Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα εμφανίσθηκε η τελική τιμή της προσφοράς στην εφαρμογή

5393e70af53e633f571c0509ee856133.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, scream said:

Σήμερα εμφανίσθηκε η τελική τιμή της προσφοράς στην εφαρμογή

5393e70af53e633f571c0509ee856133.jpg

Θύμισε μου, έκανες φορητότητα σταθερή και κινητή μαζί ή μόνο το κινητό σου; 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, scream said:

Μόνο το κινητό μου και είχα ήδη σταθερή cosmote.

το cosmote one το ενεργοποιησες εσυ ή περιμενες να στο κάνουν αυτοί? μου το βγάζει και εμένα για ενεργοποίηση αλλά περιμένω μηπως το κανουν απο μόνοι τους (και ριξουν μαζι την τιμη)

Link to comment
Share on other sites

το cosmote one το ενεργοποιησες εσυ ή περιμενες να στο κάνουν αυτοί? μου το βγάζει και εμένα για ενεργοποίηση αλλά περιμένω μηπως το κανουν απο μόνοι τους (και ριξουν μαζι την τιμη)
Μου ήρθε μήνυμα να στείλω το λεκτικό 'one' σε έναν αριθμό για ενεργοποίηση και το έκανα εγώ. Μέτα από λίγη ώρα έγραφε 35.90 ευρώ τιμή του προγράμματος. Σήμερα μετά από μια βδομάδα άλλαξε σε 28.53.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα φορητότητα το Σάββατο ,σε κινητό και σταθερό και ενώ μ είπαν σήμερα θα παραλάβω τις σιμ και θα υπογράψω κάποια συμβόλαια,τελικά ήρθε σήμερα ο εξοπλισμός της σταθερής.
Την Δευτέρα ,προχθές με κελεσε ΤΕΧΝΙΚΟΣ και μ είπε ότι την Παρασκευή θα μ έφερνε το ρουτερ και θα γινόταν η σύνδεση..
Πήρατε μαζί εξοπλισμό σταθερής και κάρτες σιμ;
Μπορώ με περάσω από κάποιο καταστημα να παραλάβω η πρέπει να περιμένω πάλι να παραλάβω σιμ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παίδες η Cote παίζει μπαλίτσα. μου δώσανε πριν λίγο για σταθερό/Internet 100άρι στα 27,9€ και αν πάω και το κινητό μου στα 13,77€ το Gigamax unlimited ή Gigamax 10GB στα 10€ ΤΕΛΕΙΟ;;; να το χτυπησω ή θα μου βγει ζονκ?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fairy_78 said:

παίδες η Cote παίζει μπαλίτσα. μου δώσανε πριν λίγο για σταθερό/Internet 100άρι στα 27,9€ και αν πάω και το κινητό μου στα 13,77€ το Gigamax unlimited ή Gigamax 10GB στα 10€ ΤΕΛΕΙΟ;;; να το χτυπησω ή θα μου βγει ζονκ?

Απλώς πας χωρίς καμία σκέψη. Σου είπανε για κανένα πάγιο δώρο ; 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, CaptainNickGR said:

Απλώς πας χωρίς καμία σκέψη. Σου είπανε για κανένα πάγιο δώρο ; 

naiaiaiaiaai!!!! ksanapira pisw sto tilefwno pou mou eixan dwsei kai dinoun + 1 pagio dwro + 50€ voucheraki gia germano einai trela lemeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, fairy_78 said:

naiaiaiaiaai!!!! ksanapira pisw sto tilefwno pou mou eixan dwsei kai dinoun + 1 pagio dwro + 50€ voucheraki gia germano einai trela lemeeeeeeeee

Φαντάσου πόσος κόσμος έφυγε για τα άλλα δίκτυα.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, cmvr said:

Φαντάσου πόσος κόσμος έφυγε για τα άλλα δίκτυα.

Ω ναι🤣🥳

1 hour ago, fairy_78 said:

παίδες η Cote παίζει μπαλίτσα. μου δώσανε πριν λίγο για σταθερό/Internet 100άρι στα 27,9€ και αν πάω και το κινητό μου στα 13,77€ το Gigamax unlimited ή Gigamax 10GB στα 10€ ΤΕΛΕΙΟ;;; να το χτυπησω ή θα μου βγει ζονκ?

Εννοειται τ χτυπάς αλυπητα🥳

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Φτιάχτηκα και εγώ. Σε 8 μερούλες παραλαμβανουμε 2 extra sim οπότε θα τη βγάζω με 3 ευρώ το μήνα με τρελές ταχύτητες. Απλά δεν υπάρχει. 2 χρόνια με 72 ευρώ ενώ ήθελα πριν για την τραγική 50αρα vdsl 720. Και ο φίλος με 13.70 gigamax στο κινητό και αυτός με extra sim την adsl 24αρα την έφερε ώστε να πάρει στα 13.70 το gigamax.
Θα δίνει δηλαδή 23 συν 13.70 συν 3 η sim. Δεν θα μπορούσε να πάει καλύτερα.

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, fairy_78 said:

παίδες η Cote παίζει μπαλίτσα. μου δώσανε πριν λίγο για σταθερό/Internet 100άρι στα 27,9€ και αν πάω και το κινητό μου στα 13,77€ το Gigamax unlimited ή Gigamax 10GB στα 10€ ΤΕΛΕΙΟ;;; να το χτυπησω ή θα μου βγει ζονκ?

