Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είχα ζητήσει προσφορά από κοσμοτε για τις 3 f2g γραμμές και τώρα με πήραν. μου πρότειναν 77.5 ευρώ τα 3 τηλέφωνα. άρα 25 ευρώ την μια. εάν μπορούσα να φέρω και το σταθερό θα πήγαινε 21 ευρώ η μια γραμμή. πολύ καλά αλλά το σταθερό έχει συμβόλαιο στην wind για τους επόμενους 15 μήνες!

πιο κάτω εάν πιεσω πάνε;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ilka71 said:

είχα ζητήσει προσφορά από κοσμοτε για τις 3 f2g γραμμές και τώρα με πήραν. μου πρότειναν 77.5 ευρώ τα 3 τηλέφωνα. άρα 25 ευρώ την μια. εάν μπορούσα να φέρω και το σταθερό θα πήγαινε 21 ευρώ η μια γραμμή. πολύ καλά αλλά το σταθερό έχει συμβόλαιο στην wind για τους επόμενους 15 μήνες!

πιο κάτω εάν πιεσω πάνε;

Μην πιέσεις άλλο είναι καλή τιμή γιατί δε θα καταφέρεις κάτι είναι και βγαίνει λίγο παραπάνω σχεδόν 26 το ξέρω από πρώτο χέρι γιατί μετά από παζάρια αυτό κατάφερα και ανανέωσα επιτέλους μετά από πολλά χρονιά πληρώνοντας τα 3πλασια. Λογικό είναι γιατί το άλλο δίκτυο που δίνει extrasim έδινε για μεταφορά στα 15 ευρώ. Γιατί κακά τα ψέματα στα 13-15 ευρώ όλα απεριόριστα του ανταγωνισμού σε κόστος καρτοκινητου αν είσαι ιδιώτης και το έχεις για οικιακή - προσωπική χρήση κάνεις τα στραβά μάτια στα κακώς κείμενα σε αυτή την τιμή.

Να είναι καλά οι βικτουσιανες που με τις προσφορές τους άρχισαν να πιέζουν την κοσμοτε και να βάζει επιτέλους μυαλό. Δεν είναι παντού η καλύτερη όπως έχει παραμείνει αυτή η εικόνα και έπρεπε να μαζέψει λίγο την τιμολογιακή πολιτική. Το πιο γρήγορο δίκτυο που είναι κάτι αδιαμφισβήτητο και όποιος πει το αντίθετο απλά είναι φανατικός των άλλων εταιριών χωρίς να βλέπει την πραγματικότητα  δε σημαίνει ότι ισχύει αυτονόητα ότι να είναι καλύτερη παντού και μη μου αρχίσουν κάποιοι τις θεωρίες γιατί είμαι πάρα πολλά χρονιά συνδρομητής συμβολαίου της εταιρίας.

Τώρα που συζητάμε για τα συμβόλαια και θυμάμαι στα business συνδυαστικά συμβόλαια την έπαρση των οτετζιδων που πάνε κόβουν με τη μια τους πελάτες business όταν αλλάζουν πάροχo και λένε στο τέλος σε εμάς θα γυρίσουν. Αυτήν την έπαρση ο επιχειρηματικός κόσμος τη σιχαίνεται και δε γυρίζει εύκολα. 

Αν σε βολεύει η κοσμοτε στην περιοχή σου βαρά χωρίς δεύτερη σκέψη αλλιώς δες και την πρόταση που ανάφερες στο θέμα της άλλης εταιρίας.
 

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, cmvr said:

...  θυμάμαι .........  την έπαρση των οτετζιδων ................. όταν...... λένε στο τέλος σε εμάς θα γυρίσουν. Αυτήν την έπαρση ο επιχειρηματικός κόσμος τη σιχαίνεται και δε γυρίζει εύκολα. 

