Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

41 minutes ago, jimteo said:

Κατάλαβα. Ευχαριστώ για την απάντηση.
Κι εγώ αυτό συμπέρανα, αλλά ήθελα να ακούσω και μια δεύτερη άποψη.

Εστάλη από το Pixel 4a (5G)
 

Δωσε και ένα ##002# για να ακυρωθεί ο τηλεφωνητής. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δωσε και ένα ##002# για να ακυρωθεί ο τηλεφωνητής. 
Τι εννοείς Πάνο; Δεν κατάλαβα.
Δεν έχω τηλεφωνητή.

Εστάλη από το Pixel 4a (5G)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγησε ##002#, αλλά αν δεν είχες τηλεφωνητή νομίζω δεν θα κάνει διαφορά 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει τα 1500 λεπτά προς όλους για μία εβδομάδα μπορώ να βάλω και τα 30 GB για μία εβδομάδα πριν λήξουν τα 1.500 από την προσφορά ;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει τα 1500 λεπτά προς όλους για μία εβδομάδα μπορώ να βάλω και τα 30 GB για μία εβδομάδα πριν λήξουν τα 1.500 από την προσφορά ;
Μπορείς να δοκιμάσεις


Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Inevar said:

Έχω βάλει τα 1500 λεπτά προς όλους για μία εβδομάδα μπορώ να βάλω και τα 30 GB για μία εβδομάδα πριν λήξουν τα 1.500 από την προσφορά ;

Ακόμη κι αν τα βάλεις, θα προλάβεις να καταναλώσεις και τα δύο; Γιατί δεν περιμένεις να το κάνεις διαδοχικά;

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Ή το ένα ή το άλλο.
Όχι και τα δύο μαζί.

Εστάλη από το Pixel 4a (5G)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει τα 1500 λεπτά προς όλους για μία εβδομάδα μπορώ να βάλω και τα 30 GB για μία εβδομάδα πριν λήξουν τα 1.500 από την προσφορά ;
Το λέει ξεκάθαρα. Ή το ένα ή το άλλο! Διαλέγεις ποιο θέλεις για μια βδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, minast said:

Ακόμη κι αν τα βάλεις, θα προλάβεις να καταναλώσεις και τα δύο; Γιατί δεν περιμένεις να το κάνεις διαδοχικά;

Ναι διαδοχικά θα τα κανω. Εξάλλου δε γίνεται και αλλιώς όπως είπαν οι άλλοι εδώ.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Inevar said:

Ναι διαδοχικά θα τα κανω. Εξάλλου δε γίνεται και αλλιώς όπως είπαν οι άλλοι εδώ.

μηπως δεν γίνεται;Ενα απο τα δυο παιρνεις και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, bill33 said:

μηπως δεν γίνεται;Ενα απο τα δυο παιρνεις και τέλος.

Θα το τσεκαρω μόλις περάσουν οι μέρες, εμένα στη περιγραφή μου δόθηκε να καταλάβω πως μπορούμε και τα δύο να πάρουμε μέχρι 30/9.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα το τσεκαρω μόλις περάσουν οι μέρες, εμένα στη περιγραφή μου δόθηκε να καταλάβω πως μπορούμε και τα δύο να πάρουμε μέχρι 30/9.
Εμένα πάλι ότι γίνεται μονο μια φορα . Θα το δούμε σύντομα.fbf938a3029ff635368321d3e01497c5.jpg1bd5aefb3a33e1809ee847f9296a72ff.jpg

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bill33 said:

Εμένα πάλι ότι γίνεται μονο μια φορα . Θα το δούμε σύντομα.fbf938a3029ff635368321d3e01497c5.jpg1bd5aefb3a33e1809ee847f9296a72ff.jpg

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 

αν πατήσεις κλείσιμο , θα σε βγάλει από πίσω . Στο λεω επείδη το δοκίμασα!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Inevar said:

αν πατήσεις κλείσιμο , θα σε βγάλει από πίσω . Στο λεω επείδη το δοκίμασα!

