Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

21 minutes ago, gousias said:

Έχω ένα φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο Cosmote το οποίο έληξε κι άλλαξε η τιμή κατά πολύ προς τα πάνω. Κάνοντας αίτημα για μετατροπή σε καρτοκινητό, έλαβα κλήση από Cosmote και αντιπρότειναν ένα πακέτο με απεριόριστες κλήσεις προς όλους, δεδομένα 4gb, sms 50, 1€ πίστωση με συνολικό ποσό 17€ (συμπεριλαμβάνονται φόροι, τέλη κλπ).
Σε καρτοκινητό Cosmote υπάρχει κάτι καλύτερο ή περίπου ίδιο;

Υπάρχει. Δες τα πακετα στο σάιτ του what's up

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 minute ago, gousias said:

Συμφέρει καλύτερα what’s up έναντι cosmoκάρτας;

Ανάλογα με τις ανάγκες σου. Δες τι πακετα έχει στο σάιτ της κοσμοτε και στο σάιτ του what's up και συγκρίνεις ανάλογα με τις ανάγκες σου. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω combo πακέτα αλλά και γενικότερα δεν δείχνει κάτι πλην στην αρχική σελίδα που αναφέρει για 3 πρώτους μήνες 10,90€ αλλά μετά πόσο θα κοστίζει δεν το βλέπω κάπου.

Αν υποθέσουμε ότι αρχικά γίνεται what’s up, μπορεί μετέπειτα μα γίνει cosmoκάρτα και με τι κόστος και απαιτούμενο χρονικό διάστημα; Ή αντίστοιχα και το αντίστροφο, δηλαδή από cosmoκάρτα να γίνει μετέπειτα what’s up;

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη αλλαγή είναι δωρεάν (από Cosmoκάρτα σε Whatsup) και οι επόμενες χρεώνονται 3€. Για αλλαγή στέλνεις ΑΛΠΑΚ στο 1314

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω κι από what’s up σε cosmoκάρτα η πρώτη αλλαγή είναι δωρεάν; Μη παρεξηγείς αν γίνομαι υπέρ αναλυτικός αλλά πολλές φορές έχουν προκύψει διαφορές εκεί που δεν το περίμενες!

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε που είχαμε αναφερθεί στις ενοχλητικές τηλεφωνικές κλήσεις για προώθηση προγραμμάτων σύνδεσης κλπ;;
Ελπίζω να συμμορφωθούν όλοι τους, μετά από κάτι τέτοιες υποθέσεις...

https://kokkinoslawfirm.com/2022/05/%cf%87%cf%81%ce%b7%ce%bc%ce%b1%cf%84%ce%b9%ce%ba%ce%ae-%ce%b9%ce%ba%ce%b1%ce%bd%ce%bf%cf%80%ce%bf%ce%af%ce%b7%cf%83%ce%b7-50-000-%ce%b5%cf%85%cf%81%cf%8e-%cf%83%ce%b5-%cf%83%cf%85%ce%bd%ce%b4%cf%81/

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ipokratis said:

Θυμάστε που είχαμε αναφερθεί στις ενοχλητικές τηλεφωνικές κλήσεις για προώθηση προγραμμάτων σύνδεσης κλπ;;
Ελπίζω να συμμορφωθούν όλοι τους, μετά από κάτι τέτοιες υποθέσεις...

https://kokkinoslawfirm.com/2022/05/%cf%87%cf%81%ce%b7%ce%bc%ce%b1%cf%84%ce%b9%ce%ba%ce%ae-%ce%b9%ce%ba%ce%b1%ce%bd%ce%bf%cf%80%ce%bf%ce%af%ce%b7%cf%83%ce%b7-50-000-%ce%b5%cf%85%cf%81%cf%8e-%cf%83%ce%b5-%cf%83%cf%85%ce%bd%ce%b4%cf%81/

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγω που θα βρω την εταιρεια απο τα νησια κειμαν για να κανω αγωγη; Αν ειναι εντος ελλαδος κτλ τοτε ευκολακι αλλα απο μακρια τρεχα γυρευε 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Ipokratis said:

Θυμάστε που είχαμε αναφερθεί στις ενοχλητικές τηλεφωνικές κλήσεις για προώθηση προγραμμάτων σύνδεσης κλπ;;
Ελπίζω να συμμορφωθούν όλοι τους, μετά από κάτι τέτοιες υποθέσεις...

https://kokkinoslawfirm.com/2022/05/%cf%87%cf%81%ce%b7%ce%bc%ce%b1%cf%84%ce%b9%ce%ba%ce%ae-%ce%b9%ce%ba%ce%b1%ce%bd%ce%bf%cf%80%ce%bf%ce%af%ce%b7%cf%83%ce%b7-50-000-%ce%b5%cf%85%cf%81%cf%8e-%cf%83%ce%b5-%cf%83%cf%85%ce%bd%ce%b4%cf%81/

