Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση.Οταν διακοπτεται ενα συμβολαιο και γινεται κοσμοκαρτα το myaccount διαγραφεται αυτοματα και πρεπει να γινει καινουργια εγγραφη στην υπηρεσια??
Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12
Σημερα το πρωι πηγα να αγορασω καρτα ανανεωσης των 5 ευρω αλλα σε 5 περιπτερα στο Συνταγμα που ρωτησα μου ειπαν οτι η πενταρα καρτα καταργηθηκε απο 1 ιουλιου και πουλανε απο 10€ και πανω! Ξερει κανεις τι παιζει;
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι πηγα να αγορασω καρτα ανανεωσης των 5 ευρω αλλα σε 5 περιπτερα στο Συνταγμα που ρωτησα μου ειπαν οτι η πενταρα καρτα καταργηθηκε απο 1 ιουλιου και πουλανε απο 10€ και πανω! Ξερει κανεις τι παιζει;

 

Aλήθεια σου είπαν

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι πηγα να αγορασω καρτα ανανεωσης των 5 ευρω αλλα σε 5 περιπτερα στο Συνταγμα που ρωτησα μου ειπαν οτι η πενταρα καρτα καταργηθηκε απο 1 ιουλιου και πουλανε απο 10€ και πανω! Ξερει κανεις τι παιζει;

 

Πήγαινε σε κατάστημα για 5ευρη ανανέωση(όσο υπάρχει, ποτέ δεν ξέρεις με αυτούς). :(

Link to comment
Share on other sites

Στελνωντας ΥΠ στο 1314, μου λεει οτι η καρτα μου ληγει σε ενα χρονο περιπου απο τωρα, μιας και προσφατα εβαλα cosmokarta.

Γιατι λετε οτι αν δεν μπει καρτα εντος εξαμηνου, μηδενιζει το υπολοιπο?

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το υπόλοιπο και άλλο η διατήρηση της σύνδεσης

 

Στο εξάμηνο αφαιρούνται τα χρήματα, στο δωδεκάμηνο καταργείται η σύνδεση

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα μια πληροφορία σχετικά με ένα WU αριθμο! Αν κάνω προώθηση το νούμερο σε αριθμό ίδιου δικτύου ή τρίτου, χρεώνεται....;

 

Ευχαριστώ Έκ των προτέρων

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κατάργηση των 5ευρων καρτών ανανέωσης σε όλες τις εταιρίες κινητής!Το θέμα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=395028 καθώς βεβαια οι δημοσιογραφίκοι δεν έχουν ακόμα δωσει την είδηση..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα μια πληροφορία σχετικά με ένα WU αριθμο! Αν κάνω προώθηση το νούμερο σε αριθμό ίδιου δικτύου ή τρίτου, χρεώνεται....;

 

Ευχαριστώ Έκ των προτέρων

 

Η προώθηση χρεώνεται . Αυτο ισχύει για όλα τα δίκτυα .

Αν υπάρχει πακέτο προς το συγκεκριμένο δίκτυο η χρέωση γίνεται στο πακέτο

Αλλιώς στο χρηματικό υπόλοιπο

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση (όποιος ξέρει μου απαντά), μπορω να πάρω νέο νούμερο whatsup και την επόμενη ημέρα να το κάνω frog, ή πρέπει να περιμένω συγκεκριμένο χρονικό διάστημα;
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση (όποιος ξέρει μου απαντά), μπορω να πάρω νέο νούμερο whatsup και την επόμενη ημέρα να το κάνω frog, ή πρέπει να περιμένω συγκεκριμένο χρονικό διάστημα;

 

Μπορεις και την ιδια ωρα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, εάν δε κάνω λάθος η πρώτη αλλαγή είναι δωρεάν και οι επόμενες με χρέωση 7 ευρώ;

 

Δωρεαν ειναι.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

H Αλλαγή από Frog σε οποιοδήποτε άλλο είναι 7 ευρώ ακόμα και αν είναι η πρώτη .