Ούτε ο (σκεπτόμενος) ιδιώτης που έχει εναλλακτική, γιατί αν δεν έχει εναλλακτική κακός φεύγει. 🤔 Εκτός κι αν το κάνει μόνο για καμιά καλή προσφορά... 

Ποτέ δεν το χώνεψα αυτό. Για καλήτερη προσφορά έκανα αίτηση διακοπής και όχι φορητότητας. Όσες φορές ζήτησα να φύγω ήταν γιατί το είχα πάρει απόφαση, ότι αντιπρόταση και αν δέχτηκα... 

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, andreasomageiras said:

Ούτε ο (σκεπτόμενος) ιδιώτης που έχει εναλλακτική, γιατί αν δεν έχει εναλλακτική κακός φεύγει. 🤔 Εκτός κι αν το κάνει μόνο για καμιά καλή προσφορά... 

Ποτέ δεν το χώνεψα αυτό. Για καλήτερη προσφορά έκανα αίτηση διακοπής και όχι φορητότητας. Όσες φορές ζήτησα να φύγω ήταν γιατί το είχα πάρει απόφαση, ότι αντιπρόταση και αν δέχτηκα... 

Σωστότατος. Λόγο της ίδιο κατάστασης μου που τις χρειάζομαι όλες τουλάχιστον κατάφερα να μειώσω το κόστος στις δυο εταιρίες αφού δεν μπορώ να πάρω διαζύγιο με την Cosmote και την Vodafone που έχουν οι περισσότεροι πελάτες λόγο extrasim και ψάχνω στη Νοβάρα εκείνη με τα 13 ευρώ να έχω την τριπλέτα.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, cmvr said:

Σωστότατος. Λόγο της ίδιο κατάστασης μου που τις χρειάζομαι όλες τουλάχιστον κατάφερα να μειώσω το κόστος στις δυο εταιρίες αφού δεν μπορώ να πάρω διαζύγιο με την Cosmote και την Vodafone που έχουν οι περισσότεροι πελάτες λόγο extrasim και ψάχνω στη Νοβάρα εκείνη με τα 13 ευρώ να έχω την τριπλέτα.

Ξες τι θα ήταν φοβερό; 

Περιαγωγή μεταξύ τους. Το πως, γίνεται. Δεν είναι πυρηνική φυσική. 

Δεν είναι πολύ πρακτικό να έχεις 3 τηλεφωνικούς αριθμούς ως κυρίους... Αν είσαι ιδιώτης. 

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, andreasomageiras said:

Ξες τι θα ήταν φοβερό; 

Περιαγωγή μεταξύ τους. Το πως, γίνεται. Δεν είναι πυρηνική φυσική. 

Δεν είναι πολύ πρακτικό να έχεις 3 τηλεφωνικούς αριθμούς ως κυρίους... Αν είσαι ιδιώτης. 

Θα ήταν όνειρο αλλά αυτό μπορείς να το πετύχεις μόνο με ξένο αριθμό αλλά δεν πιστεύω να υπάρχει με απεριόριστα.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Πηρα προσφορά σε συνδιασμό με σταθερό και προχώρησα, σε 4 γραμμές κινητού ( φορητοτητα οι 2 απο τις 4) με απεριοριστα data, απεριοριστη ομιλια κ 4000sms, στα 73,-€.


Sent from my iPhone using Tapatalk

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dnik said:

Πηρα προσφορά σε συνδιασμό με σταθερό και προχώρησα, σε 4 γραμμές κινητού ( φορητοτητα οι 2 απο τις 4) με απεριοριστα data, απεριοριστη ομιλια κ 4000sms, στα 73,-€.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τέλεια τιμή μπράβο για 4 κινητά 18,25 ανά μήνα τσάμπα είναι. Στο σταθερό σου έκαναν κάποια έκπτωση παγίου ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια τιμή μπράβο για 4 κινητά 18,25 ανά μήνα τσάμπα είναι. Στο σταθερό σου έκαναν κάποια έκπτωση παγίου ;

Μου εδωσαν 200mbps fiber to the home, στα 31,90€. Ειχα 100mbps στα 36,90€


Sent from my iPhone using Tapatalk
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, dnik said:

Μου εδωσαν 200mbps fiber to the home, στα 31,90€. Ειχα 100mbps στα 36,90€


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τζάμι είσαι για ΟΤΕ σταθερή σε αυτή την τιμή. 

