Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οποτε στο θεμα σταθερης και συμβολαιο κινητης σε ολους λενε σωστα της ιδιες τιμες.
 
Στα καρτοκινητα εχουμε:
- Θα περνεις 10€, δεν χρειαζεται να βαλεις καρτα.
- Απαιτειται να βαλεις καρτα.
- Θα περνεις 10€ και 1000' προς όλους ή 3GB
- Θα περνεις 10€ και 3GB ή 1000΄ και 3GB
 
 
Εγώ έτυχα στο 3

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Στο βιντεο αυτο ειναι σαν να βλεπω της κοπελες που μας εβαλαν να υπογραψουμε,οταν της περνουμε ξανα τηλεφωνο.

( στο 1:37 )

https://www.youtube.com/watch?v=YSo_SYsAq0Y

 

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θελει στην εφαρμογή της my cosmote τρεχει παλι η έρευνα και αξιολόγηση που δινει τα 500mb για πέντε μέρες

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω... Σταμάτησε η προσθήκη 3€ με ανανέωση 30€ μέσα από το cosmote app? (30+3€) που έδινε παλαιότερα;; 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω... Σταμάτησε η προσθήκη 3€ με ανανέωση 30€ μέσα από το cosmote app? (30+3€) που έδινε παλαιότερα;; 
Προχθές που έβαλα τα έδωσε κανονικά. Σήμερα βλέπω τέλος. Τους πείραζε μάλλον ήταν πολλά.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι σε αυτό που είπα πιο πριν, στον αριθμό που είχα δηλώσει ενεργοποιήθηκαν: 10€ και 3GB για ένα μήνα και για τους επόμενους 24 και τα 100€. Η διάρκεια λήξης του υπολοίπου παρατάθηκε για δύο ακόμη μήνες.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk



Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sb68s said:

Επανέρχομαι σε αυτό που είπα πιο πριν, στον αριθμό που είχα δηλώσει ενεργοποιήθηκαν: 10€ και 3GB για ένα μήνα και για τους επόμενους 24 και τα 100€. Η διάρκεια λήξης του υπολοίπου παρατάθηκε για δύο ακόμη μήνες.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk


 

Μπήκαν στο υπόλοιπό σου και τα €10 ή μπήκαν €9,09;

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, greatst said:

Μπήκαν στο υπόλοιπό σου και τα €10 ή μπήκαν €9,09;

Και τα 10€ χωρίς τις κρατήσεις

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι αν δεν τα φάς μεταφέρονται;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, tolisfar said:

Το θέμα είναι αν δεν τα φάς μεταφέρονται;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εφόσον το ενσωμάτωσε στο υπόλοιπο που είχα θεωρώ ότι μπορώ να στείλω στους άλλους αριθμούς μου, μόλις το δοκιμάσω θα ενημερώσω

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το ενσωμάτωσε στο υπόλοιπο που είχα θεωρώ ότι μπορώ να στείλω στους άλλους αριθμούς μου, μόλις το δοκιμάσω θα ενημερώσω
Και εγώ το σκέφτομαι να τα κάνω what's up από φρογκ για αυτό τόν λόγο να δίνω χρόνο στα παιδιά

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανόν η Cosmote να εφαρμόσει ΟΝΤΩΣ την κατάργηση της 10Ε online ανανέωσης/κάρτας για τα τέλη Μάρτη, ώστε να έχει ένα παραπάνω χαρτί στον ισχυρισμό της για απόρριψη στις μαζικές αιτήσεις επιστροφής υπολοίπου ευρώ όσων το έχουν πάρει είδηση ότι έχουν αυτή τη δυνατότητα, αφού θα έχουν περάσει 3 μήνες από την ανακοίνωσή της (21/12/2022). Και δεν είναι λίγοι οι καρτοκινητοί στην Cosmote που δεν έχουν εναλλακτικές όπως στις άλλες εταιρίες για να διατηρούν ενεργό τηλέφωνο έστω για εισερχόμενες και ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ έβαζαν ποσά κάθε έστω 3 μήνες που έχουν μαζευτεί εδώ και χρόνια και είναι μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία να τα πάρουν πίσω όλα αυτά τα ποσά που τους ΑΝΑΓΚΑΖΕ να βάζουν εδώ και χρόνια. Η ίδια πρώτης τάξεως ευκαιρία ίσως ξανακάνει κάποια χρόνια να "εμφανιστεί" για όσους δεν την πάρουν είδηση τώρα αρχές 2023.

Σε σχέση με τις άλλες 2 εταιρίες που έχουν εναλλακτικές αν το ψάξουν να διατηρούν τις εισερχόμενες κλήσεις έστω, είτε με μικροποσά είτε ατύπως, και που δεν έχουν με κανέναν τρόπο στην καρτοκινητή της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, pn1fon1 said:

Mystery Token δώρο 2 ευρώ για BOX

Το token απο ανανέωση γράφει "2€ σε πόντους box" ενω το μυστήριο γράφει "κουπόνι box για 2€ επιστροφή". Υπάρχει διαφορά μεταξύ τους; Σημ. Δεν τα εχω εξαργυρώσει ακόμα

Link to comment
Share on other sites

On 13/2/2023 at 7:59 ΠΜ, sb68s said:

Και τα 10€ χωρίς τις κρατήσεις

Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου.

Κάλεσα σήμερα το 13888 και είπα στην (ευγενέστατη) εκπρόσωπο ότι θέλω να μεταφέρω το σταθερό μου από την πρώην Wind σε αυτούς και ότι έχω και δύο καρτοκινητά στο όνομα μου και ένα ακόμα στην οικογένεια.

Μου είπε για 50άρα FTTC στα €27 (κάπου εκεί, δεν συγκράτησα δεκαδικά) και στα καρτοκινητά αυτά που δίνει το One. Της ανέφερα τις προσφορές που συζητάμε εδώ και δεν υπάρχουν, λογικά για εμένα. Ειδικά το 10ευρω φάνηκε να της κάνει μεγάλη εντύπωση!

Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/offer-cosmote-gigamax-portin.html

Δοκίμασε να βάλεις το τηλέφωνό σου εδώ να σε καλέσουν οι ίδιοι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο τηλ που έδωσα στο δίπλα forum για συμβόλαια, στον αδερφό μου έδωσαν 27,90 απεριόριστα σταθερά κινητά και vdsl 50 η 100 άρα. Και δώρα σε δύο κινητά 1000 λεπτά προς όλους και 10 ευρώ σε κάθε κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο τηλ που έδωσα στο δίπλα forum για συμβόλαια, στον αδερφό μου έδωσαν 27,90 απεριόριστα σταθερά κινητά και vdsl 50 η 100 άρα. Και δώρα σε δύο κινητά 1000 λεπτά προς όλους και 10 ευρώ σε κάθε κινητό.
Ότι και σέ εμένα δηλαδή. Ήρθε το ρούτερ. Περιμένω νά συνδεθώ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την ανανέωση των 10€ την έκοψαν ή την έχουν αφήσει επιλεκτικά σε όσους ανανέωναν με 10€?

IMG_20230214_105533.jpg

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manosn2 said:

Τελικά την ανανέωση των 10€ την έκοψαν ή την έχουν αφήσει επιλεκτικά σε όσους ανανέωναν με 10€?

IMG_20230214_105533.jpg

Εγώ στο what's up app έχω κανονικά 10€ επιλογή. 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 10 ευρώ έκανα σήμερα με payzy. Ισχύει ακόμα η ανανεώση με 10 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...