Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει τυχει σε καποιον να του μειωθει το υπολοιπο των ευρω χωρις να κανει κληση ή αποστολη sms ή χρηση δεδομενων?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σήμερα έκανα ανανέωση μέσω της εφαρμογής, πήρε τα λεφτά και πάτησα την ενεργοποίηση του πακέτου με τα 7.5 ευρώ, αφαίρεσε τα λεφτά και τίποτα, δεν μου εμφανίζει τιποτα σαν να μην έκανα την αγορά υπηρεσίας. Τι παίζει, πρώτη φορά μου συμβαίνει
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Γνωρίζει κανείς αν άλλαξε κάτι με την προσφορά της Cosmote που στην κάθε ανανέωση εδινε 450 λεπτά με χρέωση €4; Επίσης τα ΜΒ απο ανανεώσεις μέσω internet; Άλαξε κάτι;

Thanks!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τύχει και εμένα. Επικοινώνησε μαζί τους να σου επιστραφούν τα λεφτά και κάνε το από το 1330 ,η εφαρμογή είναι γτπκ .....
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει με την εφαρμογή; Για πόσες ώρες (θα) είναι off;

Αν θέλουμε, δηλαδή, να προλάβουμε την προθεσμία μας για να αγοράσουμε πρόγραμμα για να προστεθούν τα εναπομείναντα ΜΒ στον άλλον μήνα, την πατήσαμε;

Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει με την εφαρμογή; Για πόσες ώρες (θα) είναι off;

Αν θέλουμε, δηλαδή, να προλάβουμε την προθεσμία μας για να αγοράσουμε πρόγραμμα για να προστεθούν τα εναπομείναντα ΜΒ στον άλλον μήνα, την πατήσαμε;

Αυτό μπορείς να το κάνεις και τηλεφωνικά μέχρι να φτιάξουν την εφαρμογή.

Αγόρασε το πακέτο που θες με κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει με την εφαρμογή; Για πόσες ώρες (θα) είναι off;

Αν θέλουμε, δηλαδή, να προλάβουμε την προθεσμία μας για να αγοράσουμε πρόγραμμα για να προστεθούν τα εναπομείναντα ΜΒ στον άλλον μήνα, την πατήσαμε;

 

Δοκιμασε με δεδομενα κοσμοτε απο το m.whatsup.gr

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Γνωρίζει κανείς αν άλλαξε κάτι με την προσφορά της Cosmote που στην κάθε ανανέωση εδινε 450 λεπτά με χρέωση €4;

Πριν από λίγο ανανέωσα στον αριθμό του πατέρα μου και δεν μπήκαν τα λεπτά ομιλίας. Προφανώς δε δουλεύει τίποτα αυτή τη στιγμή (π.χ. ούτε το mobile easy transfer).

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ενεργοποίησα απ το http://myinternet.cosmote.gr/
Ευχαριστώ πολύ... Μόλις ενεργοποίησα μέσω του λινκ σε frog.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο ανανέωσα στον αριθμό του πατέρα μου και δεν μπήκαν τα λεπτά ομιλίας. Προφανώς δε δουλεύει τίποτα αυτή τη στιγμή (π.χ. ούτε το mobile easy transfer).

 

Γενικευμένο το πρόβλημα δηλαδή...για να δούμε πότε θα επανέλθει...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, είναι 1000% σίγουρο ότι η προσφορά των ΣΚ ισχύει μόνο 2 φορές; Κάλεσα στο 1330 και έλεγε για ΚΑΘΕ ΣΚ μέχρι τις 4/3

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, είναι 1000% σίγουρο ότι η προσφορά των ΣΚ ισχύει μόνο 2 φορές; Κάλεσα στο 1330 και έλεγε για ΚΑΘΕ ΣΚ μέχρι τις 4/3

 

Μέχρι 4/3 όπως στο λέει.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 4/3 όπως στο λέει.

