Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν θέλεις να σου έρχονται κλείσε τα δεδομένα στο τηλέφωνο, έρχεται μήνυμα κάθε φορά που κάποια εφαρμογή προσπαθεί να συνδεθεί στο internet μέσω δεδομένων

Κλειστά τα έχω, αλλά έρχεται κάθε μέρα τουλάχιστον ένα μήνυμα.

Θα το αφήσω μερικές μέρες, να δω αν χαλαρώσουν.

 

Καλησπέρα,

Γνωρίζει κανείς αν άλλαξε κάτι με την προσφορά της Cosmote που στην κάθε ανανέωση εδινε 450 λεπτά με χρέωση €4; Επίσης τα ΜΒ απο ανανεώσεις μέσω internet; Άλαξε κάτι;

Thanks!

Εμένα μου τα δίνει κανονικά τα λεπτά ομιλίας. Δεν κάνω ανανέωση μέσω ίντερνετ, για να σου πω τι γίνεται με τα ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς πως μπορούμε να κάνουμε easy transfer για καρτοκινητό, όχι καρτοσύνδεση, σύνδεση κλπ. από τη σελίδα της cosmote; Στην παλιά σελίδα γινόταν, τώρα λέει ότι γίνεται παίρνει κανονικά την παραγγελία αλλά δεν την εκτελεί. Επίσης στην εφαρμογή δεν εμφανίζεται η επιλογή αυτή.
Link to comment
Share on other sites

μονο μεσω sms γινεται πλέον. Η επιλογή στη σελίδα όπως λες, δεν δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορούμε να κάνουμε easy transfer για καρτοκινητό, όχι καρτοσύνδεση, σύνδεση κλπ. από τη σελίδα της cosmote; Στην παλιά σελίδα γινόταν, τώρα λέει ότι γίνεται παίρνει κανονικά την παραγγελία αλλά δεν την εκτελεί. Επίσης στην εφαρμογή δεν εμφανίζεται η επιλογή αυτή.

 

Και με τηλεφωνο στο 1315.

Link to comment
Share on other sites

Γερμανία =1,44 ευρώ το λεπτό.

Μπορεις να αγοράσεις ένα από τα 2 διεθνή πακέτα

 

https://www.whatsup.gr/el/services/diethni-paketa

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Κάπου ειχα διαβάσει οτι αν έχεις την υπηρεσία 2in1 και ο ενας αριθμός ειναι cosmoκαρτα δεν μπορεις να έχεις την υπηρεσία που δηλώνεις 2 αριθμούς cosmote και επικοινωνείς μαζι τους με χρέωση 0,02€/λεπτό.

Ισχυει αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Κάπου ειχα διαβάσει οτι αν έχεις την υπηρεσία 2in1 και ο ενας αριθμός ειναι cosmoκαρτα δεν μπορεις να έχεις την υπηρεσία που δηλώνεις 2 αριθμούς cosmote και επικοινωνείς μαζι τους με χρέωση 0,02€/λεπτό.

Ισχυει αυτο;

 

Ξέρω περίπτωση που ο ένας από τους δύο αριθμούς είναι σίγουρα Κοσμοκάρτα, και νόμίζω και ο δεύτερος.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου ειχα διαβάσει οτι αν έχεις την υπηρεσία 2in1 και ο ενας αριθμός ειναι cosmoκαρτα δεν μπορεις να έχεις την υπηρεσία που δηλώνεις 2 αριθμούς cosmote και επικοινωνείς μαζι τους με χρέωση 0,02€/λεπτό.

Ισχυει αυτο;

 

Ισχύει.

Παιδιά να ρωτήσω, ποτέ είχαν πει θα αλλάξουν το reload it?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει.

Παιδιά να ρωτήσω, ποτέ είχαν πει θα αλλάξουν το reload it?

 

Τον Μάρτιο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τον Μάρτιο.

 

Αλεξ δε θυμαμαι ακριβως, την διαρκεια των mb θα αλλαξουν η θα τα μειωσουν;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα μειωθεί η διάρκεια απο 30 σε 15 μέρες.

 

Εχω μαζεψει καπου 5Giga απο το reload, βαζω μια φορα το μηνα 10 ευρω, αρα πρεπει να τα φαω γιατι θα τα χασω ετσι και αλλιως.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω μαζεψει καπου 5Giga απο το reload, βαζω μια φορα το μηνα 10 ευρω, αρα πρεπει να τα φαω γιατι θα τα χασω ετσι και αλλιως.

Εννοείται βάλε να κατεβάζει οτιδήποτε από playstore κτλ και άστα να τελειώσουν μην τους αφήνετε τίποτα.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται βάλε να κατεβάζει οτιδήποτε από playstore κτλ και άστα να τελειώσουν μην τους αφήνετε τίποτα.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

Ειναι σπασιμο νευρων αυτο με το 15νθημερο, μειωσε τα mb καλυτερα, οχι τις μερες.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σπασιμο νευρων αυτο με το 15νθημερο, μειωσε τα mb καλυτερα, οχι τις μερες.

Επίτηδες το κάνουν. Τουλάχιστον να μην κόψουν το μήνα στο πάρε μοίρασε. Μην τους αφήνετε τίποτα.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου στείλει κάποιος έναν σύνδεσμο με την ανακοίνωση του whatsup για την μείωση της διάρκειας του reload it? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

εχω wu και θελω να ρωτησω εαν βαλω 10ευρω να παρω το reload it , μπορω μετα να στειλω τα λευτα στης μανας μου τον αριθμο που ειναι cosmokarta?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου στείλει κάποιος έναν σύνδεσμο με την ανακοίνωση του whatsup για την μείωση της διάρκειας του reload it? Ευχαριστώ

 

https://www.whatsup.gr/el/anakoinoseis

Link to comment
Share on other sites

Ναι,μεσω easy transfer,απλά υπάρχει προϋπόθεση να έχεις κάνει 20€ ανανεώσεις το τελευταίο 4μηνο.

καλημερα!

εχω wu και θελω να ρωτησω εαν βαλω 10ευρω να παρω το reload it , μπορω μετα να στειλω τα λευτα στης μανας μου τον αριθμο που ειναι cosmokarta?

Link to comment
Share on other sites

Ναι,μεσω easy transfer,απλά υπάρχει προϋπόθεση να έχεις κάνει 20€ ανανεώσεις το τελευταίο 4μηνο.

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...