Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φαντάζομαι οι πωλητές στο Γερμανό και την Cosmote θα παίρνουν κάποιο μερίδιο από κάθε πελάτη που πείθουν να κάνει νέα σύνδεση αλλιώς δεν εξηγείται την εμμονή τους να κάνεις σύνδεση. Είχα σύνδεση και μου ερχόταν 30 ευρώ και βάλε κάθε μήνα. Πέρα από όλα τα άλλα άγχη και τους λογαριασμούς που πλήρώνω δεν μπορώ να έχω έναν πρόσθετο βραχνά στο κεφάλι μου. Διάβασα ότι το κόστος ταυτοποίησης για το κράτος θα ξεπεράσει τα 20 εκατομμύρια ευρώ. Τα μαγαζιά πόσα χρήματα παίρνουν για κάθε ταυτοποίηση που γίνεται; Και αυτό το λέω γιατί έχουν ανοίξει ειδικά μαγαζιά που σχεδόν κάνουν μόνο ταυτοποιήσεις και δίνουν τρεις κάρτες δωρεάν με κάθε ταυτοποίηση. Και σε εποχές οικονομικής κρίσης 20 εκατομμύρια ευρώ δεν είναι ευκαταφρόνητο ποσό. Τώρα αυτό έγινε για την καταπολέμηση της τρομοκρατίας; Λες και δεν μπορεί κάποιος τρομοκράτης να κλέψει ή να αντιγράψει μια ταυτότητα και να δηλώσει 20 νούμερα ή να αγοράσει μια από τις δεκάδες ακλείδωτες κάρτες εισαγωγής που κυκλοφορούν νόμιμα και παράνομα. Αναρωτιέμαι αν το ηλεκτρονικό φακέλωμα δεν αποτελεί κυρίως ένα δώρο στις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας που βλέπουν τα κέρδη τους να περιορίζονται. Τώρα τα στοιχεία η cosmote τα έχει και χωρίς την ταυτοποίηση. Ξέρει ακριβώς πόσες ανανεώσεις έγιναν τον τελευταίο χρόνο και πόσες ενεργές συνδέσεις υπάρχουν. Απλά τώρα θα μπορεί να βομβαρδίσει το πελατολόγιο της με εκατό τρόπους. Δεν αποκλείεται στο μέλλον να έρθει και στην Ελλάδα η επιλογή να μιλήσεις "δωρεάν" αφού ακούσεις διαφημιστικά μηνύματα ή να κερδίσεις δωρεάν χρόνο αν δεχτείς τα προσωπικά σου στοιχεία να δοθούν και σε άλλες επιχειρήσεις.
Luci και στα καταστήματα αλλά και στα τηλεφωνικά κέντρα προώθησης πωλήσεων(ψήσιμο μετατροπής καρτοκινητού σε συμβόλαιο)έχουν βγάλει ταρίφα για τον κάθε πελάτη που θα πείθουν.Ακόμα και εδώ που μιλάμε,στο φόρουμ' υπάρχουν υπάλληλοι εταιριών που προωθούν τα προϊόντα των εταιριών τους με την οντότητα δήθεν μέλους του φόρουμ(όλα μέσα στο παιχνίδι είναι.....)εγώ πάντως εχω vodafone καρτοκινητό από αγγλία και ένα καρτοκινητό από αυστρία που δεν έχουν ταυτοποίηση Edited by orestes_12
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ετσι ενημερωτικά.......:)

Είχα στείλει παράπονα στην cosmote για τις απαράδεκτες χρεώσεις σε σχέση με τον ανταγωνισμό για την cosmocarta όπως πολλοί είχατε κάνει για την what's up.

Σήμερα μετά από αρκετές μέρες απαντήσανε.

Η απάντηση τους ήταν ένα αρκετό μεγάλο και ευγενικό e-mail το οποίο όμως απλά μου επεξηγούσε τις τωρινές προσφορές της cosmote για την cosmocarta.

Σημειωτέον ότι όλες αυτές τις προσφορές τους τις είχα προαναφέρει είδη εγώ στo e-mail που τους είχα στείλει αφού τις σύγκρινα με αυτές τις vodafone που είναι καλύτερες.

