Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όλους το ίδιο ΒΟΧ κουπόνι 4€, άσχετα εάν έχουν βάλει κάρτα μετά την 15/10. Δώρο άδωρο. Min παραγγελία 5€:

spacer.png

Στο app frog γράφει min παραγγελίας 8€:
Άντε, όποιος προλάβει: Το πρωΐ θα'χει φτάσει min παραγγελίας 15€!!!

Edited by sapore
Link to comment
Share on other sites

[quote]MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 1500' ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 7 HMEPEΣ AΠO TO WHAT'S UP. XPIΣTOYΓENNIATIKH ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA EΣENA ΠOY EIΣAI ΣYNΔPOMHTHΣ MAΣ ΠANΩ AΠO 10 XPONIA[/quote]

Για την ακρίβεια είμαι χρήστης της κοσμοτέ από 29/7/2008.

 

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να σταματήση η συνεχής αντιπαράθεση για μιά προσφορά η οποία έχει λήξει , και δεν ενδιαφέρει πλέον τα μέλη του site. 

Προσωπικές αντιπαραθέσεις μπορούν να επιλύωνται με PM.

Μηνύματα διαγράφτηκαν.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Vasileios said:

Παρακαλώ να σταματήση η συνεχής αντιπαράθεση για μιά προσφορά η οποία έχει λήξει , και δεν ενδιαφέρει πλέον τα μέλη του site. 

Προσωπικές αντιπαραθέσεις μπορούν να επιλύωνται με PM.

Μηνύματα διαγράφτηκαν.

Κανένα προβλημα. Απλά είναι κρίμα στο επόμενο δώρο της κοσμοτε να ξαναυπαρξει εσκεμμένη παραπληροφορηση από τον συνήθη υποπτο και να το ξαναφησετε. Εγώ δεν ξανασχολουμαι, αφου τσαμπα έγραφα εδώ. Σκρινσοτ και συστημένο στην εταιρία και μπορείτε να λογοδοτήσετε εκεί την παραπληροφορηση που αφήνετε. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καθε φορά που διαιστώνετε παραπληροφόρηση , αρκεί να πατήσετε τις τρεις τελίτσες επάνω δεξιά και να κάνετε αναφορά, στην συνέχεια οι  διαχειριστές επεμβαίνουν τάχιστα. 

Να γεμίζουμε σελίδες με αντιπαραθέσεις δεν είναι ο ενδεδειγμένος τρόπος.

Σας ευχαριστώ πολύ για τις παρατηρήσεις σας, αλλά από σεβασμό στον χώρο ,δεν πρόκειτια να επανέλθω, Οτιδήπτε άλλο θέλετε υπάχουν και τα PM.

 

Link to comment
Share on other sites

Με τα εβδομαδιαία δώρα τι ακριβώς γίνεται γιατί μπερδεύτηκα.
Έδωσαν δύο φορές κέρασμα;

Εστάλη από το Pixel 6

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!
Υπάρχει τρόπος στην εφαρμογή what's up να έχω 2 νούμερα;


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Το πιο πιθανό είναι να βρεις τρόπο να βάλεις διπλοτυπη εφαρμογή

Από poco f3 με Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ποιά θα'ναι τα Χριστουγεννιάτικα δώρα 13/12 με 3/1/2022. Μάλλον θα μοιράζουμε μεταξύ μας δώρα διάρκειας 3 ημερών!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έδωσε την προηγούμενη εβδομάδα λεπτά ομιλίας; Πάλι τα ίδια; Σε μένα έδωσε και ένα μήνα Cosmote tv δωρεάν. Δεν είναι για όλους;

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την εβδομάδα λεπτά από το κινητό. Η τηλεόραση μόνο για σένα είναι από όσο φαίνεται 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την εβδομάδα λεπτά από το κινητό. Η τηλεόραση μόνο για σένα είναι από όσο φαίνεται  
Το εμφανίζει στα δώρα της εβδομάδας. Μήπως το προσθέσουν σε όλους αργότερα 0d0de2e4807187124d6c17934760050c.jpg

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι: Δε το βγάζει σε όλα τα Cosmote Id. Δε ξέρω τι να υποθέσω, καθώς σε όσα Cosmote Id δε μου το εμφανίζει:

1) Δεν έχουν αποθηκευμένη χρεωστική κάρτα για πληρωμές

και

2) Έχουν ενεργοποιήσει στο παρελθόν ξανά παρόμοια OTT TV δωρεάν προσφορά.

Σε ένα από Cosmote Id που δεν την εμφανίζει έχει βάλει κάρτα μετά την 15/10 και αφήνει να ενεργοποιηθεί η προσφορά με τα 1500΄ προς όλους για 7 μέρες.

Ποιό από τα παραπάνω 2 , ίσως αποτρέπει από το να εμφανίσει για φέτος Χριστούγεννα 2021 τη δωρεάν προσφορά, δε γνωρίζω.

Την ενεργοποίησα σε ένα από τα Cosmote Id που διαχειρίζομαι:

spacer.png

Από τους όρους, απενεργοποιείται αυτόματα με την πάροδο του μήνα (31 μέρες) και δεν απαιτεί ενέργεια από το cosmote.gr

spacer.png

Edited by sapore
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου έδωσε 4€ έκπτωση σε παραγγελία από το box 3d8fd619b1bc30ce646e6780b3d4b1ce.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Εαν επιλεξω το δώρο cosmote tv θα μπορω να βλεπω μεσω wifi ή χρειαζεται δεδομενα του συγκεκριμένου αριθμου κινητου στο οποιο θα ενεργοποιήσω το δωρο; 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βλέπεις σε οποιοδήποτε δίκτυο, και σε οποιαδήποτε συσκευή (κινητό, τηλεόραση, υπολογιστή) 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, paanos said:

Μπορείς να βλέπεις σε οποιοδήποτε δίκτυο, και σε οποιαδήποτε συσκευή (κινητό, τηλεόραση, υπολογιστή) 

Σωραίος ευχαριστώ! 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

"Έπεσε" η Cosmote στη Θέρμη και Ραιδεστό εδώ και μισή ώρα. Δεν μπορείς να κάνεις κλήση καθόλου! Ούτε στην εφαρμογή της με βάζει...

Edited by damierom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...