Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πατησες στην επιλογή ανάλυση κλήσεων και δεν σου δείχνει τις κλήσεις?

 

 

Όχι μου λέει η ανάλυση κλήσεων για τη σύνδεση μου δεν είναι διαθέσιμη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι στην πολιτική τους πάντως σήμερα μου έβγαλε ανανέωση στην εφαρμογή στο xl που είμαι τώρα 3€ επιπλέον και κόβονται το 1gb δωρο πιστοτητας που με είχε. Σχετικά καλά είναι με 3 ευρώ με αυτά που ακούω εδώ για παλιούς συνδρομητές.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος το μαιλ της κοτε για αίτηση αναλυτικής κατάστασης κλήσεων;
Μπορείς να το δεις μόνο από την ιστοσελίδα τους, όχι από την εφαρμογή, στο mycosmote selfcare

 

Στάλθηκε από το P20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλος που δουλεύει σε κατάστημα Γερμανός μου και μιλήσαμε το πρωί μου είπε για το Family M με 44 τελική τιμή ενω ξέρω οτι πάει γύρω στα 57..

εχει ακούσει κανείς κάτι ανάλογο; Γιατι η πράσινη δεν συνηθίζει κάτι τέτοια...

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Φίλος που δουλεύει σε κατάστημα Γερμανός μου και μιλήσαμε το πρωί μου είπε για το Family M με 44 τελική τιμή ενω ξέρω οτι πάει γύρω στα 57..

εχει ακούσει κανείς κάτι ανάλογο; Γιατι η πράσινη δεν συνηθίζει κάτι τέτοια...

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Κατά καιρούς παίζουν διάφορες προσφορές στα καταστήματα όλων των παρόχων. Αφού είναι και φίλος δε νομίζω να θέλει να σε γελάσει.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Κατά καιρούς παίζουν διάφορες προσφορές στα καταστήματα όλων των παρόχων. Αφού είναι και φίλος δε νομίζω να θέλει να σε γελάσει.

 

 

Όχι σήμερα μιλήσαμε είναι μια προσφορά με το one το προχωρήσαμε και βλέπουμε.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι στην πολιτική τους πάντως σήμερα μου έβγαλε ανανέωση στην εφαρμογή στο xl που είμαι τώρα 3€ επιπλέον και κόβονται το 1gb δωρο πιστοτητας που με είχε. Σχετικά καλά είναι με 3 ευρώ με αυτά που ακούω εδώ για παλιούς συνδρομητές.

Δηλαδή πόσα δίνεις σύνολο για το XL;

Link to comment
Share on other sites

ae7f2d88d869590abe2536c02f1ba3cc.jpg

2474dbf7b31ad6699132479b20766f62.jpg

Χτες αιτηση φορητότητας απο voda σε Cosmote σήμερα φαινεται οτι εγινε κιολας.

Αμα είναι συμβόλαια μπαμ μπαμ.Ουτε καν τηλ δεν πήρε η Voda.

Θα λάβω μήνυμα απο την κοσμοτε πότε θα ενεργοποιηθούν τα συμβόλαια; Γιατί δεν εχω πάρει ακόμη ούτε sim

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Για να περάσει το αίτημα σημαίνει ότι έχει περαστεί και η SIM, άρα μίλα με το κατάστημα για να σε ενημερώσουν.

Δεν έχει συγκεκριμένο διάστημα, μπορεί να γίνει και αύριο μπορεί και σε 10 μέρες. Είναι βασικά θέμα της Vodafone πότε θα σε αφήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω σήμα κανονικά ευτυχώς.

(Update)Το ρούτερ και οι κάρτες σιμ ειναι καθ´οδόν με κούριερ.Τα έχει κανονίσει ο φίλος απο το καταστημα.

Το πρωί ήρθε και ο τεχνικός ενεργοποίησε τη γραμμή στη καμπίνα και είμαστε ετοιμοι.

07da2740b3891253f62250546ad30541.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

30 μεχρι τωρα 33 το πηγε στην εφαρμογη για ανανεωση τωρα

 

Α εντάξει μια χάρα είναι θα έλεγα για το XL.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω vdsl 50 είμαι στην HCN έχω σταθερά 20mbps αλλά συνέχεια αποσυνδέετε μέσα στην εβδομάδα μια με δύο φορές και όταν τους περνω τηλέφωνο όλο κάτι φταίει... Στην κοσμοτε οταν λέει 50 vdsl εννοεί 50; γιατί γράφει κάπου για ονομαστική ταχύτητα, από αποσυνδέσεις πως είναι;; αμα ξέρει κανείς μένω καλαμάρια Θεσσαλονίκης, και τιμή; στο ίντερνετ μου την βγάζει 31.90ε παίζει τίποτα ποιο φθηνά; ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω δύο ερωτήσεις.