Τέλος αναφέρανε ότι για την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών η cosmote προχωράει συνεχώς στην αναβάθμιση των προϊόντων της και στην παροχή νέων υπηρεσιών.

Τα συμπεράσματα δικά σας...

Link to comment
Share on other sites

...Τέλος αναφέρανε ότι για την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών η cosmote προχωράει συνεχώς στην αναβάθμιση των προϊόντων της και στην παροχή νέων υπηρεσιών...

Ίσως αυτό να ήταν σπόντα για κάποια επερχόμενη προσφορά;:shifty:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ενημερωτικά.......:)

Είχα στείλει παράπονα στην cosmote για τις απαράδεκτες χρεώσεις σε σχέση με τον ανταγωνισμό για την cosmocarta όπως πολλοί είχατε κάνει για την what's up.

Σήμερα μετά από αρκετές μέρες απαντήσανε.

Η απάντηση τους ήταν ένα αρκετό μεγάλο και ευγενικό e-mail το οποίο όμως απλά μου επεξηγούσε τις τωρινές προσφορές της cosmote για την cosmocarta.

Σημειωτέον ότι όλες αυτές τις προσφορές τους τις είχα προαναφέρει είδη εγώ στo e-mail που τους είχα στείλει αφού τις σύγκρινα με αυτές τις vodafone που είναι καλύτερες.

Τέλος αναφέρανε ότι για την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών η cosmote προχωράει συνεχώς στην αναβάθμιση των προϊόντων της και στην παροχή νέων υπηρεσιών.

Τα συμπεράσματα δικά σας...

 

 

Α καλά, και εγώ όταν ρώτησα μέσω mail αν θα προσθεσουν ιντερνετ στα Απεριοριστα (όπως η Wind) μου στείλαν ένα mail μετα απο ένα μήνα όπου με παρέπεμπαν στο site τους στα προγράμματα Myway... Ό,τι να'ναι... :p

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν βρε παιδιά να σας πουν ότι ετοιμάζουν προσφορά ή να κάτσουν να αναλύσουν μαζί σας τις διαφορές μεταξύ των 3 εταιρειών;

Αν είναι δυνατόν!

 

Φιλικά πάντα το λέω, απλά κι αυτοί υπάλληλοι είναι, δεν μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω από το να σας παραπέμψουν στο site της Cosmote και να σας υπενθυμίσουν τις προσφορές που υπάρχουν.

Αυτό έλειπε κιόλας, να σας παραπέμψουν σε ανταγωνίστρια εταιρεία...:lol::p

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν βρε παιδιά να σας πουν ότι ετοιμάζουν προσφορά ή να κάτσουν να αναλύσουν μαζί σας τις διαφορές μεταξύ των 3 εταιρειών;

Αν είναι δυνατόν!

Μα αυτή είναι η δουλειά του customer care: να ενημερώνουν ,να λύνουν απορίες και να ακούνε τι έχει να πει και ο πελατης!

 

Φιλικά πάντα το λέω, απλά κι αυτοί υπάλληλοι είναι, δεν μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω από το να σας παραπέμψουν στο site της Cosmote και να σας υπενθυμίσουν τις προσφορές που υπάρχουν.

 

Γι'αυτό το λόγο υπάρχει το http://www.cosmote.gr :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν βρε παιδιά να σας πουν ότι ετοιμάζουν προσφορά ή να κάτσουν να αναλύσουν μαζί σας τις διαφορές μεταξύ των 3 εταιρειών;

Αν είναι δυνατόν!

 

Φιλικά πάντα το λέω, απλά κι αυτοί υπάλληλοι είναι, δεν μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω από το να σας παραπέμψουν στο site της Cosmote και να σας υπενθυμίσουν τις προσφορές που υπάρχουν.

Αυτό έλειπε κιόλας, να σας παραπέμψουν σε ανταγωνίστρια εταιρεία...:lol::p

η απάντηση στον φιλο δεν εστάλη από έναν απλό υπάλληλο έτσι,έχουν προϊστάμενο οι υπάλληλοι που το συντάσσουν,συμφωνώ ότι χρησιμοποιούν ξύλινη γλώσσα αλλά πως να το κάνουμε,η κοσμοκαρτα είναι για τα μπάζα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα e-mail που στέλνονται για απάντηση είναι έτοιμα πρότυπα, στα οποία απλά μπαίνουν και ορισμένες προσθήκες σύμφωνα με την ερώτηση του πελάτη!

