Jump to content

Vodafone 5G εντυπώσεις


CptBill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, cmvr said:

Δεν τελείωσαν. Μετά τις γιορτές θα ξανάρθουν. Έτσι έκαναν και σε άλλες πόλεις της επαρχίας που έχω παρακολουθήσει με φίλους που μένουν εκεί. Η μία n78 από την άλλη έκαναν έως και δύο μήνες μετά. Όλα σχετικά είναι.

Πάντως με έχει σκίσει σε εναλλαγές 3G -5G.... Στο ίδιο σημείο χωρίς να κουνιεμαι. Κατά την διάρκεια του speedtest

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, doganos said:

Πάντως με έχει σκίσει σε εναλλαγές 3G -5G.... Στο ίδιο σημείο χωρίς να κουνιεμαι. Κατά την διάρκεια του speedtest

Απο Netmonster βαλε NR/LTE κλειδωμενο θα σε σωσει αν τα εχεις αυτα 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, doganos said:

Πάντως με έχει σκίσει σε εναλλαγές 3G -5G.... Στο ίδιο σημείο χωρίς να κουνιεμαι. Κατά την διάρκεια του speedtest

Από την άλλη εβδομάδα ξεκινά το κλείσιμο του 3G, ανά περιοχές. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, TakeOverNet said:

Από την άλλη εβδομάδα ξεκινά το κλείσιμο του 3G, ανά περιοχές. 

Τι ευχάριστα νέα 🥹 . Να πέφτουμε σε 2G και να μην σηκώνεται . Τουλάχιστον με το 3G από το handover υπήρχε μια περίπτωση 1% να μην διακοπεί κάποια live κλήση τύπου FaceTime 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, georgebad said:

Τι ευχάριστα νέα 🥹 . Να πέφτουμε σε 2G και να μην σηκώνεται . Τουλάχιστον με το 3G από το handover υπήρχε μια περίπτωση 1% να μην διακοπεί κάποια live κλήση τύπου FaceTime 

Ας κλείσει και το βλέπουμε, εδώ θα είμαστε να κράξουμε.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Gv2008 said:

Παιδιά σε ένα χρόνο από τώρα τα δίκτυα της VICTUS θα έχουν αλλάξει αρκετά. Τρέχουν αναβαθμίσεις σε πολλές πόλεις και στο 4G θα παίξει και πολύ 2600 κυρίως από τη μπλε. Από ότι μαθαίνω οι δύο εταιρείες εργάζονται στην προσθήκη N78 μέσα στην Αθήνα που είναι σκέτη απογοήτευση, ειδικά η κόκκινη 

Για ρώτα στο Μαρούσι πότε θα ολοκληρωθεί η αναβάθμιση στην περιοχή ευρύτερα γιατί μου λένε εδώ και καιρό ότι είναι στα τελειώματα αλλά ΔΕΝ. Και για την συνεργάτιδα! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, CamuCamu said:

Απο Netmonster βαλε NR/LTE κλειδωμενο θα σε σωσει αν τα εχεις αυτα 

Την VF την έχω στο iphone. Πολύ γέλιο... Τώρα πάει για μια δευτερόλεπτα 2G και μετά 5G!! Μόνο του! 😅😅😄😄

Αυτό θα σταματήσει άραγε με τις αναβαθμίσεις; 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, doganos said:

Την VF την έχω στο iphone. Πολύ γέλιο... Τώρα πάει για μια δευτερόλεπτα 2G και μετά 5G!! Μόνο του! 😅😅😄😄

Αυτό θα σταματήσει άραγε με τις αναβαθμίσεις; 

Λογικά θα μειωθεί αλλά και εσύ iphone 🤣🤣🤣🤣 πάρε μια android συσκευή να τελειώνεις με μόνιμο lock σε 4g/5g 🤣🤣🤣🤣🤣

Μακάρι όταν κλείσουν το 3g να σταματήσει αυτή η αηδία 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, cmvr said:

Λογικά θα μειωθεί αλλά και εσύ iphone 🤣🤣🤣🤣 πάρε μια android συσκευή να τελειώνεις με μόνιμο lock σε 4g/5g 🤣🤣🤣🤣🤣

Μακάρι όταν κλείσουν το 3g να σταματήσει αυτή η αηδία 

Πάλι παίζουμε με τις " λέξεις "

ΛΟΓΙΚΑ δεν θα μειωθούν τα HO_FAILS .

