Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα πως μπορω να ανανεωσω την ληξη mb που ληγουν και τα εχω απο reload?

με αλλο reload? καποιο αλλο πακετο?ευχαριστω

 

Καλησπέρα,

 

Με νέο Reload It.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Aυτή θα έπρεπε να είναι η μόνιμη τιμή για το εβδομαδιαίο πακέτο 4€-->3GB

 

θα πρεπε αλλά... αλλά...

 

οπως και πολλα αλλα θα πρεπαν... αλλά....

Link to comment
Share on other sites

Ποια άλλη? Οι ίδιοι είναι που ζητάνε πλέον 7€ για 700mb, με 10€ ανανέωση απο κατάστημα δεν δίνουν πλέον καθόλου mb bonus, το φθηνότερο πακέτο ομιλίας για ένα μήνα είναι 7.5€. Οι ίδιοι είναι..
Link to comment
Share on other sites

Aυτή θα έπρεπε να είναι η μόνιμη τιμή για το εβδομαδιαίο πακέτο 4€-->3GB

Γιατί λες ότι "θα έπρεπε" ;

Αφού αυτή είναι τιμή για μία εβδομάδα. 4 ευρώ 3 GB .

Link to comment
Share on other sites

Λέω οτι αντι γιαυτή την τιμή και πακέτο να έδινε μόνιμα την φετινή πασχαλινή προσφορά 5gb-->0.90€

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έδινε την προσφορά με τα 5gb κάθε μήνα,αλλά ας είμαστε ρεαλιστές.Καμία εταιρεία δεν πρόκειται να κάνει κάτι τέτοιο γιατί δε την συμφέρει οικονομικά.
Link to comment
Share on other sites

Για εμένα είναι γυφτιά που ζητάει χρήματα.

 

Απλά το κάνουν σιγά σιγά για να συνηθίσουν όλοι ότι το τζάμπα τελος.

 

Send by ASUS Zenfone Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα είναι γυφτιά που ζητάει χρήματα.

 

Απλά το κάνουν σιγά σιγά για να συνηθίσουν όλοι ότι το τζάμπα τελος.

 

Send by ASUS Zenfone Ultra 6.8" by Tapatalk

 

Μιλάς για την συγκεκριμένη προσφορά ή γενικά;Πάντως 90 λεπτά για 5gb είναι σα να κλέβεις εκκλησία.Τώρα όσον αφορά τα 7 ευρώ για 700mb εκεί είναι μεγάλη αλητεία εκ μέρους τους.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς για την συγκεκριμένη προσφορά ή γενικά;Πάντως 90 λεπτά για 5gb είναι σα να κλέβεις εκκλησία.Τώρα όσον αφορά τα 7 ευρώ για 700mb εκεί είναι μεγάλη αλητεία εκ μέρους τους.
Για όλα. Είναι καλοστημένη η όλη υπόθεση.

 

 

 

Send by ASUS Zenfone Ultra 6.8" by Tapatalk

Edited by XP130TD
Εκτός Ο.Π.Χ.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Για όλα. Είναι καλοστημένη η όλη υπόθεση.

 

Send by ASUS Zenfone Ultra 6.8" by Tapatalk

 

Δε βλέπω και οι άλλες εταιρείες να πράττουν διαφορετικά.

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Ούτε τζάμπα, ούτε αισχροκέρδεια. Λελογισμενες τιμές, σταθμισμενες στις τιμες καταναλωτή, και, Ευρώπη αφού, άμεσα συγκρίσιμες με τους εταίρους δανειστές αφεντικά.

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως 90 λεπτά για 5gb είναι σα να κλέβεις εκκλησία.

