Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα μπορει καποιος και τωρα τον απριλιο να ενεργοποιησει την προσφορα με τα 500 ευρω, ή οι ενεργοποιησεις γινονταν μεχρι 31-3?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τελικα μπορει καποιος και τωρα τον απριλιο να ενεργοποιησει την προσφορα με τα 500 ευρω, ή οι ενεργοποιησεις γινονταν μεχρι 31-3?

 

δεν γίνεται... Αν και είναι τα 500μβ και όχι τα 500€.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μην μπερδεύεσαι είναι πολύ απλό καλείς το 1330 και το ενεργοποιείς εάν σου πει ότι το έχεις ήδη ενεργοποιήσει περνάς την κάρτα των 20€. Και μετά τους επόμενους μήνες επειδή μιλάς μόνο προς whats up ή ενεργοποιείς τα 600 λεπτά με 5€ για έναν μήνα ή το plus με τα 1200&1200λεπτά και μυνήματα και είσαι οκ για 3 μήνες περίπου . Οι ενεργοποιήσεις τον πακέτων γίνουντάι από το 1330 χωρίς χρέωση. Επίσης για να μαθαίνεις το υπόλοιπο στέλνεις υ στο1313 και για να μάθεις το υπόλοιπο των μυνήματων εάν δεν σου έρθει στο προηγούμενο στέλνεις sms κενό υπ 1313

 

Εάν είχα από παλιότερα ενεργοποιημένο το πακέτα για την προσφορά των 1500+1500 πρέπει να ξανακάνω ενεργοποίηση (δηλαδή την κλήση στο 1330);

 

Σήμερα το πρωί έκανα ανανέωση 20 Ευρώ κάρτα και μου έβαλε μέσα τα 1200+1200. Στέλνω ΥΠΟΛ στο 1313 και λέει:

Από ανανεώσεις χρόνου ομιλίας έχεις 1200 λεπτά και 578 λεπτά (αυτά είναι από προηγούμενο πακέτο)

έρχεται άλλο ένα μήνυμα και λέει:

δεν έχεις λεπτά για κλήσεις και sms προς την παρέα του Whats Up

Πού είναι τα sms μου οέο;

Aρχίζω και τα παίρνω με την παρέα του Whats Up, θα τσακωθούμε και δεν θα μιλιόμαστε πια.

Edited by GreekCharmed
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

για να μάθεις το υπόλοιπο των μυνήματων στείλε --sms ΥΠ-- στο 1313
Link to comment
Share on other sites

για να μάθεις το υπόλοιπο των μυνήματων στείλε --sms ΥΠ-- στο 1313

 

Μεγάλεεεεεεεε :respect:

Μου έβγαλε και τα sms που κέρδισα απ'το Reloaded και τα sms από το πακέτο των 1200 (από την εικοσάρα κάρτα) αλλά μετά μου πετάει κάτι και μου λέει ότι δεν έχω άλλα δωρεάν sms (πρώτα ήρθε αυτό το sms και μετά τα άλλα με τα υπόλοιπα)

wth?

Edited by GreekCharmed
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Οι ενεργοποιήσεις τον πακέτων γίνουντάι από το 1330 χωρίς χρέωση. Επίσης για να μαθαίνεις το υπόλοιπο στέλνεις υ στο1313 και για να μάθεις το υπόλοιπο των μυνήματων εάν δεν σου έρθει στο προηγούμενο στέλνεις sms κενό υπ 1313

 

Πακέτο με λιγότερο χρόνο και χαμηλότερη χρέωση έχει;;)

Link to comment
Share on other sites

Πακέτο με λιγότερο χρόνο και χαμηλότερη χρέωση έχει;;)

 

ριξε μια μάτια εδώ http://www.e-germanos.gr/e-germanos/cms/showArticle.eg?currentCMSArticleId=186&id=186

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ...εννοούσα να μπορεί να σου δώσει 300'+300 sms για παράδειγμα κάποιο συνδυαστικό πακέτο. Αλλά από ότι φαίνεται, την ανανέωση τουλάχιστον τον 10 ευρώ δεν την γλυτώνει κάποιος που θέλει και ομιλία και sms. ;)

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να δινε και 300 sms με την ανανεωση των 5€. αλλα που???

 

ακομη και στο reload it, με ανανεωση 10€ μου εδωσε απο μονο του 60mb για 7 μερες!!! που ουτε προκειται να καταναλωσω :(

 

ευτυχως υπαρχει το πακετο 300sms με 3€ και την βγαζω πιο οικονομικα

Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ ανανέωση η μόνη οικονομική λύση πλέον για μένα: 300 λεπτά για ένα μήνα και 300 σμσ με 3 ευρώ + 1 ευρώ για άλλα δίκτυα.
Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ ανανέωση η μόνη οικονομική λύση πλέον για μένα: 300 λεπτά για ένα μήνα και 300 σμσ με 3 ευρώ + 1 ευρώ για άλλα δίκτυα.

