Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, nick.76 said:

Εμφανίστηκε η έρευνα που προσφέρει τα 500mb στο cosmote app.

Το είδα και εγώ. Πόσες ημέρες υπολογίζεις να κρατήσει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μια δωρεάν πρόταση για τους αδειούχους στο τμήμα marketing της cosmote, που έχουν καιρό να δώσουν unlimited data και αισθάνονται ναυαγοί κάπου στις Σεϋχέλλες.

"BF Unlimited. Σε αυτή την Black Friday αγόρασε τα πάντα, με απεριόριστα στα πάντα, μέχρι την παγκόσμια ημέρα των πάντα". 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, EllinikoNisi said:

Μια δωρεάν πρόταση για τους αδειούχους στο τμήμα marketing της cosmote, που έχουν καιρό να δώσουν unlimited data και αισθάνονται ναυαγοί κάπου στις Σεϋχέλλες.

"BF Unlimited. Σε αυτή την Black Friday αγόρασε τα πάντα, με απεριόριστα στα πάντα, μέχρι την παγκόσμια ημέρα των πάντα". 

Μα, τι λες τώρα!!!!!

Δεν είναι 1 μήνας που είχαν δώσει απεριόριστα!!!

Που ήσουν?

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Το είδα και εγώ. Πόσες ημέρες υπολογίζεις να κρατήσει?

σε μενα γραφει για 5 μερες

Link to comment
Share on other sites

On 16/11/2022 at 3:57 ΜΜ, nick.76 said:

Εμφανίστηκε η έρευνα που προσφέρει τα 500mb στο cosmote app.

Πόσες ημέρες υπολογίζεις να κρατήσει?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, king2009 said:

Υπαρχει καποιο πακετο για whats up για ομιλια προς Αυστραλια κινητα η σταθερα? 

Εαν δεν βρηκες κατι στο app ή στο σαιτ, ριξε μιά ματιά στο Q Star. Αλλιώς, viber out.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Εαν δεν βρηκες κατι στο app ή στο σαιτ, ριξε μιά ματιά στο Q Star. Αλλιώς, viber out.

Βρηκα το παρακατω για Αυστραλια. Θα κανουν λετε για whats up?

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/paketa-omilias_diethni.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, δέχτηκα προσφορά να κάνω τον αριθμό από what's up σε καρτοσυμβολαιο, απεριόριστη ομιλία και 5Gb ίντερνετ, τελική τιμή με φόρους 17 ευρώ,  σε αυτήν την τιμή μπορώ να κερδίσω αν επιμείνω και τίποτε άλλο;  η αλήθεια είναι και με το what's up βολεύομαι,  απλά βαρέθηκα να έχω το νου να βάζω κάρτα κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dimtz said:

η αλήθεια είναι και με το what's up βολεύομαι,  απλά βαρέθηκα να έχω το νου να βάζω κάρτα κλπ κλπ

Εντελώς καλοπροαιρετα, τώρα θα έχεις το νου να πληρώνεις τον μηνιαίο λογαριασμό.

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dimtz said:

Καλησπερα, δέχτηκα προσφορά να κάνω τον αριθμό από what's up σε καρτοσυμβολαιο, απεριόριστη ομιλία και 5Gb ίντερνετ, τελική τιμή με φόρους 17 ευρώ,  σε αυτήν την τιμή μπορώ να κερδίσω αν επιμείνω και τίποτε άλλο;  η αλήθεια είναι και με το what's up βολεύομαι,  απλά βαρέθηκα να έχω το νου να βάζω κάρτα κλπ κλπ

Αν σου φτάνουν τα δεδομένα, δεν είναι άσχημη η τιμή. Αν στέλνεις sms, ζήτησε να σου βάλουν και sms.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mobileras said:

Εντελώς καλοπροαιρετα, τώρα θα έχεις το νου να πληρώνεις τον μηνιαίο λογαριασμό.

Δεν εχεις και αδικο σε αυτο ,απλα αναναιωνεις πριν για να μην χασω δεδομενα κλπ κλπ ,ειναι λιγο καπως

27 minutes ago, seranata said:

Αν σου φτάνουν τα δεδομένα, δεν είναι άσχημη η τιμή. Αν στέλνεις sms, ζήτησε να σου βάλουν και sms.

Ναι εχει και 50 sms οπως και ενα ευρω στην καρτα ,απλα δεν το ανεφερα διοτι ποιος στελνει sms σημερα;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα ζητούσα περισσότερα δεδομένα και θα το έπαιρνα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, dimtz said:

Δεν εχεις και αδικο σε αυτο ,απλα αναναιωνεις πριν για να μην χασω δεδομενα κλπ κλπ ,ειναι λιγο καπως

Στο καρτοσυμβόλαιο όμως δεν θα έχεις καν roll over οπότε απλώς θα χάνεις τα υπόλοιπα GB.. τεσπα όπως θέλεις..

Link to comment
Share on other sites

Ok γι αυτό είπα να ζητήσω την γνώμη σας και αν μπορώ να κερδίσω κάτι επιπλέον 
Στο What's Up με 15 ευρώ κάρτα παίρνεις 4,5 giga απεριόριστη ομιλία προς όλους και στα 17 να πάρεις 5 giga Εγώ προσωπικά δεν θα το έπαιρνα αυτό το πακέτο αν τα πέντε ήταν 50 να πούμε okay
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dimtz said:

Ok γι αυτό είπα να ζητήσω την γνώμη σας και αν μπορώ να κερδίσω κάτι επιπλέον 

Σου φθάνουν τα 5GB ?