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σωστη αποφαση, κατα καιρους το παρακανουν

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα. Αμα παρω νεο αριθμο απο το σαιτ του whats up . Τι δωρα θα εχω για τους 3 πρωτους μηνες; θα πρεπει καθε μηνα να ανανεωνω υπολοιπο; το θελω για σμσ και λιγο ιντερνετ για ενα gps tracker

Just now, kostas123464 said:

Καλησπερα στην παρεα. Αμα παρω νεο αριθμο απο το σαιτ του whats up . Τι δωρα θα εχω για τους 3 πρωτους μηνες; θα πρεπει καθε μηνα να ανανεωνω υπολοιπο; το θελω για σμσ και λιγο ιντερνετ για ενα gps tracker

 Μηπως να παω σε καταστημα γερμανος να παρω νεο νουμερο. Τι δωρα θα εχω; τι με συμφερη να κανω;

Link to comment
Share on other sites

 Όποιοι μπουν ως και αύριο στο WU app και πάρουν το Mystery Token χωρίς λήξη ισχύος, όταν το εξαργυρώσουν μετέπειτα (οποτεδήποτε, όσο διαρκεί πχ δεν έχουν πάνω από 12 σε πλήθος Tokens) θα τους δώσει κουπόνι δώρου (όπως όταν βάζουμε κάρτα 12Ε στο WU app) που μπορούν να το εισαγάγουν στο BOX app μέσα σε 15 μέρες από την εξαργύρωση του συγκεκριμένου Mystery Token, για να προσθέσουν 3200 πόντους (2Ε):

 

 

WU κουπόνι δώρου 2 31.5.2022.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω εξαργυρωσει ένα mystery token που δίνει κωδικό για 2 ευρώ έκπτωση στο Βox. Ενώ ήρθε μήνυμα ''Μολις πήρες δώρο έναν κωδικό που αντιστοιχεί σε Box ποντους'', αλλά ποτέ δεν έλαβα τον κωδικό. Τι μπορεί να έχει συμβεί; 

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Όταν εξαργυρώσεις το συγκεκριμένο Mystery Token, μπορείς να δώσεις τον κωδικό να περαστεί και σε BOX app με άλλο Cosmote Id.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και επίσημα η καλοκαιρινή προσφορά unlimited data για 1 μήνα. Εγώ μόλις τα ενεργοποίησα. 

Screenshot_20220601_100415_gr.cosmote.whatsup_edit_591121916083238.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, paokara4594 said:

Ξεκίνησε και επίσημα η καλοκαιρινή προσφορά unlimited data για 1 μήνα. Εγώ μόλις τα ενεργοποίησα. 

Screenshot_20220601_100415_gr.cosmote.whatsup_edit_591121916083238.jpg

Σας το έλεγα; Σας το έλεγα! Μέχρι 31 Αυγούστου. 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβαλα και τις λεπτομέρειες οπότε ορίστε. Διαθέσιμα από ότι βλέπω και σε περιαγωγή με όριο τα 6,5GB

Screenshot_20220601_101154.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, MPPS said:

Καλησπέρα, έχω εξαργυρωσει ένα mystery token που δίνει κωδικό για 2 ευρώ έκπτωση στο Βox. Ενώ ήρθε μήνυμα ''Μολις πήρες δώρο έναν κωδικό που αντιστοιχεί σε Box ποντους'', αλλά ποτέ δεν έλαβα τον κωδικό. Τι μπορεί να έχει συμβεί; 

Θα Πας στο Reload, Θα πατήσεις επάνω δεξιά που δείχνει ενα κυκλάκι με ένα τοξάκι.Θα σου ανοίξει το Ιστορικό Θα πατήσεις κουπονια και θα το βρεις 

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, paokara4594 said:

Δεν έβαλα και τις λεπτομέρειες οπότε ορίστε. Διαθέσιμα από ότι βλέπω και σε περιαγωγή με όριο τα 6,5GB

Screenshot_20220601_101154.jpg

Το "μέχρι 2 φορές εντός 30 ημερών" με μπέρδεψε λίγο... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Το "μέχρι 2 φορές εντός 30 ημερών" με μπέρδεψε λίγο... 

1/8 η μία ενεργοποίηση και 31/8 η άλλη για να το έχεις το Σεπτέμβρη.....

Link to comment
Share on other sites

Ώχ! Θα αρχίσουν πάλι αυτοί με τα συμβόλαια με παράπονα για κόφτες, οτι τους ρουφάμε το ίντερνετ ενώ αυτοί πληρώνουν περισσότερα κ.τ.λ!😄

Edited by Nikos_96
Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, smetcfu said:

1/8 η μία ενεργοποίηση και 31/8 η άλλη για να το έχεις το Σεπτέμβρη.....

Λογικά θα πάει και μέσα Σεπτεμβρίου όποτε θα χούμε και τον Οκτώβρη. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...