 

το 1 ευρώ ..πως ενεργοποιείται ???

LG G4
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ... large την βλέπω την Cosmote! 20 MB ημερήσιο όρο τη στιγμή που η VF με το απροβλημάτιστο δίκτυο έχει όριο τα 10; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Mπορει καποιος να μου εξηγησει τι γινεται με αυτο το καινουριο daypass;δεν μου ανηγει το link της κοσμοτε.Eιναι οπως της βονταφον;δεν μπορω να το απενεργοποιησω;ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ... large την βλέπω την Cosmote! 20 MB ημερήσιο όρο τη στιγμή που η VF με το απροβλημάτιστο δίκτυο έχει όριο τα 10; :rolleyes:

 

ούτε εμένα μου ανοίγει το συγκεκριμένο λινκ απλά το είδα και το ποσταρα. Αφορά και την καρτοκινητη τηλεφωνία; ή μόνο συμβόλαια οποίος μπορέσει να το ανοίξει ας το ποσταρει εδώ να το δούμε και εμείς. Άμα το έκανε και η κοσμοτε θα το κάνει και η γουίντ.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

το 1 ευρώ ..πως ενεργοποιείται ???

Το 1€ που ειπε ο φιλος παραπανω δεν ειναι καποια προσφορα ή πακετο αλλα το υπολοιπο που μενει στην καρτα σου για να το εκμεταλλευτεις οπως θελεις.

Για την ακριβεια ειναι σου μενει 1,46€ με την αναλυση που εκανε ο φιλος παραπανω.

 

Εγώ που έχω ήδη ενεργοποιημένο το COSMOTE Internet On The Phone 500 θα με χρεώσει 1€ αν πάω να μπω;

Και μόλις πλησιάζει η ημερομηνία λήξης του πακέτου μου και ενεργοποιήσω το COSMOTE Internet On The Phone 60 με 3€ και επιχειρήσω να εισέλθω, θα με χρεώσει;

Ψιλομπερδεματάκι...

Edited by eatmydust

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

 

Θυμήστε παρακαλώ μου μάγκες, αυτά τα 20mb (που στην ουσία είναι απεριόριστα) μπορούν να χρησιμοποιηθούν για VOIP κλήσεις στην cosmote χωρίς προβλήματα, μπλοκαρίσματα και "κολπάκια":; Το έχει δοκιμάσει κανείς; Ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ ανανέωση η μόνη οικονομική λύση πλέον για μένα: 300 λεπτά για ένα μήνα και 300 σμσ με 3 ευρώ + 1 ευρώ για άλλα δίκτυα.

Μάλλον εκεί, σε αυτό το "σκεπτικό" θα είμαι και εγώ...

Link to comment
Share on other sites

το 1 ευρώ ..πως ενεργοποιείται ???

 

Περισσεύει από την κάρτα που έβαλες...

 

Α, και για 7 μέρες έχεις δωρεάν (30mb) ίντερνετ από το reload it.

 

Αν τα κόψουν κι αυτά έχω φύγει.

Link to comment
Share on other sites

Το apn του internet day pass, ποιο ειναι?

Είτε ρυθμίσεις COSMOTE Internet έχεις είτε COSMOTE WAP έχεις, θα λειτουργεί απροβλημάτιστα.

APN: internet

User: -κενό-

Pass: -κενό-

 

Για τις ρυθμίσεις WAP στέλνεις κάπου μήνυμα για να σου αποσταλλούν οι ρυθμίσεις αλλά δε θυμάμαι τι στέλνεις και που.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιειται?

Πως σταματαει?

Ποσο χρεωνει ανα ημερα?

Ποια ωρα ξεκιναει κ ποια ωρα σταματαει?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τελικά είναι όπως τα έλεγα,πλέον η wu σου δίνει δικαίωμα μόνο για μια ενεργοποίηση τον μήνα για το call them all plus.Και η ειρωνία ποια είναι;Ότι μου έχουν τελειώσει τα δωρεάν μηνύματα και τα δωρεάν λεπτά και περιμένω απλά να περάσει ο μήνας που περνάει στις 14/4 για να το ενεργοποιήσω ξανά.Μιλάμε το βρίσκω πολύ τραγικό όλο αυτό το πράγμα,επιστρέψαμε στα παλιά πάλι.Έλεος.
Link to comment
Share on other sites

ενω ενεργοπειησα τα 600 λεπτα με 5 ευρω σε 3-4 νουμερα τωρα σε 2 τους τελιωνει το whats up και σε μια βδομαδα δεν εχουν λεπτα να μιλησουν τη γινετε ?
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...