Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και από εμένα.. Πως μπορώ να κάνω κλίση διασκεψης? Προσπάθησα από το μενού του τηλεφώνου και δεν το πετύχαμε... Και από κόσμοκάρτα και από συμβόλαιο...

 

 

 

Για να κάνεις κλήση διάσκεψης θα αγοράσεις μία Q ή ένα F2G ,

στην Vodafone ή στην Cosmote μπορεις απλά να βάλεις κάποιον στην αναμονή και να καλέσεις έναν άλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και από εμένα.. Πως μπορώ να κάνω κλίση διασκεψης? Προσπάθησα από το μενού του τηλεφώνου και δεν το πετύχαμε... Και από κόσμοκάρτα και από συμβόλαιο...

 

Στο καρτοκινητό vodafone,cosmote δε γίνεται μόνο η wind το δίνει.

Όσο αναφορά το συμβόλαιο κάλεσε 13838 και ζήτησε να σου ενεργοποιήσουν την υπηρεσία συνδιάσκεψης η κάντο με γραπτό αίτημα fax στο 2102511888 ή απο κατάστημα...

 

Προτείνω 13838 γιατί είναι άμεσο...

Link to comment
Share on other sites

Στο καρτοκινητό vodafone,cosmote δε γίνεται μόνο η wind το δίνει.

Όσο αναφορά το συμβόλαιο κάλεσε 13838 και ζήτησε να σου ενεργοποιήσουν την υπηρεσία συνδιάσκεψης η κάντο με γραπτό αίτημα fax στο 2102511888 ή απο κατάστημα...

 

Προτείνω 13838 γιατί είναι άμεσο...

 

Η κοσμοτέ δεν το υποστηρίζει ούτε στα συμβόλαια. Το είχα ζητήσει εγώ σε Απεριόριστα 65 και έφαγα άκυρο.

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοτέ δεν το υποστηρίζει ούτε στα συμβόλαια. Το είχα ζητήσει εγώ σε Απεριόριστα 65 και έφαγα άκυρο.

 

Εγώ το έχω αυτη τη στιγμή στο plus 35.

Μερικές φορές μπορεί να πέσεις σε κανένα άσχετο στο 13838...:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω αυτη τη στιγμή στο plus 35.

Μερικές φορές μπορεί να πέσεις σε κανένα άσχετο στο 13838...:)

 

Πλέον είμαι στη Wind για αυτό τον λόγο οπότε εκείνοι έχασαν... :D

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοτέ δεν το υποστηρίζει ούτε στα συμβόλαια. Το είχα ζητήσει εγώ σε Απεριόριστα 65 και έφαγα άκυρο.

Μια χαρά γίνεται σε συμβόλαιο! Το έχω κάνει party line :lol::D

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μήνυμα στέλνουμε στο 1330 για 600 λεπτά προς what's up και 200 προς όλους με 4 ευρω? Είναι μια ειδική προσφορά για συγκεκριμένα άτομα, απλά έσβησα το μήνυμα και δεν θυμάμαι τη λέξη που στέλνεις
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Στο φοιτητικό πακέτο πια είναι η ελάχιστη ανανέωση που πρέπει να κάνουμε για να δείνει κάθε μήνα 600 λεπτα και 600 MB;; Τον προηγούμενο μήνα έκανα 2 x 5€ και μου τα έδωσε ενω τον Αύγουστο μόνο 5€.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο μήνυμα στέλνουμε στο 1330 για 600 λεπτά προς what's up και 200 προς όλους με 4 ευρω? Είναι μια ειδική προσφορά για συγκεκριμένα άτομα, απλά έσβησα το μήνυμα και δεν θυμάμαι τη λέξη που στέλνεις

 

promo4 στο 1330

Link to comment
Share on other sites

Με την κάθε ανανέωση 10€ στην κοσμοκάρτα δίνουν 400' για ένα μήνα όπως την vodafone?Στέλνουν καθόλου μηνύματα με προσφορές κτλ.;
Link to comment
Share on other sites

Με την κάθε ανανέωση 10€ στην κοσμοκάρτα δίνουν 400' για ένα μήνα όπως την vodafone?Στέλνουν καθόλου μηνύματα με προσφορές κτλ.;

Τα 400' τα δινουν με αυτοματη χρεωση 3€ ΑΛΛΑ ειναι μονο για παλιους!Και αν απο vodafone φυγεις μετα θα τη χασεις!

