Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@kmpatra Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Κάτι άλλο όποιος γνωρίζει, αν τον συγκεκριμένο αριθμό Cosmokarta τον μετατρέψω σε frog θα συνεχίσει να παίρνει την προσφορά των 120 λεπτών δωρεάν κάθε μήνα ή δεν θα ισχύει πλέον επειδή δεν θα είναι Cosmokarta; Ευχαριστώ!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

@kmpatra Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Κάτι άλλο όποιος γνωρίζει, αν τον συγκεκριμένο αριθμό Cosmokarta τον μετατρέψω σε frog θα συνεχίσει να παίρνει την προσφορά των 120 λεπτών δωρεάν κάθε μήνα ή δεν θα ισχύει πλέον επειδή δεν θα είναι Cosmokarta; Ευχαριστώ!

 

κατά πάσα πιθανότητα δεν θα ισχύει

------------

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

@kmpatra Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Κάτι άλλο όποιος γνωρίζει, αν τον συγκεκριμένο αριθμό Cosmokarta τον μετατρέψω σε frog θα συνεχίσει να παίρνει την προσφορά των 120 λεπτών δωρεάν κάθε μήνα ή δεν θα ισχύει πλέον επειδή δεν θα είναι Cosmokarta; Ευχαριστώ!
Παρόμοια προσφορά είχαν κάνει και σε ένα φίλο μου για 300 λεπτά το μήνα στον αριθμό του που ήταν ήδη whatsup. Απ ότι φέρεται η προσφορά συνδέεται με το νούμερο γενικα. Άρα μπορεί και να γίνεται. Ρώτα τον παροχέα σταθερής σου για σίγουρα
Link to comment
Share on other sites

Και όμως δοκίμασα πριν καμιά ώρα την προσφορά και την πήρε κανονικά σε whats up!Για δοκιμάστε μπας και...

 

Μέχρι χθες το βράδυ στις 12 ήταν να συμπληρώσω.

Μπορώ να στείλω κάπου μήνυμα για να τα πάρω;; γιατί πλεον δεν υπάρχει μέσα στην εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να στείλω κάπου μήνυμα για να τα πάρω;; γιατί πλεον δεν υπάρχει μέσα στην εφαρμογή.

 

Λ στο 1330

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μόλις συνειδητοποίησα ότι στο καινούργιο πακέτο των 8,5€ που πήρα στο what's up τα λεπτά ομιλίας λήγουν το μεσημέρι στις 12:00 ενώ τα μηνύματα στις 23:59 την ίδια μέρα...
Link to comment
Share on other sites

απο 15 και πανω. Με λιγοτερα απο 15 παιρνεις 200 mb.

 

Ανανέωση 15+ ευρώ = 600mb, 15- ευρώ =200mb δώρο.

Ισχύει και στην κοσμοκάρτα αυτό;

OnePlus 6T - Nexus 6P
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά η ανακοίνωση μίλαγε αοριστα για ανανέωση στο δίκτυο καταστημάτων χωρίς να προσδιορίσει πακέτο. Δεδομενου οτι το προηγούμενο μπονους των 500 mb για 15 μερες ισχυε για ολα τα πακέτα (και κοσμοκαρτα),το ιδιο θα ισχύει και εδώ. Μέχρι 26/3 που αλλάζουν πάλι τα μπονους και απαιτουν ελάχιστο 12€ και ο,τι παίρνεις θα ειναι για 15 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παιχνίδι με την σαΐτα που υπήρχε στο reload it για έξτρα δώρα το βγάλανε; ;;

Επίσης με reload it από 10ρα κάρτα τι επιλογές έχω για δώρο; έχει να επιλέξω η οτι μου τύχει;

 

Εχω πάρα πολύ καιρό να περάσω κωδικό reload it γιατί πάντα μου βάζουν λεφτά από άλλη συσκευή.

 

Επίσης πόσες μέρες κρατάει το δώρο που θα πάρω από το reload it?

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μόλις συνειδητοποίησα ότι στο καινούργιο πακέτο των 8,5€ που πήρα στο what's up τα λεπτά ομιλίας λήγουν το μεσημέρι στις 12:00 ενώ τα μηνύματα στις 23:59 την ίδια μέρα...

 

Εδώ και χρόνια είναι έτσι. Τα μηνύματα λήγουν πάντα το βράδυ.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

http://m.whatsup.gr/reloadit/

Η σαΐτα μας άφησε χρόνους.

Κρίμα... Είχα κερδίσει 3 φορές από την σαΐτα παλιά. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα... Είχα κερδίσει 3 φορές από την σαΐτα παλιά. Ευχαριστώ!

 

Να προσθέσω και εγώ, πως από το Μάρτιο θα μειωθεί η διάρκεια των 600MB από το reload it, σε 15 ημέρες (τώρα έχει διάρκεια 1 μήνα).

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και εγώ, πως από το Μάρτιο θα μειωθεί η διάρκεια των 600MB από το reload it, σε 15 ημέρες (τώρα έχει διάρκεια 1 μήνα).
Κάποια στιγμή θα κοπούν εντελώς πιστεύω.
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα κοπούν εντελώς πιστεύω.

 

Ας τα κοψουν...κοσμο θα χασουν.Θα κρατησω το CU μου ή θα κανω δικαρτο με 5€ ανα καρτα.Μια Frog για ιντερνετ και promo 4 στο Whats up μου μαζι με λιγα MB και 2 κωδικους για deals 4 you.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ας τα κοψουν...κοσμο θα χασουν.Θα κρατησω το CU μου ή θα κανω δικαρτο με 5€ ανα καρτα.Μια Frog για ιντερνετ και promo 4 στο Whats up μου μαζι με λιγα MB και 2 κωδικους για deals 4 you.

