Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 ώρες πριν, vsk said:

Γεια σας!

Το Καρτοσυμβόλαιο Next που έχω στα 20,15 ευρώ, λήγει στο τέλος Μαϊου και ήδη εμφανίστηκαν στο COSMOTE app οι εξής προσφορές ανανέωσης (για 24μηνο συμβόλαιο χωρίς επιδότηση νέας συσκευής):

GIGAMAX 10GB στα 23,81 ευρώ (τελικό πάγιο με τέλη και ΦΠΑ)

GIGAMAX 20GB στα 26,67 ευρώ

GIGAMAX UNLIMITED στα 29,87 ευρώ

Για την χρήση που κάνω, το GIGAMAX 10GB μου φτάνει και μου περισσεύει, αφού έχοντας και το σταθερό στην COSMOTE, θα έχω επιπλέον άλλα 10GB data. Ωστόσο αξίζει σαν προσφορά; Μήπως το UNLIMITED είναι καλύτερο vfm;

 Από την εμπειρία σας, υπάρχει πιθανότητα, αν περιμένω μέχρι τον Μάϊο, να πάρω καλύτερες από τις παραπάνω προσφορές;

Αξίζει νομίζω ναι..ενδεικτικά να σου αναφέρω πως εγώ για το unlimited πληρώνω 41 το Μήνα και χωρίς σταθερή.

Τώρα αν θα σου δώσουν καλύτερη προσφορά αργοτερα εξαρτάται.

Ίσως να είναι για περιορισμένες μέρες οι προσφορές που σου δίνουν αλλά ίσως να πετύχεις και κάτι καλύτερο, αυτό δεν το ξέρουμε.

Όπως και να έχει unlimited  κάτω από 30 ευρώ ναι..χτύπησε το.

Και θα πετύχεις και έκπτωση με το Cosmote one 10 %  άρα θα πέσει και άλλο η τιμή.

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες μου ήρθε 2η προσφορά μέσω του application, λίγο καλύτερη, για το GIGAMAX Unlimited. Συγκεκριμένα από 56 ευρώ της πρώτης προσφοράς το έριξαν στα 50. Ήδη το πακέτο μου ήταν στα 48 ευρώ, οπότε για 2 ευρώ παραπάνω είπα να μην μπω σε διαδικασίες φορητότητας. Έχω και 4 Extra SIM ο οι οποίες δε θα ήθελα ούτε στιγμή να διακοπούν (την μια την έχω για το σπίτι) οπότε προχώρησα στην ανανέωση για 2 χρόνια.
Εάν ΔΕΝ μου έκαναν στην την "καλύτερη τιμή", θα αναγκαζόμουν να κάνω το κινητό μου κάρτα, και την κάρτα της γυναίκας μου συμβόλαιο με 40 ευρώ. Οπότε θα έβγαινε πολύ πιο φτηνά περί τα 16 ευρώ. Αλλά θα είχα άλλα τρεξίματα με τις extra SIM, και διαβάζοντας τί περνάτε ορισμένοι έχω μέσα, ευτυχώς το απέφυγα...

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτες οι τιμές που δίνει από το app. Θέλει αίτηση σε άλλο δίκτυο και μετά να τηλεφωνούν . Σου λέει το βγάζω και αν πιάσει έπιασε. Δεν καταλαβαίνουν αλλιώς.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nickchris36 said:

Όπως και να έχει unlimited  κάτω από 30 ευρώ ναι..χτύπησε το.

Και θα πετύχεις και έκπτωση με το Cosmote one 10 %  άρα θα πέσει και άλλο η τιμή.

Νόμιζα ότι η επιπλέον έκπτωση 10% με το COSMOTE One ισχύει μόνο για νέες ενεργοποιήσεις. 

Οπότε δηλαδή, η τελική τιμή του unlimited θα πάει στα 26,88 ευρώ; Αν είναι έτσι, δεν το συζητάω καν!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vsk said:

Νόμιζα ότι η επιπλέον έκπτωση 10% με το COSMOTE One ισχύει μόνο για νέες ενεργοποιήσεις. 

Οπότε δηλαδή, η τελική τιμή του unlimited θα πάει στα 26,88 ευρώ; Αν είναι έτσι, δεν το συζητάω καν!

