Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περιεργο μου φαινεται το 5ψηφιο νουμερο για το δωρο. Αν δεν ανακοινωσουν κατι δε θα το προτεινα

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Οκ επιβεβαιωνω και εγω. Δωρακι για το schoolwave

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

και γω το πηρα μολις wu εχω

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μπορώ να ρωτήσω κατι; πηγα σημερα στο γερμανο και εβαλα 10 ευρώ. Ρώτησα αν βάλω το πακέτο με τα 5 ευρω σε μηνύματα και ιντερνετ αν ανανεώνεταιτο 1 γιγα της προσφορας κι αυτο για μηνα και μου ειπαν οχι. Ισχυει αυτο?
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6553854#post6553854

 

 

 

[/color]Γνωρίζετε αν με επέκταση υπολοίπου 3€ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ (3ΜΗΝΟ) ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ;

 

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/pricelist/index.jsp?catName=CreditExtensionService_BCC

 

Με επέκταση υπολοίπου ανανεώνεται η ημερομηνία λήξης. Προσοχή : Μόνο για δύο μήνες μετά την ανανέωση επιτρέπεται η επέκταση.

 

Με επέκταση υπολοίπου 3€ στην Cosmote (πριν το 2 μηνο από τελευταία κάρτα) ΔΕΝ ανανεώνεται για άλλους 3 μήνες η λήξη υπολοίπου, αλλά παραμένει όση ήταν από την τελευταία κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μπορώ να ρωτήσω κατι; πηγα σημερα στο γερμανο και εβαλα 10 ευρώ. Ρώτησα αν βάλω το πακέτο με τα 5 ευρω σε μηνύματα και ιντερνετ αν ανανεώνεταιτο 1 γιγα της προσφορας κι αυτο για μηνα και μου ειπαν οχι. Ισχυει αυτο?

 

Ναι το 1GB της προσφοράς ανανεώνεται!!!!!

Εγώ βάζω κάρτα απο κατάστημα κοσμοτε και δίνει δώρο 1GB για 15 μέρες και βάζω και ένα δικό μου πακέτο με 500ΜB και αυτόματα ενώνονται όλα μαζί και λήγουν σε ένα μήνα όλα μαζί.

Και αν φτάνουν στην λήξη τους αλλά σου έχει μείνει υπόλοιπο mb που δεν καταναλωσες, βάζεις πάλι ένα πακέτο δικό σου μια μέρα πριν λήξει η προθεσμία και ενώνονται ξανά όλα μαζί για ένα μήνα ακόμα.

Το πακέτο που βάζεις δηλαδή συν ότι περισσεψε από πριν.

 

Αυτό γίνεται μόνο με τα mb. Δεν ισχύει για πακέτα ομιλίας και sms να ξερεις! Αυτα Δεν ενώνονται.

 

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ναι το 1GB της προσφοράς ανανεώνεται!!!!!

Εγώ βάζω κάρτα απο κατάστημα κοσμοτε και δίνει δώρο 1GB για 15 μέρες και βάζω και ένα δικό μου πακέτο με 500ΜB και αυτόματα ενώνονται όλα μαζί και λήγουν σε ένα μήνα όλα μαζί.

Και αν φτάνουν στην λήξη τους αλλά σου έχει μείνει υπόλοιπο mb που δεν καταναλωσες, βάζεις πάλι ένα πακέτο δικό σου μια μέρα πριν λήξει η προθεσμία και ενώνονται ξανά όλα μαζί για ένα μήνα ακόμα.

Το πακέτο που βάζεις δηλαδή συν ότι περισσεψε από πριν.

 

Αυτό γίνεται μόνο με τα mb. Δεν ισχύει για πακέτα ομιλίας και sms να ξερεις! Αυτα Δεν ενώνονται.

 

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

το πρωτο σκελος το εκανα και γω αλλα δεν ηξερα οτι αν εχεις ρεστα πανε ολα μαζι αλλο ενα μηνα......και σκεφτομουνα να βαλω παλι δεκαρα καρτα μεσα και να κανω το ιδιο

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το φοιτητικό πακέτο τι δίνει;

Επίσης υπάρχει κάποιο πακέτο με ομιλια και ιντερνετ κάτω από 8,50 ευρώ μαζί η συνδυαστικά σε κόσμοκάρτα;

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν ποστ. Αφήστε παρακαλώ πολύ τις ειρωνείες και τις προσωπικές αντιπαραθέσεις στην άκρη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το φοιτητικό πακέτο τι δίνει;

Επίσης υπάρχει κάποιο πακέτο με ομιλια και ιντερνετ κάτω από 8,50 ευρώ μαζί η συνδυαστικά σε κόσμοκάρτα;

 

Τα πακέτα της φοιτητικής προσφοράς μπορείς να τα βρεις εδώ: https://www.whatsup.gr/el/studentregistration#register

 

Γενικά με 10€ Αν ανανεώσεις και online ή από κατάστημα έχεις 2.2gb ίντερνετ το μήνα.

