Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα...Εκανα αιτημα φορητοτητας στη Vodafone τη Δευτερα και περιμενω σημερα το απογευμα το κουριερ για να υπογραψω...Μεχρι στιγμης ουτε φωνη ουτε ακροαση για αντιπροσφορα για να μεινω!!!υπογραφω και μετα?ποια η διαδικασια και ποσο χρονο εχω να την ακυρωσω σε περιπτωση καλυτερης προσοφορας?μετα η vodofone μπορει να κανει και εκεινη? sorry για τις πολλες ερωτησεις πρωι πρωι!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα...Εκανα αιτημα φορητοτητας στη Vodafone τη Δευτερα και περιμενω σημερα το απογευμα το κουριερ για να υπογραψω...Μεχρι στιγμης ουτε φωνη ουτε ακροαση για αντιπροσφορα για να μεινω!!!υπογραφω και μετα?ποια η διαδικασια και ποσο χρονο εχω να την ακυρωσω σε περιπτωση καλυτερης προσοφορας?μετα η vodofone μπορει να κανει και εκεινη? sorry για τις πολλες ερωτησεις πρωι πρωι!

 

καλημέρα

αφου υπογράψεις , και παει το αιτημα φορητοτητας στην cosmote θα σε καλεσουν άμεσα για αντιπροσφορα

 

με εμενα ετσι εγινε.

 

πρωτα με καλεσαν απο vodafone για επιβεβαιωση οτι ηρθε ο courier κλπ...μετα απο λιγο με καλεσαν απο cosmote...

 

ο χρόνος που ειχα να ακυρωσω ηταν λιγες ωρες...γιατι ειχα υπογραψει πρωι και απογευμα θα γινοταν η φορητοτητα

 

αφου κανεις την ακυρωση θα σε καλεσουν παλι απο vodafone για επιβεβαιωση...και αφου επιβεβαιωθει & πραγματοποιηθει η ακυρωση..θα σου ερθει μηνυμα και απο cosmote για το ποσο πολυ χαιρονται που παρεμεινες στο δικτυο τους!!!!

Edited by vasoula78

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

αφου υπογράψεις , και παει το αιτημα φορητοτητας στην cosmote θα σε καλεσουν για αντιπροσφορα

 

με εμενα ετσι εγινε.

 

πρωτα με καλεσαν απο vodafone για επιβεβαιωση οτι ηρθε ο courier κλπ...μετα απο λιγο με καλεσαν απο cosmote...

Ευχαριστω... ελπιζω μονο να προλαβω μετα να ακυρωσω το αιτημα γιατι εγω υποτιθεται υπογραφω απογευμα αρα ελπιζω να παει για Πεμπτη πρωι! αν και με αντιπροσφορα απο vodofone ισως παω:lol:!!!απλα θελω να πετυχω κατι μεταξυ 30 και 35!

Edited by telcontar
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω... ελπιζω μονο να προλαβω μετα να ακυρωσω το αιτημα γιατι εγω υποτιθεται υπογραφω απογευμα αρα ελπιζω να παει για Πεμπτη πρωι! αν και με αντιπροσφορα απο vodofone ισως παω:lol:!!!απλα θελω να πετυχω κατι μεταξυ 30 και 35!

 

θα σε ενημερωσουν και απο vodafone για την ωρα της ενεργοποιησης ;)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ακούω να δίνουν παιδιά 30-50 ευρώ για συμβόλαια και εμείς στην γουιντ καρτοκινητή με 8 ευρώ έχουμε 1500 λεπτά,2.5gb και 80 sms μηνιαίως! Ψάξτε το λίγο κρίση έχουμε..

 

1500 λεπτά προς όλους ή μόνο σε Wind ;

Σε ποιο ακριβώς πακέτο αναφέρεσαι ;

Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες διαρκεί η φορητότητα απο vodafone σε cosmote?