Δεν είμαι σίγουρος αν ισχύει η έκπτωση στη περίπτωση τη δική σου.Ισως να ισχύει ναι μονο για νέες ενεργοποιησεις αυτό που λες.

Αλλά δε νομίζω.. 

Κάλεσε τους να το διευκρινήσεις.

Ότι μπορέσεις να πετύχεις από έκπτωση είναι προς όφελος σου.🙂

34 minutes ago, cmvr said:

Είναι απαράδεκτες οι τιμές που δίνει από το app. Θέλει αίτηση σε άλλο δίκτυο και μετά να τηλεφωνούν . Σου λέει το βγάζω και αν πιάσει έπιασε. Δεν καταλαβαίνουν αλλιώς.

Ακριβώς.

Οι Τιμές στο App είναι λίαν επιεικώς Απαράδεκτες.μονο με αυτό τον τρόπο που λες γινεται δουλειά.

Τους λες για φορητοτητα και μόνο τότε νιώθουν και ίσως πετύχεις κάτι καλύτερο.

22 minutes ago, vsk said:

Νόμιζα ότι η επιπλέον έκπτωση 10% με το COSMOTE One ισχύει μόνο για νέες ενεργοποιήσεις. 

Οπότε δηλαδή, η τελική τιμή του unlimited θα πάει στα 26,88 ευρώ; Αν είναι έτσι, δεν το συζητάω καν!

Είχες δίκιο .δε παρέχεται η έκπτωση σε αυτή τη περίπτωση.

Αλλά μικρό το κακό.Νομιζω είναι καλό deal και χωρίς έκπτωση 10 %.Εσύ θα κρίνεις όπως και να έχει.

Screenshot_20230312_110409_COSMOTE.jpg

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, cmvr said:

Είναι απαράδεκτες οι τιμές που δίνει από το app. Θέλει αίτηση σε άλλο δίκτυο και μετά να τηλεφωνούν . Σου λέει το βγάζω και αν πιάσει έπιασε. Δεν καταλαβαίνουν αλλιώς.

Ήρθε η ώρα για ανανέωση συμβολαίου σε συγγενικό πρόσωπο, μόλις χθες έμαθα ότι την Τετάρτη τελειώνει το 2ετες συμβόλαιο που τρέχει. 

Απο ότι διαβάζω η προσφορά με: σταθερο, 1 συμβόλαιο κινητού unlimited στα 13,77€ και 2 καρτοκινητά, σταμάτησε και δεν δίνετε... 

1 σταθερό, 1 συμβόλαιο κινητής και 3 καρτοκινητά, είναι όλοι cosmote. 

Δεν ξέρω πότε λήγει το συμβόλαιο του κινητού. 

Σκέφτηκα να τους πω να πιέσουν για κάτι καλύτερο από το τρέχον καθεστώς που είναι κοντά στα 30€ το σταθερό με άλλα 25€ περίπου το συμβόλαιο κινητού. 

Ο τρόπος πίεσης, εάν ήμουν στη θέση τους θα ήταν: προειδοποίηση ότι θέλω προσφορά αλλιώς θα "φύγω", φυσικά δεν θα δώσουν βάση. Αίτηση φορητότητας όλων μαζί, αναμονή για αντιπροσφορά από cosmote. Η άλλη εναλλακτική, αίτηση διακοπής όλων των συνδέσεων και αναμονή προσφοράς από cosmote (αυτό έπιασε παλιότερα στην wind) 

Η ενημέρωση ότι έχει δεχτεί πολύ καλή προσφορά από άλλο πάροχο, κάνει τίποτα ή θέλει να ξεκινήσει η διαδικασία της φορητότητας; 

Σήμερα Κυριακή,που μπορώ να βρίσκομαι στο σπίτι τους, κάνουν προσφορές και "παιχνίδι" ή μόνο καθημερινές; 

Υ. Γ. Η κάλυψη στις περιοχές που κυκλοφορούν είναι ικανοποιητική και η προτίμηση σε cosmote είναι σχεδόν απόλυτη! 

Υ. Γ. 2. Δεν είναι για εμένα! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, andreasomageiras said:

Ήρθε η ώρα για ανανέωση συμβολαίου σε συγγενικό πρόσωπο, μόλις χθες έμαθα ότι την Τετάρτη τελειώνει το 2ετες συμβόλαιο που τρέχει. 

