Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις δίκιο είναι ακριβά και προφανώς το έκαναν έτσι για να μην κανιβαλίσουν τα συμβόλαιά τους. Αλλά πρακτικά χάρη μας έκαναν γιατί ο ανταγωνισμός δεν πρόκειται πια να κόψει την δική του "προσφορά".. Κάποια στιγμή θα πέσει και άλλο η τιμή και όταν θα συμβεί αυτό εδώ θα είμαστε να τους επιβραβεύσουμε

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, damierom said:

 Άκουγαν και έλεγαν μόνο "μάλιστα κύριε"... Πρόκειται περί ηλίθιων! 

Το έχω πει ξανά στο παρελθόν.

Έχετε τα νεύρα σας και ξεσπάτε στους λάθος ανθρώπους. Οι μόνοι που δε φταίνε, είναι τα παιδιά της εξυπηρέτησης πελατών. Με το να βρίζετε τους τελευταίους τροχούς της άμαξας, δεν αλλάζει κάτι. Το μόνο που θα τους πειράξει, είναι φορητότητα σε άλλη εταιρία. Επίσης, αν η δουλειά μας εξαρτάται από το κινητό, καλό είναι να έχουμε backup μια 2η κάρτα sim σε άλλη εταιρία για τέτοιες περιπτώσεις. Όλα τα κινητά πλέον έχουν 2η υποδοχή για κάρτα sim.

Και μη μου πείτε"πληρώνω τόσα λεφτά, να έχω κι άλλα έξοδα;"

Είναι σαν το backup δεδομένων. Όσο ακριβός κι αν είναι, δεν αρκεί ένας δίσκος

Ούτως η άλλως, όλες οι εταιρίες παγκοσμίως, δίνουν 99,99% uptime (Τα 9άρια τυχαία τα έβαλα) Καμία εταιρία δεν μπορεί να προσφέρει 100% uptime διότι όλοι πουλάνε περισσότερο bandwidth από το διαθέσιμο. Στατιστικά, δε θα ξεπεραστεί. Υπάρχουν όμως και στιγμές, όπως η πρωτοχρονιά, όπου ξεπερνιέται.

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, user_one said:

Το έχω πει ξανά στο παρελθόν.

Έχετε τα νεύρα σας και ξεσπάτε στους λάθος ανθρώπους. Οι μόνοι που δε φταίνε, είναι τα παιδιά της εξυπηρέτησης πελατών. Με το να βρίζετε τους τελευταίους τροχούς της άμαξας, δεν αλλάζει κάτι. Το μόνο που θα τους πειράξει, είναι φορητότητα σε άλλη εταιρία. Επίσης, αν η δουλειά μας εξαρτάται από το κινητό, καλό είναι να έχουμε backup μια 2η κάρτα sim σε άλλη εταιρία για τέτοιες περιπτώσεις. Όλα τα κινητά πλέον έχουν 2η υποδοχή για κάρτα sim.

Και μη μου πείτε"πληρώνω τόσα λεφτά, να έχω κι άλλα έξοδα;"

Είναι σαν το backup δεδομένων. Όσο ακριβός κι αν είναι δεν αρκεί ένας δίσκος

Ούτως η άλλως, όλες οι εταιρίες παγκοσμίως, δίνουν 99,99% uptime (Τα 9άρια τυχαία τα έβαλα) Καμία εταιρία δεν μπορεί να προσφέρει 100% uptime διότι πουλάνε περισσότερα bandwidth από το διαθέσιμο. Στατιστικά, δε θα ξεπεραστεί. Υπάρχουν όμως και στιγμές, όπως η πρωτοχρονιά, όπου ξεπερνιέται.

