Jump to content

Samsung Galaxy A31


bathan
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγαινε συνδέσεις Bluetooth πατάς το γρανάζι στο plt και τσεκάρεις το κλήσεις και πρόσβαση επαφές:cry:
όχι στα Plantronics που έχω δεν υπάρχει αυτη η επιλογή. όταν σε καλούν από το κινητό ακούγεται το ringtone της επαφής αλλά από το ακουστικό ένας ουδέτερος ήχος της Plantronics. ενώ στα jabra στο ακουστικό ακούγεται το ίδιο ringtone που ακούγεται και στο κινητό. αυτό της επαφής!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στην μαμά εφαρμογή κάμερας

 

1. πως γίνεται να ΜΗΝ δυναμώνει ο φωτισμός της οθόνης όταν ανοίγουμε την κάμερα;

 

2. πως μπαίνει η ημερομηνία σε κάθε φώτο;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει βγει καμία gcam που να δουλεύουν όλα τα καλούδια πχ night sight; βρήκα μια που δουλεύουν όλα πλην του night sight

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος από σήμερα του κινήτου κι έχω μια απορία σχετικά με το ξεκλείδωμα μέσω αναγνωρίσης προσώπου, ενώ στο J4+ ξεκλείδωνε άμεσα στο Α31 ενώ ξεκλειδώνει πρέπει και να σαρώσω για άνοιγμα.

Έτσι λειτουργεί ή πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος από σήμερα του κινήτου κι έχω μια απορία σχετικά με το ξεκλείδωμα μέσω αναγνωρίσης προσώπου, ενώ στο J4+ ξεκλείδωνε άμεσα στο Α31 ενώ ξεκλειδώνει πρέπει και να σαρώσω για άνοιγμα.

 

Έτσι λειτουργεί ή πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση;

κάπου έχει ρύθμιση να μην ζητάει να κάνεις swipe με το χέρι για να ξεκλειδώσει..

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δες 289a9132d753231886a97d7cb346f664.jpg

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά τώρα είναι εντάξει.

Τώρα όσον αφορά την αναβάθμιση που διάβασα στα πόστ 21 και 22 δεν μου την εμφανίζει, μου έκανε μια αναβάθμιση του Νοεμβρίου πότε υπάρχει περίπτωση να την περάσει;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Είναι security update, κάτι σαν μηνιαίο rollout

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Την πέρασα στης γυναίκας μου. Μπράβο στην Samsung :up:

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς είναι φυσιολογικό μετά την αναβάθμιση σε Android 11 στα στατιστικά της μπαταρίας να είναι πρώτο πάντα το Android system και ο kernel ;πριν δεν φαίνονταν καν 47103badf4d0126262c2107e3fd60837.jpga37219672396d553a71f6bbf3999025e.jpg

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ρε παιδιά τώρα τελευταία όταν έχω συνδέσει το λαπτοπ μέσω Hotspot του κινητού όταν το Hotspot είναι στα 2.4ghz και μιλήσω στο τηλ ΚΌΒΕΤΑΙ το ίντερνετ στο λαπτοπ! με 5ghz δεν κόβεται. 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως για κάποιο λόγο στα 2,4ghz σου κόβει και το volte? Απο κει και πέρα έτσι και αλλιώς με τα 5ghz πιάνεις σχεδόν τη μέγιστη ταχύτητα του modem του κινητού

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, bbbb said:

Μήπως για κάποιο λόγο στα 2,4ghz σου κόβει και το volte? Απο κει και πέρα έτσι και αλλιώς με τα 5ghz πιάνεις σχεδόν τη μέγιστη ταχύτητα του modem του κινητού

τελικά έφταιγε η ρύθμιση να δίνει λέει data και στις 2σιμ όταν μιλάς. την απενεργοποιησα και μάλλον έφτιαξε από ότι φαίνεται! 

Screenshot_20210903-164032_Call settings.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ilka71 said:

τελικά έφταιγε η ρύθμιση να δίνει λέει data και στις 2σιμ όταν μιλάς. την απενεργοποιησα και μάλλον έφτιαξε από ότι φαίνεται! 

Screenshot_20210903-164032_Call settings.jpg

μπα πάλι το έκανε! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Security patches και λογικά κάποιες βελτιώσεις

 

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...