Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως κάνω ανανέωση 1 μέρα πριν λήξει το πακέτο. Πάντα! Δεν θα σωθεί για μια μέρα. Άλλες φορές βάζω τα χρήματα 1 μέρα πριν και ενεργοποιώ την επόμενη μέρα το πακέτο.
Οπότε δεν υπάρχει καμία περίπτωση να χάσω κάποιο πακέτο.
Αυτό είναι το καλύτερο

Από poco f3 με Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

3 ώρες πριν, king2009 said:

Εχει κανεις αλλος προβλημα με ανανεωση χρηματων σε whats up? Προσπαθω μιση ωρα να βαλω 30 ευρω και ολο λεει δεν μπορει να γινει η συναλλαγη. Εχω κανει δεκαδες συναλλαγες με αυτη την καρτα με τον ιδιο τροπο. Ουτε μεσω my cosmote εφαρμογης ουτε μεσω υπολογιστη. 2 φορες ηρθε για εγκριση στο ebanking πατησα και μετα λεει δεν πραγματοποιηθηκε. 

χθες εκανα 10€ μέσω ΡΡ .

Link to comment
Share on other sites

χθες εκανα 10€ μέσω ΡΡ .
Δεν γίνεται να κόψω τιμολόγιο μέσω PayPal αλλιώς θα το δοκίμαζα.

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν θέμα με ανανέωση μπορούν να δοκιμάσουν και μέσω viva.gr ή μέσω web banking ή κάποιας 3 εταιρείας που κάνει refill σε κινητά τηλέφωνα. 

Link to comment
Share on other sites

 

24 minutes ago, EllinikoNisi said:

Όσοι έχουν θέμα με ανανέωση μπορούν να δοκιμάσουν και μέσω viva.gr ή μέσω web banking ή κάποιας 3 εταιρείας που κάνει refill σε κινητά τηλέφωνα. 

web banking μόνο πειραιώς μην το ψάχνετε άδικα αλλού. 

Και όταν λέμε viva εννοούμε εδώ https://www.viva.gr/mobilerefill

Edited by user2163
Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα ανανεωση μεσω του my cosmote 30+3 ευρω. Επισης στην εφαρμογη whats up δεν υπαρχει το πακετο combo. Υπαρχει ομως στο my cosmote και το DIY στην εφαρμογη whats up με 10 ευρω. Μην πεφτετε ακομα στην παγιδα των νεων πιο ακριβων πακετων για να δουμε ποσο θα κρατησουν ειδικα το DIY στην εφαρμογη με τα 10 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, king2009 said:

Μολις εκανα ανανεωση μεσω του my cosmote 30+3 ευρω. Επισης στην εφαρμογη whats up δεν υπαρχει το πακετο combo. Υπαρχει ομως στο my cosmote και το DIY στην εφαρμογη whats up με 10 ευρω. Μην πεφτετε ακομα στην παγιδα των νεων πιο ακριβων πακετων για να δουμε ποσο θα κρατησουν ειδικα το DIY στην εφαρμογη με τα 10 ευρω.

Υπάρχει.

Μα, δεν θα μπορούσε να μην υπάρχει!!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, GREGORYMO said:

Υπάρχει.

Μα, δεν θα μπορούσε να μην υπάρχει!!

Σοβαρα υπαρχει? Πηγα στα πακετα ομιλιας και μου εβγαλε μονο το νεο με τα 10.90. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.
Μια ερωτησούλα. Όσοι είμαστε Cosmoκάρτα και έως τώρα βάζαμε το απλό Combo (10 €) και το Combo Max (12 €), αν πάμε στο νέο Combo to all (10.90 €), τα λεπτά ομιλίας, MB και SMS που έχουμε μαζέψει θα τα χάσουμε ή θα μεταφερθούν ;

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε σήμερα στην εφαρμογή ότι έχω ένα mystery token χωρίς να έχω κάνει κάποια ανανέωση, μήπως δίνουν δωράκι λόγω Πάσχα? Λήγει σε 3 μέρες λέει.