Επιτρεψε μου να έχω διαφορετική άποψη. Υψώνοντας τον τόνο της φωνής και λέγοντας τα αυτονόητα στους υπαλλήλους της εξυπηρέτησης πελατών δεν είναι καθόλου λάθος. Εννοείται ότι δεν απευθυνόμαστε σε αυτούς προσωπικά αλλά στην εταιρεία που εκπροσωπούν. Αυτοί οι υπάλληλοι φίλε μου είναι η εικόνα και το προφίλ της εταιρείας προς εμάς τους καταναλωτές. Δε νοείται μια εταιρεία του κύρους της Cosmote να έχει τόσο ανενημερωτους και άσχετους υπαλλήλους. Νιώθω προσβεβλημένος όταν με κοροϊδεύουν με τέτοιο ηλίθιο τρόπο. Νομίζουν ότι απευθύνονται σε χαζούς. Δεν εξηγείται αλλιώς. Επίσης όλες οι συνομιλίες καταγράφονται και προωθούνται στους ανώτερους τους. Σε αυτούς απευθυνόμαστε κατ ουσίαν. Θεωρώ ανεπίτρεπτο να είναι οι υπάλληλοι χωρίς την κατάλληλη ενημέρωση και στην ουσία να δυσφημούν την εταιρεία που εκπροσωπούν. Προσωπικά έχω και δεύτερο και τρίτο νούμερο. Τώρα όμως μιλάμε για το κύριο νούμερο εργασίας όπου θα με αναζητήσουν και δεν έχει απολύτως σημασία το δεύτερο νούμερο που λες. Φορητότητα έχω κάνει τουλάχιστον 4 φορές. Στη συγκεκριμένη εταιρεία το μόνο που με κρατάει είναι η γενικότερη εικόνα της Cosmote. Θεωρώ ότι πανελλαδικά υπερτερεί απ' τις άλλες δύο και ιδίως σε ταχύτητες είναι σε άλλο επίπεδο όπως αναφέρει και η σχετική έρευνα της Ookla speedtest...

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, damierom said:

 Στη συγκεκριμένη εταιρεία το μόνο που με κρατάει είναι η γενικότερη εικόνα της Cosmote. Θεωρώ ότι πανελλαδικά υπερτερεί απ' τις άλλες δύο και ιδίως σε ταχύτητες είναι σε άλλο επίπεδο όπως αναφέρει και η σχετική έρευνα της Ookla speedtest...

Για την περιοχή που είσαι ναι. Όσο για το Ookla τεστ είδαμε τη μέτρηση πχ στην Ξάνθη που μέτρησαν στην πλατεία μόνο και τα 2/3 της πόλης 2g σε εσωτερικό και μονοψήφιες εξωτερικά ώρες αιχμής. Να μη μιλήσω για τις άλλες περιοχές στην Ελλάδα. Όλα σχετικά είναι. Οι μετρήσεις είναι σε πολύ κεντρικά σημεία. Όπως και να έχει την κουβέντα την έχουμε εξαντλήσει στο ανάλογο θέμα.

Ακόμα και αν ο ανταγωνισμός παίζει στα 50/5 στα σημεία που έχει η cosmote 1000/100 δεν αλλάζει τίποτα για το 99% των χρηστών απο κινητό που δεν καταλαβαίνουν τίποτα στην πράξη με τις mobile εφαρμογές που δουλεύουν.

Η ουσία είναι μια ότι πρέπει να αποφασίσουν τι θα κάνουν με τα καρτοκινητα και το συμβόλαια τους.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, damierom said:

Επιτρεψε μου να έχω διαφορετική άποψη. Υψώνοντας τον τόνο της φωνής και λέγοντας τα αυτονόητα στους υπαλλήλους της εξυπηρέτησης πελατών δεν είναι καθόλου λάθος. Εννοείται ότι δεν απευθυνόμαστε σε αυτούς προσωπικά αλλά στην εταιρεία που εκπροσωπούν. Αυτοί οι υπάλληλοι φίλε μου είναι η εικόνα και το προφίλ της εταιρείας προς εμάς τους καταναλωτές. Δε νοείται μια εταιρεία του κύρους της Cosmote να έχει τόσο ανενημερωτους και άσχετους υπαλλήλους. Νιώθω προσβεβλημένος όταν με κοροϊδεύουν με τέτοιο ηλίθιο τρόπο. Νομίζουν ότι απευθύνονται σε χαζούς. Δεν εξηγείται αλλιώς. Επίσης όλες οι συνομιλίες καταγράφονται και προωθούνται στους ανώτερους τους. Σε αυτούς απευθυνόμαστε κατ ουσίαν. Θεωρώ ανεπίτρεπτο να είναι οι υπάλληλοι χωρίς την κατάλληλη ενημέρωση και στην ουσία να δυσφημούν την εταιρεία που εκπροσωπούν. Προσωπικά έχω και δεύτερο και τρίτο νούμερο. Τώρα όμως μιλάμε για το κύριο νούμερο εργασίας όπου θα με αναζητήσουν και δεν έχει απολύτως σημασία το δεύτερο νούμερο που λες. Φορητότητα έχω κάνει τουλάχιστον 4 φορές. Στη συγκεκριμένη εταιρεία το μόνο που με κρατάει είναι η γενικότερη εικόνα της Cosmote. Θεωρώ ότι πανελλαδικά υπερτερεί απ' τις άλλες δύο και ιδίως σε ταχύτητες είναι σε άλλο επίπεδο όπως αναφέρει και η σχετική έρευνα της Ookla speedtest...

