Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 minutes ago, paanos said:

Δεν αναφερόμαστε σε Wind.

Όντως ο κωδικός που ανέφεραν τα παιδιά ισχύει αλλά πολλές φορές χρειάζεται πρώτα ενεργοποίηση από το δίκτυο. Η επιλογή μέσω My Cosmote πλέον δεν δουλεύει άρα πρέπει να επικοινωνήσεις μαζί τους. 

😶😕 Ώχ ναί..συγνώμη λάθος.. Όντως στην cosmote θέλει τηλέφωνο στο 13888.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως, σε όσα νούμερα What's Up, Cosmoκάρτα και Frog έχω ανά καιρούς ενεργοποιήσει (και είναι πάρα πολλά, περισσότερα από τριάντα συνολικά), ο συνδυασμός που προανέφερα λειτουργούσε κανονικά από τη στιγμή της αρχικής ενεργοποίησης, δεν χρειάστηκε ποτέ να απευθυνθώ στην εξυπηρέτηση πελατών για αυτό το θέμα. Ως εκ τούτου, υποθέτω ότι η υπηρεσία είναι (ως υπηρεσία δικτύου και μόνο) προενεργοποιημένη σε κάθε νέο ή υφιστάμενο αριθμό Cosmote και απαιτείται μόνο ο κατάλληλος συνδυασμός ώστε να ενεργοποιηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Τα καρτοκινητά έχουν ήδη ενεργοποιημένη από το δίκτυο ειδοποίηση κλήσεων χωρίς τηλεφωνητή, για αυτό λειτουργούν οι κωδικοί. 

Τα συμβόλαια έχουν τηλεφωνητή και ειδοποίηση, αν θέλεις να τον κλείσεις δεν θα λειτουργήσουν οι κωδικοί. Το ίδιο και αν θες να ενεργοποιήσεις τηλεφωνητή σε καρτοκινητό ή αν προέρχεσαι από μετατροπή συμβολαίου σε καρτοκινητό. 

Link to comment
Share on other sites

On 26/3/2022 at 6:17 ΜΜ, GREGORYMO said:

Αυτό το 'πες μας την γνώμη σου' στο app που δίνει δώρο ΜΒ, πόσες ημέρες στέκει ?

Έχει παρατηρήσει κανείς ?

Από τις 24/3 που πρωτοεμφανίστηκε, "στέκει" ακόμη σήμερα 29/3 στο My Cosmote app , 5 μέρες μετά για όσους δεν έχουν συμμετάσχει σε αυτή την έρευνα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pppe said:

Από τις 24/3 που πρωτοεμφανίστηκε, "στέκει" ακόμη σήμερα 29/3 στο My Cosmote app , 5 μέρες μετά για όσους δεν έχουν συμμετάσχει σε αυτή την έρευνα.

Εγώ την πάτησα.

Φοβήθηκα και το ενεργοποιήσα νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να κάνει φορητότητα από άλλη εταιρεία(Q) σε frog σε κατάστημα Γερμανός;

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, tolisfar said:

Έχει καταφέρει κανείς να κάνει φορητότητα από άλλη εταιρεία(Q) σε frog σε κατάστημα Γερμανός;

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στο κάνουν πρωτα κοσμοκαρτα και μετά γίνεται φρογκ με ένα σμσ.

Δεν ξέρω εάν κανεις την φορητότητα ονλαιν εάν στο κάνουν απευθείας. Ρίξε μια ματιά στο σάιτ της φρογκ. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ον λαιν υπάρχει θέμα με την αποστολή από ελτα θα πάω σε κατάστημα

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν είναι για όλους, αλλά όσοι μπουν τώρα στο WU app θα δουν ότι μπορούν να πάρουν ένα Mystery Token χωρίς λήξη.

Σε 3 κινητά WU που διαχειρίζομαι το έβγαλε και είναι 3GB για 12 ώρες , να το εξαργυρώσουμε χωρίς λήξη όποτε θέλουμε.

