Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα...πολύ θετική κίνηση πάντος...

 

Κι εγώ συμφωνώ ότι ήταν θετική κίνηση. Άνετα μπορούσαν να το είχαν κάνει γαργάρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι.... δεν μπορούσαμε για πόσες ώρες να κάνουμε ανανέωση και θα τους πούμε κι ευχαριστώ που ασχολήθηκαν μαζί μας με ένα μήνυμα για το οποίο απολογούνται χωρίς τη λέξη συγνώμη ή κάτι σχετικό και μόνο για την 15-4-2009, για ένα πρόβλημα που έχει ξαναπαρουσιασθεί τέλος του περασμένου μήνα. Θεωρούν δεδομένη την κατανόησή μας για την οποία μας ευχαριστούν.

Σε λίγο θα στείλουν: "Δεν θα μπορείτε να βγάλετε κλήσεις όλο το βραδακι. Ευχαριστούμε για την κατανόηση".

Γιατί κάτι μου λέει ότι τα ίδια θα τα ξαναχουμε τελος Απρίλη???

 

όχι δεν θα πούμε και ευχαριστώ, εννοείται αυτό, αλλά όπως έιπε ο φίλος παραπάνω θα μπορούσαν να το κάνουν γαργάρα (όπως συνηθίζουν άλλωστε!) και εννοείται ότι δεν ξεχνάμε ότι περνάμε με το δίκτυο με αυτό το μήνυμα!

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Και'μενα μου έστειλαν μήνυμα συγνώμης αλλά δεν τους συγχωρώ :lol:.Τέλος πάντων.Μήπως με την αναβάθμιση διορθώθηκε και το πρόβλημα με τις κλήσεις;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και Χρονια Πολλα.

 

Σημερα μου ηρθε μηνυμα στο What's Up και λεει οτι λογω εορτων η Cosmote πιστωνει στον λογαριασμο μου 3 Ευρω για να ευχηθω στα αγαπημενα μου προσωπα Χρονια Πολλα.

 

Και οντως μπηκαν 3 Ευρω.

 

Τους επιασαν οι καλοσυνες :confused:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και σε μένα:

"Θα θελαμε να σας ενημερωσουμε ότι έχετε στη διαθεση σας επιπλεον 3€ για να ευχηθειται στα αγαπημενα σας πρόσωπα. Καλή ανασταση και καλό πάσχα!"

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί δεν ήρθε τίποτα? Ι feel like an idiot :p
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί δεν ήρθε τίποτα? Ι feel like an idiot :p

Ούτε εμένα μου ήρθε κάποιο μήνυμα :(.Έλα να κάνουμε παρέα σαν idiots που είμαστε.:lol::p

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί δεν ήρθε τίποτα? Ι feel like an idiot :p

 

+1

τι διακρίσεις!!! :p

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα ήρθε μετά απο ανανέωση ή στο ξεκάρφωτο; Γιατί ούτε στο δικό μου κινητό ήρθε κάτι τέτοιο!
Link to comment
Share on other sites

Το μηνυμα ηρθε σημερα το πρωι κατα της 12.

Ετσι στα καλα καθουμενα.

Ανανεωση ειχα κανει την προηγουμενη εβδομαδα.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί δεν ήρθε τίποτα? Ι feel like an idiot :p

 

Εγώ είχα προσπαθήσει να κάνω ανανέωση την Μ.Πέμπτη που είχαμε τα προβλήματα, κ δεν ξέρω μήπως μου τα πρόσθεσαν για να με καλοπιάσουν!

Link to comment
Share on other sites

ούτε εμένα μου έχει έρθει κάποιο τέτοιο μήνυμα...
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί δεν ήρθε τίποτα? Ι feel like an idiot :p

Ίσως να τα δίνουν σε αυτούς από τους οποίους τα έχουν πάρει !!!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να τα δίνουν σε αυτούς από τους οποίους τα έχουν πάρει !!!

 

Εμένα πάντως που μου στείλαν το whats up το χρησιμοποιώ σαν δεύτερο νούμερο κ μόνο για την προσφορά με τα 1000, βάζω 3€ το μήνα κ δεν τα εχω "φάει" καθόλου, ίσως μου το στείλαν για να κάνω κ καμία κλήση αλλού, αλλά αυτό δεν παίζει με τέτοια χρέωση!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κάλεσα το 1313 για να ενεργοποιήσω το wap και το mms και με έκπληξη είδα ότι έχουν αλλάξει όλο το μενού.Το μόνο κακό βέβαια είναι ότι με την εξυπηρέτηση μπορεί κάποιος να μιλήσει online μόνο σε περίπτωση που έχει κάποιο πρόβλημα.Όλες οι άλλες λειτουργίες είναι ηχογραφημένες.:(

 

Σημ:Αν θέλετε να μιλήσετε κατ'ευθείαν με κάποιον υπάλληλο της εξυπηρέτησης πελατών πατήστε το "9".

