το 13.70€ ?
Φίλος το πήρε !
Έληξε η προσφορά στις 28 Φεβρουαρίου
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, takpanos said:

Πήρα και γω τη προσφορά με 50αρα στα 27,90 και σε δύο whats up από 1000λ κάθε μήνα και 10 ευρώ σε κάθε νούμερο.
Δυστυχώς δε υπάρχει το 13,70 με απεριόριστα όλα

2106295192

Σε ευχαριστω για το νουμερο.Θα τους καλεσω να δω:-)

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, greatst said:

Έκανα ένα πρώτο τηλεφώνημα το πρωί και η εκπρόσωπος πέρασε ένα τίκετ να μου περαστούν τα δώρα. Περιμένω... 🙂

Πριν από λίγο μπήκαν τα δώρα στο δικό μου καρτοκινητό. Στης συζύγου μου (αυτό είναι το δεύτερο που ζήτησα να μπουν τα δώρα) όχι ακόμα. Θα περιμένω μέχρι αύριο το μεσημέρι και θα ξανακαλέσω εάν δεν γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, το Σάββατο πήγα σε ένα κατάστημα Γερμανός στους Αμπελόκηπους να βάλω 12 ευρώ. Αργότερα διαπίστωσα ότι τα 12 ευρώ γίνανε ένα πακέτο με ομιλία που εγώ δεν ήθελα γιατί θα τα χρησιμοποιούσα για ίντερνετ. Πώς έγινε αυτό να γίνουν τα λεφτά πακέτο είναι υποχρεωτικό; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...