Και αυτό σχετικό είναι.. Ειναι 5gb για 7 μόλις ημέρες. Βασίζονται προφανώς στο γεγονός ότι δεν πρόκειται όλοι να καταναλώσουν και τα 5gb και στο σύντομο διάστημα που διαρκεί η προσφορά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως την ενεργοποίησα. Μια χαρά για μια εβδομάδα. Σε σωστή τιμή. Θα τα τιμήσω σίγουρα!
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Η πασχαλινή προσφορά αν ενεργοποιηθεί τη Δευτέρα κρατάει έως την άλλη Δευτέρα ή είναι σαν της WIND μέχρι τη Δευτέρα όποτε κι αν γίνει η ενεργοποίηση;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Η πασχαλινή προσφορά αν ενεργοποιηθεί τη Δευτέρα κρατάει έως την άλλη Δευτέρα ή είναι σαν της WIND μέχρι τη Δευτέρα όποτε κι αν γίνει η ενεργοποίηση;

 

Όποια μέρα την ενεργοποιησεις την προσφορά μέχρι 8 του μηνός κρατάει για 7 ήμερες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να ρωτησω κατι παιδια, 6ευρω βαζουν χρονο σε καταστηματα κοσμοτε γερμανος;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και από 12 και πάνω bonus mb για 15 ημέρες και το reloadit επίσης μισό και για 15 ημέρες. Δεν αξίζει πια η ανανέωση από το κατάστημα κατά την γνώμη μου. Αν τώρα κάποιος δεν εχει καθόλου πχ χρεωστική, paypal οκ αλλά αν έχεις δεν αξίζει πιστεύω προσωπικά

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο εφαρμογη ή web μπορει κανεις να επιλεξει ποσό εκτος των βηματων 5 10 15 κλπ; Εγω θελω 12 και δεν βλεπω κατι...

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό σχετικό είναι.. Ειναι 5gb για 7 μόλις ημέρες. Βασίζονται προφανώς στο γεγονός ότι δεν πρόκειται όλοι να καταναλώσουν και τα 5gb και στο σύντομο διάστημα που διαρκεί η προσφορά

 

Αν θέλεις να τα φας, πολύ εύκολα μπορείς. Με μια συσκευή (κινητό, 4G usb stick ή 4G pocket Wi-Fi) να έχει φορτωμένα τα 5GΒ και να τραβάνε από εκεί κάμποσες συσκευές (κινητά, ταμπλέτες κλπ), σερφάροντας, βλέποντας βίντεο και μπαίνοντας στα social media, μη σου πω ότι δε φτάνουν κιόλας τα 5GΒ. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να τα φας, πολύ εύκολα μπορείς. Με μια συσκευή (κινητό, 4G usb stick ή 4G pocket Wi-Fi) να έχει φορτωμένα τα 5GΒ και να τραβάνε από εκεί κάμποσες συσκευές (κινητά, ταμπλέτες κλπ), σερφάροντας, βλέποντας βίντεο και μπαίνοντας στα social media, μη σου πω ότι δε φτάνουν κιόλας τα 5GΒ. ;)

 

καλημέρα!

ετσι είναι αμα τα τρωνε πολλα ατομα και ειδικα αν κατεβάζουν και αρχεια μεγαλα ογκου αντε γεια.

Βεβαια μπορει ο περισσοτερος κοσμος να μην είναι διακοπες Πασχα μια εβδομαδα πχ εγω θα εχω 5ημερες και τις 3.5 θα είμαι εκτος Αθηνας οποτε τοτε θα φαω ότι μπορεσω.

και εκτος τα 5 στο W.U εβαλα στου εξοχικου σε παγια συνδεση ιντερνετ με το giga now Easter αλλα 5 οποτε εχω 10 να τρωω....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Απο εφαρμογη ή web μπορει κανεις να επιλεξει ποσό εκτος των βηματων 5 10 15 κλπ; Εγω θελω 12 και δεν βλεπω κατι...

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει δυνατότητα να βαλεις 12 online. Μόνο σε καταστημα. Υπαρχει δυνατότητα να σου στείλει κάποιος 2€ μεσω easy transfer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...