Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η COSMOTE παρέχει στους ενήλικους κατόχους της Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων τα παρακάτω προνόμια: δώρο 600 λεπτά ομιλίας προς προορισμούς WHAT’S UP και 600 ΜB Internet από το κινητό κάθε μήνα σε συνδρομητές What’s Up [2]Στους συνδρομητές WHAT’S UP αποδίδεται με την πρώτη ανανέωση 10€ που θα γίνεται κάθε μήνα, για 12 μήνες μετά την εγγραφή του κατόχου της Κάρτας Νέων στην προσφορά. H προσφορά δεν ισχύει για τους κατόχους της Κάρτας Νέων που είναι συνδρομητές καρτοκινητής WHAT’S UP της COSMOTE και λαμβάνουν οποιαδήποτε προσφορά της COSMOTE για φοιτητές.

Πηγη: http://europeanyouthcard.gr/offers/cosmote/ .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έφτιαξε η εφαρμογή της cosmote αλλά παω να κάνω ανανέωση χρόνου ομιλίας και μου βγάζει δεν γίνεται.λέτε επειδή είναι στην 2η θέση η σιμ;
Link to comment
Share on other sites

έφτιαξε η εφαρμογή της cosmote αλλά παω να κάνω ανανέωση χρόνου ομιλίας και μου βγάζει δεν γίνεται.λέτε επειδή είναι στην 2η θέση η σιμ;

 

Αλλαξε θεση στις σιμ και ενημερωσε μας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H προσφορά δεν ισχύει για τους κατόχους της Κάρτας Νέων που είναι συνδρομητές καρτοκινητής WHAT’S UP της COSMOTE και λαμβάνουν οποιαδήποτε προσφορά της COSMOTE για φοιτητές.

Πηγη: http://europeanyouthcard.gr/offers/cosmote/ .

 

Φυσικά, η Vodafone δίνει την προσφορά ΚΑΙ σε όσους έχουν φοιτητικό. Αλλά είπαμε, Cosmote είναι αυτή, σιγά μη χαμήλωνε τις τιμές:p

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, η Vodafone δίνει την προσφορά ΚΑΙ σε όσους έχουν φοιτητικό. Αλλά είπαμε, Cosmote είναι αυτή, σιγά μη χαμήλωνε τις τιμές:p

 

Έχεις link; δεν το είχα υπόψη!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε θεση στις σιμ και ενημερωσε μας

Χαχα άλλαξα κινητό σήμερα και δεν πρόλαβα να τσεκαρω! Σε κάρτα whatsup έτους 2014 για να έχω 4g πρέπει να την αλλάξω ή μόνο κάπου να στείλω μήνυμα;

Link to comment
Share on other sites

Χαχα άλλαξα κινητό σήμερα και δεν πρόλαβα να τσεκαρω! Σε κάρτα whatsup έτους 2014 για να έχω 4g πρέπει να την αλλάξω ή μόνο κάπου να στείλω μήνυμα;

Μήνυμα στέλνεις μόνο. Η σιμ του 2014 θεωρείτε καινούρια. Αλλά δεν θυμάμαι τώρα που το στέλνεις το μηνυμα.... Κάνε μια κληση στην εξυπηρέτηση πελατών 2 λεπτά να σου πούνε που στελνεις.

Link to comment
Share on other sites

Μήνυμα στέλνεις μόνο. Η σιμ του 2014 θεωρείτε καινούρια. Αλλά δεν θυμάμαι τώρα που το στέλνεις το μηνυμα.... Κάνε μια κληση στην εξυπηρέτηση πελατών 2 λεπτά να σου πούνε που στελνεις.

ΑΝ θυμαμαι καλά στέλνεις 4G στο 1330. Αλλά δεν παίρνω και όρκο!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ θυμαμαι καλά στέλνεις 4G στο 1330. Αλλά δεν παίρνω και όρκο!

4G στέλνεις σίγουρα.... Δεν νομίζω στο 1330 όμως! Δεν θυμάμαι καθόλου που είχα στείλει....

Από την εξυπηρέτηση μου είχαν πει το νούμερο αλλά πάει πολύς καιρός.