Πως γίνεται μέσω του cosmote app να βλέπω και να πληρώνω και το σταθερό τηλέφωνο; (edit : έβαλα το σταθερό στην εφαρμογή. Όταν βγαίνει ο λογαριασμός θα μου τον εμφανίζει στην εφαρμογή να τον πληρώσω;)

Πως γίνεται να στείλω χρήματα από ένα καρτοσυμβολαιο σε άλλο;

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να στείλεις από το υπόλοιπο σου, μόνο με χρέωση στον λογαριασμό.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να στείλεις από το υπόλοιπο σου, μόνο με χρέωση στον λογαριασμό.
Είχε η μητέρα μου καρτοσυμβολαιο και είχε 30€ μέσα. Το γυρίσαμε σε κάρτα και θέλω να στείλω το χρηματικό υπόλοιπο σε μένα για να μη χαθεί. Ο αριθμός δεν θα χρησιμοποιηθεί ξανά έτσι κ αλλιώς. Θα τα χάσουμε δηλαδή;

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από καρτοκινητο σε καρτοσυμβολαιο το υπόλοιπο δεν χάνεται, με το ανάποδο δεν ξέρω (το καρτοκινητο μπορεί να στείλει)

Αν θες δοκίμασε να καλέσεις 1350 και να ακούσεις τις οδηγίες μήπως έχει αλλάξει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Από καρτοκινητό σε καρτοσυμβόλαιο δεν γίνεται μεταφορά.

Μπορεις να τα στείλεις σε άλλο καρτοκινητό.

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάνει μετατροπή το καρτοσυμβολαιο σε καρτοκινητο το είπα ;)

Δεν είμαι σίγουρος ότι μπορεί να στείλει τα χρήματα που έχουν μαζευτεί μήνα μήνα, στο site δεν λέει τίποτα σχετικό για καρτοσυμβολαιο εκτός από τα ποσά μεταφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ο γυιός μου καρτοσυμβόλαιο και δεν μπορώ να του στείλω. Ενώ αυτός στέλνει από το υπόλοιπο του.
Link to comment
Share on other sites

Είχε η μητέρα μου καρτοσυμβολαιο και είχε 30€ μέσα. Το γυρίσαμε σε κάρτα και θέλω να στείλω το χρηματικό υπόλοιπο σε μένα για να μη χαθεί. Ο αριθμός δεν θα χρησιμοποιηθεί ξανά έτσι κ αλλιώς. Θα τα χάσουμε δηλαδή;

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι γίνεται αυτό. Σύμφωνα με τους όρους του easy transfer συνδρομητής καρτοσυμβολαίου μπορεί να στείλει σε καρτοκινητό

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καρτοσυμβόλαιο πλέον. Είναι καρτοκινητό. (το γυρίσαμε σε κάρτα )

Σύμφωνα με προηγούμενα μηνύματα ο lek88 έχει καρτοσυμβόλαιο. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8026746#post8026746

Από Κάρτοκινητό σε καρτοσυμβόλαιο δεν στέλνει.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ναι, θέλω από καρτοκινητο να στείλω λεφτά σε καρτοσυμβολαιο

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω vdsl 50 είμαι στην HCN έχω σταθερά 20mbps αλλά συνέχεια αποσυνδέετε μέσα στην εβδομάδα μια με δύο φορές και όταν τους περνω τηλέφωνο όλο κάτι φταίει... Στην κοσμοτε οταν λέει 50 vdsl εννοεί 50; γιατί γράφει κάπου για ονομαστική ταχύτητα, από αποσυνδέσεις πως είναι;; αμα ξέρει κανείς μένω καλαμάρια Θεσσαλονίκης, και τιμή; στο ίντερνετ μου την βγάζει 31.90ε παίζει τίποτα ποιο φθηνά; ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάρε το voucher για οπτική ίνα και βάλε κατευθείαν 100 ή 200 από cosmote θα σου βγει πολύ οικονομικά!

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...