Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άραγε, από 26/3, που το Reloadit θα ισχύει για 15 μέρες, θα μας δίνει 1200MB με την online ανανέωση ή θα είναι 600ΜΒ;

Κοντός ψαλμός αλληλούια, θα μου πεις, αλλά εντάξει, κουβέντα να γίνεται.

 

Στην ανακοίνωση δε λέει τίποτα για αλλαγή 2πλασιασμου μπόνους μβ, μόνο για χρονικό όριο

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει και για φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο!!!

 

Για απλό καρτοσυμβολαιο που έχει η αδερφή μου δε της το βγάζει στο 1330. Κανένας αλός τρόπος να το δούμε;

Link to comment
Share on other sites

Για απλό καρτοσυμβολαιο που έχει η αδερφή μου δε της το βγάζει στο 1330. Κανένας αλός τρόπος να το δούμε;

 

Ας κοιτάξει στην εφαρμογή My Cosmote.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

H YΠHPEΣIA ΠOY ΣOY ΠPOΣΦEPEI 1200MB ME 6€ ME AYTOMATH ENEPΓOΠOIHΣH ΔE ΘA EINAI ΔIAΘEΣIMH ΓIA NEEΣ EΓΓPAΦEΣ AΠO TIΣ 26/03 KAI EΠEITA. H EΓΓPAΦH ΣOY ΣTHN YΠHPEΣIA ΘA ΣYNEXIΣEI NA IΣXYEI AΛΛA ΣE ΠEPIΠTΩΣH AΠENEPΓOΠOIHΣHΣ H EΠANEΓΓPAΦH ΔEN ΘA EINAI ΔYNATH.

 

Μου ήρθε αυτό το μήνυμα προχτές.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει πρόβλημα με ίντερνετ στη περιοχή του Βόλου;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Κι όχι μόνο Βόλο. Εγώ είμαι Λάρισα και δεν έχω δεδομένα. Μίλησα με cosmote μόλις και μου είπαν ότι είναι πανελλαδικό πρόβλημα από 20:45. Υπομονή λέει

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη πουθενά δεδομένα πλάκωσαν όλοι με τα 3 γιγα και έπεσε το σύμπαν

 

Στάλθηκε από το K6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη πουθενά δεδομένα πλάκωσαν όλοι με τα 3 γιγα και έπεσε το σύμπαν

 

Στάλθηκε από το K6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε όλη την Ελλάδα ισχύει. Ολική κατάρρευση.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Κερατέα ακόμη καπουτ

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Λιβαδεια τα Ιδια Απο 8.45 Τωρα Κανονικα 4GFull

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Επίσης με κάθε ανανέωση χρόνου, ακόμη και 5ε, σου δίνει δώρο 600' προς Φρογκ για 1 μηνα. Δινει και 2γιγα με 4,44ε για 25 ημερες

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κόστος αλλαγής από γουατσαπ σε Φρογκ είναι 3 ευρω και γίνεται αμέσως με μηνυμα, πολύ καλύτερο από το 30αρι της φορητότητας προς Κιου.

 

Η Q είναι η μόνη που δεν ζητάει 30€ για φορητότητα εφόσον γίνει βέβαια online η διαδικασία. Το ποσό που θα επιλέξεις (10 ή 15€) το παίρνεις πίσω σαν χρόνο ομιλίας μόλις παραλάβεις την κάρτα sim και μάλιστα στο φέρνουν και στο σπίτι σου. Δες κι εδώ...

https://www.wind.gr/gr/q/ela-stin-q/online-paraggelia/

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μου πει αν υπάρχει κάποιος τρόπος να βρίσκω σε ποιο πακέτο ή προσφορά αντιστοιχεί κάθε ένδειξη χωρίς μάντεμα;

 

εντάξει, κάποια μπορείς να τα καταλάβεις αλλά δεν μπορείς για όλα, ιδικά αν έχει περάσει πολύς καιρός και έχουν αυξηθεί τα MB σημαντικά

 

http://image.ibb.co/fFoqen/Screenshot_20180324_114345.jpg

Edited by smpt

------------

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

τα πρωτα ειναι η προσφορα του τριημερου προφανως. Για τα υπολοιπα κοιτα ενα μηνα πισω απο τη ληξη,τι ακριβως ειχες ενεργοποιησει,για να βγαλεις ακρη.
Link to comment
Share on other sites

Προσφπρα 3ημερου

Προσφορα απο πακετο ομιλιας

-

Προσφορα παρε μοιρασε

-

 

Οι δυο παυλες ειναι ενα το reload και το αλλο απο πακετα που εχεις. Αναλογα αν αγορασες πρωτα το πακετο ή αν εκανες πρωτα το reload θα καταλαβεις ποιο ειναι ποιο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Προφανώς και αυτά είναι τα πακέτα. Το θέμα είναι αν υπάρχει κάποιος τρόπος μέσω της εφαρμογής/τηλεφώνου/sms να μάθεις σίγουρα τι είναι το καθένα και οχι απλά να ψάχνεις να θυμηθείς τι έχεις κάνει πριν από ένα μήνα.

 

Έχω και τρία νούμερα να διαχειριστώ σε διαφορετικές ημερομηνίες. :lol:

------------

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βάλει κάρτα (ονλάιν) από αύριο και κάνει Reloadit, ας μας ενημερώσει για το αν δίνουν 600 ή 1200ΜΒ το δεκαπενθήμερο, τελικά.
Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα μπορείς. Για τις ακεραιες τιμές (12,13,14 κλπ)ειναι σίγουρο. Δεν ξέρω αν μπορείς να βαλεις 13,5 πχ.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, στην εφαρμογή, στο πεδίο του Reloadit, ακόμα δείχνει 600ΜΒ (1200 online) για ΕΝΑ ΜΗΝΑ.

Φαντάζομαι, βέβαια, πως απλά δεν έχουν προλάβει να το διορθώσουν ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...