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Πηρα προσφορά σε συνδιασμό με σταθερό και προχώρησα, σε 4 γραμμές κινητού ( φορητοτητα οι 2 απο τις 4) με απεριοριστα data, απεριοριστη ομιλια κ 4000sms, στα 73,-€.


Sent from my iPhone using Tapatalk
μακάρι να μου έκαναν τέτοια προσφορά (χωρίς σταθερό ακόμα) για 3 καρτοκινητα να τα φέρω cosmote.
υπάρχει κάποιος εξωτερικός συνεργάτης να πάρω τηλ για προσφορά; γιατί και Vodafone από τα κεντρικά μου έλεγαν μεγαλύτερες τιμές. ενώ ο εξωτερικός συνεργάτης μου έδωσε χαμηλότερες
Link to comment
Share on other sites

μακάρι να μου έκαναν τέτοια προσφορά (χωρίς σταθερό ακόμα) για 3 καρτοκινητα να τα φέρω cosmote.
υπάρχει κάποιος εξωτερικός συνεργάτης να πάρω τηλ για προσφορά; γιατί και Vodafone από τα κεντρικά μου έλεγαν μεγαλύτερες τιμές. ενώ ο εξωτερικός συνεργάτης μου έδωσε χαμηλότερες

valuedeals είναι ο εξωτερικός συνεργάτης της COSMOTE


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Κατι κάνανε ... λάθος με τα Permition rules ..στο Roaming 😉

30 TeraBytes? !!

Screenshot_2023-06-04-21-06-50-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.d5a394d8239690ba455a35eff4a603b5.jpgScreenshot_2023-06-04-21-03-08-00_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.84377863922cdcea63d6c33a4e0c9c6b.jpg

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

Κατι κάνανε ... λάθος με τα Permition rules ..στο Roaming
30 TeraBytes? !!
Screenshot_2023-06-04-21-06-50-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.d5a394d8239690ba455a35eff4a603b5.jpgScreenshot_2023-06-04-21-03-08-00_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.84377863922cdcea63d6c33a4e0c9c6b.jpg
Κάποιος να τους στείλει στο messenger screenshot, να δούμε τι θα απαντήσουν. Εκτός και αν παίζει απεριόριστο - "περιορισμένο" roaming τελικά

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εν τώ μεταξύ στο Whatsapp  .... η ημερομηνία της τελευταίας ενημέρωσης εχει ευρωπαϊκό Format και η ημερομηνία του ΥΠΌΛΟΙΠΟΥ εχει .... T-Mobile format απο τα default settings της Tmobile USA 🙂

Screenshot_2023-06-04-21-06-50-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.f4c02b631a47b568821fccf41add5ce4.jpgScreenshot_2023-06-04-21-03-08-00_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.fb25fe33e9929b3aa7fd36397e9d4e03.jpg

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, HORGRAP said:

Εν τώ μεταξύ στο Whatsapp  .... οι ημερομηνίες της τελευταίας ενημέρωσης εχει ευρωπαϊκό Format και η ημερομηνία του ΥΠΌΛΟΙΠΟΥ εχει .... T-Mobile format απο τα default settings της Tmobile USA 🙂

 

Σε εμένα δεν φαίνεται κάτι τέτοιο..