 

Αν δεν είχα το promo4 στο What's Up, δεν θα το κρατούσα καθόλου. Αυτό με το Reload It ειδικά, το κάνει το πιο ασύμφορο.

 

Πλέον παίζω μπάλα και με το CU μου. Και από σήμα στην Πιερία είναι μια χαρά. Διατηρεί το Just Surf bonus (πολύ σημαντικό) 1+1 Mikel και το νέο πακέτο CU Talk to All είναι εξαιρετικό. Με αναβαθμισμένο 4G στην Κατερίνη και εξαιρετικό H+.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχα το promo4 στο What's Up, δεν θα το κρατούσα καθόλου. Αυτό με το Reload It ειδικά, το κάνει το πιο ασύμφορο.

 

Πλέον παίζω μπάλα και με το CU μου. Και από σήμα στην Πιερία είναι μια χαρά. Διατηρεί το Just Surf bonus (πολύ σημαντικό) 1+1 Mikel και το νέο πακέτο CU Talk to All είναι εξαιρετικό. Με αναβαθμισμένο 4G στην Κατερίνη και εξαιρετικό H+.

 

Εμενα το 1GB και ας παιρνω 300Mb καθε μηνα παρε να χεις δεν μου βγαινει.Στις 22 μερες μου τελειωσαν σχεδον τα 1.200Mb(εχω αλλα 60Mb) και θα παρω σε μερικες μερες αλλα 100.Να σημειωσω οτι παιζω και με 0.facebook και ελαφρια χρηση με 4G ομως μονιμα ανοιχτο.

Στην κοσμοτε το reload it θα μου εβγαζε τις 22 μερες απλα δεν θα ειχα τα εξτρα 300Mb.Θα ηταν 100 μονο

και τα λεπτα προς whats up θα ξεμειναν αλλα εχω μια επαφη που την κληση την φτανω ανετα μιση ωρα οποτε θα φευγανε σιγα σιγα.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους βρήκα λύση στο "πρόβλημα" μου. Μέχρι τώρα έβαζα 10€ κάρτα το μήνα και έβαζα για οικονομία το πακέτο ίντερνετ με τα 3€. Ήθελα και sms και ομιλία προς όλους αλλά δεν είχε κάποιο φθηνό πακέτο που να μου δίνει έστω λίγα sms κ ομιλία για 30 ημέρες. Και πήγα σήμερα με τον αδερφό μου σε ένα κατάστημα Γερμανός και το έκανα φοιτητικό με το πάσο του. Κράτησα το ίδιο νούμερο και εβαλα αυτό. Με 10€ πάγιο κ όχι 17 που είχε κανονικά! Είναι καρτοσυμβολαιο που δίνει τα πάντα. fc960659b03bccb288098c2d58f00ed5.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους βρήκα λύση στο "πρόβλημα" μου. Μέχρι τώρα έβαζα 10€ κάρτα το μήνα και έβαζα για οικονομία το πακέτο ίντερνετ με τα 3€. Ήθελα και sms και ομιλία προς όλους αλλά δεν είχε κάποιο φθηνό πακέτο που να μου δίνει έστω λίγα sms κ ομιλία για 30 ημέρες. Και πήγα σήμερα με τον αδερφό μου σε ένα κατάστημα Γερμανός και το έκανα φοιτητικό με το πάσο του. Κράτησα το ίδιο νούμερο και εβαλα αυτό. Με 10€ πάγιο κ όχι 17 που είχε κανονικά! Είναι καρτοσυμβολαιο που δίνει τα πάντα. fc960659b03bccb288098c2d58f00ed5.jpg

 

Εχει καταστηματα που το εδιναν με 10-11€ παγιο ως προσφορα.

Μια χαρα δηλαδη σου βγηκε.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλή η προσφορά αλλά τα πακέτα του φοιτητικού wu δεν σε καλυπταν?

https://www.whatsup.gr/student/kartokinito

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους βρήκα λύση στο "πρόβλημα" μου. Μέχρι τώρα έβαζα 10€ κάρτα το μήνα και έβαζα για οικονομία το πακέτο ίντερνετ με τα 3€. Ήθελα και sms και ομιλία προς όλους αλλά δεν είχε κάποιο φθηνό πακέτο που να μου δίνει έστω λίγα sms κ ομιλία για 30 ημέρες. Και πήγα σήμερα με τον αδερφό μου σε ένα κατάστημα Γερμανός και το έκανα φοιτητικό με το πάσο του. Κράτησα το ίδιο νούμερο και εβαλα αυτό. Με 10€ πάγιο κ όχι 17 που είχε κανονικά! Είναι καρτοσυμβολαιο που δίνει τα πάντα. fc960659b03bccb288098c2d58f00ed5.jpg

 

Εξαιρετική σχέση τιμής - παροχών. Και στα 17 μια χαρά συμφέρει. Με 10€ είναι σχεδόν δωρεάν για όσα προσφέρει.

 

Έχω ξαναπεί πως το Φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο Cosmote, είναι εξαιρετικό.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εχει καταστηματα που το εδιναν με 10-11€ παγιο ως προσφορα.

Μια χαρα δηλαδη σου βγηκε.

Συγγνώμη λάθος έγραψα πριν. Είναι 11€ πάγιο όχι 10. Και από τα 11€ το ένα μένει μέσα σαν χρηματικό υπόλοιπο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...