Και στο ιντερνετ που κοιτάω τώρα έτσι για την περιέργεια , δεν βρίσκω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

4G στέλνεις σίγουρα.... Δεν νομίζω στο 1330 όμως! Δεν θυμάμαι καθόλου που είχα στείλει....

Από την εξυπηρέτηση μου είχαν πει το νούμερο αλλά πάει πολύς καιρός.

4G Στο 1333

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα και μου απάντησε ότι είναι ήδη ενεργοποιημένο! Βέβαια καστελα Πειραιά 4g δεν έχω δει.Αύριο θα πάω κέντρο Αθήνα Εάν δεν δω και εκεί μάλλον θα θέλει αλλαγή ή κάρτα;
Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα και μου απάντησε ότι είναι ήδη ενεργοποιημένο! Βέβαια καστελα Πειραιά 4g δεν έχω δει.Αύριο θα πάω κέντρο Αθήνα Εάν δεν δω και εκεί μάλλον θα θέλει αλλαγή ή κάρτα;

Aν είναι πολύ παλιά ναι αλλα αμά είναι π.χ. το 2014 δεν νομίζω! Για να έχεις 4G πρέπει να έχεις και πακέτο ιντερνετ για 4G. Δεν ξερω πάντως εάν πρεπει για να βγαζει σηματακι 4G πρεπει να εχεις ενεργοποιησει 4G πακετο αλλα για να εχεις ταχυτητες 4G σιγουρα πρεπει!

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι πολύ παλιά ναι αλλα αμά είναι π.χ. το 2014 δεν νομίζω! Για να έχεις 4G πρέπει να έχεις και πακέτο ιντερνετ για 4G. Δεν ξερω πάντως εάν πρεπει για να βγαζει σηματακι 4G πρεπει να εχεις ενεργοποιησει 4G πακετο αλλα για να εχεις ταχυτητες 4G σιγουρα πρεπει!

Α δεν έχω πακέτο data τώρα ίσως γι'αυτό!

Link to comment
Share on other sites

για να ενεργοποιησεις το 4G πρωτα θα κανεις ενεργοποιηση καποιου πακετου δεδομενων..

και μετα θα στειλεις το μηνυμα .. σε εμενα ετσι δουλεψε...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις link; δεν το είχα υπόψη!!

 

Δεν χρειάζεται link! Είναι συμβατό το φοιτητικό με την κάρτα νέων:)

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα Γερμανός μου είπαν ότι το υπόλοιπο κάρτας λήγει ατους 3 μήνες και ο αριθμος λήγει στους 6 μήνες από την τελευταία ανανέωση. Δεν λήγει στους 12 μήνες ο αριθμος;
Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα Γερμανός μου είπαν ότι το υπόλοιπο κάρτας λήγει ατους 3 μήνες και ο αριθμος λήγει στους 6 μήνες από την τελευταία ανανέωση. Δεν λήγει στους 12 μήνες ο αριθμος;

 

στον χρόνο επάνω λήγει το νούμερο, εγώ αυτό ξέρω μόνο το υπόλοιπο λήγει στο τρίμηνο, μάλλον στο είπε για να σε φοβίσει!

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκα σε χώρα της ΕΕ και δεν είχα αναγνώριση εισερχόμενων κλήσεων με roaming και cosmokarta. Χρήματα κλπ. είχα μέσα. Η αναγνώριση με Voda στην ίδια δίκαρτη συσκευή δούλευε. Είναι πρόβλημα της cosmote η έλλειψη αναγνώρισης εισερχομένων;
Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκα σε χώρα της ΕΕ και δεν είχα αναγνώριση εισερχόμενων κλήσεων με roaming και cosmokarta. Χρήματα κλπ. είχα μέσα. Η αναγνώριση με Voda στην ίδια δίκαρτη συσκευή δούλευε. Είναι πρόβλημα της cosmote η έλλειψη αναγνώρισης εισερχομένων;

Δεν υποστηρίζει στα καρτικονητα αναγνώριση η κοσμοτε.