Δοκιμάστε να στείλετε mail ότι η κάλυψη σε κάποια περιοχή είναι χαμηλή και δείτε τι θα σας απαντήσουν...

 

Ότι "Γίνονται προσπάθειες κάλυψης της συγκεκριμένης περιοχής, και η cosmote φροντίζει συνεχώς να αναβαθμίζει το δίκτυό της για να προσφέρει καλύτερες υπηρεσίες"...

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα e-mail που στέλνονται για απάντηση είναι έτοιμα πρότυπα, στα οποία απλά μπαίνουν και ορισμένες προσθήκες σύμφωνα με την ερώτηση του πελάτη!

Δοκιμάστε να στείλετε mail ότι η κάλυψη σε κάποια περιοχή είναι χαμηλή και δείτε τι θα σας απαντήσουν...

 

Ότι "Γίνονται προσπάθειες κάλυψης της συγκεκριμένης περιοχής, και η cosmote φροντίζει συνεχώς να αναβαθμίζει το δίκτυό της για να προσφέρει καλύτερες υπηρεσίες"...

 

Συμφωνώ ...:lol: Οπότε καλύτερα να τους παίρνετε τηλ. :p :blink:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και απο μενα εχω watch up εδω και κατι χρονια και ειμαι ικανοποιημενος.. τωρα που εβγαλε και τα 1500 ειμαστε μια χαρα...

θελω μια βοηθεια μικρη σχετικα με τα νουμερα τησ κοσμοτε

μπορουμε να μαθουμε αν διπλα στο 698 ποιο ειναι το νουμερο που βαζει διπλα η κοσμοτε?πχ στο 697 μπαινει το 9 διπλα .. στο 698 ποιο νουμερο παει? ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και απο μενα εχω watch up εδω και κατι χρονια και ειμαι ικανοποιημενος.. τωρα που εβγαλε και τα 1500 ειμαστε μια χαρα...

θελω μια βοηθεια μικρη σχετικα με τα νουμερα τησ κοσμοτε

μπορουμε να μαθουμε αν διπλα στο 698 ποιο ειναι το νουμερο που βαζει διπλα η κοσμοτε?πχ στο 697 μπαινει το 9 διπλα .. στο 698 ποιο νουμερο παει? ευχαριστω..

Τώρα πλέον δεν είναι έτσι όπως το περιγράφεις. Παλιά γινόταν αυτό.

Στο 697 παλιά έμπαινε το δεύτερο '7', αργότερα μπήκε το '2' και ύστερα βάζανε ό,τι να ναι, ακόμα και το '0'

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πλέον δεν είναι έτσι όπως το περιγράφεις. Παλιά γινόταν αυτό.

Στο 697 παλιά έμπαινε το δεύτερο '7', αργότερα μπήκε το '2' και ύστερα βάζανε ό,τι να ναι, ακόμα και το '0'

 

ευχαριστω γιατι απαντηση αλλα σιγουρα εχει καποια συγκεκριμενα νουμερα.. και ελεγα αν υπαρχει καποιοσ που ξερει σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και απο μενα εχω watch up εδω και κατι χρονια και ειμαι ικανοποιημενος.. τωρα που εβγαλε και τα 1500 ειμαστε μια χαρα...

θελω μια βοηθεια μικρη σχετικα με τα νουμερα τησ κοσμοτε

μπορουμε να μαθουμε αν διπλα στο 698 ποιο ειναι το νουμερο που βαζει διπλα η κοσμοτε?πχ στο 697 μπαινει το 9 διπλα .. στο 698 ποιο νουμερο παει? ευχαριστω..

 

Εμενα το what'up μου ειναι 6985...Άλλων γνωστών μου ειναι 6980... και 6989 και 6986...δεν νομιζω οτι ειναι στανταρ πλεον.Στο κατω κατω υπάρχουν φορητότητες αλλαγες πακετων κλπ. Αν ζητας τροπο για να δεις ποιος εχει whatsup στελνεις WU κενο αριθμος τηλεφώνου στο 1314 αν δεν κανω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω γιατι απαντηση αλλα σιγουρα εχει καποια συγκεκριμενα νουμερα.. και ελεγα αν υπαρχει καποιοσ που ξερει σιγουρα

 

Σιγουρα δεν εχει στανταρ νουμερα.....τα εχω δει ολα!