Ειναι η πρωτη φωτό που έβαλα,το ξερω.Και λεει οτι  η προφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μονο μια φορά και αναμεσα στα δωρα εχει το διαζευκτικό "ή"  .Εμένα μου κάνει ότι μπορεις μονο το ένα απο τα δύο στην μια φορά που μπορείς να το ενεργοποιήσεις.  Οπως και να έχει την εβδομάδα που έρχεται θα το δοκιμάσω και εγώ αν μπορώ να βάλω τα λεπτά ομιλίας.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το παιδευετε το θεμα???

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

On 15/9/2021 at 10:44 ΜΜ, apVga said:

Το ξέρω το 20/9, αλλά και τον Αύγουστο είχε "ενεργοποίηση έως" (30/8 αν θυμάμαι καλά) και μετά ανανεώθηκε το κείμενο με τις πληροφορίες και αλλαξε σε εως 20/9. Οπότε αναρωτιέμαι αν ξαναλλάξει / συνεχίσει κι άλλο μήνα-ες μετά...

Τέλος. 😎

Link to comment
Share on other sites

Oνειρο ήταν και πάει. Καλά Χριστούγεννα ίσως τώρα και βλέπουμε.. Η σωστή τιμή είναι αυτή πάντως κατά την γνώμη μου. 10€ απεριόριστα και προσωπικά επειδή με καλοέμαθαν και οι 3 εταιρίες σε αυτό το ποσό και 20€ να πάνε το απεριόριστο συμβόλαιο πάλι πολλά θα μου φαίνονται

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, bbbb said:

Oνειρο ήταν και πάει. Καλά Χριστούγεννα ίσως τώρα και βλέπουμε.. Η σωστή τιμή είναι αυτή πάντως κατά την γνώμη μου. 10€ απεριόριστα και προσωπικά επειδή με καλοέμαθαν και οι 3 εταιρίες σε αυτό το ποσό και 20€ να πάνε το απεριόριστο συμβόλαιο πάλι πολλά θα μου φαίνονται

Εάν δώσουν και απεριόριστη ομιλία, εγώ θα τα δώσω... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πλέον κάποιος δωρεάν αριθμός για την εξυπηρέτηση πελατών? Πήρα το 13738 που είναι το δωρεάν νούμερο για τεχνικά θέματα, αλλά φυσικά ο τηλεφωνητής δεν με συνέδεσε, παρότι το πρόβλημα που είχα ήταν τεχνικής φύσεως.

Edited by orfeas92

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να σε συνδέσει.. Πλέον νομίζω ότι 13788 και 13738 βγάζουν στο ίδιο κέντρο. 

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε. Όταν όμως αναφέρω "πρόβλημα στην υπηρεσία calling tunes σε what s up καρτοκινητό", μου λέει ότι δεν είμαι σαφής και σε δύο προσπάθειες κλίνει η γραμμή. Την ίδια στιγμή η αγαπημένη μου cosmote με παίρνει κάθε μήνα τηλέφωνο για να ξαναγυρίσω στο καρτοσυμβόλαιο, απο το οποίο είχα φύγει μετά απο 4 χρόνια λόγω λάθους τους και πολύ κακής τιμολόγησης. Τι να πεις...αντι να υπάρχει μια βελτίωση, πάνε προς το χειρότερο.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, orfeas92 said:

Θα έπρεπε. Όταν όμως αναφέρω "πρόβλημα στην υπηρεσία calling tunes σε what s up καρτοκινητό", μου λέει ότι δεν είμαι σαφής και σε δύο προσπάθειες κλίνει η γραμμή. Την ίδια στιγμή η αγαπημένη μου cosmote με παίρνει κάθε μήνα τηλέφωνο για να ξαναγυρίσω στο καρτοσυμβόλαιο, απο το οποίο είχα φύγει μετά απο 4 χρόνια λόγω λάθους τους και πολύ κακής τιμολόγησης. Τι να πεις...αντι να υπάρχει μια βελτίωση, πάνε προς το χειρότερο.

Πες κάτι που πηγαίνει σε άνθρωπο, πχ "λάθος χρέωση".

Link to comment
Share on other sites

Λάθος χρέωση αν πει είναι που δεν θα τον συνδέσει. 

Πες πρόβλημα κλήσεων. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...