 

Κανονικά πρέπει να εγκριθεί την ίδια ημέρα. Μετά εξαρτάται από την επιμέρους διαδικασία, πχ πόσο θα κάνεις να υπογράψεις κλπ. Σε γενικές γραμμές σε 3 εργάσιμες ολοκληρώνεται.

Link to comment
Share on other sites

1500 λεπτά προς όλους ή μόνο σε Wind ;

Σε ποιο ακριβώς πακέτο αναφέρεσαι ;

Προς όλους.έχουν σταλεί σε πάρα πολλούς μηνύματα από wind είναι το παλιότερο φοιτητικό που το δίνουν και σε μη φοιτητές πλέον :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα οικογενειακο με δυο νουμερα που εχει λήξει. Λεω να προχωρησω σε φορητοτητα για να παρω καλυτερη προσφορα.Ξέρει κανενας τι προσφορες κανει αυτην την περιοδο η cosmote για τα 65 plus και 45 plus;Να ξερω περιπου που κινουνται για να δω μεχρι που μπορω να πιεσω.

 

Update.

Την εκανα την φορητοτητα.Ηταν αμεση η αντιδραση της cosmote,σε μια ωρα πηραν τηλεφωνο και μου εκαναν αντιπροταση.Με τα πολλα κλεισαμε στα 21 στο 65plus και στα 19 για το 45plus.Το 65 πηρε και την εκπτωση του σταθερου οτε.

Οχι ασχημα για την συγκεκριμενη περιοδο.Απλα δεν ξερω αν εκανα καλα που εβαλα την εκπτωση του σταθερου τωρα ή επρεπε να κλεισω μια τιμη λιγο πιο πανω για το 65 και να τους επερνα σε λιγες μερες για να δωσουν την επτωση τοτε.Ισως να επεφτε λιγο ακομα η τιμη ενω τωρα μου ειπε μια πακετο.

 

Υγ.Η ακυρωση απο την voda ηταν αμεση χωρις πολλα πολλα

Link to comment
Share on other sites

Update.

Την εκανα την φορητοτητα.Ηταν αμεση η αντιδραση της cosmote,σε μια ωρα πηραν τηλεφωνο και μου εκαναν αντιπροταση.Με τα πολλα κλεισαμε στα 21 στο 65plus και στα 19 για το 45plus.Το 65 πηρε και την εκπτωση του σταθερου οτε.

Οχι ασχημα για την συγκεκριμενη περιοδο.Απλα δεν ξερω αν εκανα καλα που εβαλα την εκπτωση του σταθερου τωρα ή επρεπε να κλεισω μια τιμη λιγο πιο πανω για το 65 και να τους επερνα σε λιγες μερες για να δωσουν την επτωση τοτε.Ισως να επεφτε λιγο ακομα η τιμη ενω τωρα μου ειπε μια πακετο.

 

Υγ.Η ακυρωση απο την voda ηταν αμεση χωρις πολλα πολλα

Έχεις δίκιο ότι γενικά πρέπει να διεκδικείς βηματικά τις μειώσεις, γιατί ως πακέτο πάντα χάνεις λίγο. Επειδή όμως έπιασαν πάτο με την τιμή που σου έδωσαν, δε νομίζω να πετύχαινες κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο ότι γενικά πρέπει να διεκδικείς βηματικά τις μειώσεις, γιατί ως πακέτο πάντα χάνεις λίγο. Επειδή όμως έπιασαν πάτο με την τιμή που σου έδωσαν, δε νομίζω να πετύχαινες κάτι καλύτερο.

 

Και εγω πιστευω οτι η διαφορα,αν υπηρχε, θα ηταν μικρη.

 

Παντως με ειχαν παρει 10 τηλεφωνα πριν την φορητοτητα,γιατι ειχε ληξει το συμβολαιο μου, και η καλυτερη προσφορά ηταν 54 για το 65 plus και 39 για το 45 plus.Η καλυτερη προσφορα που πετυχα απο voda ηταν 39 ευρω το καθε νουμερο για το red 1.Ολα αλλαξαν μετα το αίτημα φορητοτητας...