Απο ότι διαβάζω η προσφορά με: σταθερο, 1 συμβόλαιο κινητού unlimited στα 13,77€ και 2 καρτοκινητά, σταμάτησε και δεν δίνετε... 

1 σταθερό, 1 συμβόλαιο κινητής και 3 καρτοκινητά, είναι όλοι cosmote. 

Δεν ξέρω πότε λήγει το συμβόλαιο του κινητού. 

Σκέφτηκα να τους πω να πιέσουν για κάτι καλύτερο από το τρέχον καθεστώς που είναι κοντά στα 30€ το σταθερό με άλλα 25€ περίπου το συμβόλαιο κινητού. 

Ο τρόπος πίεσης, εάν ήμουν στη θέση τους θα ήταν: προειδοποίηση ότι θέλω προσφορά αλλιώς θα "φύγω", φυσικά δεν θα δώσουν βάση. Αίτηση φορητότητας όλων μαζί, αναμονή για αντιπροσφορά από cosmote. Η άλλη εναλλακτική, αίτηση διακοπής όλων των συνδέσεων και αναμονή προσφοράς από cosmote (αυτό έπιασε παλιότερα στην wind) 

Η ενημέρωση ότι έχει δεχτεί πολύ καλή προσφορά από άλλο πάροχο, κάνει τίποτα ή θέλει να ξεκινήσει η διαδικασία της φορητότητας; 

Σήμερα Κυριακή,που μπορώ να βρίσκομαι στο σπίτι τους, κάνουν προσφορές και "παιχνίδι" ή μόνο καθημερινές; 

Υ. Γ. Η κάλυψη στις περιοχές που κυκλοφορούν είναι ικανοποιητική και η προτίμηση σε cosmote είναι σχεδόν απόλυτη! 

Υ. Γ. 2. Δεν είναι για εμένα! 

Φίλε μου αν δεν τα μεταφέρεις σε άλλη εταίρα δεν καίγονται. Καλά το έγραψα δεν είναι λάθος γιατί σαν εταίρες της αρχαιότητας συμπεριφέρονται οι εταιρίες κινητής με αυτό θέμα των ανανεώσεων και μόνο κόλπα για να δεσμευόσουν το κορόιδο με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη τιμή γίνεται. Όπως λέει  και ο σοφός λαός "Θέλει η εταίρα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει…" 🤣  🤣  🤣  🤣  🤣 

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, cmvr said:

Φίλε μου αν δεν τα μεταφέρεις σε άλλη εταίρα δεν καίγονται. Καλά το έγραψα δεν είναι λάθος γιατί σαν εταίρες της αρχαιότητας συμπεριφέρονται οι εταιρίες κινητής με αυτό θέμα των ανανεώσεων και μόνο κόλπα για να δεσμευόσουν το κορόιδο με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη τιμή γίνεται. Όπως λέει  και ο σοφός λαός "Θέλει η εταίρα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει…" 🤣  🤣  🤣  🤣  🤣 

Οπότε μόνο εάν το δεχτούν, αποφασίσουν, ρισκάρουν για φορητότητα θα έχουν, ίσως, κάποια καλή (σχετικά, ανάλογα τα κέφια) προσφορά! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nickchris36 said:

Είχες δίκιο .δε παρέχεται η έκπτωση σε αυτή τη περίπτωση.

Αλλά μικρό το κακό.Νομιζω είναι καλό deal και χωρίς έκπτωση 10 %.Εσύ θα κρίνεις όπως και να έχει.

Screenshot_20230312_110409_COSMOTE.jpg

Ευχαριστώ για την απάντηση. Βέβαια στην περίπτωση μου μεταβαίνω από καρτοσυμβόλαιο (και όχι από καρτοκινητό) σε unlimited, αλλά δε νομίζω να έχει σημασία αυτό.

Με λίγα λόγια δηλαδή, το COSMOTE One δεν προσφέρει κάποιο ουσιαστικό προνόμιο στο unlimited. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που εκανα ενα COSMOTE Neo σε F2G, έλαβα κληση για αντιπροσφορά από COSMOTE ενα μήνα μετα από την ενεργοποίηση του F2G.

3 ώρες πριν, andreasomageiras said:

Ήρθε η ώρα για ανανέωση συμβολαίου σε συγγενικό πρόσωπο, μόλις χθες έμαθα ότι την Τετάρτη τελειώνει το 2ετες συμβόλαιο που τρέχει. 