Αν θέλετε πραγματικά να απευθυνθείτε στην εταιρεία, χρησιμοποιήστε τη φόρμα επικοινωνίας. Πολύ καλύτερα αποτελέσματα. Πάντοτε εξυπηρετούμαι από τη φόρμα επικοινωνίας.

Μην ξεχνάτε τη δουλειά που κάνουν οι υπάλληλοι εξυπηρέτησης, που είναι να μεταφέρουν τα αιτήματα στους τεχνικούς. Μεταφέρουν την πληροφορία καθευατή, όχι τη συναισθηματική φόρτιση του πελάτη.

Για το γεγονός, ότι έχουμε υπαλλήλους χωρίς την κατάλληλη ενημέρωση φταίει η εταιρία όχι ο υπάλληλος.

Αν θέλει υπαλλήλους με κατάλληλη ενημέρωση θα πρέπει να πληρώσει. Δε θέλει όμως. Θέλει να δίνει κατώτατο μισθό. Με κατώτατο μισθό παίρνεις ανιδείκευτο υπάλληλο..

Παλιά, στις αρχές του 134, οι υπάλληλοι εξυπηρέτησης του ΟΤΕ, ήταν ΤΕΙ ηλεκτρολόγοι (τουλάχιστον) με ανάλογους μισθούς όμως (και ανάλογους λογαριασμούς τηλεφώνου βεβαίως..)

Πάνε εκείνες οι εποχές. Πλέον οι λογαριασμοί και οι συνδρομητές, έχουν πέσει.

Ο κόσμος θα πάει εκεί που είναι φθηνότερα. Κι αυτό μειώνει τα περιθώρια κέρδους.

Πού να μείνει budget για σωστή εξυπηρέτηση; Προτιμάνε να τα δίνουν στο marketing.

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, damierom said:

 Δε νοείται μια εταιρεία του κύρους της Cosmote να έχει τόσο ανενημερωτους και άσχετους υπαλλήλους. 

Το να ζητάς να την πληρώνεις όλο και λιγότερο για καλύτερες υπηρεσίες όμως νοείται ε;

(Δεν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά, καταλαβαίνεις πώς το λέω..)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα με συμφέρει που έχει giga week καθώς ο ανταγωνισμός δεν το διαθέτει 
Αν πηγαίνεις κάπου μία στο τόσο για καμμια εβδομάδα όπου δεν έχεις σταθερή γραμμή και έχει σήμα μόνο η Cosmote βάζεις 10 ευρώ κάρτα και με το υπόλοιπο έχεις για 8 ημέρες απεριόριστο ίντερνετ (7 + 1 αγορα ημερησιου) αλλά σε μηνιαία βάση είναι πιο ακριβό από τους άλλους
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά είμαι πολύ προβληματισμένος στο καινούργιο σπίτι που ήρθα η wind δεν έχει καθόλου καλό σήμα.. Η άλλη μου λύση είναι η Cosmote που στο κέντρο οκ .. Ήδη έστειλα στην μπλε αίτημα αμφισβήτησης λόγω σήματος. Το θέμα είναι ότι είναι πανάκριβη ακόμη και τώρα Η Cosmote, Δε συμφέρουν σε τίποτα όσο αφορά την καθημερινή χρήση. Όλα ένα μπέρδεμα τουρλού μανιφατούρα.. ίσος  βολεύει αυτό με 4 € έξι γίγα την εβδομάδα. Εκτός αν αναστηθεί το άλλο τους πρόγραμμα το νέο Με 30 € 20 γίγα + 1000 λεπτά ομιλία .δεν είμαι σίγουρος … Για μένα που ακούω streaming μουσική υπάρχει θέμα… Αλλά βλέπω ότι μόνο η Cosmote καλύπτει και στο μετρό τις περισσότερες σταθμός και στο σπίτι φουλ σήμα.. Για λοιπόν ας πούμε ο καθένας κάποιες προτάσεις και πακέτα που θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει κάποιος που Στριμάρη και χρησιμοποιεί πολύ το ίντερνετ θα ήτανε πολύ χρήσιμο αυτό για όλους τους χρήστες και τους αναγνώστες

