Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχετε πολλες προσδοκιες απο τους εικονικους,αλλά ακόμα ο ενας που ενδιαφέρεται ακόμα το συζητα για το ποιος θα τον φιλοξενησει.Επειδη θεωρω οτι το δικτυο-ομπρελλα θα θετει διαφορους ορους και ανταλλάγματα πανω και κατω απο το τραπεζι,και περαν του ενοικιου (π.χ.καποιο πλαφον στις χρεωσεις) δεν περιμενω πολλα πραγματα. Ειδικα η νοβα δε,θελει την κινητη κατ'αρχας για τους πελατες της μονο,οποτε ο μονος επηρεασμος που βλεπω να γινεται (αν γινει) ειναι στα συνδιαστικα πακετα σταθερης - κινητης - τηλεορασης.Κατι αλλο δεν περιμενω...

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ότι προλάβουν να αρπάξουν. Σε λίγο καιρό με τα MNVO θα γίνει της κολάσεως. Θα πουλάνε αναγκαστικά σε στάνταρ τιμές οι άλλοι θα δίνουν τιμή χώμα και αυτοί θα σπάζονται που δεν μπορούν να αρμέγουν άλλο τα κορόιδα.

 

Από τη στιγμή που η εεττ επιτρέπει τις υψηλές χρεώσεις, πώς ακριβώς θα πέσουν οι τιμές; Μακάρι να πέσουν, αλλά πώς;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος αν είναι εφικτό να έχεις τις υπηρεσίες της Wind σε cosmote καρτοκινητό με παρόμοιο κόστος & ευκολία??

πχ. βάζεις 10 ευρώ, παίρνεις αυτόματα 500 gb και ενεργοποιείς ένα πακέτο με λεπτά προς όλους, MBs, SMS & agic numbers??

Link to comment
Share on other sites

με τα 10 ευρω online ανανεωση στο wu, εχεις reloadit που σου δινει 3 επιλογες για mb με την πιο συμφερουσα και κοντινη σε αυτο που θες,να ειναι τα 1200 mb για 1 μηνα.

Magic numbers δεν εχει. Στα 10 ευρω μενουν 8,93 οποτε μπορεις να βαλεις πακετο των 8,5€ με λεπτά,sms προς ολους και προς wu και λιγα mb. Με online ενεργοποιηση,δινει παραπάνω λεπτά προς ολους κι υπαρχει και η επιλογη αυτοματης ενεργοποιησης.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε δώρο στην εφαρμογή, 3 GB για κάθε Σαββατοκύριακο μαζί και η Δευτέρα, δωρεάν για κάθε ΣΚΔ μέχρι 25/3.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε δώρο στην εφαρμογή, 3 GB για κάθε Σαββατοκύριακο μαζί και η Δευτέρα, δωρεάν για κάθε ΣΚΔ μέχρι 25/3.

 

Μιλάς για Whatsup ή My Cosmote; Στο δεύτερο δεν βλέπω κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Ωπ ναι έχεις δίκιο, ξέχασα να το αναφέρω. Έχω whats up.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Να σου θυμίσω σου στοίχισε 5+1.24 ευρώ+φόροι ή υπηρεσία, κρίμα να χαθούν! Βάλε ένα τυχαίο "φιλικο" νούμερο αντί της γυναίκας σου (πχ κάποιον κλειδαρα, με κλήση στο 1330). Ώστε να την ενεργοποιήσεις ξανά αν την χρειαστείς!

Εγώ ήμουν που είχα ρωτήσει αρχικά για την απενεργοποίηση της υπηρεσίας. Αν θυμάμαι καλά, επειδή την υπηρεσία την είχα ενεργοποιήσει πριν από αρκετά χρόνια, δεν είχα χρεωθεί κάτι τότε. Μήπως αυτό το «χαράτσι» ενεργοποίησης μπήκε τελευταία, ή πολύ πιο μετά;

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εδω και αρκετα χρονια,προφανως το ειχες ενεργοποιησει νωριτερα οσο ηταν ακομα δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Όντως το νούμερο το έχω αρκετά χρόνια. Κάτι άλλο τώρα. Την cosmokarta, όπως έχω γράψει πριν, την είχα σαν δεύτερο νούμερο μέχρι πριν από κάποιους μήνες. Έχω μάλιστα και την προσφορά με ανανέωση από 10€+ και με κάποιο κόστος που μπήκε τελευταία, να παίρνω 300 λεπτά και κάποια MB. Όσο είχα το νούμερο αυτό σε δεύτερη μοίρα, που απλά το συντηρούσα, μου έρχονταν μηνύματα προσφοράς πως αν κάνω ανανέωση από 10€+ θα πάρω τα λεπτά/MB και τα 8€ (αν θυμάμαι πως είναι το κόστος για να τα έχω) θα μου μείνουν στην κάρτα. Πραγματικά όταν έβαλα την cosmokarta κύριο νούμερο, στην πρώτη μου ανανέωση με 10€, πήρα τα λεπτά/MB και δεν μου κράτησε τίποτα. Λέτε να το συνεχίσουν αυτό; Γενικά έχω τη γνώμη πως η Cosmote είναι πιο σταθερή σε κάτι τέτοιες προσφορές σε σχέση τουλάχιστον με τη Wind στην οποία ήμουν αρκετά χρόνια.
Link to comment
Share on other sites