Η αλλαγή σε άλλα πακέτα ( δηλαδή να πας στο frog ) είναι δωρεάν η πρώτη και 3 ευρώ οι επόμενες.

Link to comment
Share on other sites

H Αλλαγή από Frog σε οποιοδήποτε άλλο είναι 7 ευρώ ακόμα και αν είναι η πρώτη .

Η αλλαγή σε άλλα πακέτα ( δηλαδή να πας στο frog ) είναι δωρεάν η πρώτη και 3 ευρώ οι επόμενες.

 

Ευχαριστώ για το ξεκαθάρισμα! Από Κοσμοκαρτα σε whatsup και αντίστροφα υπάρχει χρέωση; Και κάτι άλλο, τί μπόνους δίνουν με ανανέωση 10 ευρώ; Εψαξα στο σαιτ αλλά για Κοσμοκάρτα δε βρηκα κατι, ενώ για whatsup βρηκα ότι πρέπει να στείλεις κάπου τον κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

Η προώθηση χρεώνεται . Αυτο ισχύει για όλα τα δίκτυα .

Αν υπάρχει πακέτο προς το συγκεκριμένο δίκτυο η χρέωση γίνεται στο πακέτο

Αλλιώς στο χρηματικό υπόλοιπο

 

Σ ευχαριστώ πολύ! Γνωρίζεις μήπως ποιό είναι το κόστος; :worry:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ! Γνωρίζεις μήπως ποιό είναι το κόστος; :worry:

 

εξαρταται απο ποιο πακετο εχεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12
Δωρεαν πακέτα whats up δίνει η cosmote? πχ εξω απο μετρο κλπ ?

 

Τοσα χρονια μονο vodafone και wind εχω δει να προσφερουν σε δημοσιους χωρους

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ για το ξεκαθάρισμα! Από Κοσμοκαρτα σε whatsup και αντίστροφα υπάρχει χρέωση; Και κάτι άλλο, τί μπόνους δίνουν με ανανέωση 10 ευρώ; Εψαξα στο σαιτ αλλά για Κοσμοκάρτα δε βρηκα κατι, ενώ για whatsup βρηκα ότι πρέπει να στείλεις κάπου τον κωδικό.

 

Η cosmokarta με ανανεωση απο 10€ σου δινει (μεχρι νεωτερας) 300 λεπτα προς ολα τα δικτυα με ελαχιστη διαρκεια κλησης τα 3 λεπτα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ για το ξεκαθάρισμα! Από Κοσμοκαρτα σε whatsup και αντίστροφα υπάρχει χρέωση; Και κάτι άλλο, τί μπόνους δίνουν με ανανέωση 10 ευρώ; Εψαξα στο σαιτ αλλά για Κοσμοκάρτα δε βρηκα κατι, ενώ για whatsup βρηκα ότι πρέπει να στείλεις κάπου τον κωδικό.

 

Η cosmokarta με ανανεωση απο 10€ σου δινει (μεχρι νεωτερας) 300 λεπτα προς ολα τα δικτυα με ελαχιστη διαρκεια κλησης τα 3 λεπτα... το μονο συν που εχει ειναι οτι δηλωνεις 2 αριθμους cosmote με χρεωση 1 ευρωλεπτο/λεπτο πχ οι δυο ωρες 1.20€

Link to comment
Share on other sites

Η cosmokarta με ανανεωση απο 10€ σου δινει (μεχρι νεωτερας) 300 λεπτα προς ολα τα δικτυα με ελαχιστη διαρκεια κλησης τα 3 λεπτα...

 

Αυτό δεν ισχύει νομίζω σε νέες συνδέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12

Εχετε δικιο! Ισχυει μονο για αυτους που το εχουν ενεργοποιησει εως 30/4/13

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης για να ενεργοποιησεις το 1 λεπτο/λεπτο θελει την πρωτη φορα τελος ενεργοποιησης 5€! Ενω παλαιοτερα ηταν δωρεαν..... Ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...