 

Αρα οποιος ειναι σε παρομοια κατασταση ας προχωρησει σε φορητοτητα αλλα πρεπει να εχει γρηγορα αντανακλαστικά γιατι ολα γινονται σε λιγες ωρες πλεον.Φορητοτητα,αντιπροσφορα και ακυρωση.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πιστευω οτι η διαφορα,αν υπηρχε, θα ηταν μικρη.

 

Παντως με ειχαν παρει 10 τηλεφωνα πριν την φορητοτητα,γιατι ειχε ληξει το συμβολαιο μου, και η καλυτερη προσφορά ηταν 54 για το 65 plus και 39 για το 45 plus.Η καλυτερη προσφορα που πετυχα απο voda ηταν 39 ευρω το καθε νουμερο για το red 1.Ολα αλλαξαν μετα το αίτημα φορητοτητας...

 

Αρα οποιος ειναι σε παρομοια κατασταση ας προχωρησει σε φορητοτητα αλλα πρεπει να εχει γρηγορα αντανακλαστικά γιατι ολα γινονται σε λιγες ωρες πλεον.Φορητοτητα,αντιπροσφορα και ακυρωση.

 

Και απο μενα το ιδιο...μετα την φορητοτητα πετυχα το 65αρι στα 35ευρω χωρις την εκπτωση με σταθερο!πρεπει να εισαι οντως γρηγορος στις διαδικασιες...επρεπε σε 2ωρες να ακυρωσω για να μη χαθει το σημα και τελικα εμεινα κοσμοτε και περιμενω να εγκριθει η ακυρωση για το νεο συμβολαιο!πριν δεν επεφταν καν κατω απο 55!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πιστευω οτι η διαφορα,αν υπηρχε, θα ηταν μικρη.

 

Παντως με ειχαν παρει 10 τηλεφωνα πριν την φορητοτητα,γιατι ειχε ληξει το συμβολαιο μου, και η καλυτερη προσφορά ηταν 54 για το 65 plus και 39 για το 45 plus.Η καλυτερη προσφορα που πετυχα απο voda ηταν 39 ευρω το καθε νουμερο για το red 1.Ολα αλλαξαν μετα το αίτημα φορητοτητας...

 

Αρα οποιος ειναι σε παρομοια κατασταση ας προχωρησει σε φορητοτητα αλλα πρεπει να εχει γρηγορα αντανακλαστικά γιατι ολα γινονται σε λιγες ωρες πλεον.Φορητοτητα,αντιπροσφορα και ακυρωση.

 

Να επιβεβαιώσω κι εγώ αυτά που λέει ο φίλος:

 

Ψαχνόμουνα να γυρίσω το προηγούμενο συμβόλαιό μου (Cosmote Απεριόριστα 35 Παλαιό) σε κάρτα λόγω του ότι πλέον έχω δίκαρτη συσκευή και πίστευα ότι με έναν καλό συνδυασμό από δύο sim διαφορετικών εταιρειών με τα αντίστοιχα πακέτα τους θα κάλυπτα τις ανάγκες μου. Επιπλέον, ότι ανανέωση είχα κάνει στο παρελθόν χωρίς αίτηση φορητότητας ήταν με τα ίδια χρήματα και επιδοτήσεις αστείες.

Αυτήν την φορά όμως ήμουν αποφασισμένος κι ενημερωμένος. Και τα δύο είναι προαπαιτούμενα για να κάνει κάποιος σωστά την διαδικασία.

Αφενός αποφασισμένος να φύγω και να πάω σε CU αν δεν έπαιρνα κάποια πραγματικά καλή προσφορά για το συμβόλαιο, κι αφετέρου ενημερωμένος από εδώ για τις τιμές που δίνουν μετά την αίτηση φορητότητας, αλλά και για το τι προβλέπεται νομικά (ΕΕΤΤ) σχετικά με τη διαδικασία.

