Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, cameranek said:

Μήνυμα Στείλε 10GB στο 1330

και μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι 31/10 τα μεσάνυχτα.

Ευχαριστώ πολύ! 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 ώρες πριν, triviz said:

Καλησπέρα παιδιά  . Έχεις κάποιος κωδικούς box που να μην χρειάζεται ; Ευχαριστώ πολύ 

Δεν έχουν χρησιμοποιηθεί σε BOX. Καλή όρεξη! 😉

Screenshot_20211030-000513_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο triviz δεν εννοεί κωδικούς deals4U, αλλά τους 3.200 πόντους από κάρτα 12€ με ανανέωση από το WU app.

Κι εγώ θα ενδιαφερόμουν για πόντους BOX αν δε τους χρησιμοποιεί κάποιος εκεί, αν έχει λάβει με κάρτα 12€ από το app WU.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sapore said:

Νομίζω ότι ο triviz δεν εννοεί κωδικούς deals4U, αλλά τους 3.200 πόντους από κάρτα 12€ με ανανέωση από το WU app.

Κι εγώ θα ενδιαφερόμουν για πόντους BOX αν δε τους χρησιμοποιεί κάποιος εκεί, αν έχει λάβει με κάρτα 12€ από το app WU.

Παρεξήγηση τότε.

Mea culpa 😎

Link to comment
Share on other sites

Φχαριστούμε πάντως για τη πρόθεσή σου. Κι εγώ έχω καμιά #10#αριά κωδικούς deals4U από καρτοκινητά Cosmote πριν λήξει το 2μηνο τους και δε ξέρω τι να τους κάνω.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, GREGORYMO said:

Προσπαθώ, εδώ και ημέρες να μπω στο cosmote app και δεν με αφήνει.

Συμβαίνει σε κάποιο άλλον ?

σε μενα οχι

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

τελευταία εκανε μια αναβάθμιση και οταν συνδέθηκα μου εγραφε κάτι τρελες συνδέσεις , εκανα restart το τηλ και μετά εφτιαξε η εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

On 29/10/2021 at 2:52 ΜΜ, Nickmem said:

Μετά από πόσες ημέρες την ενεργοποίησαν?

Δεν αργήσανε πολύ, παρέλαβα Πέμπτη και ενεργοποίησαν Παρασκευή μεσημέρι νομίζω.

edit τωρα καταλαβα οτι μαλλον εννοεις την προσφορα που δινουν δωρο. Ενεργοποιηθηκαν την επομενη μερα, το Σαββατο δλδ, δεν εκανα κατι εγω

Edited by marmichali
Link to comment
Share on other sites

On 26/10/2021 at 10:56 ΜΜ, spookype20 said:

ΜΒ μόνο για μένα? 😉

2021-10-26 22.55.42.png

Πως γίνεται αυτό, είδα ότι δεν εμφανίζει 30gb για 15 μέρες, αλλά 10gb για 4 μέρες;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι, όπως και εγώ μέσα σε αυτούς, είχαμε και προσωποποιημένη προσφορά λόγω του ότι είμαστε πελάτες και σταθερής. Είχε έρθει ένα μήνυμα σχετικά.
Εκτός από τα 10gb για τις 4 ημέρες μας βγήκε και αυτή η προσφορά με τα 30gb για 15 μερες

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είχε έρθει μήνυμα για τα 30GB για 15 ημέρες δωρεάν και ενώ τα έδειχνε κανονικά και στο App όταν ήρθε το μήνυμα, την επόμενη μέρα που μπήκα στο app είχε εξαφανιστεί. Ούτε με τον σύνδεσμο από το SMS μπορούσα να τα βρω. Σημειωτέον ότι δεν είχε λήξει ακόμα η προσφορά, ούτε πάτησα απόρριψη, απλά βγήκα από την εφαρμογή γιατί είχα εισερχόμενη κλήση και πάει... 

Κλασική Cosmote με τις μ@λ@κίες της!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,
Σε εμένα ήρθε σήμερα το παρακάτω μήνυμα:e2c3fba79b60851d321849df3e47ef8d.jpg

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

απο σημερα κι εγω στο whats up μετα απο πολλα χρονια free2go.

βλεπω δεν ερχεται sms οταν με καλουνε κ εχω κλειστη την συσκευη.

η υπηρεσια χαμενων κλησεων με sms μονο απο το 13888 ενεργοποιειται οπως λεει το λινκ ή υπαρχει αλλη πατεντα.

https://www.whatsup.gr/eidopoiisi-kliseon

αν ξερει καποιος ας πει ευχαριστω.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο My Cosmote από υπολογιστή ή browser και δοκιμασε να την ενεργοποιήσεις μέσα από τα πακέτα. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την λύση έδωσε ένα googlarisma κ μια απάντηση που είχαν δώσει στο fb κάποτε.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την λύση έδωσε ένα googlarisma κ μια απάντηση που είχαν δώσει στο fb κάποτε.
Καλό θα ήταν να την αναφέρεις μήπως τη διαβάσει και κανας άλλος στην ίδια περίπτωση
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρίσκω αλλά νομίζω ήταν αυτό.

πληκτρολογήσεις στην οθόνη του κινητού σου την εξής εντολή **62*+3069754Χ και στη συνέχεια τον αριθμό του κινητού σου χωρίς τα 3 πρώτα ψηφία (69Χ) μετά # και τέλος το πλήκτρο κλήσης.  (όπου Χ είναι το νούμερο που ακολουθεί το 69 στο κινητό σου)

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Χρειάζομαι ένα τηλεφωνικό αριθμό κινητής τηλεφωνίας μόνο για εισερχόμενες κλήσεις για δύο εβδομάδες, για κάποιον που έρχεται από το εξωτερικό. Δεδομένα η εξερχόμενες δεν μας ενδιαφέρει. Τι είναι το πιο φτηνό που μπορεί να πάρει κανείς;;

Εννοω μαζί με την SIM κάρτα. Ρώτησα σε ένα κατάστημα και μου είπε καρτοκινητο στα 12€ !! Είναι δυνατόν να είναι αυτό το πιο φτηνό;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...