Απο ότι διαβάζω η προσφορά με: σταθερο, 1 συμβόλαιο κινητού unlimited στα 13,77€ και 2 καρτοκινητά, σταμάτησε και δεν δίνετε... 

1 σταθερό, 1 συμβόλαιο κινητής και 3 καρτοκινητά, είναι όλοι cosmote. 

Δεν ξέρω πότε λήγει το συμβόλαιο του κινητού. 

Σκέφτηκα να τους πω να πιέσουν για κάτι καλύτερο από το τρέχον καθεστώς που είναι κοντά στα 30€ το σταθερό με άλλα 25€ περίπου το συμβόλαιο κινητού. 

Ο τρόπος πίεσης, εάν ήμουν στη θέση τους θα ήταν: προειδοποίηση ότι θέλω προσφορά αλλιώς θα "φύγω", φυσικά δεν θα δώσουν βάση. Αίτηση φορητότητας όλων μαζί, αναμονή για αντιπροσφορά από cosmote. Η άλλη εναλλακτική, αίτηση διακοπής όλων των συνδέσεων και αναμονή προσφοράς από cosmote (αυτό έπιασε παλιότερα στην wind) 

Η ενημέρωση ότι έχει δεχτεί πολύ καλή προσφορά από άλλο πάροχο, κάνει τίποτα ή θέλει να ξεκινήσει η διαδικασία της φορητότητας; 

Σήμερα Κυριακή,που μπορώ να βρίσκομαι στο σπίτι τους, κάνουν προσφορές και "παιχνίδι" ή μόνο καθημερινές; 

Υ. Γ. Η κάλυψη στις περιοχές που κυκλοφορούν είναι ικανοποιητική και η προτίμηση σε cosmote είναι σχεδόν απόλυτη! 

Υ. Γ. 2. Δεν είναι για εμένα! 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, andreasomageiras said:

Οπότε μόνο εάν το δεχτούν, αποφασίσουν, ρισκάρουν για φορητότητα θα έχουν, ίσως, κάποια καλή (σχετικά, ανάλογα τα κέφια) προσφορά! 

Εγώ θα τα πήγαινα όλα Vodafone. Δίνουν πολύ ανταγωνιστικές τιμές από φορητότητα για αυτό το μήνα σε κατάστημα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikolas14 said:

Εγώ θα τα πήγαινα όλα Vodafone. Δίνουν πολύ ανταγωνιστικές τιμές από φορητότητα για αυτό το μήνα σε κατάστημα.

Δεν έχει σταθερή η vodafone εδώ (υπάρχει μόνο nova). 

Θα δω εάν έχουν την διάθεση να σκεφτούν άλλο πάροχο αντί cosmote. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andreasomageiras said:

Δεν έχει σταθερή η vodafone εδώ (υπάρχει μόνο nova). 

Θα δω εάν έχουν την διάθεση να σκεφτούν άλλο πάροχο αντί cosmote. 

Ας πάνε Σταθερο Nova και καρτοκινητά τα τηλέφωνα τους. Όχι συμβολαιο…

Κατα 90% θα τους πάρει πίσω η κοσμοτε για αντιπροσφορά.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Nickchris36 said:

Δεν είμαι σίγουρος αν ισχύει η έκπτωση στη περίπτωση τη δική σου.Ισως να ισχύει ναι μονο για νέες ενεργοποιησεις αυτό που λες.

Αλλά δε νομίζω.. 

Κάλεσε τους να το διευκρινήσεις.

Ότι μπορέσεις να πετύχεις από έκπτωση είναι προς όφελος σου.🙂

Ακριβώς.

Οι Τιμές στο App είναι λίαν επιεικώς Απαράδεκτες.μονο με αυτό τον τρόπο που λες γινεται δουλειά.

Τους λες για φορητοτητα και μόνο τότε νιώθουν και ίσως πετύχεις κάτι καλύτερο.

Είχες δίκιο .δε παρέχεται η έκπτωση σε αυτή τη περίπτωση.

Αλλά μικρό το κακό.Νομιζω είναι καλό deal και χωρίς έκπτωση 10 %.Εσύ θα κρίνεις όπως και να έχει.