Edited by Eliseos
Link to comment
Share on other sites




Εγώ παιδιά είμαι πολύ προβληματισμένος στο καινούργιο σπίτι που ήρθα η wind δεν έχει καθόλου καλό σήμα.. Η άλλη μου λύση είναι η Cosmote που στο κέντρο οκ .. Ήδη έστειλα στην μπλε αίτημα αμφισβήτησης λόγω σήματος. Το θέμα είναι ότι είναι πανάκριβη ακόμη και τώρα Η Cosmote, Δε συμφέρουν σε τίποτα όσο αφορά την καθημερινή χρήση. Όλα ένα μπέρδεμα τουρλού μανιφατούρα.. ίσος  βολεύει αυτό με 4 € έξι γίγα την εβδομάδα. Εκτός αν αναστηθεί το άλλο τους πρόγραμμα το νέο Με 30 € 20 γίγα + 1000 λεπτά ομιλία .δεν είμαι σίγουρος … Για μένα που ακούω streaming μουσική υπάρχει θέμα… Αλλά βλέπω ότι μόνο η Cosmote καλύπτει και στο μετρό τις περισσότερες σταθμός και στο σπίτι φουλ σήμα.. Για λοιπόν ας πούμε ο καθένας κάποιες προτάσεις και πακέτα που θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει κάποιος που Στριμάρη και χρησιμοποιεί πολύ το ίντερνετ θα ήτανε πολύ χρήσιμο αυτό για όλους τους χρήστες και τους αναγνώστες


Το εβδομαδιαίο με 16€ θα σου δίνει 24gb. Πρακτικά 20αρα κάρτα και δε θα έχεις καθόλου ομιλία. Το νέο στα 30€ τώρα.. Στα 8.90€ υπάρχει το national combo στο frog που δίνει 10gb + 200' προς όλους. Με 20€ κάρτα έχεις 20gb + 400' προς όλους (+ 60 προς όλους λεπτά που δίνει το frog για τον πρώτο χρόνο) συν τα bonus από την ανανέωση φτάνεις κοντά στα 23gb το μήνα
Για streaming από την άλλη υπάρχει το playnow unlimited στα 15€ αν στριμαρεις από τις υπηρεσίες που προσφέρει το πακέτο
Link to comment
Share on other sites

https://techmaniacs.gr/unlimited-plans-cosmote-what-s-up-frog/

"Ανακοινώνεται ότι από 21/11/2022:
• Για όλους τους συνδρομητές καρτοκινητής WHAT’S UP, COSMOKAPTA, FROG παύει η εμπορική διάθεση των πακέτων PLAY NOW UNLIMITED, GIGA DAY και Mobile Internet 120MB. Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει τα παραπάνω πακέτα έως και την 20/11/22, θα μπορούν να κάνουν χρήση του όγκου δεδομένων του πακέτου μέχρι τη κατανάλωση ή τη λήξη του, όποιο εκ των δύο συμβεί πρώτο.

• Για όλους τους συνδρομητές καρτοκινητής WHAT’S UP, COSMOKAPTA, FROG, το εμπορικά διαθέσιμο πακέτο GigaDay Max μετονομάζεται σε GigaDay. Τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του πακέτου παραμένουν ως έχουν."

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Το να ζητάς να την πληρώνεις όλο και λιγότερο για καλύτερες υπηρεσίες όμως νοείται ε;

(Δεν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά, καταλαβαίνεις πώς το λέω..)

Όταν μια εταιρεία βγάζει εκατομμύρια σε κέρδη, ναι νοείται και παρανοείται. Και καλύτερες υπηρεσίες μπορεί να προσφέρει και σε καλύτερες τιμές και να πληρώσει - εκπαιδεύσει καλύτερα τους υπαλλήλους της .

17 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Το να ζητάς να την πληρώνεις όλο και λιγότερο για καλύτερες υπηρεσίες όμως νοείται ε;

(Δεν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά, καταλαβαίνεις πώς το λέω..)

Όταν μια εταιρεία βγάζει εκατομμύρια σε κέρδη, ναι νοείται και παρανοείται. Και καλύτερες υπηρεσίες μπορεί να προσφέρει και σε καλύτερες τιμές και να πληρώσει - εκπαιδεύσει καλύτερα τους υπαλλήλους της .

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί μια εταιρία να κάνει ότι θέλει. Όλες οι αποφάσεις περνάνε από διοικητικά συμβούλια.

Ξεχνάτε ότι από πίσω υπάρχουν (μεγαλο)μέτοχοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται μόνο για την απόδοση της επένδυσης τους.