 

Άρα αυτόματα ΚΑΘΕ ΣΚ θα εχπυμε δωρεάν το πακέτο; Γιατί κάτι γράφανε πιο πίσω για 2 φόρες

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι να ναι, πραγματικά. Στο 1330 λεει ξεκάθαρα «ΚΑΘΕ ΣΚ μέχρι τις 4/3, για να ενεργοποιήσεις την προσφορά ΑΥΤΟ το ΣΚ, πατά 0»

 

Υγ: μόλις μπήκα στο m.whatsup.gr & δεν αναφέρει πουθενά τις 2 φορές :up:

Edited by ParafronGR

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι να ναι, πραγματικά. Στο 1330 λεει ξεκάθαρα «ΚΑΘΕ ΣΚ μέχρι τις 4/3, για να ενεργοποιήσεις την προσφορά ΑΥΤΟ το ΣΚ, πατά 0»

 

Υγ: μόλις μπήκα στο m.whatsup.gr & δεν αναφέρει πουθενά τις 2 φορές :up:

Ειναι για 4 ΣΚ και δικαιωμα ενεργοποιησης 2 φορες ανα ΣΚ.

Εγω αυτο καταλαβα,θα δουμε μεσα στην επομενη βδομαδα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχω cosmocarta, μόνο για ομιλία και δε χρειάζομαι τα ΜΒ. Τις προάλλες μου ήρθε ένα μήνυμα για 3GB δώρο και το ενεργοποίησα. Έκτοτε, αφού έληξαν, μου έχουν σπάσει τα νεύρα με μηνύματα, ότι δεν έχω ΜΒ και να μπω να αγοράσω πακέτο.

Μήπως ξέρει κανείς κανένα μήνυμα, να στείλω κάπου, για να μη με ενοχλούν;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχω cosmocarta, μόνο για ομιλία και δε χρειάζομαι τα ΜΒ. Τις προάλλες μου ήρθε ένα μήνυμα για 3GB δώρο και το ενεργοποίησα. Έκτοτε, αφού έληξαν, μου έχουν σπάσει τα νεύρα με μηνύματα, ότι δεν έχω ΜΒ και να μπω να αγοράσω πακέτο.

Μήπως ξέρει κανείς κανένα μήνυμα, να στείλω κάπου, για να μη με ενοχλούν;

 

Καλημέρα,

 

Πρόκειται για ενημερωτικά μηνύματα από 5 ψηφιο της Cosmote. Ο μόνος τρόπος για να μην δέχεσαι μηνύματα από την Cosmote, είναι να ζητήσεις φραγή.

 

Σε συμβουλεύω να μην το κάνεις, μιας και δεν θα λαμβάνεις και άλλα, αντίστοιχα χρήσιμα μηνύματα της.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχω cosmocarta, μόνο για ομιλία και δε χρειάζομαι τα ΜΒ. Τις προάλλες μου ήρθε ένα μήνυμα για 3GB δώρο και το ενεργοποίησα. Έκτοτε, αφού έληξαν, μου έχουν σπάσει τα νεύρα με μηνύματα, ότι δεν έχω ΜΒ και να μπω να αγοράσω πακέτο.

Μήπως ξέρει κανείς κανένα μήνυμα, να στείλω κάπου, για να μη με ενοχλούν;

 

Ειναι το My Internet αυτο,ενοχλητικο

αλλα χρησιμο.Αν δεν το ειχε θα σου ετρωγε 1,3€ για ημερησια χρεωση καθε φορα που ανοιγες τα δεδομενα.

Και θα ειχες 20MB μονο.

Και ειναι η μονη που εχει τετοια υπηρεσια.Η Wind για παραδειγμα,σε χρεωνει και σου ερχεται το μηνυμα μια μερα μετα για χρεωση που ειχες χθες.Υποψην μπορεις να μπαινεις 0.facebook.com οπου εχεις μονο κειμενο χωρις εικονες.Δωρεαν ειναι,δεν χρεωνεσαι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλώς. Ευχαριστώ και τους δυο σας, κατατοπιστικότατα όσα λέτε.

Ελπίζω τουλάχιστον να το πάρουν απόφαση κάποια στιγμή, να πάψουν τα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εάν δεν καταναλώσω τα μβ των 3γίγα μεταφέρονται στο επόμενο σκ;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

2 φορές το ενεργοποίησα. Τρώτε πρώτα τα 3gb και το ξανά ενεργοποιητε κανονικά. Τρίτη δεν γίνεται.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλώς. Ευχαριστώ και τους δυο σας, κατατοπιστικότατα όσα λέτε.

Ελπίζω τουλάχιστον να το πάρουν απόφαση κάποια στιγμή, να πάψουν τα μηνύματα.

 

Αν δεν θέλεις να σου έρχονται κλείσε τα δεδομένα στο τηλέφωνο, έρχεται μήνυμα κάθε φορά που κάποια εφαρμογή προσπαθεί να συνδεθεί στο internet μέσω δεδομένων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...