Link to comment
Share on other sites

για κοσμοκαρτα εχει τιποτε και για μας ή παλι στο κουβα;

 

"Μπιπ" τα 10 χρονια που κοντευω αντε στο κορακα...

 

Όντως.Έχει να βγάλει προσφορά στην Cosmoκάρτα από την προσφορά με τα 45 λεπτά.Το μόνο + που έχει είναι το 0,01/1' προς δύο αριθμούς Cosmote.:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. έχω ένα πρόβλημα με το κινητό μου. Ξεκίνησε πριν περίπου 2 μέρες. Ορισμένες φορές στέλνω μηνύματα σε συνδρομητές whats up αλλά και άλλων δικτύων και ενώ εγώ λαμβάνω αναφορά παράδοσης του μηνύματος, το μήνυμα δεν έχει όντως παραδοθεί και δεν φτάνει ποτέ στον παραλήπτή...ξέρετε τι μπορεί να συμβαίνει;; όπως είπα και πιο πάνω αυτό δεν συμβαίνει πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Πολλά πράγματα όπως ανάλυση λογαριασμού, μεταφορά χρημάτων κ.α. μπορείς να τα κάνεις εύκολα και απλά με την υπηρεσία myaccount της cosmote. Απλά στείλε την λέξη my στο 1333 και μπες στον σελιδοδείκτη που θα σου έρθει ως απάντηση. Αν βέβαια ξέρεις και τον ατομικό αριθμό χρήστη που έχεις στο νούμερο σου η ενεργοποίηση γίνεται άμεσα.

 

Αν δεν τον ξερεις μπορουν να σου τον πουν απο την εξυπηρέτηση πελατών;

.
Link to comment
Share on other sites

egw vlepw pws ta 1000 sms exoun ginei aftomatws 500 !! spania pigainei to minima pou tha steilw kai anagkazomai na steilw ki allo gia na "sprwxei" to prwto kai na paradothoun mazi epitelous !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν τον ξερεις μπορουν να σου τον πουν απο την εξυπηρέτηση πελατών;

 

όχι...ρώτησα εγώ και δεν μπορούν να μου τον πουν...

η μόνη λύση σε αυτή την περίπτωση είναι με αποστολή φαξ των προσωπικών σου στοιχείων..

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Γεια είμαι νέος στο forum και θα ζητούσα την επιείκεια σας για τυχόν λάθη

Έχω κοσμοτε καρτοκινητό χθες πηρά τηλέφωνο στο 1315 για να καν ω επέκταση υπόλοιπου και ενώ έχω καλέσει το νούμερο (1315) μου λέει ότι το υπόλοιπο μου δεν επαρκεί για αυτήν την κλήση και να ανανεώσω τον χρόνο ομιλίας μου η να καλέσω στο 1315.

Άλλο ενώ βρίσκομαι σε περιοχή καλύψεις 3g όταν πάω να μπω στο internet από το κινητό μου αυτόματα το σήμα χάνετε και μετά από λίγο από 3g γίνετε gsm

Γενικά έχω πολλά προβλήματα με την κοσμοκαρτα αλλά έχω κάνει αίτηση φορητοτητας στην wind και θα ησυχάσω έτσι όπως πάει η κοσμοτε θα γίνει η νούμερο 1 εταιρία σε αναξιοπιστία

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εάν το υπόλοιπο σου είναι πάρα πάρα πολύ χαμηλό, (νομίζω κάτω από 13 cent) δεν μπορείς να κάνεις επέκταση.. Γι' αυτό και δεν σε αφήνει να καλέσεις το 1315.

Τώρα, όσο αφορα το 3G, είναι λογικό να στο κάνει αυτό όταν δεν έχει πολύ ισχυρή κάλυψη 3G στο σημείο που είσαι. Αυτό θα στο κάνει και στην wind, η οποία όμως ενώ έχει καλύτερη ποιότητα φωνής, έχει πολύ μικρότερη κάλυψη (ειδικά σε 3G), από την cosmote

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

εάν το υπόλοιπο σου είναι πάρα πάρα πολύ χαμηλό, (νομίζω κάτω από 13 cent) δεν μπορείς να κάνεις επέκταση.. Γι' αυτό και δεν σε αφήνει να καλέσεις το 1315.

Τώρα, όσο αφορα το 3G, είναι λογικό να στο κάνει αυτό όταν δεν έχει πολύ ισχυρή κάλυψη 3G στο σημείο που είσαι. Αυτό θα στο κάνει και στην wind, η οποία όμως ενώ έχει καλύτερη ποιότητα φωνής, έχει πολύ μικρότερη κάλυψη (ειδικά σε 3G), από την cosmote

 

Σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω έχω ένα sonyericsson κινητό που μου έχει σπάσει μετά από πέσιμο μέσα στην μνήμη του τηλέφωνου υπάρχουν κάποια τηλεφωνά υπαρχή τρόπος να τα ανακτήσω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...