Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξέρουμε αν υπάρχει κάποια ανακοίνωση για αυξήσεις, όπως έχουν κάνει οι άλλοι;;

(σόρρυ, αν έχει ξαναγίνει η ερώτηση και δεν την είδα)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξέρουμε αν υπάρχει κάποια ανακοίνωση για αυξήσεις, όπως έχουν κάνει οι άλλοι;;

 

(σόρρυ, αν έχει ξαναγίνει η ερώτηση και δεν την είδα)

Προς το παρών δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση για αυξησεις στην cosmote
Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση. Μου έχουν απομείνει σχεδόν 1 GB δεδομένων από το reload it του έκανα στις 10 Ιανουαρίου. Στις 10 Φεβρουαρίου θα επιλέξω όμως άλλο πακέτο ομιλίας (είχα επιλέξει τον Ιανουάριο το COMBO CALL THEM ALL EXTRAi αλλά τώρα θα επιλέξω το COMBO CALL THEM ALL PLUSi).

 

Καταλαβαίνω πως όσα MB, λεπτά ομιλίας, μηνύματα κτλ έχουν περισσέψει από το COMBO CALL THEM ALL EXTRAi δεν θα μεταφερθούν στο νέο μήνα λόγω αλλαγής του πακέτου σε COMBO CALL THEM ALL PLUSi. Τα MB του reload it όμως τι θα γίνει; θα μου τα μεταφέρει στον επόμενο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν αναφερθηκε ξανα...

μου ηρθε sms για bonus εξερχομενων κλησεων!

Για πρωτη φορα, μετα απο τοσα χρονια!

Τι εγινε, το επανεφεραν;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν αναφερθηκε ξανα...

μου ηρθε sms για bonus εξερχομενων κλησεων!

Για πρωτη φορα, μετα απο τοσα χρονια!

Τι εγινε, το επανεφεραν;

 

Καλημέρα, δηλαδή τι γράφει το σμσ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δηλαδή τι γράφει το σμσ;

 

"Το bonus για τις κλησεις που κανατε τον προηγουμενο μηνα ειναι 0,10 ευρω."

Link to comment
Share on other sites

Τι φάση το bonus?

Πώς το ενεργοποιούμε?

Πόση επιστροφή ανά λεπτό κλήσης???

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε καταργηθεί το Bonus εξερχομένων. Δεν περιλαμβάνει όμως τα πακέτα ομιλίας. Άρα έφαγες πολλά χρήματα εκτός πακέτου.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε καταργηθεί το Bonus εξερχομένων. Δεν περιλαμβάνει όμως τα πακέτα ομιλίας. Άρα έφαγες πολλά χρήματα εκτός πακέτου.....

 

A μαλιστα...

ναι, ετσι οπως το λες εξηγειται.

Οντως, ηταν ενας πολυ δυσκολος μηνας για μενα ο προηγουμενος,

και οντως αναγκαστηκα να βαλω και πολλες καρτες, και παλι δεν μου εφτασαν....

 

thanks για την διευκρινηση.

Link to comment
Share on other sites

"Το bonus για τις κλησεις που κανατε τον προηγουμενο μηνα ειναι 0,10 ευρω."

 

το bonus των εισερχομενων κλησεων αφορουσε μονο την κοσμοκαρτα! τοτε! και ενεργοποιωτανε με sms στο 1314 ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΕΒ .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

πάαααλι δεν μπορούμε να κάνουμε ανανέωση;

έχει καταντήσει κουραστικό

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση όταν έρχεται μήνυμα και λέει ότι θα μπει φραγή εισερχομένων λόγω μη ανανέωσης την τάδε ημερομηνία αυτό στην πράξη γίνεται αμέσως ή ενδέχεται να υπάρχει κάποια παράταση για μερικές ώρες ή ημέρες?
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ήρθε μήνυμα ότι θα μπει φραγή 3/2 και μπήκε μεσημέρι 4/2

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πάαααλι δεν μπορούμε να κάνουμε ανανέωση;

έχει καταντήσει κουραστικό

μεσω paypal και εμένα μου έβγαλε πρόβλημα. με κάρτα προχώρησε με την πρώτη προσπάθεια

Edited by XP130TD
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ήρθε μήνυμα ότι θα μπει φραγή 3/2 και μπήκε μεσημέρι 4/2

 

 

εγινε το ιδιο τελικα κι εδω.Απο χτες μπηκε τωρα η φραγή.

