Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ' ευχαριστώ! Το είχα αγοράσει $47.50 USD από πωλητή από την Αμερική.

 

δηλαδη σε ευρώ γύρω στa 47€; επίσης μέχρι πόσα mbs φτάνει το stick;.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

δηλαδη σε ευρώ γύρω στa 47€; επίσης μέχρι πόσα mbs φτάνει το stick;.

 

Όχι τόσο ακριβά, τότε η ισοτιμία ήταν περίπου 1 ευρώ = 1.3726 $, οπότε μου κόστισε 34.60€.;)

Τότε η Wind δεν πωλούσε κάτι αντίστοιχο, λίγο καιρό μετά διέθεσε στα 35€ το Huawei 1550 (αν θυμάμαι καλά...).

Όσον αφορά τα Mbps, στην πράξη θυμάμαι έως 3.3 τον τελευταίο καιρό, όμως το 2010 το χρησιμοποιούσα συνεχώς για 9 μήνες και ίσως να είχε και μεγαλύτερες ταχύτητες...:cool:

Link to comment
Share on other sites

gmt! στελνω στο 1333 τη λεξη internet και απανταει: αποθηκευσε τις ρυθμισεις που θα ερθουν με sms βαζοντας τον κωδικο 1.

παω να αποθηκευσω,βαζω τον ασσο (1 δλδ ) και λεει πρεπει να ναι 4ψηφιος.... ε λεω σωωωπα :lol: στο sms ομως δε μου λενε ..ποιον κωδικο ενα?? (1)

για mms ξερετε επισης που στελνω? εχω galaxys thankssss

:superman:
Link to comment
Share on other sites

gmt! στελνω στο 1333 τη λεξη internet και απανταει: αποθηκευσε τις ρυθμισεις που θα ερθουν με sms βαζοντας τον κωδικο 1.

παω να αποθηκευσω,βαζω τον ασσο (1 δλδ ) και λεει πρεπει να ναι 4ψηφιος.... ε λεω σωωωπα :lol: στο sms ομως δε μου λενε ..ποιον κωδικο ενα?? (1)

για mms ξερετε επισης που στελνω? εχω galaxys thankssss

 

δοκίμασε τον αριθμό 1111 ή 1234 για να τις αποθηκεύσεις . Όσο για το mms στέλνεις την λέξη ΜΜS στο 1333 εαν θυμαμαι καλα αυτο ειναι!.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

δε το δεχεται. δοκιμασα

1111 ,0000 ,1234 , 4321 τπτ μου λεει λαθος κωδικος. αν βαλω 1 σκετο λεει σφαλμα: πρεπει να εισαγετε 4ψηφιο

:superman:
Link to comment
Share on other sites

δε το δεχεται. δοκιμασα

1111 ,0000 ,1234 , 4321 τπτ μου λεει λαθος κωδικος. αν βαλω 1 σκετο λεει σφαλμα: πρεπει να εισαγετε 4ψηφιο

Samsung Galaxy S (το προηγούμενο από το Samsung Galaxy S II) έχεις ;;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε ο τρόπος με τον οποίο μπαίνουν τα λεπτά από το call them all 600;

Είχα λεπτά από προηγούμενη αγορά, πήρα το 1330 και αγόρασα το παραπάνω πακέτο και μετά από λίγο αντί να μου στείλουν μήνυμα ότι είναι αδύνατη η αγορά λόγω υπολοίπου, μου έστειλαν μήνυμα που έλεγε ότι μπήκαν κανονικά τα 600'. Μετά έστειλα μήνυμα στο 1330 (είχα κάνει μία κλήση πριν, δηλαδή μείον 3 λεπτά) και μου έστειλε απάντηση, "Έχετε συνολικά 602 λεπτά κλπ". :D

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S (το προηγούμενο από το Samsung Galaxy S II) έχεις ;;

ναι ! το galaxy S το πρωτο ! ;) i9000 ..εκανα την δοκιμη σε ενα παλιο μου symbian τηλεφωνο νοκια 6710navigator και δεχτηκε να βαλω τον ασσο ως κωδικο....

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, διαβασα τι γραφετε αλλα δεν νομιζω οτι εχετε καταληξει. Το 1,5 gb μεταφερεται ή οχι; Ή δεν ξερουμε ακομα και πρεπει να περιμενουμε να μας πει καποιος 1/9;

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, διαβασα τι γραφετε αλλα δεν νομιζω οτι εχετε καταληξει. Το 1,5 gb μεταφερεται ή οχι; Ή δεν ξερουμε ακομα και πρεπει να περιμενουμε να μας πει καποιος 1/9;

 

Ναι μεταφέρετε

Link to comment
Share on other sites

ναι ! το galaxy S το πρωτο ! ;) i9000 ..εκανα την δοκιμη σε ενα παλιο μου symbian τηλεφωνο νοκια 6710navigator και δεχτηκε να βαλω τον ασσο ως κωδικο....

Γιατί νομίζω ότι δε χρειάζεται να στείλεις μήνυμα αλλά να περάσεις χειροκίνητα τις ρυθμίσεις του ΑΡΝ και των MMS ;;; :worry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, διαβασα τι γραφετε αλλα δεν νομιζω οτι εχετε καταληξει. Το 1,5 gb μεταφερεται ή οχι; Ή δεν ξερουμε ακομα και πρεπει να περιμενουμε να μας πει καποιος 1/9;

Το έχω πει από 3 Αυγούστου ότι αν ανανεώσεις ένα πακέτο internet πριν λήξη τότε μεταφέρεται ...