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ διοτι δεν θα απορροφά κινηση το 3G διότι δεν θα υπάρχει 3G .

Τα 10 extra MHz ΔΕΝ ΑΡΚΟΎΝ ΓΙΑ ΤΟ ΈΤΟΣ 2023.

Μάντεψε οταν είσαστε σε κυψέλη με RSRQ -12 -13 -14 -15 -16 -17 -18 -19 που θα σας στέλνει το 4G 5G ...

 

   " 2 G  "

Ηδη συμβαίνει οπου το 3G δεν αποκρίνεται !

Η λύση :  RAN Debugging

Huawei native support.

Ομως δεν την αφήνουν για άλλους λόγους

 . ..και καλα ....κάνουν.

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Για ρώτα στο Μαρούσι πότε θα ολοκληρωθεί η αναβάθμιση στην περιοχή ευρύτερα γιατί μου λένε εδώ και καιρό ότι είναι στα τελειώματα αλλά ΔΕΝ. Και για την συνεργάτιδα! 

Θα σου εξηγήσω. Η αναβάθμιση που σου λένε για το Μαρούσι δεν πιάνει μόνο το Μαρούσι. Πιάνει και άλλες περιοχές των Βορείων προαστίων αλλά και πιο κεντρικά. Συνεπώς χρειάζονται παραπάνω χρόνο για να ολοκληρώσουν τις εργασίες. Εγώ ήξερα μέχρι τέλη Δεκεμβρίου αλλά μάλλον δεν τους βγήκε. Ευελπιστώ μέχρι τις αρχές Μαρτίου να έχουν τελειώσει. Εσύ ποια εταιρεία από τις δύο έχεις; Θα μπορούσες να ανεβάσεις speedtest σε εξωτερικό χώρο κοντά σε κεραία με 5G από την εταιρεία που έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Περιφερειακος Λιβαδειάς 

Β28 νομίζω δεν είχε.. 

Λιβαδειά κέντρο το τελευταίο. 

 

Screenshot_20221230_134402_Speedtest.jpg

Screenshot_20221230_134327_CellMapper.jpg

Screenshot_20221230_134323_NetMonster.jpg

Screenshot_20221230_134533_CellMapper.jpg

Screenshot_20221230_134526_CellMapper.jpg

Screenshot_20221230_141223_NetMonster.jpg

Screenshot_20221230_141206_Speedtest.jpg

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nickchris36 said:

Περιφερειακος Λιβαδειάς 

Β28 νομίζω δεν είχε.. 

Λιβαδειά κέντρο το τελευταίο. 

 

Screenshot_20221230_134402_Speedtest.jpg

Screenshot_20221230_134327_CellMapper.jpg

Screenshot_20221230_134323_NetMonster.jpg

Screenshot_20221230_134533_CellMapper.jpg

Screenshot_20221230_134526_CellMapper.jpg

Screenshot_20221230_141223_NetMonster.jpg

Screenshot_20221230_141206_Speedtest.jpg

Θα το δούμε στο cellmaper για την n28 βλέπω ποιο σβέλτα πάει από τον ανταγωνισμό στο κέντρο. 

Αυτή η ταχύτητα στον περιφερειακό σήμερα είναι μεγάλη. Εχθές ήταν μονοψήφια στο ίδιο σημείο;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, cmvr said:

Θα το δούμε στο cellmaper για την n28 βλέπω ποιο σβέλτα πάει από τον ανταγωνισμό στο κέντρο. 

Αυτή η ταχύτητα στον περιφερειακό σήμερα είναι μεγάλη. Εχθές ήταν μονοψήφια στο ίδιο σημείο;

περιφερειακό σήμερα μέτρησα προχθές έκανα μέτρηση πάλι κέντρο.Εκτος αν είχα κάνει πρόσφατα πάλι δε θυμάμαι θα το δω .