Link to comment
Share on other sites

έβγαλε απάντηση στην απάντηση η vodafone

, λογικα θα έρθει και η απάντηση στην απαντημένη απάντηση.Ας καταλάβουν πως δεν μας νοιάζει να πληρώνουμε κάτι παραπάνω και πως αυτο π θέλουμε ειναι λιγο ιντερνετ και κλήσεις σε σταθερά.

Ας κρατήσουμε το thread καθαρό , πιστευω δεν ειναι λόγος για να αρχήσιε το τρολάρησμα αλλα να δούμε το συμφέρων μας!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το what'up μου ειναι 6985...Άλλων γνωστών μου ειναι 6980... και 6989 και 6986...δεν νομιζω οτι ειναι στανταρ πλεον.Στο κατω κατω υπάρχουν φορητότητες αλλαγες πακετων κλπ. Αν ζητας τροπο για να δεις ποιος εχει whatsup στελνεις WU κενο αριθμος τηλεφώνου στο 1314 αν δεν κανω λάθος.

 

τ γνωριζω φιλε μου αυτο . σε ευχαριστω πολυ για την διαφωτηση

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω θελω κατι. ακουω τον εναν και τον αλλον να ''απειλει'' οτι αν η κοσμοτε δεν δωσει απεριοριστα στα καρτοκινητα θα φυγει λεει. και ρωταω εγω.

Κραταει κανενα κανενας και δεν φευφει να παει οπου θελει??

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω θελω κατι. ακουω τον εναν και τον αλλον να ''απειλει'' οτι αν η κοσμοτε δεν δωσει απεριοριστα στα καρτοκινητα θα φυγει λεει. και ρωταω εγω.

Κραταει κανενα κανενας και δεν φευφει να παει οπου θελει??

 

Έλα μου ντε.

 

Η cosmote ξέρει να κάνει κινήσεις.

 

Για παράδειγμα όταν έβγαλε τα απεριόριστα η vodafone δεν απάντησε αμέσως περίμενε είδε τι προσφέρει ο ανταγωνισμός έκανε μία κίνηση την ακολούθησε αμέσως η vodafone ( βλέπε απεριόριστα 35 με σταθερά), την άφησε ξανά και μετά από ένα μήνα έβγαλε τα καλύτερα απεριόριστα της αγοράς. Θέλω να πω ότι δεν έκανε σπαμοδικές κινήσεις όπως η wind που αναγκάζεται να αναιρεί πακέτα απεριόριστα που έβγαλε (βλέπε wind s) η να τα τροποποιεί (βλέπε wind XL αλλαγή της ελάχιστης χρέωσης και την τελική μείωση των λεπτών με τα άλλα δίκτυα).

Το ίδιο κάνει και στα καρτοκινητά έκανε μία κίνηση και περιμένει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο χρήστης (ισχύει για όλα τα δίκτυα) που αλλάζει συνέχεια δίκτυα είναι ο τελικός χαμένος της υπόθεσης.

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε.

 

Η cosmote ξέρει να κάνει κινήσεις.

 

Για παράδειγμα όταν έβγαλε τα απεριόριστα η vodafone δεν απάντησε αμέσως περίμενε είδε τι προσφέρει ο ανταγωνισμός έκανε μία κίνηση την ακολούθησε αμέσως η vodafone ( βλέπε απεριόριστα 35 με σταθερά), την άφησε ξανά και μετά από ένα μήνα έβγαλε τα καλύτερα απεριόριστα της αγοράς. Θέλω να πω ότι δεν έκανε σπαμοδικές κινήσεις όπως η wind που αναγκάζεται να αναιρεί πακέτα απεριόριστα που έβγαλε (βλέπε wind s) η να τα τροποποιεί (βλέπε wind XL αλλαγή της ελάχιστης χρέωσης και την τελική μείωση των λεπτών με τα άλλα δίκτυα).