Edit: τώρα κατάλαβα!! 🙂

Screenshot_2023-06-05-15-19-43-57_cec522efa506f2575e149459381250c7.jpg

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Πείτε λίγακι αν μπορείτε.Εχω whatsup με 13,50 τα απεριόριστα σε ομιλία .Εχθές έκανα αυτόματη ανανέωση για 28 Ιουνίου.Αυτο σημαίνει ανανέωση αυτόματα μόνο στον χρόνο ομιλίας,η και στο υπάρχον πακέτο που επέλεξα;Να επισημάνω ότι και από το my cosmote μπορεί κανείς να δει τα πακέτα του.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Hliasat said:

Πείτε λίγακι αν μπορείτε.Εχω whatsup με 13,50 τα απεριόριστα σε ομιλία .Εχθές έκανα αυτόματη ανανέωση για 28 Ιουνίου.Αυτο σημαίνει ανανέωση αυτόματα μόνο στον χρόνο ομιλίας,η και στο υπάρχον πακέτο που επέλεξα;Να επισημάνω ότι και από το my cosmote μπορεί κανείς να δει τα πακέτα του.

Θα γίνει αυτόματη ανανέωση στον χρόνο ομιλίας μόνο. Το πακέτο θα πρέπει να το βάλεις μόνος σου χειροκίνητα. Το μόνο πρόγραμμα που έχει αυτόματη ανανέωση το Calls to all. 

Edited by AlexM2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ζω στο εξωτερικό αλλά ταξιδεύω πολύ συχνά στην Ελλάδα. Για να μην χάσω τον ελληνικό αριθμό What's Up που χρησιμοποιώ με υπηρεσίες και άλλες επαφές, αναγκάζομαι να ανανεώνω σχεδόν κάθε μήνα και έχω μαζέψει ένα αρκετά μεγάλο υπόλοιπο. Δεν μπορώ να το ξοδέψω εύκολα γιατί πάντα υπάρχει κάποιο πακέτο προσφοράς που με καλύπτει ή χρησιμοποιώ και τον αριθμό εξωτερικού σε περιαγωγή για κάποιες εξερχόμενες αφού είναι δωρεάν (δυστυχώς με χάλια ποιότητα 2G και όχι VoLTE αφού ακόμα αργούν για το VoLTE roaming). Μερικές φορές λέω αστιευόμενος σε γνωστούς μου ότι θα τα χαλάσω σε χαρτορίχτρες 901 😆 

 

Υπάρχει περίπτωση αν τους ζητήσω να το κάνουν συμβόλαιο να μου αφαιρέσουν το υπόλοιπο του What's Up από τα πάγια; Επίσης, υπάρχει κάποια καλή προσφορά για συμβόλαιο με απεριόριστα; Δεν θέλω να σκέφτομαι τη χρήση και να ελέγχω συνεχώς το υπόλοιπο όπως κάνω τώρα. Είχα δει κάποιους εδώ να πετυχαίνουν τιμές με €28/μήνα ή λιγότερο. Οι προσφορές από το My Cosmote ποτέ δεν περιέχουν κάτι που να με ενδιφέρει. Προωθούν συνεχώς το Cosmote Neo που δεν με ενδιαφέρει.

Έχω Cosmote TV, αλλά όχι σταθερή τηλεφωνική σύνδεση. Ο αριθμός μου είναι σε Cosmote One σχήμα που περίεχει σταθερή τηλεφωνική σύνδεση σε άλλο ΑΦΜ και δεν είμαι ο κύριος αριθμός. Ο κάτοχος του άλλου ΑΦΜ δεν ενδιαφέρεται για συμόλαια και δεν θέλω να μπλέξω τρίτο πρόσωπο. Το Cosmote One είναι καθαρά για λόγους ευκολίας και είναι δωρεάν έτσι κι αλλιώς. Εννοείται όλα στην ίδια ελληνική διεύθυνση κατοικίας στην οποία και διαμένω κάθε φορά που επισκέπτομαι.