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να ακυρωσω ενα πακετο what's up?? πατησα καταλαθος αλλη επιλογη στο μενου και τωρα εχω παρει αναγκαστικα 600 λεπτα που δεν τα θελω καθολου :/ υπαρχει κατι που μπορω να κανω για να ανακαλεσω?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω ένα samsung galaxy y duos και στην 1η γραμμή έχω vodafone συμβόλαιο και στην 2η cosmote what's up. Όταν μιλάω στην 2η και με καλέσουν στην 1η μου έρχεται sms ότι είχα μία κλήση (φαίνεται ότι ήμουν εκτός δικτύου). Όταν μιλάω στην 1η και με καλέσουν στην 2η δεν γίνεται. Ξέρει κάποιος τις ρυθμήσεις και τον αριθμό που πρέπει να βάλω στην προώθηση κλήσεων της cosnote για να γίνεται; Edited by klgrpls
Link to comment
Share on other sites

Guest kvargiam

Γεια σας.

Εχω κόσμο κάρτα και έλαβα αυτο το μήνυμα:

 

ΔEN EXEIΣ ΔΩPEAN SMS. TΩPA ME KAΘE ΠAKETO SMS100 EXEIΣ ΔΩPO 120MB. ΓIA 100 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ MONO ME 4€ & ΔΩPO 120 MB ΓIA 1 MHNA KAΛEΣE TO 1330.IΣXYEI EΩΣ 31/8

 

Αν πάρω αυτο το πακέτο SMS (μαζί με το δώρο του) λέτε να μου δώσουν και το δώρο των 1.5 gb?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Εχω κόσμο κάρτα και έλαβα αυτο το μήνυμα:

 

ΔEN EXEIΣ ΔΩPEAN SMS. TΩPA ME KAΘE ΠAKETO SMS100 EXEIΣ ΔΩPO 120MB. ΓIA 100 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ MONO ME 4€ & ΔΩPO 120 MB ΓIA 1 MHNA KAΛEΣE TO 1330.IΣXYEI EΩΣ 31/8

 

Αν πάρω αυτο το πακέτο SMS (μαζί με το δώρο του) λέτε να μου δώσουν και το δώρο των 1.5 gb?

 

Nαι το δινουν.Αυτο το πακετο παιρνω αρκερτο καιρο και μου εδωσε και το 1,5gb

Edited by johnsot-1
Link to comment
Share on other sites

Φορτωσα ενα gold κωδικό στο reloadit και πριν ακομα επιλέξω τετραγωνο στο site ηρθε μηνυμα οτι παιρνω 600 μηνυματα,το ιδιο εγραψε μετα και στο site. Που πήγαν οι 3 εναλλακτικες που υπήρχαν? Το άλλαξαν?
Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να ακυρωσω ενα πακετο what's up?? πατησα καταλαθος αλλη επιλογη στο μενου και τωρα εχω παρει αναγκαστικα 600 λεπτα που δεν τα θελω καθολου :/ υπαρχει κατι που μπορω να κανω για να ανακαλεσω?

 

Νομίζω πως όχι...ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών θα σου λύσει την απορία για το αν υπάρχει κάτι διαφορετικό (αν δεν πάρεις κάποια απάντηση απο εδώ). ;)

Link to comment
Share on other sites

Φορτωσα ενα gold κωδικό στο reloadit και πριν ακομα επιλέξω τετραγωνο στο site ηρθε μηνυμα οτι παιρνω 600 μηνυματα,το ιδιο εγραψε μετα και στο site. Που πήγαν οι 3 εναλλακτικες που υπήρχαν? Το άλλαξαν?

 

Μόλις ανανέωσα έναν silver και με άφησε να διαλέξω κανονικά και επέλεξα τα 100 μηνύματα προς whats up για 7 ημέρες. :)

 

Δίνουν 600 μηνύματα στο reload it; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πει από 3 Αυγούστου ότι αν ανανεώσεις ένα πακέτο internet πριν λήξη τότε μεταφέρεται ...

δηλαδή έμενα που μου περίσσεψε 1 gb αν αγοράσω σήμερα ένα πακέτο θα μεταφερθούν όλα μαζί για τέλος Σεπτέμβρη;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα στο on the go μια 20αρα και είδα οτι για 10 μέρες θα εχω 2+2GB και σήμερα πάω να ενεργοποιήσω και βλέπω δεν έχει +2GB τι γίνεται ο μήνας έχει 30 μέρες η 31 μέρες :lol:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα στο on the go μια 20αρα και είδα οτι για 10 μέρες θα εχω 2+2GB και σήμερα πάω να ενεργοποιήσω και βλέπω δεν έχει +2GB τι γίνεται ο μήνας έχει 30 μέρες η 31 μέρες :lol:

 

η προσφορά του αυγούστου έχει λήξει . Μέχρι εχτες ήτανε στισ δώδεκα το βράδυ.

Όσο για τουσ χρήστες καρτοκινητης τελικa μεταφέρθηκαν τa mb internet απο τa 1.5gb ; ή όχι ;. Στην σημερινή ημερομηνία ;.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

η προσφορά του αυγούστου έχει λήξει . Μέχρι εχτες ήτανε στισ δώδεκα το βράδυ.

 

Ε ναι πήγα να κάνω ενεργοποίηση 1 μερα πριν την λήξη , τέλος πάντων ήταν για 10 μέρες μόνο και δεν είχα κανένα game εγκαταστημένο αφού είμαι όλο format ..

Γίνεται να μεταφέρω τα ΜΒ του on the go στον άλλο μήνα με μια ανανέωση ?? γιατί ξέχασα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...