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο αυτό που καλεις 13888 και σε βγάζει σε ηχογραφημένα whatsup ; Για σταθερή έπαιρνα από το whatsup μου και παραξενευτηκα αλλά τελικά σε συνδέει με εκπρόσωπο του 13888 στην σταθερή..
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να δω πόσο είναι η χρεώσεις ανά λεπτό κλπ αν δεν αγοράσω κάποιο πακέτο?

Edit: Στο what's up εννοώ

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να δω πόσο είναι η χρεώσεις ανά λεπτό κλπ αν δεν αγοράσω κάποιο πακέτο?

Edit: Στο what's up εννοώ

 

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/pricelist/index.jsp?catName=BasicCharges_WH

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα έγινε η ενεργοποίηση απο κατάστημα Γερμανός. Κάποιες απορίες...

Εβαλα τα 12 ευρώ κάρτα από το κατάστημα για να ενεργοποιηθεί. Τα λεφτά εμφανίστηκαν στην εφαρμογή και πήρα τα 120 λεπτά προς όλους.

Πλέον η επιλογή κάποιου πακέτου είναι αναλογα με το τι βολεύει τον κάθε έναν...; Η απορία μου είναι αν πρέπει να στείλω κάποια μηνύματα (και πού) για ενεργοποίηση κέντρου μηνυμάτων, για ίντερνετ/φραγή πενταψήφιων κλπ ή αυτά γίνονται αυτόματα; Δηλαδή ποια είναι τα ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ πρώτα βήματα που πρέπει να κάνει ένας ''ψαράς'';

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και θα τα λέμε...;)

Link to comment
Share on other sites

Για την φραγή των 5ψηφιων θα πας στην εφαρμογη του whatsup -->υπηρεσιες-->whatsup extras-->δωρεαν φραγη 5ψηφιων υπηρεσιων

επισης στην εφαρμογη του wu θα δεις πανω δεξια εκει που γράφει reloadit και αν έχεις κωδικο και τον χρησιμοποιεις εντος 7 ημερων για να παρεις το bonus απο τα διαθεσιμα που δινει. Με το που εβαλες καρτα σου ενεργοποιησε και την δυνατοτητα να κανεις το παρε-μοιρασε. Πας παλι στην εφαρμογη του wu στα extras #pare_moirase και ακολουθεις τις οδηγιες

Link to comment
Share on other sites

Για την φραγή των 5ψηφιων θα πας στην εφαρμογη του whatsup -->υπηρεσιες-->whatsup extras-->δωρεαν φραγη 5ψηφιων υπηρεσιων

επισης στην εφαρμογη του wu θα δεις πανω δεξια εκει που γράφει reloadit και αν έχεις κωδικο και τον χρησιμοποιεις εντος 7 ημερων για να παρεις το bonus απο τα διαθεσιμα που δινει. Με το που εβαλες καρτα σου ενεργοποιησε και την δυνατοτητα να κανεις το παρε-μοιρασε. Πας παλι στην εφαρμογη του wu στα extras #pare_moirase και ακολουθεις τις οδηγιες

 

Θενκς. Καθάρισα με μόνο αυτά...;

Link to comment
Share on other sites

Για την φραγή και τα bonus ναι και αν βάζεις καρτα πριν λήξει το reloadit/κανεις παρε-μοιρασε ή σου στειλει κάποιος παρε-μοιρασε, τα αντιστοιχα mb μεταφέρονται για ενα μηνα.

Απο εκει και περα μπορεις να επιλέξεις απο τα πακετα ομιλιας/mb ανάλογα τις ανάγκες σου. Ακομη 2 φορες το μηνα για όποτε επιλέξεις εσύ, έχεις και την υπηρεσία πάρε καβάντζα όπου μπορείς για μια ώρα την κάθε φορά, να πάρεις ειτε 500mb, ειτε κλήσεις προς whatsup. Και 3 φορές την υπηρεσία παρε-δωσε οπου μπορεις να ανταλλάξεις για 2 ημερες την κάθε φορά, κάτι απο το αγορασμένο σου πακέτο πχ sms με mb κτλ

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια ο γιος μου θα πάει βελγιο , εχουμε karta whats up και cosmote one δωρεαν ομιλια 1000λεπτα καθε μηνα. Επισης εχει 6 gb ίντερνετ απο πάρε δώσε. Πως θα επικοινωνούμε ? Τι πρεπει να κανω .Κινητο redmi note 7

 

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...