Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως γίνετε η μεταφορά χρημάτων από συμβόλαιο σε καρτοκινητό ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πως γίνετε η μεταφορά χρημάτων από συμβόλαιο σε καρτοκινητό ?

 

παιρνεις τηλεφωνο στην εκυπηρετηση πελατων. χρειαζεται και ο κωδικος χρηστη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα στις 17/9 sms

Η COSMOΚΑΡΤΑ ΣΑΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΕΙ! ΚΕΡΔΙΣΤΕ 4€ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ (2€/ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ)! ΑΠΛΑ ΚΑΝΤΕ 1 ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΞΙΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5€ ΕΩΣ 30/9/09

Ισχύει άραγε για όλες τις cosmoκαρτες ή επιλεκτικά για όσους έλαβαν το μήνυμα;

 

Κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα, μόνο που ήταν διαφορετικά τα ποσά. Ανέφερε για 9 ευρώ δωρεάν χρόνο ομιλίας (4,5 ευρώ/μήνα) με ανανέωση τουλάχιστον 9 ευρώ έως 30/9.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα, μόνο που ήταν διαφορετικά τα ποσά. Ανέφερε για 9 ευρώ δωρεάν χρόνο ομιλίας (4,5 ευρώ/μήνα) με ανανέωση τουλάχιστον 9 ευρώ έως 30/9.

 

Κι εμένα μόλις σήμερα μου ήρθεκαι στο βασικό μου νούμερο, αλλά για 8 ευρώ (4 το μήνα για 2 μήνες). Μάλλον το ποσό έχει να κάνει με το πόση χρήση/χρήματα καταναλώνουμε

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Για την ενεργοποιηση του wap ριξε μια ματια εδω:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2924831#post2924831

 

Εκανα τις ρυθμισεις ως ενα σημειο αλλα δεν ειναι ολες..Επειδη ειναι περιβαλον winMo εχει καποιες παραπανω...Και δεν συνδεετε...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μόλις σήμερα μου ήρθεκαι στο βασικό μου νούμερο, αλλά για 8 ευρώ (4 το μήνα για 2 μήνες). Μάλλον το ποσό έχει να κάνει με το πόση χρήση/χρήματα καταναλώνουμε

 

σε μενα ρε παιδια δεν εχει ερθει κανενα μηνυμα. κανω περιορισμενη χρηση, αλλα κανενα μηνυμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκανα τις ρυθμισεις ως ενα σημειο αλλα δεν ειναι ολες..Επειδη ειναι περιβαλον winMo εχει καποιες παραπανω...Και δεν συνδεετε...:cry:

Δοκιμασες να στειλεις wap στο 1333?

σε μενα ρε παιδια δεν εχει ερθει κανενα μηνυμα. κανω περιορισμενη χρηση, αλλα κανενα μηνυμα

Εγω που κανω υπερεκτεταμενη χρηση τιποτα.:(

Link to comment
Share on other sites

H αδερφή μου μόλις αγόρασε μια πεντάρα.

Έλεος. Κι από κει να μας τα αρπάξουν?

Link to comment
Share on other sites

Το What's Up σου χαριζει 3Ε! Κανε ανανεωση με τουλαχιστον 9Ε, εως 25/9/2009 και κερδισε επιπλεον 3Ε τον επομενο μηνα!

Αυτο το μηνυμα μου ηρθε πριν απο την κοσμοτε.

Εχει ερθει σε κανεναν αλλο?

Link to comment
Share on other sites

H αδερφή μου μόλις αγόρασε μια πεντάρα.

Έλεος. Κι από κει να μας τα αρπάξουν?

 

ετσι πως εχει γινει πλεον, η πενταρα ειναι λιγο παραπανω σε καθαρο ποσο απο την τριαρα. αστα, καταντια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το What's Up σου χαριζει 3Ε! Κανε ανανεωση με τουλαχιστον 9Ε, εως 25/9/2009 και κερδισε επιπλεον 3Ε τον επομενο μηνα!

Αυτο το μηνυμα μου ηρθε πριν απο την κοσμοτε.

Εχει ερθει σε κανεναν αλλο?

 

Πολυ προσφορα πεφτει τωρα τελευταια να κινηθει λιγο το χρημα και οι καρτες....

Παντως τωρα με τις 5 αρες δυσχαιρενουν την αγορα καρτας ειδικα σε πιτσιρικαδες...για αυτο και τετοιες προσφορες....

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα και αν συνυπολογισεις οτι ενω πληρωνεις 5 εχεις λιγοτερα τοτε εχουν εναν ακομη λογο να σε γλυκανουν με προσφορες.
Link to comment
Share on other sites

εχει ξαναγινει η ερωτηση αλλα δεν θυμαμαι την απαντηση. αν πας σε γερμανο δεν μπορεις να κανεις ανανεωση με 3 ευρω ας πουμε? 5 ευρω ειναι η ελαχιστη αυλη ανανεωση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει ξαναγινει η ερωτηση αλλα δεν θυμαμαι την απαντηση. αν πας σε γερμανο δεν μπορεις να κανεις ανανεωση με 3 ευρω ας πουμε? 5 ευρω ειναι η ελαχιστη αυλη ανανεωση?

 

3 ευρω ειχα βαλει μια φορα αλλα πριν την καταργηση της 3αρας καρτας. Αν ξερει καποιος ας μας πει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για να ανανεώσεις το χρόνο

από καταστήματα πλέων

πρέπει να τους δείξεις την

ταυτότητα σου, δεν ξέρω να

σας πω αν ισχύει ο φόρος

γιατί μόλις άκουσα για ταυτότητα

έφυγα.

Link to comment
Share on other sites

3 ευρω ειχα βαλει μια φορα αλλα πριν την καταργηση της 3αρας καρτας. Αν ξερει καποιος ας μας πει

Και στον Γερμανο πλεον η αυλη ανανεωση μεσω υπολογιστη ειναι απο 5 ευρω και πανω.

Link to comment
Share on other sites

Και στον Γερμανο πλεον η αυλη ανανεωση μεσω υπολογιστη ειναι απο 5 ευρω και πανω.

 

αυτο ειναι μεγαλο μειον. αρα δεν υπαρχει κανενα οφελος για ανανεωση σε καταστημα γερμανου. κριμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για να ανανεώσεις το χρόνο

από καταστήματα πλέων

πρέπει να τους δείξεις την

ταυτότητα σου, δεν ξέρω να

σας πω αν ισχύει ο φόρος

γιατί μόλις άκουσα για ταυτότητα

έφυγα.

 

τι εκαναν λεει? :wacko:

Μηπως θελουν και αντιγραφο της φορολογικης δηλωσης..

Αν ισχυει κατι τετοιο δε παμε καλα.. καθολου καλα μου φαινεται...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν προειδοποιεί κανείς συνφορουμίτης ότι θα καταργηθουν οι 3άρες καρτες να στοκαρουμε μερικές; Τελευταία το έμαθα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν προειδοποιεί κανείς συνφορουμίτης ότι θα καταργηθουν οι 3άρες καρτες να στοκαρουμε μερικές; Τελευταία το έμαθα...

 

λιγες μερες εχει που εγινε γνωστο. προλαβαινεις ακομα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα 3άρες στη γειτονιά μου και πήρα στοκ!

Τώρα αυτές τις κάρτες, όποτε και να τις περάσω -πριν λήξουν εννοείται- δεν θα επιβαρυνθούν με το τέλος του 12%;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...