Στάλθηκε από το M2101K9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, stark said:

Καλημέρα παιδιά.
Μια ερωτησούλα. Όσοι είμαστε Cosmoκάρτα και έως τώρα βάζαμε το απλό Combo (10 €) και το Combo Max (12 €), αν πάμε στο νέο Combo to all (10.90 €), τα λεπτά ομιλίας, MB και SMS που έχουμε μαζέψει θα τα χάσουμε ή θα μεταφερθούν ;

Μεταφέρονται

10 minutes ago, VasilisSam said:

Μου έβγαλε σήμερα στην εφαρμογή ότι έχω ένα mystery token χωρίς να έχω κάνει κάποια ανανέωση, μήπως δίνουν δωράκι λόγω Πάσχα? Λήγει σε 3 μέρες λέει.

Στάλθηκε από το M2101K9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το πήρα.

Απεριόριστα ΛΕΠΤΑ για 12 ώρες.

Το ενεργοποιεις οπότε ΘΕΣ !

Link to comment
Share on other sites

Τα Mystery Token αρκεί να τα "πάρεις" μέσα στην προθεσμία που δίνονται από το What's Up app.

Αφού το πάρεις, μπορείς να το εξαργυρώσεις, και να σου "δώσει" ό,τι λέει το καθένα (πχ τώρα απεριόριστη ομιλία για 12 ώρες, πριν κανα μήνα έδινε 3GB για 12 ώρες) όποτε θες, αφού είναι χωρίς λήξη.

Δε μπορείς να έχεις στην κατοχή σου πάνω από #12# Τokens οποιαδήποτε χρονική στιγμή: https://www.whatsup.gr/sites/default/files/reload_it_terms_210222_final_0.pdf , αλλιώς "σβήνεται" το πρώτο από όσα αποκτήθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Καταργούν όλα τα combo και αφήνουν μόνο το To All και αυτό μόνο με αυτόματη ενεργοποίηση?

Δλδ εγώ που θέλω να το βάζω χειροκίνητα δεν θα μπορώ??

Η κατάλαβα λάθος?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nemesis1 said:

Καταργούν όλα τα combo και αφήνουν μόνο το To All και αυτό μόνο με αυτόματη ενεργοποίηση?

Δλδ εγώ που θέλω να το βάζω χειροκίνητα δεν θα μπορώ??

Η κατάλαβα λάθος?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Καταργούν μεν τα άλλα combo, αλλά νομίζω μπορείς να βάλεις και χειροκίνητα το "to all".

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Δώρο γενεθλίων, τι δίνουν ?

Ενα silver token εδωσαν σε μενα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giorgaras23 said:

Ενα silver token εδωσαν σε μενα.

Πάλι καλά, που δεν δίνουν καμία μπούρδα τύπου mystery token, για δώδεκα ώρες ή κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν χάσει για τα καλά εκεί στην Cosmote.

Μου τηλεφώνησε σήμερα μία προωθήτρια (από το γνωστό αριθμό 2108006300), για να μου προσφέρει 900' προς Cosmote, 200' προς όλους, 200MB και 1€ υπόλοιπο στην κάρτα, με 12,9€ το μήνα!

Της είπα (αυθόρμητα) "δε μπορεί, πλάκα κάνετε! Εν έτει 2022, όπου στο What's Up έχω απεριόριστα λεπτά και 3,5GB με 13,5€, μου δίνετε στην ίδια τιμή ένα πακέτο του 2014, και με διετή δέσμευση!".

Μου απάντησε, "να σας επισημάνω τα εξής:

1) Για τα λεπτά, σχεδόν όλη η Ελλάδα έχει Cosmote, οπότε είναι σαν να σας δίνω 1100' προς όλους.

2) Αν έχετε και σταθερό στην Cosmote, θα παίρνεται δώρο άλλα 3GB το μήνα από το Cosmote One, οπότε σας δίνω 3,2GB.

3) Τα απεριόριστα που δίνει το What's Up, είναι προωθητική ενέργεια και μόνο για λίγο. Μη φαντάζεστε ότι θα παίρνετε για πάντα απεριόριστα στην καρτοκινητή με 13,5€, αν είναι έτσι, η εταιρεία θα κλείσει. Από 11 Μαΐου, τέρμα τα απεριόριστα".

Ό,τι να 'ναι, όπως να 'ναι! Αυτό το τμήμα που προωθεί τα καρτοσυμβόλαια, πρέπει να κλείσει χθες!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gm87 said:

Το έχουν χάσει για τα καλά εκεί στην Cosmote.