Το επιλέγουμε πρώτα για να μας το δώσει και το εξαργυρώνουμε όποτε θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pppe said:

Δε ξέρω αν είναι για όλους, αλλά όσοι μπουν τώρα στο WU app θα δουν ότι μπορούν να πάρουν ένα Mystery Token χωρίς λήξη.

Σε 3 κινητά WU που διαχειρίζομαι το έβγαλε και είναι 3GB για 12 ώρες , να το εξαργυρώσουμε χωρίς λήξη όποτε θέλουμε.

Το επιλέγουμε πρώτα για να μας το δώσει και το εξαργυρώνουμε όποτε θέλουμε.

Σε εμένα το έβγαλε αλλα έγραφε για λίγες ώρες διαθέσιμο

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikos_96 said:

Σε εμένα το έβγαλε αλλα έγραφε για λίγες ώρες διαθέσιμο

"Διαθέσιμο" να το πάρεις. Αφού το πάρεις , το εξαργυρώνεις όποτε θες ("χωρίς λήξη").

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pppe said:

Δε ξέρω αν είναι για όλους, αλλά όσοι μπουν τώρα στο WU app θα δουν ότι μπορούν να πάρουν ένα Mystery Token χωρίς λήξη.

Σε 3 κινητά WU που διαχειρίζομαι το έβγαλε και είναι 3GB για 12 ώρες , να το εξαργυρώσουμε χωρίς λήξη όποτε θέλουμε.

Το επιλέγουμε πρώτα για να μας το δώσει και το εξαργυρώνουμε όποτε θέλουμε.

Είναι, λέει, διαθέσιμο για λίγες ώρες.

Λήγει σε 2 ημέρες.

Το σημαίνει αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό δώρο. 3 ολόκληρα gb για 12 ώρες!!! 🤣 ούτε καν μια μέρα ρε cosmote? Καταξοδεύτηκες πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, bbbb said:

Φοβερό δώρο. 3 ολόκληρα gb για 12 ώρες!!! 🤣 ούτε καν μια μέρα ρε cosmote? Καταξοδεύτηκες πάλι...

ΝΑΙ, αλλά ΟΠΟΤΕ θέλεις !

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά για κανέναν αγώνα στριμ

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό δώρο. 3 ολόκληρα gb για 12 ώρες!!! ούτε καν μια μέρα ρε cosmote? Καταξοδεύτηκες πάλι...
Τζάμπα είναι το δώρο. Απ' το πουθενά μάλιστα. Μη κλαιγεσαι
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, GREGORYMO said:

Δώρο γενεθλίων, τι δίνει το token ?

Η δεν είναι standard ?

Εμένα μου έδωσε ένα Bronze token στα γενέθλια.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Vigor said:

Εμένα μου έδωσε ένα Bronze token στα γενέθλια.

Μια χαρά

13 ώρες πριν, bbbb said:

Φοβερό δώρο. 3 ολόκληρα gb για 12 ώρες!!! 🤣 ούτε καν μια μέρα ρε cosmote? Καταξοδεύτηκες πάλι...

Μην το πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, GREGORYMO said:

Μια χαρά

Μην το πάρεις.

Γνώμη μου είναι ότι το χει πάρει ήδη το παλικάρι αλλά η γκρίνια μας κυνηγάει γενικά..Να χαμε να λέγαμε και να χαμε να πούμε! 

Link to comment
Share on other sites

Στο app του what's up, μπορείς να βάλεις το σταθερό σου νούμερο και να κάνεις διαχείριση συνδέσεων ?

Στο app της cosmokarta, το είχα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Όχι. Αυτό γίνεται μόνο στο app της κοσμοτε.

Το υποψιάστηκα γιατί δεν έβρισκα κάτι.

Μέχρι τώρα, στην cosmokarta που ήμουν, είχα κινητό και σταθερο στο app και όταν πλήρωνα τον λογαριασμό του σταθερού, έπαιρνα δώρο το 1G για 7 ημέρες. 

Άρα, θα πρέπει να διατηρήσω το app της cosmokarta για να συνεχίσω να παίρνω αυτό το 1G η υπάρχει άλλη λύση ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...