αλλά όπως και να έχει μια χαρά ειναι

δεν υπάρχει σταθερή νόρμα είναι ανά σημεία.

αφού δεν είναι σκέτη μπαντ 20 δόξα το θεό να λέμε!🤣

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας πω κάτι. Το tapatalk γιατί είναι τόσο άθλιο; Κολλάει και ζεσταίνεται όλο το κινητό. iPhone 13 Pro Max. Η μπαταρία πέφτει νερό, το scrolling είναι άθλιο και η πληκτρολόγηση αφήστε το καλύτερα…
Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, panos.kar said:

Παιδιά να σας πω κάτι. Το tapatalk γιατί είναι τόσο άθλιο; Κολλάει και ζεσταίνεται όλο το κινητό. iPhone 13 Pro Max. Η μπαταρία πέφτει νερό, το scrolling είναι άθλιο και η πληκτρολόγηση αφήστε το καλύτερα…
Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Με Xiaomi Redmi Note 8 Pro, κανένα πρόβλημα με Tapatalk και η μπαταρία 2 μέρες με Cellmaper και λοιπά καλούδια..

😁😁😁

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, memoriesradio said:

Με Xiaomi Redmi Note 8 Pro, κανένα πρόβλημα με Tapatalk και η μπαταρία 2 μέρες με Cellmaper και λοιπά καλούδια..

😁😁😁

Άσχετο, αλλά επειδή υπήρξα και εγώ κάτοχος της συγκεκριμένης συσκευής, πρέπει να είναι ίσως η καλύτερη συσκευή στην κατηγορία της που έβγαλε η Χiaomi.

Εξαιρετική σε όλα της!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, memoriesradio said:

Με Xiaomi Redmi Note 8 Pro, κανένα πρόβλημα με Tapatalk και η μπαταρία 2 μέρες με Cellmaper και λοιπά καλούδια..

😁😁😁

πολυ χαίρομαι που ένα budget κινητό έχει τόσο καλή μπαταρία 😀
μη νομίζεις ομωσ ότι η μπαταρία στο iPhone δεν είναι καλή…

προσφερει αλλά πράγματα που ο ανταγωνισμός ούτε που αγγίζει. Δεν είναι τυχαίο που τόσοι εδώ μέσα λένε τα καλύτερα για τα μόντεμ των iPhone. Έχουν όλο το πακέτο, βέβαια έχουν και μια τιμή μεγάλη που όμως σε σχέση με τον ανταγωνισμό εγώ βλέπω απόλυτα λογική 

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, p_k said:

Άσχετο, αλλά επειδή υπήρξα και εγώ κάτοχος της συγκεκριμένης συσκευής, πρέπει να είναι ίσως η καλύτερη συσκευή στην κατηγορία της που έβγαλε η Χiaomi.

Εξαιρετική σε όλα της!

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Αν βρεθείς σήμερα κέντρο Θεσσαλονίκη στείλε να βρεθούμε.

Αν όχι καλή χρονιά εύχομαι!

9 minutes ago, panos.kar said:

πολυ χαίρομαι που ένα budget κινητό έχει τόσο καλή μπαταρία 😀
μη νομίζεις ομωσ ότι η μπαταρία στο iPhone δεν είναι καλή…

προσφερει αλλά πράγματα που ο ανταγωνισμός ούτε που αγγίζει. Δεν είναι τυχαίο που τόσοι εδώ μέσα λένε τα καλύτερα για τα μόντεμ των iPhone. Έχουν όλο το πακέτο, βέβαια έχουν και μια τιμή μεγάλη που όμως σε σχέση με τον ανταγωνισμό εγώ βλέπω απόλυτα λογική 

Δε νομίζω κάτι γιατί πολύ απλά δεν ασχολούμαι με τα iPhone. Βασίζομαι στη δική σου εμπειρία και μόνο.