Δωράκι018abd6c0243f950b29cc2236beb7435.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να σαι καλά...ισχύει και σε καρτοσυμβολαιο μόλις το έκανα και δίνει 4GB αντί για 3.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε δώρο στην εφαρμογή, 3 GB για κάθε Σαββατοκύριακο μαζί και η Δευτέρα, δωρεάν για κάθε ΣΚΔ μέχρι 25/3.

 

σε ευχαριστώ πολυ

 

μολις το εβαλα καλωντας το 1330 :)

Link to comment
Share on other sites

Γίνετε τον κωδικό reload του φίλου μου να τον πάρω εγώ ?

 

Όχι, σε καμία περίπτωση.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και γίνεται να τον πάρεις τον κωδικό , μαζί με την κάρτα του φίλου σου όμως.
Link to comment
Share on other sites

Όντως το νούμερο το έχω αρκετά χρόνια. Κάτι άλλο τώρα. Την cosmokarta, όπως έχω γράψει πριν, την είχα σαν δεύτερο νούμερο μέχρι πριν από κάποιους μήνες. Έχω μάλιστα και την προσφορά με ανανέωση από 10€+ και με κάποιο κόστος που μπήκε τελευταία, να παίρνω 300 λεπτά και κάποια MB. Όσο είχα το νούμερο αυτό σε δεύτερη μοίρα, που απλά το συντηρούσα, μου έρχονταν μηνύματα προσφοράς πως αν κάνω ανανέωση από 10€+ θα πάρω τα λεπτά/MB και τα 8€ (αν θυμάμαι πως είναι το κόστος για να τα έχω) θα μου μείνουν στην κάρτα. Πραγματικά όταν έβαλα την cosmokarta κύριο νούμερο, στην πρώτη μου ανανέωση με 10€, πήρα τα λεπτά/MB και δεν μου κράτησε τίποτα. Λέτε να το συνεχίσουν αυτό; Γενικά έχω τη γνώμη πως η Cosmote είναι πιο σταθερή σε κάτι τέτοιες προσφορές σε σχέση τουλάχιστον με τη Wind στην οποία ήμουν αρκετά χρόνια.

…1 χαρά! Ούτε θυμάμαι από πότε το 'χω δωρεάν, +τηρώ μάλιστα & 2 what'sUp τοιουτοτρόπως -φοιτητικό & "promo4"- μεταφέροντάς τους ταλαράκια, παρατείνοντας ημερομηνία λήξης χρηματικού υπολοίπου & +αθροίζοντας επιπλέον «πάρε-μοίρασε» αναμεταξύ τους· μόνο :frog: 2πλασιασμού 1ης κάρτας ανανεώνω μ' άλλα τόσα, 2μηνιαίως πια, μα χαλάλι του:up:

Link to comment
Share on other sites

whatsup ενημερωση εφαρμογης 82,55mb!!

σαν να σου λεει πετα την αυτη που εχεις και βαλε αυτη!

τι αλλαξε; τιποτα, δεν βλεπω διαφορες!

Link to comment
Share on other sites

whatsup ενημερωση εφαρμογης 82,55mb!!

 

σαν να σου λεει πετα την αυτη που εχεις και βαλε αυτη!

 

τι αλλαξε; τιποτα, δεν βλεπω διαφορες!

Ποια έκδοση έχεις? Σε εμένα η τελευταία είναι η 3.6.17
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

εμενα μολις ηρθε η 3.6.17, ποτε την πηρες;

αλλα οποτε κι αν την πηρες δικαιολογειται απο 3.6.16 σε 3.6.17 να ειναι 82mb;

η google δεν ειχε πει οτι θα ειναι μικροτερα τα updates;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Φίλος έχει 5.02€ υπόλοιπο και θέλει να μεταφέρει 5€. Θα τον αφήσει πηγαίνοντας -0.18€ αρνητικό υπόλοιπο άραγε; Ή θα χρειαστεί να βάλει νέα κάρτα; Αν το έχει δοκιμάσει κάποιος ας ενημερώσει.
Link to comment
Share on other sites

Με τι ποσο και πανω μπορω να παρατεινω το υπολοιπο μου για 3 μηνες;

Πλεον τα 10€ και τα τα 12€ το επεκτείνουν για 2 μηνες μονο;

Εχω what's up.

Link to comment
Share on other sites

Με τι ποσο και πανω μπορω να παρατεινω το υπολοιπο μου για 3 μηνες;

 

Πλεον τα 10€ και τα τα 12€ το επεκτείνουν για 2 μηνες μονο;

 

Εχω what's up.

Με κανένα. Όλα επεκτεινουν 2 μήνες πλέον
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...