Την προσφορά αυτή στην COSMOTE τη δίνουν μονο αν φέρεις σταθερο και κινητό? Παίζει να την πάρεις εάν είσαι υφιστάμενος πελάτης? Έχουμε κανένα τηλ για την προσφορά. 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενεργοποιήθηκε και η δική μου φορητότητα κινητής προς Cosmote. Η αίτηση έγινε σε κατάστημα Γερμανός. Για την ώρα μέσα στην εφαρμογή γράφει 40€ ωστόσο αναμένω και τις extra sim και φαντάζομαι και κάποιες εκπτώσεις που θα ενεργοποιήσουν λόγο και της σταθερής. Καταχώρησα μόνος μου τη σύνδεση στο Cosmote One ωστόσο ακόμα δεν βλέπω να έχει αλλάξει η τιμή λόγω σταθερής. Αν δω βέβαια ότι καθυστερεί θα τους ενοχλήσω και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Με αίτηση στο 13888 ποσό καιρό έκανε να γίνει η φορητότητα της κινητής;Υπέγραψα τα χαρτιά στον κούριερ την Τετάρτη.Η σταθερή ενεργοποιήθηκε σήμερα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενεργοποιήθηκε και η δική μου φορητότητα κινητής προς Cosmote. Η αίτηση έγινε σε κατάστημα Γερμανός. Για την ώρα μέσα στην εφαρμογή γράφει 40€ ωστόσο αναμένω και τις extra sim και φαντάζομαι και κάποιες εκπτώσεις που θα ενεργοποιήσουν λόγο και της σταθερής. Καταχώρησα μόνος μου τη σύνδεση στο Cosmote One ωστόσο ακόμα δεν βλέπω να έχει αλλάξει η τιμή λόγω σταθερής. Αν δω βέβαια ότι καθυστερεί θα τους ενοχλήσω και πάλι.
10 μέρες μετά την ενεργοποίηση άλλαξε η τιμή στο app σε εμένα.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, scream said:
19 ώρες πριν, paokara4594 said:
Σήμερα ενεργοποιήθηκε και η δική μου φορητότητα κινητής προς Cosmote. Η αίτηση έγινε σε κατάστημα Γερμανός. Για την ώρα μέσα στην εφαρμογή γράφει 40€ ωστόσο αναμένω και τις extra sim και φαντάζομαι και κάποιες εκπτώσεις που θα ενεργοποιήσουν λόγο και της σταθερής. Καταχώρησα μόνος μου τη σύνδεση στο Cosmote One ωστόσο ακόμα δεν βλέπω να έχει αλλάξει η τιμή λόγω σταθερής. Αν δω βέβαια ότι καθυστερεί θα τους ενοχλήσω και πάλι.

10 μέρες μετά την ενεργοποίηση άλλαξε η τιμή στο app σε εμένα.

Σήμερα μπήκε η έκπτωση 10% από το one. Με ενημέρωσε το παλικάρι που πήγα να πάρω τις έξτρα σιμ ότι την ενεργοποίησε ο ίδιος οπότε τώρα αναμένω να πάρει και την επιπλέον ώστε να διαμορφωθεί στα 28,53€. Μου δίνουν και ένα πάγιο δώρο όπως μου ανέφεραν και τα παιδιά οπότε προχωράμε! 

Link to comment
Share on other sites

naiaiaiaiaai!!!! ksanapira pisw sto tilefwno pou mou eixan dwsei kai dinoun + 1 pagio dwro + 50€ voucheraki gia germano einai trela lemeeeeeeeee
Μπορώ να έχω το τηλέφωνο? Λήγει το συμβόλαιο μου στη νοβα σε 1 μήνα και ψαχνομαι.

Στάλθηκε από το M2101K9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2023 at 1:21 ΜΜ, fairy_78 said:

παίδες η Cote παίζει μπαλίτσα. μου δώσανε πριν λίγο για σταθερό/Internet 100άρι στα 27,9€ και αν πάω και το κινητό μου στα 13,77€ το Gigamax unlimited ή Gigamax 10GB στα 10€ ΤΕΛΕΙΟ;;; να το χτυπησω ή θα μου βγει ζονκ?

Αυτές είναι προσφορές!!!!!! 

Πριν λίγους μήνες το ίδιο πακέτο ήτανε πανω από 60 € δεν θυμάμαι ακριβώς το ποσό, και μου έλεγαν η cosmote πουλάει ποιότητα. 

Τώρα με δέσμευση από nova άλλους 19 μήνες δεν με συμφέρει. 

Όσοι μπορείτε πάντως και έχεις κάλυψη που εξυπηρετικοί τις ανάγκες σας είναι μονόδρομος. 

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά είναι σούπερ με τα 13€. Όσοι μπορείτε χτυπάτε την.
 Προσπάθησα να την πάρω αλλά είμαι κάπως δεμένος με τη νόβα. Γιατί έχω δυο f2go με 120’ δώρο κάθε μήνα με αποτέλεσμα να χαθούνε με την αλλαγή του σταθερού. Και ας πληρώσω τα 100& € πέναλτι στη νόβα με τη μεταφορά του σε κοσμοτε. Όμως τα δυο κινητά δε θέλω να τα χάσω γιατί ανανεώνω με 12€ το 2μηνο.  
 

Link to comment
Share on other sites

Εάν επιτρέπεται πόσους μήνες έχεις ακόμα δέσμευση στην Nova 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο παιδιά, θα πήγαινα με κλειστά μάτια στην cosmote αλλά έχω συμβόλαιο ακόμα 15 μήνες με την nova, και η ρήτρα είναι πολύ μεγάλη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει να πάρει κάποιος προσφορά καλή με σύνδεση καινούργιου αριθμού και καινούργια σύνδεση σταθερού και vDSL?
Η προυπόθεση είναι η φορητότητα σταθερού και κινητού απο άλλο πάροχο;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, zerokill said:

Η προυπόθεση είναι η φορητότητα σταθερού και κινητού απο άλλο πάροχο;

Αυτό ακριβώς.

Την προσφορά την δίνουν από το τμήμα φορητότητας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...