Πράγματι το Android προσφέρει πράγματα (εφαρμογές, δυνατότητες, ευελιξία, τιμή, χαρακτηριστικά, κτλ) που χρησιμοποιώ καθημερινά (εργαλεία) και ο "ανταγωνισμός" ΔΕΝ μπορεί να μου τα προσφέρει. Εντάξει μπορεί να μην μπορώ να πάω για καφέ στην Μητροπόλεως (Θεσσαλονίκη) ή στο Κολωνάκι, και να βγάλω το Xiaomi πάνω στο τραπέζι, με στεναχωρεί και με πληγώνει αφάνταστα αυτό δε μπορώ να πω, αλλά το ανέχομαι και ζω με αυτό.

Κατά τα άλλα μια χαρά με εξυπηρετεί...

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Gv2008 said:

Θα σου εξηγήσω. Η αναβάθμιση που σου λένε για το Μαρούσι δεν πιάνει μόνο το Μαρούσι. Πιάνει και άλλες περιοχές των Βορείων προαστίων αλλά και πιο κεντρικά. Συνεπώς χρειάζονται παραπάνω χρόνο για να ολοκληρώσουν τις εργασίες. Εγώ ήξερα μέχρι τέλη Δεκεμβρίου αλλά μάλλον δεν τους βγήκε. Ευελπιστώ μέχρι τις αρχές Μαρτίου να έχουν τελειώσει. Εσύ ποια εταιρεία από τις δύο έχεις; Θα μπορούσες να ανεβάσεις speedtest σε εξωτερικό χώρο κοντά σε κεραία με 5G από την εταιρεία που έχεις;

Ναι το κατάλαβα! Ελπίζω και στην αναβάθμιση που γίνετε τώρα, να περιλαμβάνει και προσθήκη σταθμών βάσης γιατί υπάρχουν κενά κάλυψης και χαμηλές ταχύτητες. Και στην περιοχή μου στο Μαρούσι στην Κηφισίας. Μπλέ έχω, άλλά σήμερα πήρα και CU λόγω της προσφοράς της ευρωπαϊκής κάρτας νέων.

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, panos.kar said:

πολυ χαίρομαι που ένα budget κινητό έχει τόσο καλή μπαταρία 😀
μη νομίζεις ομωσ ότι η μπαταρία στο iPhone δεν είναι καλή…

προσφερει αλλά πράγματα που ο ανταγωνισμός ούτε που αγγίζει. Δεν είναι τυχαίο που τόσοι εδώ μέσα λένε τα καλύτερα για τα μόντεμ των iPhone. Έχουν όλο το πακέτο, βέβαια έχουν και μια τιμή μεγάλη που όμως σε σχέση με τον ανταγωνισμό εγώ βλέπω απόλυτα λογική 

Πρώην κάτοχος xiaomi…στο λέω ότι το iPhone είναι σε κάποια πράγματα πολύ μπροστά. Ξεκίνησα με ένα SE 2020,ενώ είχα τη δυνατότητα να πάω στο 11. Το μετανιώνω ακόμα και σήμερα,αλλά τέλος πάντων. Καλή συσκευή αλλά το μικρό μέγεθος και η τραγική αυτονομία που ήθελα αγκαλίτσα το Power Bank ήταν θέμα. Συνέχισα με το iPhone 13,που πραγματικά είναι κινητάρα σε όλα της. Και ένας λόγος το modem…βλέπω και τα 500 και 1000Mbps,Hotspot σε οποία συσκευη θέλω και σπάνια να έχω θέμα με κλήσεις η να βγω εκτός δικτύου. Και παίζω δικαρτο με e-sim Vodafone Giga Unlimited Ultra τώρα. 
Ότι θέμα έχω με μεταπτώσεις,drop calls και μη λειτουργικά δεδομένα είναι 100% σίγουρο ότι δεν φταίει η συσκευη. Η Θεσσαλονίκη είναι από τις χειρότερες πόλεις για τη Vodafone, ειδικά στο κέντρο δεν παλεύεται. Τα γράφει ο Γιώργος @georgebad και συμφωνώ στα ίδια και ο πατέρας μου με συσκευή low budget έχει τα ίδια θέματα με μένα. 
Η Vodafone τα έχει κάνει τόσο μπάχαλο στο δίκτυο που καλά ούτε με τα android δεν τα πάει…απλά εκεί κλειδώνεις σε NR/LTE.