εσύ ξέρεις 

3 minutes ago, bbbb said:
10 minutes ago, dimtz said:
Ok γι αυτό είπα να ζητήσω την γνώμη σας και αν μπορώ να κερδίσω κάτι επιπλέον 

Στο What's Up με 15 ευρώ κάρτα παίρνεις 4,5 giga απεριόριστη ομιλία προς όλους και στα 17 να πάρεις 5 giga Εγώ προσωπικά δεν θα το έπαιρνα αυτό το πακέτο αν τα πέντε ήταν 50 να πούμε okay

Πώς προκύπτουν τα 4.5 giga ?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, GREGORYMO said:

Σου φθάνουν τα 5GB ?

εσύ ξέρεις 

Πώς προκύπτουν τα 4.5 giga ?

Τα 4,5gb προκύπτουν απο το πακέτο απεριόριστης ομιλίας που περιλαμβάνει 1,5Gb και απο το Token της 15€υρης που έχεις βάλει δίνει 3Gb..οπότε συνολο 4,5Gb.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Ok ,θα μείνω what's up, αυτό με 15 ευρώ απεριόριστη ομιλία,  αφού έχουμε και 4,5 giga data  μια χαρά,  δεν το γνώριζα,  σας ευχαριστώ όλους. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dimtz said:

Ok ,θα μείνω what's up, αυτό με 15 ευρώ απεριόριστη ομιλία,  αφού έχουμε και 4,5 giga data  μια χαρά,  δεν το γνώριζα,  σας ευχαριστώ όλους. 

Εμεις απλά τη γνώμη μας λέμε. Εαν εσυ βολευεσαι περισσοτερο με κάτι άλλο, τότε εκείνο θα ειναι το καλυτερο για σένα.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_96 said:

Τα 4,5gb προκύπτουν απο το πακέτο απεριόριστης ομιλίας που περιλαμβάνει 1,5Gb και απο το Token της 15€υρης που έχεις βάλει δίνει 3Gb..οπότε συνολο 4,5Gb.

Έχεις δίκιο.

55 minutes ago, dimtz said:

Ok ,θα μείνω what's up, αυτό με 15 ευρώ απεριόριστη ομιλία,  αφού έχουμε και 4,5 giga data  μια χαρά,  δεν το γνώριζα,  σας ευχαριστώ όλους. 

Μια η άλλη είναι αφού σου δίνει και 1€ αέρα 

Link to comment
Share on other sites

επειδή βλέπω ότι είστε ψαγμένοι Στο κομμάτι αυτό θέλω τα φώτα σας.

πού είναι καλύτερα να πάω σε κοσμοκάρτα ή What's Up για να έχω περισσότερα λεπτά ομιλίας και δεδομένα με περίπου 15 ευρώ ευχαριστώ πολύ

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, varajohn said:

επειδή βλέπω ότι είστε ψαγμένοι Στο κομμάτι αυτό θέλω τα φώτα σας.

πού είναι καλύτερα να πάω σε κοσμοκάρτα ή What's Up για να έχω περισσότερα λεπτά ομιλίας και δεδομένα με περίπου 15 ευρώ ευχαριστώ πολύ

Δέν ξέρω για την cosmokarta αλλα για το whats up θεωρώ ικανοποιητικο οτι με 15€ να βάζεις πακέτο των 13,5€ με απεριόριστη ομιλία και δεδομένα 4,5gb + τα πάρε δώσε που σου δινει 400mb για δύο μέρες + 400mb για αλλες δύο μέρες(δυο φορές το μήνα μπορείς να το κάνεις αυτό). Και εχει και το θετικό οτι άννανανεωνεις πρίν την ληξη του πακέτου τα περισσευούμενα mb μεταφέροντε για τον επόμενο μήνα.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, varajohn said:

επειδή βλέπω ότι είστε ψαγμένοι Στο κομμάτι αυτό θέλω τα φώτα σας.

πού είναι καλύτερα να πάω σε κοσμοκάρτα ή What's Up για να έχω περισσότερα λεπτά ομιλίας και δεδομένα με περίπου 15 ευρώ ευχαριστώ πολύ

Για ένα νέο άνθρωπο, το watch up είναι μονόδρομος 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Nikos_96 said:

Δέν ξέρω για την cosmokarta αλλα για το whats up θεωρώ ικανοποιητικο οτι με 15€ να βάζεις πακέτο των 13,5€ με απεριόριστη ομιλία και δεδομένα 4,5gb + τα πάρε δώσε που σου δινει 400mb για δύο μέρες + 400mb για αλλες δύο μέρες(δυο φορές το μήνα μπορείς να το κάνεις αυτό). Και εχει και το θετικό οτι άννανανεωνεις πρίν την ληξη του πακέτου τα περισσευούμενα mb μεταφέροντε για τον επόμενο μήνα.

Έχω cosmokarta πως κάνω την αλλαγή ? Και καμιά 20αρια γιγα που έχω μαζέψει θα χαθούν?

Edited by varajohn
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...