Τι είναι το σήμερα, παρά το αύριο του χθες;

Link to comment
Share on other sites

Η σύζυγος θα πάει 5 ημέρες στην Γαλλία με την αδελφή της για κάποιες δουλειές αλλά θα κινούνται σε διαφορετικούς χώρους και θα πρέπει να επικοινωνούν μεταξύ τους. Έχουν και οι δύο cosmoκάρτα και 1 λεπτό το λεπτό η μια προς την άλλη. Ισχύει το 1 λεπτό το λεπτό στην περιαγωγή (με την χρέωση της εισερχόμενης κλήσης βέβαια);

 

Απο ότι είδα στο σαιτ της κοσμοτέ δεν υπάρχει κάποιο πακέτο ομιλίας για χρήση στο εξωτερικό. Οπότε πρέπει να φορτώσουν χρήματα και να μιλάνε απευθείας;

 

Σκέφτομαι και την περίπτωση να βάλουν το travel and surf με 15€ για μια εβδομάδα και να επικοινωνούν με viber και skype.

Link to comment
Share on other sites

Η σύζυγος θα πάει 5 ημέρες στην Γαλλία με την αδελφή της για κάποιες δουλειές αλλά θα κινούνται σε διαφορετικούς χώρους και θα πρέπει να επικοινωνούν μεταξύ τους. Έχουν και οι δύο cosmoκάρτα και 1 λεπτό το λεπτό η μια προς την άλλη. Ισχύει το 1 λεπτό το λεπτό στην περιαγωγή (με την χρέωση της εισερχόμενης κλήσης βέβαια);

 

Απο ότι είδα στο σαιτ της κοσμοτέ δεν υπάρχει κάποιο πακέτο ομιλίας για χρήση στο εξωτερικό. Οπότε πρέπει να φορτώσουν χρήματα και να μιλάνε απευθείας;

 

Σκέφτομαι και την περίπτωση να βάλουν το travel and surf με 15€ για μια εβδομάδα και να επικοινωνούν με viber και skype.

 

Δεν ισχυει το 1 cent το λεπτο σε καθεστως περιαγωγης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα γιa να κανω βιντεοκλησεις (το υποστηριζουν και τα 2 κινητα) χρειαζεται νa εχω πακετο ιντερνετ? mb? χρειαζεται να κανω ενεργοποιηση στη cosmote? για βιντεοκλησεις? τα ιδια λεπτα ομιλιας αντιστοιχουν και σε βιντεοκλησεις? ή ειναι αλλο πακετο?
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Σαββατοκύριακο η κοσμοκαρτα δίνει 200' προς όλους.Καλέστε στο 1330 και πατήστε 0!!

Τι είναι το σήμερα, παρά το αύριο του χθες;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Σαββατοκύριακο η κοσμοκαρτα δίνει 200' προς όλους.Καλέστε στο 1330 και πατήστε 0!!

Δωρεάν ;;;;;

Κάλεσα αλλά δεν λέει κάτι.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν ;;;;;

Κάλεσα αλλά δεν λέει κάτι.

Ναι!!!!Σε εμενα ηρθε και μυνημα!

Τι είναι το σήμερα, παρά το αύριο του χθες;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα.. Μόλις καλεσα το 1330 χωρίς να έχω λάβει το μνμ... Όλα οκ

. Μου έδωσε τα 200 λεπτά προς όλους

skorpio
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..Ειναι να ανανεώσω για πρωτη φορα σε 3 μερες και εχω μπερδευτει.Πως με συμφέρει να ανανεωσω; Online,απο καταστημα; Τι ποσό συμφερει καλυτερα; Ευχαριστω! Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...