Edited by kostas_pav
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kostas_pav said:

Καλησπέρα,

Ζω στο εξωτερικό αλλά ταξιδεύω πολύ συχνά στην Ελλάδα. Για να μην χάσω τον ελληνικό αριθμό What's Up που χρησιμοποιώ με υπηρεσίες και άλλες επαφές, αναγκάζομαι να ανανεώνω σχεδόν κάθε μήνα και έχω μαζέψει ένα αρκετά μεγάλο υπόλοιπο. Δεν μπορώ να το ξοδέψω εύκολα γιατί πάντα υπάρχει κάποιο πακέτο προσφοράς που με καλύπτει ή χρησιμοποιώ και τον αριθμό εξωτερικού σε περιαγωγή για κάποιες εξερχόμενες αφού είναι δωρεάν (δυστυχώς με χάλια ποιότητα 2G και όχι VoLTE αφού ακόμα αργούν για το VoLTE roaming). Μερικές φορές λέω αστιευόμενος σε γνωστούς μου ότι θα τα χαλάσω σε χαρτορίχτρες 901 😆 

 

Υπάρχει περίπτωση αν τους ζητήσω να το κάνουν συμβόλαιο να μου αφαιρέσουν το υπόλοιπο του What's Up από τα πάγια; Επίσης, υπάρχει κάποια καλή προσφορά για συμβόλαιο με απεριόριστα; Δεν θέλω να σκέφτομαι τη χρήση και να ελέγχω συνεχώς το υπόλοιπο όπως κάνω τώρα. Είχα δει κάποιους εδώ να πετυχαίνουν τιμές με €28/μήνα ή λιγότερο. Έχω Cosmote TV, αλλά όχι σταθερή τηλεφωνική σύνδεση. Ο αριθμός μου είναι σε Cosmote One σχήμα που περίεχει σταθερή τηλεφωνική σύνδεση σε άλλο ΑΦΜ και δεν είμαι ο κύριος αριθμός. Ο κάτοχος του άλλου ΑΦΜ δεν ενδιαφέρεται για συμόλαια και δεν θέλω να μπλέξω τρίτο πρόσωπο. Το Cosmote One είναι καθαρά για λόγους ευκολίας και είναι δωρεάν έτσι κι αλλιώς. Εννοείται όλα στην ίδια ελληνική διεύθυνση κατοικίας στην οποία και διαμένω κάθε φορά που επισκέπτομαι.

Μπορείς να τα στείλεις σε άλλον κάτοχο what's up. Ή να βάλεις αγγελία μεταφοράς υπολοίπου και θα μεταφέρεις πχ 10€ με χρέωση 8€.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kostas_pav said:

Καλησπέρα,

Ζω στο εξωτερικό αλλά ταξιδεύω πολύ συχνά στην Ελλάδα. Για να μην χάσω τον ελληνικό αριθμό What's Up που χρησιμοποιώ με υπηρεσίες και άλλες επαφές, αναγκάζομαι να ανανεώνω σχεδόν κάθε μήνα και έχω μαζέψει ένα αρκετά μεγάλο υπόλοιπο. Δεν μπορώ να το ξοδέψω εύκολα γιατί πάντα υπάρχει κάποιο πακέτο προσφοράς που με καλύπτει ή χρησιμοποιώ και τον αριθμό εξωτερικού σε περιαγωγή για κάποιες εξερχόμενες αφού είναι δωρεάν (δυστυχώς με χάλια ποιότητα 2G και όχι VoLTE αφού ακόμα αργούν για το VoLTE roaming). Μερικές φορές λέω αστιευόμενος σε γνωστούς μου ότι θα τα χαλάσω σε χαρτορίχτρες 901 😆 

 

Υπάρχει περίπτωση αν τους ζητήσω να το κάνουν συμβόλαιο να μου αφαιρέσουν το υπόλοιπο του What's Up από τα πάγια; Επίσης, υπάρχει κάποια καλή προσφορά για συμβόλαιο με απεριόριστα; Δεν θέλω να σκέφτομαι τη χρήση και να ελέγχω συνεχώς το υπόλοιπο όπως κάνω τώρα. Είχα δει κάποιους εδώ να πετυχαίνουν τιμές με €28/μήνα ή λιγότερο. Οι προσφορές από το My Cosmote ποτέ δεν περιέχουν κάτι που να με ενδιφέρει. Προωθούν συνεχώς το Cosmote Neo που δεν με ενδιαφέρει.

