Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ πολύ, τα mb μολις τα κατανάλωσα οπότε δεν έχει νόημα. Θα αρκεστώ με το άλλο promo των 4E.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη που το ρωτάω μιας και σίγουρα θα έχει απαντηθεί.

 

Αν ενεργοποιησω πάλι την promo προσφορα της WU αυτη των 8,5Ε , πριν λήξει η προηγούμενη , τότε δεν αθροίζονται ολα μαζί σε νέα ημερομηνία;

 

Μεταφέρονται αποκλειστικά και μόνο τα δεδομένα, όχι τα λεπτά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρονται λεπτά και gb από combo call them all 7,06 αν πας σε combo call them all plus I 8,5 ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος ενεργοποίησης της προσφοράς των 300 λεπτών με SMS;

Ναι

Στειλε Λ στο 1330

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρονται λεπτά και gb από combo call them all 7,06 αν πας σε combo call them all plus I 8,5 ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι μεταφέρονται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι

Στειλε Λ στο 1330

 

Ευχαριστούμε φίλε! Το What's Up μου το έχω σε απλή συσκευή, οπότε η ενεργοποίηση μέσω sms ήταν αυτό ήθελα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση. Μου λέει το whatsup app ότι ο κωδικός reload it λήγει στις 30/1. Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να τον βάλω και τις 30 ή μέχρι τις 29;
Link to comment
Share on other sites

Τα 300' και σε cosmoΚαρτα:

 

EINAI ΩPAIO NA EIΣAI ANOIXTOΣ ΣE OΛO TON KOΣMO.ME TH COSMOKAPTA MΠOPEIΣ!ΓIATI EXEIΣ ΔΩPO 300' ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 3 MEPEΣ.ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE Λ ΣTO 1330 EΩΣ 28/1

Link to comment
Share on other sites

Τί "λήξη σύνδεσης" σας λέει το app WU; Το βλέπετε ΑΝ πατήσετε πάνω πάνω εκεί που λέει τα αρχικά του ονόματός σας στο app WU.

Βλέπω να είναι στο 13μηνο από κάρτα πια, σε σχέση με πριν λίγες μέρες που έγραφε το 4μηνο από κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

και εμενα τους 13 μηνες απο την τελευταια ανανεωση γραφει,που ειναι και το πιο σωστο.
Link to comment
Share on other sites

στην εφαρμογη υπηρεσιες -> προσφορες ειναι. Αλλιώς στέλνεις Λ στο 1330.
Link to comment
Share on other sites

Στο γουατσαπ μου δε βλέπω κανένα δώρο λεπτών προς όλους.

 

ούτε εγώ το έβλεπα αλλά άμα κάνεις αποσύνδεση και μετά ξανά σύνδεση θα το δεις.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι έχει ξαναειπωθει, αλλά επειδή βιάζομαι δώστε μου τα φώτα σας. Τα 600mb δωρεάν, δίδονται μόνο με ανανέωση 15€ και άνω ή και με την ανανέωση των 10€;

 

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 5 χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι έχει ξαναειπωθει, αλλά επειδή βιάζομαι δώστε μου τα φώτα σας. Τα 600mb δωρεάν, δίδονται μόνο με ανανέωση 15€ και άνω ή και με την ανανέωση των 10€;

 

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 5 χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

απο 15 και πανω. Με λιγοτερα απο 15 παιρνεις 200 mb.

Link to comment
Share on other sites

αναφερομαι στο μπονους ανανεωσης που ισχυει απο 4/12 στο δικτυο καταστηματων,διοτι ο φιλος μιλησε για ανανεωση 15 ευρω. Ας διευκρινησει αν ρωταει αυτο ή για το reloadit. Μάλιστα,δεν διευκρινιζει αν αναφερεται σε wu. Μπορει να αναφερεται σε κοσμοκαρτα.
Link to comment
Share on other sites

Στο γουατσαπ μου δε βλέπω κανένα δώρο λεπτών προς όλους.
Πάτα το κουτί εκεί που λέει "λεπτά προς όλους και θα το δεις πάνω πάνω στην λίστα. 22befe35b2eaef396e25fef10a95c890.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρεα. Εχω cosmocarta και συγγεκριμενα το πακετο με τα 300 λεπτα προς ολους και 500mb. Εκανα ανανεωση 23 Ιανουαριου και τωρα βλεπω οτι δεν εχω ουτε 1 λεπτο για να μιλησω. Που μπορω να απευθυνθω; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι σίγουρος πως δεν τα έχεις καταναλώσει ο ίδιος, και ότι είχες ενεργοποιήσει το πακέτο ή έχεις επιλέξει αυτόματη ενεργοποίηση, στην εξυπηρέτηση πελατών.

 

Sent from my SM-G930F

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εχω εναν αριθμος frog, αλλα γραφω εδω γιατι η πολίτικη και η λογικη ειναι η ιδια.

Αυτον τον αριθμο τον εχω για να το χρησιμοποιω κυρίως στο χωριο οταν παω, για να εχω ιντερνετ μιας και εκει η αλλη εταιρια που εχω, εχει ακομη GPRS και για να εχω στο ταμπλετ otetv go.

εχω μεσα 4,46 €. μου ηρθε ενα sms οπου λεει "εχεις 4,46 € που λήγουν σε 7 ημερες. ανανεωσε εντος 7 ημερων και το συνολικο σου υπολοιπο θα ισχυει για αλλες 90 ημερες"

 

εδω τι θελει να μας πει ?

θελει να βαλω χρηματα, ενεξαρτητα με το αν θα τα κανω χρηση μεσω καποιας υπηρεσιας πχ. sms, internet, τηλεφωνια

η θελει αυτα τα χρηματα να τα κανω χρηση ?

και αν ανεξαρτητα με το τι εννοει, αμα δεν κανω κατι τα χρηματα που εχει ηδη μεσα χανονται ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...