Screenshot_20230312_110409_COSMOTE.jpg

Όχι, ξεκάθαρα όχι και ξεκάθαρα δεν ισχύει εκτός και αν έχουν κάνει κάποια αλλαγή τελευταία.

Το ένα συμβόλαιο απο όλα που ενδεχομένως υπάρχουν στον σχήμα ONE δικαιούται το 10%.

Οπότε, πάρε τηλ, ή μπες στο app και κάνε το "κούμπωμα" του σχήματος. Μετά απο 3-4 ημέρες πάρε και επιβεβαίωσε αν έχει μπει και αν έχει περαστεί η έκπτωση. Όταν ενεργοποιηθεί το σχήμα βέβαια θα σου έρθει σχετικό sms.

 

Edited by petpapoy
Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Ας πάνε Σταθερο Nova και καρτοκινητά τα τηλέφωνα τους. Όχι συμβολαιο…

Κατα 90% θα τους πάρει πίσω η κοσμοτε για αντιπροσφορά.

Αυτή είναι η πρόταση μου. 

Θα δείξει... 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν πάρω μαζί σε ταξίδι Ευρωπαϊκή Ένωση το tablet με την extra sim του unlimited θα παιζει κανονικά έξω;

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Cris4524 said:

Παιδιά αν πάρω μαζί σε ταξίδι Ευρωπαϊκή Ένωση το tablet με την extra sim του unlimited θα παιζει κανονικά έξω;
 

Τελευταία φορά που πηγα, με Cosmote, η extra sim δεν έπαιζε. 
 

Επίσης με travel pass ενεργοποιημένο δεν είχα δεδομένα και πήρα το customer care και μου απενεργοποίησαν. 

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά που πηγα, με Cosmote, η extra sim δεν έπαιζε. 
 
Επίσης με travel pass ενεργοποιημένο δεν είχα δεδομένα και πήρα το customer care και μου απενεργοποίησαν. 
Μήπως έπρεπε να απενεργοποιήσεις το travel pass και στην extra sim για να παίξει;
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Cris4524 said:
17 minutes ago, TakeOverNet said:
Τελευταία φορά που πηγα, με Cosmote, η extra sim δεν έπαιζε. 
 
Επίσης με travel pass ενεργοποιημένο δεν είχα δεδομένα και πήρα το customer care και μου απενεργοποίησαν. 

Μήπως έπρεπε να απενεργοποιήσεις το travel pass και στην extra sim για να παίξει;

Μόνο στην κύρια ενεργοποιείται. 
Με την extra δεν είχα απλώς πρόβλημα δεδομένων. Δεν συνδεόταν σε δίκτυο καν. 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην κύρια ενεργοποιείται. 
Με την extra δεν είχα απλώς πρόβλημα δεδομένων. Δεν συνδεόταν σε δίκτυο καν. 
Διάβασα κάπου ότι απενεργοποιήσεις το travel & serf στο eudata.cosmote.gr για να σου τρώει τα δεδομένα του κουβά της κυρίας σύνδεσης και μετά δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας καλή εβδομάδα. 

Διάβασα λίγο πιο πάνω ότι έχουν αλλάξει οι τιμές των προσφορές. 

Τρέχει ακόμα όμως η προώθηση 

Screenshot_20230313_093624.jpg

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Antonio21 said:

Καλημέρα σας καλή εβδομάδα. 

Διάβασα λίγο πιο πάνω ότι έχουν αλλάξει οι τιμές των προσφορές. 

Τρέχει ακόμα όμως η προώθηση 

Screenshot_20230313_093624.jpg

Από ότι πήρε το αυτί μου μετά το ξεβράκωμα το παίρνεις από το που το έδινε 13,77 τώρα το δίνει 19 με 25 το unlimited με σταθερό μαζί ανάλογα την περίπτωση. Πάλι καλά είναι αν είναι σε σημείο τούμπανο της εταιρίας.

Φυσικά λογικό να δίνει σε συνδιαστικό με σταθερή για να αποφύγει τους επιτήδειους με τις extra SIM 🤣

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι οι τιμές είναι πάρα πολύ καλές ειδικά εάν βγάλεις και κάποια extra sim απλά ασυναγωνιστές.

Μας έφαγαν οι δεσμεύσεις δυστηχως για να γίνει αίτηση. 

cmvr σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. 

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...