 

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά θα έλεγα βγάλε απεριόριστα Και ας είναι και λίγο ακριβό… Όχι αυτό το χάλι για δύο εβδομάδες απεριόριστα το Σαββατοκύριακο απεριόριστα  βραδιά … 100 πακέτα ενεργοποιήσεις ένα μπάχαλο .έβγαλε και το playnow 

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε καμια ιδιαιτερη, σοβαρη, αλλαγη, στην cosmokarta; Ηρθε σημερα πρωι ενα μηνυμα για νεα bundles οπως εγραφε, και καταργουνται καποια, ετσι εγραφε.

Link to comment
Share on other sites

Πάω να κάνω ανανέωση μεσω watch up app και για να με δελεάσει να αποθηκεύσω την κάρτα, δίνει δώρο mystery token.

Το έχει πάρει κανείς?

Τι 'δώρο' δίνει?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GREGORYMO said:

Πάω να κάνω ανανέωση μεσω watch up app και για να με δελεάσει να αποθηκεύσω την κάρτα, δίνει δώρο mystery token.

Το έχει πάρει κανείς?

Τι 'δώρο' δίνει?

Εγω 2 δώρα που πηρα, ηταν απεριόριστο ίντερνετ για 12 ωρες και απεριοριστα λεπτα για 12 ωρες. Το καλο ειναι οτι δεν εχουν ημερομηνία λήξης, οπότε τα εχω καβατζα για ωρα αναγκης.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Πιστή η Cosmote στα γιορτινά δώρα..unlimited data για το τριήμερο 28ής Οκτωβρίου.. ΠΣΚ..ορμάτε!

Screenshot_20221024-152009_What's Up.jpg

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Οι συνδρομητές καρτοκινητής μπορούν να ενεργοποιήσουν την προσφορά μέσω:

 

MyCOSMOTE app

WHATS UP app

FROG app

IVR menu στο 1330

SMS στέλνοντας unlgbsk στο 1330

Cosmote website

Cosmote MyInternet

Cosmote & Germanos shops

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: εχω COSMOTE neo, σκέφτομαι να το γυρίσω σε frog. Με την αλλαγή χάνεται το υπολοιπο σε λεπτά και Ίντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

Απαντάω εγώ στο προηγούμενο. Από τσατ μου είπαν ότι χάνονται οι παροχές 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία τα πακέτα απεριόριστων τωρα τα είδα. Συμφέρει φουλ το after dark για 10 ώρες απεριόριστα το μήνα με 6.5 ευρώ ανεβάζεις κατεβάζεις ότι θες.

Επίσης συμφέρει αρκετά και αυτό της βδομάδας. Βγαίνει 26 ευρώ το μήνα για απεριόριστα συνέχεια. Για όσους είμαστε σε ταχύτητες του 2015 με 24 άρες και 50mb με το τραγικό upload συμφέρει φουλ. Σκέφτομαι για 4G router να κουμπωσω πάνω sim να δώσω δρόμο την τραγική vdsl δίνω 30 ευρώ και έχω 5mb upload δηλαδή πόσο πιο χάλια. Fiber δεν πρόκειται να φέρουν ποτέ οπότε μονόδρομος 4g router με φθηνά πακέτα.

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, king2009 said:

Πολύ ωραία τα πακέτα απεριόριστων τωρα τα είδα. Συμφέρει φουλ το after dark για 10 ώρες απεριόριστα το μήνα με 6.5 ευρώ ανεβάζεις κατεβάζεις ότι θες.

Επίσης συμφέρει αρκετά και αυτό της βδομάδας. Βγαίνει 26 ευρώ το μήνα για απεριόριστα συνέχεια. Για όσους είμαστε σε ταχύτητες του 2015 με 24 άρες και 50mb με το τραγικό upload συμφέρει φουλ. Σκέφτομαι για 4G router να κουμπωσω πάνω sim να δώσω δρόμο την τραγική vdsl δίνω 30 ευρώ και έχω 5mb upload δηλαδή πόσο πιο χάλια. Fiber δεν πρόκειται να φέρουν ποτέ οπότε μονόδρομος 4g router με φθηνά πακέτα.

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το εβδομαδιαίο πακέτο απεριόριστων μπορεί να ενεργοποιηθεί έως δύο φορές κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά το cosmote neo,τι γίνεται αν το κόψει κάποιος; Γυρνάει αυτόματα στο καρτοκινητό πακέτο που ήταν πριν π.χ. whatsup;

Επίσης θυμίστε μου,καρτοκινητό σε φραγή μπορεί να ανοίξει με μεταφορά 5 ευρώ ή πρέπει να βάλει πρώτα 10 ευρώ από μόνο του;

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...