Επίσης, ήμουν τόσο αποφασισμένος που ήμουν διατεθειμένος να πληρώσω 55€ το πρόστιμο επειδή θα έφευγα νωρίτερα από το συμβόλαιο (ήμουν στη μέση της διάρκειάς του).

Πριν κάποιες ημέρες είχα πάρει μία αδιάφορη προσφορά από το τμήμα ακυρώσεων της Cosmote όταν πήρα τηλ και τους είπα ότι σκέφτομαι να το πάω σε what's up ή cosmoκάρτα, και τους ζήτησα να μάθω ποιό είναι το πρόστιμο που θα σπάσω το συμβόλαιο.

Έτσι είσαστε ρε, λέω από μέσα μου; Τώρα θα δείτε.

 

Πήγα λοιπόν σε κατάστημα Vodafone χθες για αίτηση φορητότητας σε καρτοκινητή. Η απάντησή τους ήταν αυτή που ήδη έχει αναφερθεί στο νήμα της Voda πολλάκις: "Δεν δουλεύει το σύστημα, η αίτηση θα απορριφθεί".

Ξέρουμε ήδη όμως από ΕΕΤΤ μεριά ότι είναι υποχρεωμένοι εντός 6ωρου να επεξεργαστούν την αίτηση και εντός ημέρας να απαντήσουν.

Το αναφέρω στην (ευγενέστατη και συμπαθέστατη) υπάλληλο και μου λέει: "Εγώ να σας την κάνω την αίτηση αλλά μην έχετε προσδοκίες". "Ναι σας παρακαλώ, να την κάνουμε και βλέπουμε μετά".

Σημειωτέον ότι δεν μου ζήτησε καν παλιό λογ/σμό από Κοσμοτέ.

Φυσικά δεν παρέλαβα Sim (εξάλλου κι αυτοί δεν την δίνουν πριν εγκριθεί η φορητότητα, νομίζω η Wind την δίνει καπάκια, προσοχή σε αυτό) και πήρα αντίγραφα από την αίτηση που έκανα.

Σε μισή ώρα σκάει sms από voda ότι η αίτηση παρελήφθη επιτυχώς.

Μετά από καμιά ώρα σκάει τηλ από Κοσμοτέ.

-Γιατί φεύγετε;

-Πληρώνω πολλά και δεν έχω internet στο πρόγραμμα.

-Τί σας δίνει η vodafone;

-800 λεπτά προς όλους, 150 sms κ 1GB για 18€. (εδώ είπα λίγο τα δικά μου, αυτοί δεν βλέπουν τι σου έχει πει ο άλλος, απλά πρόσεξα να μην πουλήσω κανένα μεγάλο παπά και μας πάρουν πρέφα)

-Οκ, εμείς σας δίνουμε το Cosmote Plus 65 στα 23,3 τελική μαζί με την έκπτωση που έχετε λόγω Double Play ΟΤΕ. Κανονικά σας το δίνω στα 29, με την έκπτωση πάτε στα 23,3.

-Και πάλι πολλά μου φαίνονται.

-Η άλλη εναλλακτική είναι το Cosmote Προ Όλους 50 με +500ΜΒ, σύνολο 900ΜΒ για 18€.

-Οκ, δώστε μου το Τέλειο Σήμα δωρεάν (σ.σ. την Παναγία μου έχουν βγάλει αυτά τα χρόνια, δεν έχω σήμα σπίτι και δεν μου το δίνανε δωρεάν όσες φορές και αν το ζήτησα) και μία καλύτερη τιμή για το Plus 65 και κλείσαμε.

-Δεν μπορώ να κάνω κάτι καλύτερο για την τελική τιμή του Plus 65, το Τέλειο Σήμα σας το δίνω δωρεάν.

