Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στέλνεις ΜΙ στο 1333. Αν και πιθανόν να είναι ηδη ενεργοποιημένο.

@nikolas14 στις 04.08 πρέπει να έχεις κάνει λάθος παράθεση,ή να κατάλαβες λάθος,άλλο ρωτάει ο φίλος :)

 

Ευχαριστω,να ξερετε πως την προσφορα με τα 1500'και 1,5 γιγα την εχει και στο app του whats up

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ευχαριστω,να ξερετε πως την προσφορα με τα 1500'και 1,5 γιγα την εχει και στο app του whats up

 

 

 

Νομίζω πως αυτό που έχεις είναι προνομιακό πακέτο promo που δίνουν μόνο στους υπαλλήλους στα κεντρικά .προφανως στο μεταβίβασε κάποιος υπάλληλος.δεν δίνεται αυτό το πακέτο στα καταστήματα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο promo μοιράζεται κανονικά στους δρόμους,δεν είναι για υπαλλήλους. Σε κατάστημα όντως δεν υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο promo μοιράζεται κανονικά στους δρόμους,δεν είναι για υπαλλήλους. Σε κατάστημα όντως δεν υπάρχει.

 

 

 

Εδώ επαρχία δεν το έχω δει πουθενά στο δρόμο .φανταζομαι δεν μοιράζεται άφθονα γιατί θα είχε όλη η Ελλάδα .ειναι όμως για πάντα η θα σταματήσει κάποτε ;

Υ.γ αν έχει κανεις κανενα θέλω αφού μοιράζεται στους δρόμους .

(Και μια απορία,αν μοιράζεται στο δρόμο πως το δηλώνεις στο όνομα σου ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αυτό που έχεις είναι προνομιακό πακέτο promo που δίνουν μόνο στους υπαλλήλους στα κεντρικά .προφανως στο μεταβίβασε κάποιος υπάλληλος.δεν δίνεται αυτό το πακέτο στα καταστήματα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και εμας μας πηραν απο το 13888 για να μας δωσουν το πακετο αυτο.

Ετσι πηραμε και προσφορα και για το σταθερο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εδώ επαρχία δεν το έχω δει πουθενά στο δρόμο .φανταζομαι δεν μοιράζεται άφθονα γιατί θα είχε όλη η Ελλάδα .ειναι όμως για πάντα η θα σταματήσει κάποτε ;

Υ.γ αν έχει κανεις κανενα θέλω αφού μοιράζεται στους δρόμους .

(Και μια απορία,αν μοιράζεται στο δρόμο πως το δηλώνεις στο όνομα σου ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

τραβανε φωτογραφια της ταυτοτητας και το δηλωνουν αργοτερα στο γραφειο που τα προμοταρει ή σε καταστημα. Τα συγκεκριμενα με τα 1500' οντως δεν μοιραζονται αφθονα. Γενικως ομως στους δρομους κατα καιρους μοιραζουν απλα πακετα,ή με καποιες εξτρα προσφορες.Για την περιοχη σου δεν ξερω,σε άλλες μεγαλες πολεις (και Αθηνα-Θεσσαλονικη φυσικα) βγαινουν συχνα.Και πολλες φορες οπως γραφτηκε τα προμοταρουν τηλεφωνικα.

Link to comment
Share on other sites

Τα συγκεκριμενα με τα 1500' οντως δεν μοιραζονται αφθονα. Γενικως ομως στους δρομους κατα καιρους μοιραζουν απλα πακετα,ή με καποιες εξτρα προσφορες.
στην Αθηνα τα "φοιτητικα" με τα 1.500' βρισκονται πολυ ευκολα, τα μοιραζουν σχεδον παντου οπου υπαρχουν εξωτερικοι πωλητες πχ σε σταθμους του μετρο, τουλαχιστον εδω και 40ημερες. Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

στην Αθηνα τα "φοιτητικα" με τα 1.500' βρισκονται πολυ ευκολα, τα μοιραζουν σχεδον παντου οπου υπαρχουν εξωτερικοι πωλητες πχ σε σταθμους του μετρο, τουλαχιστον εδω και 40ημερες.