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο για το 1gb είναι να το ξοδεψετε μέχρι την 14μερα και έπειτα να βάλετε πακέτο και θα ανανεωθεί για 1 μήνα. Έτσι έχετε 1.5gb για 45 μέρες. Επαρκεί μια χαρά για tapatalk Facebook και ελαφρύ browsing.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 1GB της προσφοράς ανανεώνεται!!!!!

Εγώ βάζω κάρτα απο κατάστημα κοσμοτε και δίνει δώρο 1GB για 15 μέρες και βάζω και ένα δικό μου πακέτο με 500ΜB και αυτόματα ενώνονται όλα μαζί και λήγουν σε ένα μήνα όλα μαζί.

Και αν φτάνουν στην λήξη τους αλλά σου έχει μείνει υπόλοιπο mb που δεν καταναλωσες, βάζεις πάλι ένα πακέτο δικό σου μια μέρα πριν λήξει η προθεσμία και ενώνονται ξανά όλα μαζί για ένα μήνα ακόμα.

Το πακέτο που βάζεις δηλαδή συν ότι περισσεψε από πριν.

 

Αυτό γίνεται μόνο με τα mb. Δεν ισχύει για πακέτα ομιλίας και sms να ξερεις! Αυτα Δεν ενώνονται.

 

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

 

Χμ...καλη φαση μεν, αλλα ετσι κατανταμε να πρεπει να δινουμε 15 ευρω το μηνα....

Link to comment
Share on other sites

Χμ...καλη φαση μεν, αλλα ετσι κατανταμε να πρεπει να δινουμε 15 ευρω το μηνα....

 

Ε τι για μακακες τους εχεις?:lol::lol::lol:

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

το πρωτο σκελος το εκανα και γω αλλα δεν ηξερα οτι αν εχεις ρεστα πανε ολα μαζι αλλο ενα μηνα......και σκεφτομουνα να βαλω παλι δεκαρα καρτα μεσα και να κανω το ιδιο

Όχι.... Βάλε ένα πακετάκι πριν λήξει το προηγούμενο και θα ενωθουν όλα μαζί ;)

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χμ...καλη φαση μεν, αλλα ετσι κατανταμε να πρεπει να δινουμε 15 ευρω το μηνα....

Μα δεν λέω να βάζετε κάρτα κάθε μήνα. Απλά πριν λήξει το πακέτο mb βάλε μια μέρα πριν το φθηνότερο πακέτο που έχει η κοσμοτε . Νομίζω 2€ η 3 κανει αν δεν τα λέω λάθος το φθηνότερο με mb. Και απλά ότι σου περισσεύει από τον προηγούμενο μήνα θα προστεθεί στο πακέτο.

Σιγά μη βάζουμε κάρτα κάθε μήνα :p

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Στο s6 μετά από κάποια ώρα αδράνειας κόβεται η σύνδεση 3g 4g και πρέπει να κάνεις μια κλήση για να ξανά συνδεθεί!

 

Γενικά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος από το wu

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το 3g σέρνεται στην ανατολική Αττική

Link to comment
Share on other sites

Στο s6 μετά από κάποια ώρα αδράνειας κόβεται η σύνδεση 3g 4g και πρέπει να κάνεις μια κλήση για να ξανά συνδεθεί!

 

Γενικά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος από το wu

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το 3g σέρνεται στην ανατολική Αττική

 

σε πια περιοχη της ανατολικης αττικης;

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Και στο θυμάρι Αναβύσσου, δήμου Σαρωνικού σέρνεται απίστευτα.
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Πάει και το 0,01€/λεπτό από σήμερα:

 

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_pros_2_arithmous_cosmote/section/COSMOKARTA_Services

 

http://i64.tinypic.com/bear6v.jpg

 

Αλήθεια, για προς frog δεν ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...