Το ίδιο κάνει και στα καρτοκινητά έκανε μία κίνηση και περιμένει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο χρήστης (ισχύει για όλα τα δίκτυα) που αλλάζει συνέχεια δίκτυα είναι ο τελικός χαμένος της υπόθεσης.

δηλαδή,θέλεις να μας πεις ότι η cοsmοte θα αναβαθμίσει την κοσμοκαρτα? Ότι απλά περιμένει?

Η κοσμοκαρτα θα έχει την τύχη του Β FRΕΕ οταν η wind προωθούσε αποκλειστικά το F 2GΟ,αυτό κάνει η cοsmοte χρόνια τώρα! Προωθεί το whats up και έχει την κοσμοκαρτα στην απέξω,όσο το γιατί δεν φεύγει ο κόσμος,υπομονή μέχρι να ολοκληρωθούν οι ταυτοποιήσεις και να δούμε τι παίζει στην καρτοκινητή.....

Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοκάρτες έχουν συνήθως πελάτες που είναι ώριμης ηλικίας και δεν κυνηγάνε ιδιαίτερα προσφορές (γιατί δε γνωρίζουν) και πακέτα. Είναι η ήρεμη δύναμη της καρτοκινητής συνδρομητικής βάσης.

Τα whatsup έχουν κατά πλειοψηφία νεανικό κοινό που κυνηγάει τα πακέτα, τις προσφορές, κάνει άμεση σύγκριση με τον ανταγωνισμό, κάνει αλλαγή πακέτου ή δικτύου ακόμα και για εφήμερες προσφορές κτλ άρα αυτούς πρέπει να στηρίξει περισσότερο για να μην φύγουν!

 

Η κοσμοτέ και η κάθε εταιρεία βλέπει τους ρυθμούς μεταβολής της συνδρομητικής της βάσης και όταν ξεπεράσει κάποιο κρίσιμο σημείο τότε κάνει προσφορές ή άλλες διορθωτικές κινήσεις.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοκάρτες έχουν συνήθως πελάτες που είναι ώριμης ηλικίας και δεν κυνηγάνε ιδιαίτερα προσφορές (γιατί δε γνωρίζουν) και πακέτα. Είναι η ήρεμη δύναμη της καρτοκινητής συνδρομητικής βάσης.

Τα whatsup έχουν κατά πλειοψηφία νεανικό κοινό που κυνηγάει τα πακέτα, τις προσφορές, κάνει άμεση σύγκριση με τον ανταγωνισμό, κάνει αλλαγή πακέτου ή δικτύου ακόμα και για εφήμερες προσφορές κτλ άρα αυτούς πρέπει να στηρίξει περισσότερο για να μην φύγουν!

 

Η κοσμοτέ και η κάθε εταιρεία βλέπει τους ρυθμούς μεταβολής της συνδρομητικής της βάσης και όταν ξεπεράσει κάποιο κρίσιμο σημείο τότε κάνει προσφορές ή άλλες διορθωτικές κινήσεις.

η κοσμοκαρτα είναι η ήρεμη δύναμη? Και από πότε η ήρεμη (α)δύναμη κάνει διαχωρισμό πελατών σύμφωνα με την ηλικία? Είναι επιχείρημα αυτό?
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή,θέλεις να μας πεις ότι η cοsmοte θα αναβαθμίσει την κοσμοκαρτα? Ότι απλά περιμένει?

Η κοσμοκαρτα θα έχει την τύχη του Β FRΕΕ οταν η wind προωθούσε αποκλειστικά το F 2GΟ,αυτό κάνει η cοsmοte χρόνια τώρα! Προωθεί το whats up και έχει την κοσμοκαρτα στην απέξω,όσο το γιατί δεν φεύγει ο κόσμος,υπομονή μέχρι να ολοκληρωθούν οι ταυτοποιήσεις και να δούμε τι παίζει στην καρτοκινητή.....

 

Η κοσμοκάρτες έχουν συνήθως πελάτες που είναι ώριμης ηλικίας και δεν κυνηγάνε ιδιαίτερα προσφορές (γιατί δε γνωρίζουν) και πακέτα. Είναι η ήρεμη δύναμη της καρτοκινητής συνδρομητικής βάσης.