-Οκ , σύμφωνοι. (εδώ ίσως μπορούσα να το τραβήξω κι άλλο, αλλά μου φάνηκε καλή η τελική τιμή και δεν σκοπεύω να βάλω άλλη εταιρεία στο σταθερό, λόγω γειτονιάς)

 

Καπάκια πάω πίσω στο κατάστημα Voda, κάνω ακύρωση προφορικά (εδώ το φοβήθηκα λίγο, λέω έχει γούστονα έκανα ******** τώρα) αλλά τελικα οκ, μισή ώρα μετά σκάει sms από voda ότι η αίτησή φορητότητας ακυρώθηκε.

Μετά έρχονται τα ευχαριστήρια sms από κοσμοτέ και δύο ώρες μετά υπέγραψα για το Plus 65 στα 23,30 με την έκπτωση Double Play για 18 μήνες, πήρα free το μηχάνημα για το σήμα και όλα κομπλέ.

 

Συμπέρασμα:

Και ο άγιος, φοβέρα θέλει παιδιά.

Διαβάστε, ενημερωθείτε και να είστε αποφασισμένοι και κάποια καλύτερη προσφορά θα πάρετε.

 

EDIT:

Κούντος κι ευχαριστίες στον Vasileios και τον Zerokill που μας μαθαίνουν μπαλίτσα. Ευχαριστούμε πολύ.

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα που αντιμετωπιζω εγω ειναι οτι ενω εκανα ακυρωση φορητοτητας και με στον αριθμο και με φαξ και ενω ελαβα οτι κατωχηρωθηκε το αιτημα μου δεν μου το εχουν ακυρωσει ακομα...χτες μεσημερι αυτα και ενω χτες το απογευμα θα περνουσα στη νεα γραμμη αλλα μεχρι τωρα ειμαι ακομα κοσμοτε!στην κοσμοτε περιμενουν ακομα και μου ειπαν να παρω αλλα δεν βγαζω γραμμη!και φοβαμαι μην τραβηξουν την γραμμη!
Link to comment
Share on other sites

[...]

Μετά έρχονται τα ευχαριστήρια sms από κοσμοτέ και δύο ώρες μετά υπέγραψα για το Plus 65 στα 23,30 με την έκπτωση Double Play για 18 μήνες, πήρα free το μηχάνημα για το σήμα και όλα κομπλέ.

[...]

 

Ποια συσκευή σου έδωσαν για το σήμα? Λέει εάν υποστηρίζει και 4G (όχι ότι έχει μεγάλη σημασία, αλλά για να ξέρουμε).

 

Το προβλημα που αντιμετωπιζω εγω ειναι οτι ενω εκανα ακυρωση φορητοτητας και με στον αριθμο και με φαξ και ενω ελαβα οτι κατωχηρωθηκε το αιτημα μου δεν μου το εχουν ακυρωσει ακομα...χτες μεσημερι αυτα και ενω χτες το απογευμα θα περνουσα στη νεα γραμμη αλλα μεχρι τωρα ειμαι ακομα κοσμοτε!στην κοσμοτε περιμενουν ακομα και μου ειπαν να παρω αλλα δεν βγαζω γραμμη!και φοβαμαι μην τραβηξουν την γραμμη!

 

Δεν παίζει ρόλο πότε θα διεκπεραιώσουν το αίτημα, αλλά πότε το έκανες. Στη χειρότερη περίπτωση θα αλλάξεις δίκτυο για 1 ημέρα και θα πληρώσεις πάγιο 1 μέρας και στον άλλο πάροχο.

Link to comment
Share on other sites

Ποια συσκευή σου έδωσαν για το σήμα? Λέει εάν υποστηρίζει και 4G (όχι ότι έχει μεγάλη σημασία, αλλά για να ξέρουμε).

 

Η συσκευή που πήρα είναι το "Τέλειο Σήμα", μάρκας Huawei.

Δεν δουλεύει με 4G, σύμφωνα με ότι λέει το site και ότι μου είπαν στο κατάστημα.

Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω, δεν έχω 4G συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Το τέλειο σήμα είναι 3G συσκευή. Και είναι πολύ λογικό μιας και η ομιλία περνάει από 3G σήμα. Το 4G είναι μόνο για δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος φίλος να με ενημερώσει ποια είναι η χαμηλότερη τιμη που έχει πετύχει κάποιος για το cosmote plus 25 με αίτηση φορητότητας σε άλλη εταιρεία;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος φίλος να με ενημερώσει ποια είναι η χαμηλότερη τιμη που έχει πετύχει κάποιος για το cosmote plus 25 με αίτηση φορητότητας σε άλλη εταιρεία;

Ευχαριστώ

 

Ο παππους της γυναικας μου που εχει το 25αρι συνταξιουχος που αναλαβαμε εμεις να κανουμε το "παζαρι" αυτην την στιγμη εχει παγιο 11 ευρω (με την εκπτωση σαν συνταξιουχος.)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδιά.

Υπάρχει τρόπος να φτιαξω ένα συμβόλαιο ακριβώς με αυτά που θέλω και με το ανάλογο κόστος;

Για παράδειγμα 2 ώρες προς όλους, 60 με 80 sms προς όλους και 1gb.

Το κάνει αυτό καμία εταιρία;

 

Ευχαριστω!

Siemens C10 / Νokia 3210 / Νokia 3330 WAP / Νokia 3510i / Sharp GX15 VF / SE V800 VF / SE K750i VF / SE X10 Mini pro / Moto G 1gen / Xiaomi PocopocopocopocoF1 😮

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για την φορητότητα σε όσους έκαναν πρόσφατα.

Παίρνω vodafone και ζητάω τηλεφωνικά φορητότητα, μου λένε ότι θα μου στείλουν sim, μέχρι να έρθουν οι sim , με παίρνει τηλέφωνο η cosmote ? ή αφού παραλαβω τις sim και υπόγράψω τότε με παίρνει τηλέφωνο η cosmote (αυτό ισχυρίστηκε η κοπέλα στην vodafone και δεν θα έχω δυνατότητα αντιπροσφορας)

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πει παλιότερα σε ένα φίλο που δούλευε στη Vodafone αλλά δεν το κάνουν.

Καλά θα ήταν να έλεγες αυτά που θέλεις και να έβγαζε το ανάλογο ποσό.

Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδιά.

Υπάρχει τρόπος να φτιαξω ένα συμβόλαιο ακριβώς με αυτά που θέλω και με το ανάλογο κόστος;

Για παράδειγμα 2 ώρες προς όλους, 60 με 80 sms προς όλους και 1gb.

Το κάνει αυτό καμία εταιρία;

 

Ευχαριστω!

 

Με αυτά που θέλεις δεν σε καλύπτει καρτοκινητό;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι συμφέρει από τα δυο, από άποψη τιμής.

Αυτό που θέλω είναι ότι θα δίνω π.χ 10 - 15 ευρώ και θα εχω αυτά που ζητάω.

Siemens C10 / Νokia 3210 / Νokia 3330 WAP / Νokia 3510i / Sharp GX15 VF / SE V800 VF / SE K750i VF / SE X10 Mini pro / Moto G 1gen / Xiaomi PocopocopocopocoF1 😮

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι συμφέρει από τα δυο, από άποψη τιμής.

Αυτό που θέλω είναι ότι θα δίνω π.χ 10 - 15 ευρώ και θα εχω αυτά που ζητάω.

 

αν και το θέμα είναι στην cosmote, στο f2g με αυτά τα χρήματα έχεις ό,τι ζητάς. 5 ευρώ για 200 λεπτά προς όλους, 5 ευρώ για 1gb (+1 δώρο από την ανανέωση) και κάποια sms (νομίζω 20) κάθε βδομάδα για τέσσερις βδομάδες από το log and win .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...