 

 

 

Ξέρει κανεις αν σε αυτό το προνομιακό wu τα mb στο τέλος του μήνα μεταφέρονται ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στην Αθηνα τα "φοιτητικα" με τα 1.500' βρισκονται πολυ ευκολα, τα μοιραζουν σχεδον παντου οπου υπαρχουν εξωτερικοι πωλητες πχ σε σταθμους του μετρο, τουλαχιστον εδω και 40ημερες.

 

Ε όχι και παντού. Δεν το έχουν όλοι οι πωλητές δεν το δίνουν σε όλες τις περιοχές.

Link to comment
Share on other sites

επειδη κινουμαι καθημερινα κυριως με το μετρο στην Αθηνα εχω δει ηδη απο αρχες Ιουλιου σε 4 διαφορετικους σταθμους να τα δινουν, στους οποιους σταθμους ειναι σχεδον μονιμη η παρουσια εξωτερικων πωλητων. Αν τωρα σταματησαν τους πωλητες λογω διακοπων δεκαπενταγουστου , μειωμενης κινησης κτλ δεν το γνωριζω, παντως εως και πριν 10 περιπου ημερες εξακολουθουσαν να δινουν "φοιτητικα" wu. Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Τα mb μεταφέρονται από μήνα σε μήνα σε αυτό το προνομιακό πακέτο what's up?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν γνωριζω δεν εχω παρει ακομα, ισως απο Σεπτεμβρη. Αν και τα 1500' ειναι πολλα δεν τα χρειαζομαι
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα προνομιακά whats up τα πουλάνε προς 20 ευρω! Πού τα βρίσκουνε? Τα δινει η εταιρία τια προώθηση και αυτοί απλά τα πουλάνε αντί να τα μοιράζουν δωρεάν? Μήπως ειναι "σπάνια" και τα κρύβουν γι αυτό το λόγο.
Link to comment
Share on other sites

Ηρθαν δυο μηνυματα απο 54666 το πρωτο στης 8/8 και ελεγε "ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ SHOOPADOO ΒΘ SHOOPADOO.COM" και το δευτερο 11/8 ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ SHOOPADOO 2,08ΕΥΡΟ/ΜΝΜ,12ΜΝΜ/ΜΗΝΑ, TELEBOX ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΤΕΙΛΕ STOP MPG ΣΤΟ 54433 ΒΘ SHOOPADOO.COM ΤΗΛ 2155002933"

Το τηλεφωνο ειχε μηδενικο υπολοιπο, υπαρχει περιπτωση να χρεωθει στην επομενη ανανεωση? Να πω οτι η συσκευη ειναι ενα παλιο NOKIA series 40 και δεν εχει internet

Link to comment
Share on other sites

επειδη κινουμαι καθημερινα κυριως με το μετρο στην Αθηνα εχω δει ηδη απο αρχες Ιουλιου σε 4 διαφορετικους σταθμους να τα δινουν, στους οποιους σταθμους ειναι σχεδον μονιμη η παρουσια εξωτερικων πωλητων. Αν τωρα σταματησαν τους πωλητες λογω διακοπων δεκαπενταγουστου , μειωμενης κινησης κτλ δεν το γνωριζω, παντως εως και πριν 10 περιπου ημερες εξακολουθουσαν να δινουν "φοιτητικα" wu.

 

Πωλητες υπαρχουν ναι , απλα ΔΕΝ το εχουν ολοι το promo 1500 οπως εγραψα . Μου εχει πει πωλητης οτι δεν τα δινουν σε ολες τις περιοχες και οτι δεν εχουν ολοι για αυτο το λογο. Για παραδειγμα στο Μενιδι ΔΕΝ εχουν γιατι δεν τους τα δινουν. Φυσικα ειναι promo αυτα τα νουμερα και δεν θα τα δινουν (οσοι τα εχουν) για πολυ καιρο ακομα. Πιστευω το πολυ μεχρι τελος Αυγουστου θα τα δινουν.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθαν δυο μηνυματα απο 54666 το πρωτο στης 8/8 και ελεγε "ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ SHOOPADOO ΒΘ SHOOPADOO.COM" και το δευτερο 11/8 ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ SHOOPADOO 2,08ΕΥΡΟ/ΜΝΜ,12ΜΝΜ/ΜΗΝΑ, TELEBOX ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΤΕΙΛΕ STOP MPG ΣΤΟ 54433 ΒΘ SHOOPADOO.COM ΤΗΛ 2155002933"