Τα whatsup έχουν κατά πλειοψηφία νεανικό κοινό που κυνηγάει τα πακέτα, τις προσφορές, κάνει άμεση σύγκριση με τον ανταγωνισμό, κάνει αλλαγή πακέτου ή δικτύου ακόμα και για εφήμερες προσφορές κτλ άρα αυτούς πρέπει να στηρίξει περισσότερο για να μην φύγουν!

 

Η κοσμοτέ και η κάθε εταιρεία βλέπει τους ρυθμούς μεταβολής της συνδρομητικής της βάσης και όταν ξεπεράσει κάποιο κρίσιμο σημείο τότε κάνει προσφορές ή άλλες διορθωτικές κινήσεις.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=266748 Κακο τριμηνο για τη cote..156.000 νεες συνδεσεις...301.000 η Vodafone !!!η WIND δεν ανακοινωσε ακομη...Είναι η πρώτη φορά μετά από τουλάχιστον 4 χρόνια που η Cosmote βρέθηκε στη 2η θέση(ισως και 3) σε νέες συνδέσεις (και μάλιστα με διαφορά).Η ταυτοποίηση των καρτοκινητών,καθως απο τις 07/11/2009 όλα τα καρτοκινητά απαιτουν δηλωση στοιχείων για ενεργοποιηση,αρχιζει και δειχνει πραγματικα νουμερα....

Link to comment
Share on other sites

η cοsmοte έχει αλαζονική συμπεριφορά,ακόμα και στις διαφημίσεις της την επιδεικνύει(σήμα καμπάνα,πραγματικά απεριόριστα γιατί οι περισσότεροι ελληνες έχουν αριθμό cοsmοte)εχω απεριόριστα 35 αλλά αρχίζει να μου την δίνει που συγγενικά μου πρόσωπα χρεώνονται επειδή η κοσμοκαρτα απαξιώνει τους πελάτες μεγαλύτερης ηλικίας αφήνοντας την κοσμοκαρτα με αρχαίες χρεώσεις,θα χαρώ αν και πελάτης,να πάθουν ότι έπαθε ο οτε μήπως και βάλουν μυαλό,η cοsmοte στην συνείδηση όλων μας οταν μπήκε σφήνα στις άλλες δύο έγινε συνάρτηση της οικονομίας και εντιμότητας,τα τελευταία χρόνια όμως μας κάνει νερα,με αποκορύφωση την αλαζονια της και με την πλήρη απαξίωση στην κοσμοκαρτα παρά τα συνεχή χτυπήματα από τον ανταγωνισμό,δεν είναι τα πιτσιρίκια και οι φοιτητές οι μόνοι που δικαιούνται χαμηλές χρεώσεις(whats up)αλλά και τα άτομα μεγαλύτερης ηλικίας! Αυτό είναι τιμολογιακός ρατσισμός!
Link to comment
Share on other sites

τα πραγματα ειναι απλα!!

παει ο καθενας οπου τον συμφερει αναλογα με την χρηση και τους προορισμους των κλησεων που κανει.τι με ενδειαφερει εμενα αν η βονταφον ή η κοσμοτε ειναι πρωτη στην αγορα?

στην τσεπη μου μπαινουν τα κερδη????

Link to comment
Share on other sites

τα πραγματα ειναι απλα!!

παει ο καθενας οπου τον συμφερει αναλογα με την χρηση και τους προορισμους των κλησεων που κανει.τι με ενδειαφερει εμενα αν η βονταφον ή η κοσμοτε ειναι πρωτη στην αγορα?

στην τσεπη μου μπαινουν τα κερδη????

δεν μας ενδιαφέρει ποια θα βγει πρώτη σε πελάτες,αλλά στο φόρουμ γράφουμε για τις ενστανσεις μας

για πράγματα που δεν μας αρέσουν στα δίκτυα που ανήκουμε,και στο φινάλε,αν διαλέγουμε ο,τι μας συμφέρει στην τσέπη δίχως να πιέσουμε την εταιρία μας να ανταγωνιστεί σε τιμές τον ανταγωνισμό,τότε θα πρέπει κάθε 6 μήνες να κάνουμε φορητότητα ανάλογα τις προσφορές

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...