Link to comment
Share on other sites

γιατι αλλαξανε ρε παιδια το site και δεν μπορουμε να κανουμε login με τιποτα;

 

απλα απαραδεκτοι;

 

αν κανεις λαθος στους κωδικους (username/password) στο βγαζει σε μηνυμα,

αν βαλεις τους σωστους ομως κανει postback και σε γυρναει στην ιδια σελιδα,

δηλαδη τοσο δυσκολο ειναι κοτζαμ cosmote να κανει σωστο development;

 

edit: τελικα το δικο μου account εχει θεμα, δοκιμασε συναδελφος και δουλεψε κανονικα

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

Για ολους τους ενδιαφερομενους

O OTE KAI H COSMOTE ENΩNOYN TIΣ ΔYNAMEIΣ TOYΣ ΓIA NA AΠOΛAMBANEIΣ ENAN OΛOKΛHPΩMENO KOΣMO EΠIKOINΩNIAΣ. ΣE EYXAPIΣTOYME ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΣOY KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME 500 MB ΓIA 7 HMEPEΣ. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE ΔΩPEAN ΣTO 13555 EΩΣ 25/11 KAI AΠOΛAYΣE TO AΠIΣTEYTA ΓPHΓOPO ΔIKTYO THΣ COSMOTE!"

Link to comment
Share on other sites

Για ολους τους ενδιαφερομενους

O OTE KAI H COSMOTE ENΩNOYN TIΣ ΔYNAMEIΣ TOYΣ ΓIA NA AΠOΛAMBANEIΣ ENAN OΛOKΛHPΩMENO KOΣMO EΠIKOINΩNIAΣ. ΣE EYXAPIΣTOYME ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΣOY KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME 500 MB ΓIA 7 HMEPEΣ. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE ΔΩPEAN ΣTO 13555 EΩΣ 25/11 KAI AΠOΛAYΣE TO AΠIΣTEYTA ΓPHΓOPO ΔIKTYO THΣ COSMOTE!"

Κάλεσα εκεί που λες και στο sms/απαντηση Που μου εστειλαν μου έδωσαν 500mb και 500 λεπτα για 5 ημερες ομως. Μια χαρά!!! Ενώ Όταν καλείς λέει στο ηχογραφημένο μήνυμα ότι θα πάρεις 500mb μονο. Δίνουν και λεπτά!!"

 

Έχω καρτοσυμβολαιο και τα πήρα κανονικά! Το λέω για όσους ίσως αναρωτηθούν αν μπορούν να βάλουν το δώρο και σε καρτοσυμβλαιο.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Για ολους τους ενδιαφερομενους

O OTE KAI H COSMOTE ENΩNOYN TIΣ ΔYNAMEIΣ TOYΣ ΓIA NA AΠOΛAMBANEIΣ ENAN OΛOKΛHPΩMENO KOΣMO EΠIKOINΩNIAΣ. ΣE EYXAPIΣTOYME ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΣOY KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME 500 MB ΓIA 7 HMEPEΣ. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE ΔΩPEAN ΣTO 13555 EΩΣ 25/11 KAI AΠOΛAYΣE TO AΠIΣTEYTA ΓPHΓOPO ΔIKTYO THΣ COSMOTE!"

και γω το πήρα σε κοσμοκαρτα

Τι είναι το σήμερα, παρά το αύριο του χθες;

Link to comment
Share on other sites

Για ολους τους ενδιαφερομενους

O OTE KAI H COSMOTE ENΩNOYN TIΣ ΔYNAMEIΣ TOYΣ ΓIA NA AΠOΛAMBANEIΣ ENAN OΛOKΛHPΩMENO KOΣMO EΠIKOINΩNIAΣ. ΣE EYXAPIΣTOYME ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΣOY KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME 500 MB ΓIA 7 HMEPEΣ. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE ΔΩPEAN ΣTO 13555 EΩΣ 25/11 KAI AΠOΛAYΣE TO AΠIΣTEYTA ΓPHΓOPO ΔIKTYO THΣ COSMOTE!"

Το τσιμπησα και εγω σε wu φοιτητικο.Ευχαριστουμε για την ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...