Το τηλεφωνο ειχε μηδενικο υπολοιπο, υπαρχει περιπτωση να χρεωθει στην επομενη ανανεωση? Να πω οτι η συσκευη ειναι ενα παλιο NOKIA series 40 και δεν εχει internet

πριν ανανεωσεις,να στειλεις το μηνυμα διαγραφης( ή να τηλεφωνησεις στο 215.. να ζητησεις διαγραφη) και να ζητησεις επισης απο την κοσμοτε να βαλει φραγη στα εισερχομενα 5ψηφια.Αν ανανεωσεις χωρις να τα κανεις αυτα θα ξεκιναει να τραβαει λεφτα πιστευω.

Περισσοτερα εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=229850

Link to comment
Share on other sites

Πωλητες υπαρχουν ναι , απλα ΔΕΝ το εχουν ολοι το promo 1500 οπως εγραψα . Μου εχει πει πωλητης οτι δεν τα δινουν σε ολες τις περιοχες και οτι δεν εχουν ολοι για αυτο το λογο. Για παραδειγμα στο Μενιδι ΔΕΝ εχουν γιατι δεν τους τα δινουν. Φυσικα ειναι promo αυτα τα νουμερα και δεν θα τα δινουν (οσοι τα εχουν) για πολυ καιρο ακομα. Πιστευω το πολυ μεχρι τελος Αυγουστου θα τα δινουν.

 

Οι πωλητες στις εξοδους στο μετρο σε 4 κεντρικους σταθμους της Αθηνας το ειχαν ολοι το "φοιτητικο", τωρα για το παραδειγμα που δινεις στο Μενιδι ουτε το γνωριζω ουτε γενικοτερες υποθεσεις θελω να κανω εως ποτε ενδεχομενως θα διατιθεται. Αλλα συμφωνα με αλλους χρηστες προωθειται παραλληλα και απευθειας απο το 13888. Υπαρχουν σαφεις ενδειξεις οτι θα ακολουθησει επιθετικη εμπορικη πολιτικη η cosmote το επομενο χρονικο διαστημα.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τίποτα για 15 Αύγουστο?

 

Απαραδεκτοι που ακόμα δεν έχουν δώσει κάτι ειδικά για το τετραήμερο. Ελπίζω να το κάνει έστω η βονταφον.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απαραδεκτοι που ακόμα δεν έχουν δώσει κάτι ειδικά για το τετραήμερο. Ελπίζω να το κάνει έστω η βονταφον.

 

Αν δωσει στειλτε μου χαιρετησματα.

Φετος ειναι τραγικη,το cu ειναι πανακριβο στα δεδομενα,δωρακια δεν δινει.Αρχιζει να ακολουθει τακτικες που εκανε η Wind.Αν συνεχισει ετσι τη βλεπω στη 3η θεση.

Η κοσμοτε παντως τα δωρακια της τα εδωσε.Αν φερει μεταφορα λεπτων απο Σεπτεμβρη τελειωσε.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αν δωσει στειλτε μου χαιρετησματα.

 

Φετος ειναι τραγικη,το cu ειναι πανακριβο στα δεδομενα,δωρακια δεν δινει.Αρχιζει να ακολουθει τακτικες που εκανε η Wind.Αν συνεχισει ετσι τη βλεπω στη 3η θεση.

 

Η κοσμοτε παντως τα δωρακια της τα εδωσε.Αν φερει μεταφορα λεπτων απο Σεπτεμβρη τελειωσε.

 

 

 

Μεταφορά mb έχει ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...