Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ο μοναδικός τρόπος ενεργοποίησης των πακέτων είναι μέσω My Cosmote app , ΝΑΙ.

Αν υπάρχει, και τον μάθεις τότε, εναλλακτικό τρόπο ενεργοποίησης πχ με sms η τηλεφωνικά , ΟΧΙ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η εφαρμογη whtasup λειτουργει κανονικα αφου διεγραψα το id,επομενως υπαρχει θεμα;

εχει τα πακετα ολα οτι ειχα και μετα τη διαγραφη id,απλα ηθελα να ξερω αν οι προσφορες για δωρεαν gb που δινουν θα ερχονται κανονικα χωρις το id

και κατι ακομα ,αφου η εφαρμογη cosmote εχει τα παντα το whtas up γιατι υπαρχει;

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

To Whats Up app έχει ακόμα περισσότερα πακέτα συνήθως. Ελάχιστα (πχ "Συμμετοχή σε έρευνα" για 500ΜΒ για 5 μέρες) δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου ,σου ευχομαι οτι καλυτερο χρονια πολλα καλη χρονια !!

επομενως αφου διεγραψα το id δεν εχω θεμα οσο ειμαι στην εφαρμογη whatsup σωστα;

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα εξα'αρχής, γι'αυτό σου απάντησα έτσι "γενικά", γιατί εάν είχες Cosmokarta (και όχι WU ή frog) το μόνο app είναι το MY Cosmote app. Δεν έχει αποκλειστικά δικό της app η Cosmokarta.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδί μου να έκαναν τα Εβδομαδιαία  unlimited για ακόμα δύο βδομάδες δηλαδή να μην έβαλαν αυτούς τους περιορισμούς …

Edited by Eliseos
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Eliseos said:

Ρε παιδί μου να έκαναν τα Εβδομαδιαία  unlimited για ακόμα δύο βδομάδες δηλαδή να μην έβαλαν αυτούς τους περιορισμούς …

Ποιο ξέρει μπορεί και να τα κάνουν αν ζοριστούν από τον ανταγωνισμό αλλά να περιμένετε και όρια ξεφραγκο αμπέλι δεν θα μπορούν να τα αφήσουν γιατί μετά κανιβαλιζουν τα συμβόλαια.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Να έδινε 200Gb το μήνα με 9.90 € θα ήταν υπέροχο!
Η μηνιαίο με 30 ευρώ. Το καλοκαίρι έδιναν με 10 ευρώ το μήνα απεριόριστα πέρσι.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις αναβαθμίσεις είναι καινούριο φαινόμενο; Θέλω να κάνω ανανέωση των πακέτων μου και έφαγα πόρτα..
a2a2af6f1697185dee83d07ebdc206e8.jpg

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι κάποιες μέρες ή κάποιες περιόδους το box δίνει 2GB για μία εβδομάδα με αφαίρεση 50 πόντων μετά από παραγγελία. Συνήθως αν θυμάμαι καλά δίνει ένα GB για κάποιες μέρες με 50 πόντους. Ξέρει κανένας πότε δίνει τα 2 giga για μία εβδομάδα και πότε όχι? Ή το κάνουν όποτε θέλουν αυτοί χωρίς μοτίβο?

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι κάποιες μέρες ή κάποιες περιόδους το box δίνει 2GB για μία εβδομάδα με αφαίρεση 50 πόντων μετά από παραγγελία. Συνήθως αν θυμάμαι καλά δίνει ένα GB για κάποιες μέρες με 50 πόντους. Ξέρει κανένας πότε δίνει τα 2 giga για μία εβδομάδα και πότε όχι? Ή το κάνουν όποτε θέλουν αυτοί χωρίς μοτίβο?
Νομίζω ότι δίνει 1gb για 2 μέρες για παραγγελίες κάτω των 15€ και 2gb για 7 ημέρες για παραγγελίες άνω των 15€.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω αυτό είναι στάνταρ. Όμως και κάποιες φορές δίνει 2 GB για 7 μέρες και για μικρότερες παραγγελίες. Σήμερα για παράδειγμα με παραγγελία 7 ευρώ έδωσε 2 GB για 7 μέρες σε μένα. Και μέσα στις γιορτές πρέπει να τανε καθημερινό. Άλλες μέρες όμως δεν το έδινε και ακολουθούσε αυτό το οποίο λες.