Έχω Cosmote TV, αλλά όχι σταθερή τηλεφωνική σύνδεση. Ο αριθμός μου είναι σε Cosmote One σχήμα που περίεχει σταθερή τηλεφωνική σύνδεση σε άλλο ΑΦΜ και δεν είμαι ο κύριος αριθμός. Ο κάτοχος του άλλου ΑΦΜ δεν ενδιαφέρεται για συμόλαια και δεν θέλω να μπλέξω τρίτο πρόσωπο. Το Cosmote One είναι καθαρά για λόγους ευκολίας και είναι δωρεάν έτσι κι αλλιώς. Εννοείται όλα στην ίδια ελληνική διεύθυνση κατοικίας στην οποία και διαμένω κάθε φορά που επισκέπτομαι.

Μην το κάνεις συμβόλαιο! Η  Cosmote έχει δωρεάν roaming για ένα τετράμηνο στα συμβόλαια μετά από το τετράμηνο θα σε χρεώνει επιπλέον για κάθε χρήση 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexM2 said:

Μην το κάνεις συμβόλαιο! Η  Cosmote έχει δωρεάν roaming για ένα τετράμηνο στα συμβόλαια μετά από το τετράμηνο θα σε χρεώνει επιπλέον για κάθε χρήση 

Σωστός μόνο ένα δίκτυο δεν Κλείνει το roaming στην ΕΕ και είναι στα χρώματα του ολυμπιακού 🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, AlexM2 said:

Μην το κάνεις συμβόλαιο! Η  Cosmote έχει δωρεάν roaming για ένα τετράμηνο στα συμβόλαια μετά από το τετράμηνο θα σε χρεώνει επιπλέον για κάθε χρήση 

Δεν το κάνει και στο What's Up αυτό; Δεν το χρησιμοποιώ σε περιαγωγή ιδιαίτερα. Μόνο για εισερχόμενες από υπηρεσίες κάποιες φορές.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, kostas_pav said:

Δεν το κάνει και στο What's Up αυτό; Δεν το χρησιμοποιώ σε περιαγωγή ιδιαίτερα. Μόνο για εισερχόμενες από υπηρεσίες κάποιες φορές.

Δεν το γνωρίζω αυτό! Σε άλλο νήμα στο φόρουμ είχε αναφερθεί από χρήστη ότι ξεπέρασε το τετράμηνο σε περιαγωγή με What's up και δεν έγινε κάτι! Σε συμβόλαιο το κάνουν σίγουρα! Η κόκκινη εταιρεία το έχει ελεύθερο σε όλα τα προγράμματα μετά το τετράμηνο 

Link to comment
Share on other sites

Λήγει το οικογενειακό medium που έχω με 30GB λόγω cosmote one με απεριόριστη ομιλία. 3 συνδέσεις. Δίνω 65€. Μου το δίνουν στα 60 και το large με 60GB στα 70€. Δε με ενδιαφέρουν τα gb επειδή έχω ήδη απεριόριστα σε άλλη σύνδεση με 4 extra sim. ΑΛΛΑ μου δίνει η Vodafone για 3 αριθμούς 70€ τα πάντα απεριόριστα.. Δε θέλω να πάω vodafone αλλά θέλω καλύτερη τιμή για το medium στην Cosmote. Θα πετύχω καλύτερο από τα 60 για 3 συνδέσεις στο medium?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...