Μου τηλεφώνησε σήμερα μία προωθήτρια (από το γνωστό αριθμό 2108006300), για να μου προσφέρει 900' προς Cosmote, 200' προς όλους, 200MB και 1€ υπόλοιπο στην κάρτα, με 12,9€ το μήνα!

Της είπα (αυθόρμητα) "δε μπορεί, πλάκα κάνετε! Εν έτει 2022, όπου στο What's Up έχω απεριόριστα λεπτά και 3,5GB με 13,5€, μου δίνετε στην ίδια τιμή ένα πακέτο του 2014, και με διετή δέσμευση!".

Μου απάντησε, "να σας επισημάνω τα εξής:

1) Για τα λεπτά, σχεδόν όλη η Ελλάδα έχει Cosmote, οπότε είναι σαν να σας δίνω 1100' προς όλους.

2) Αν έχετε και σταθερό στην Cosmote, θα παίρνεται δώρο άλλα 3GB το μήνα από το Cosmote One, οπότε σας δίνω 3,2GB.

3) Τα απεριόριστα που δίνει το What's Up, είναι προωθητική ενέργεια και μόνο για λίγο. Μη φαντάζεστε ότι θα παίρνετε για πάντα απεριόριστα στην καρτοκινητή με 13,5€, αν είναι έτσι, η εταιρεία θα κλείσει. Από 11 Μαΐου, τέρμα τα απεριόριστα".

Ό,τι να 'ναι, όπως να 'ναι! Αυτό το τμήμα που προωθεί τα καρτοσυμβόλαια, πρέπει να κλείσει χθες!

Εγώ σε κάτι τέτοιους απαντάω καλέστε με ξανά μόλις λήξει η τάδε προσφορά (πχ τώρα με τα απεριόριστα) και αν κρατηθούν και δεν μου πουν ένα ευγενικό να είστε καλά καλή συνέχεια και μου πούνε ναι αλλά αυτά που σας δίνω είναι για λίγες μέρες τους λέω δεν πειράζει,οι προσφορές στην Cosmote δεν τελειώνουν ποτέ κάτι άλλο θα υπάρχει και για μένα,καλή σας συνέχεια (όπου Cosmote βάλε αντίστοιχη εταιρεία).Αν και από τότε που μπήκα στο μητρώο 11 ησύχασα. 

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Παντως εχει καρτοσυμβολαια με απεριοριστα... και φυσικα δεν θα καταργηθουν τα απεριοριστα στα καρτοκινητα

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George6633 said:

Εγώ σε κάτι τέτοιους απαντάω καλέστε με ξανά μόλις λήξει η τάδε προσφορά (πχ τώρα με τα απεριόριστα) και αν κρατηθούν και δεν μου πουν ένα ευγενικό να είστε καλά καλή συνέχεια και μου πούνε ναι αλλά αυτά που σας δίνω είναι για λίγες μέρες τους λέω δεν πειράζει,οι προσφορές στην Cosmote δεν τελειώνουν ποτέ κάτι άλλο θα υπάρχει και για μένα,καλή σας συνέχεια (όπου Cosmote βάλε αντίστοιχη εταιρεία).Αν και από τότε που μπήκα στο μητρώο 11 ησύχασα. 

Και χάνεις, τις προσφορές, κελεπουρια.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, doganos said:

Παντως εχει καρτοσυμβολαια με απεριοριστα... και φυσικα δεν θα καταργηθουν τα απεριοριστα στα καρτοκινητα

Το Καρτοσυμβολαιο με τα απεριόριστα είναι πολύ καλό για κάποιον που κάνει μια ήρεμη χρήση σε δεδομένα.Αν έχεις και Cosmote ONE παίρνεις αλλά 2GB συν GB από παραγγελίες στο Box συν 1GB αν πληρώνεις τον λογαριασμό μέσω Cosmote app. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, doganos said:

Παντως εχει καρτοσυμβολαια με απεριοριστα... και φυσικα δεν θα καταργηθουν τα απεριοριστα στα καρτοκινητα

Ναι, αλλά είναι στα 31€ και κάτι (νομίζω, από ό,τι είχα δει στο site) το καρτοσυμβόλαιο με τα απεριόριστα, τσούζει. Μακάρι να παραμείνουν τα απεριόριστα στο What's Up σε αυτή την τιμή, να μην τα δούμε με κάνα εικοσιπεντάρι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...