Link to comment
Share on other sites

Μου επεστρεψαν σημερα τα χρηματα απο το πακετο που ειχα ενεργοποιηση καταλαθος το giga unlimited. Ειχα κανει το αιτημα Σαββατο πρωι λιγες ωρες μετα την ενεργοποιηση και σημερα τα επεστρεψαν. Ελπιζω να μπορω να το ενεργοποιησω 2 φορες για τον Ιανουαριο και να μην πιανετε η ενεργοποιηση αυτη ως μια. Εχουν ακριβως απο κατω το βελακι για τους ορους χρησης και ειναι πολυ ευκολο να πατηθει οταν μιλαμε για αφη πρεπει να το βαλουν λιγο πιο κατω ακομα στην εφαρμογη ωστε να μην γινονται τετοια λαθη. 

Link to comment
Share on other sites

Το δώρο με τα απεριόριστα data από το payzy σε πόσο καιρό το πήρατε; Εμενα δεν μπήκε ποτέ, η payzy ισχυρίζεται πως μπήκε όταν εκανα την εγγραφή και η COSMOTE ακόμη το ελέγχει. Μετά την εγγραφή το μόνο μήνυμα που ήρθε από την COSMOTE ήταν αυτό. 

A74566B1-1488-4CCE-8C24-D55805846C3D.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Το δώρο με τα απεριόριστα data από το payzy σε πόσο καιρό το πήρατε; Εμενα δεν μπήκε ποτέ, η payzy ισχυρίζεται πως μπήκε όταν εκανα την εγγραφή και η COSMOTE ακόμη το ελέγχει. Μετά την εγγραφή το μόνο μήνυμα που ήρθε από την COSMOTE ήταν αυτό. 
A74566B1-1488-4CCE-8C24-D55805846C3D.thumb.jpeg.eed36b50a8298bbcfad9d799a8d21909.jpeg
Τα παίρνεις μόλις γίνει η ταυτοποίηση

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Το δώρο με τα απεριόριστα data από το payzy σε πόσο καιρό το πήρατε; Εμενα δεν μπήκε ποτέ, η payzy ισχυρίζεται πως μπήκε όταν εκανα την εγγραφή και η COSMOTE ακόμη το ελέγχει. Μετά την εγγραφή το μόνο μήνυμα που ήρθε από την COSMOTE ήταν αυτό. 
A74566B1-1488-4CCE-8C24-D55805846C3D.thumb.jpeg.eed36b50a8298bbcfad9d799a8d21909.jpeg

Σε περιπου 10 λεπτα μετα τη ταυτοποιηση, χθες, εχουν μπει τα απεριοριστα.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Εδω και πολλές εβδομάδες εχουν πεσει οι γέφυρες στο API του Server  myinternet.cosmote.gr οταν ο συνδρομητής δεν εχει ενεργό πακέτο δεδομένων.

Ολοι άδεια πηραν? @Notus @mixtri

Screenshot_2023-01-13-13-09-35-50_cbe8c7c25be320d0c6f8847e2dea9fd0.thumb.jpg.286fd8c05ee974966caad398c23d8257.jpg

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, CaptainNickGR said:

Το δώρο με τα απεριόριστα data από το payzy σε πόσο καιρό το πήρατε; Εμενα δεν μπήκε ποτέ, η payzy ισχυρίζεται πως μπήκε όταν εκανα την εγγραφή και η COSMOTE ακόμη το ελέγχει. Μετά την εγγραφή το μόνο μήνυμα που ήρθε από την COSMOTE ήταν αυτό. 

A74566B1-1488-4CCE-8C24-D55805846C3D.jpeg

Εμένα μπήκε σφαίρα, στα 15’

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, CaptainNickGR said:

Το δώρο με τα απεριόριστα data από το payzy σε πόσο καιρό το πήρατε; Εμενα δεν μπήκε ποτέ, η payzy ισχυρίζεται πως μπήκε όταν εκανα την εγγραφή και η COSMOTE ακόμη το ελέγχει. Μετά την εγγραφή το μόνο μήνυμα που ήρθε από την COSMOTE ήταν αυτό. 

A74566B1-1488-4CCE-8C24-D55805846C3D.jpeg

Μήπως είναι internet on the Go?

Link to comment
Share on other sites

Just now, paanos said:

Έχεις ανανεώσει τον τελευταίο μήνα;

Μόλις είχα κάνει την ανανέωση. 

Link to comment
Share on other sites

ειχα νουμερο κοσμοτε πριν σχεδον 20 χρονια..μετα αλλαξα αριθμο..τον αριθμοπ το παλιο μου μπορει να τον εχει δωσει η κοσμοτε μετα απο τοσα χρονια σε νεο χρηστη??Λογικα εχει καταργηθει μετα απο τοσα χορνια αχρηστειας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...