Συγγνωμη αν βγηκα εκτός θέματος αλλά ήθελα να γράψω και αν τελικά παίζει ρόλο η συσκευη και οτι με iPhone υπάρχουν προβλήματα. Είναι λαθος για εμένα και το λέω και ως κατοχος e-sim. Υποψιν κάτι Redmi Note 8 και πίσω δεν έχουν ούτε 4G+ ούτε VoLTE ούτε WiFi Calling,είχα το Note 7 πριν πάω σε iOS.

 

 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, memoriesradio said:

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Αν βρεθείς σήμερα κέντρο Θεσσαλονίκη στείλε να βρεθούμε.

Αν όχι καλή χρονιά εύχομαι!

Δε νομίζω κάτι γιατί πολύ απλά δεν ασχολούμαι με τα iPhone. Βασίζομαι στη δική σου εμπειρία και μόνο.

Πράγματι το Android προσφέρει πράγματα (εφαρμογές, δυνατότητες, ευελιξία, τιμή, χαρακτηριστικά, κτλ) που χρησιμοποιώ καθημερινά (εργαλεία) και ο "ανταγωνισμός" ΔΕΝ μπορεί να μου τα προσφέρει. Εντάξει μπορεί να μην μπορώ να πάω για καφέ στην Μητροπόλεως (Θεσσαλονίκη) ή στο Κολωνάκι, και να βγάλω το Xiaomi πάνω στο τραπέζι, με στεναχωρεί και με πληγώνει αφάνταστα αυτό δε μπορώ να πω, αλλά το ανέχομαι και ζω με αυτό.

Κατά τα άλλα μια χαρά με εξυπηρετεί...

Εμένα αυτό με το Tapatalk δεν μου Έχει ξανασυμβεί σε καμία άλλη εφαρμογή. Τι να πω…

τωρα αυτό που λες με το Κολωνάκι και αυτά εγώ τα θεωρω χαζομάρες. Αν είναι να έχεις κάτι το έχεις για τον εαυτο σου. Οποίος το βλέπει απο άποψη επίδειξης, το έχει πολυ λάθος στο μυαλό του. Βέβαια ετσι όπως το λες εγώ διακρίνω και μια ειρωνία(σωστα την βαζεις) γιατί είναι αρκετοί που οντως το πιστεύουν αυτο. 

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Μπα. Απλώς είναι κακογραμμένη η εφαρμογή. Όταν είχα iPhone (πάει ενάμισης χρόνος) έτσι ήταν και τότε.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nikolas14 said:

Πρώην κάτοχος xiaomi…στο λέω ότι το iPhone είναι σε κάποια πράγματα πολύ μπροστά. Ξεκίνησα με ένα SE 2020,ενώ είχα τη δυνατότητα να πάω στο 11. Το μετανιώνω ακόμα και σήμερα,αλλά τέλος πάντων. Καλή συσκευή αλλά το μικρό μέγεθος και η τραγική αυτονομία που ήθελα αγκαλίτσα το Power Bank ήταν θέμα. Συνέχισα με το iPhone 13,που πραγματικά είναι κινητάρα σε όλα της. Και ένας λόγος το modem…βλέπω και τα 500 και 1000Mbps,Hotspot σε οποία συσκευη θέλω και σπάνια να έχω θέμα με κλήσεις η να βγω εκτός δικτύου. Και παίζω δικαρτο με e-sim Vodafone Giga Unlimited Ultra τώρα. 
Ότι θέμα έχω με μεταπτώσεις,drop calls και μη λειτουργικά δεδομένα είναι 100% σίγουρο ότι δεν φταίει η συσκευη. Η Θεσσαλονίκη είναι από τις χειρότερες πόλεις για τη Vodafone, ειδικά στο κέντρο δεν παλεύεται. Τα γράφει ο Γιώργος @georgebad και συμφωνώ στα ίδια και ο πατέρας μου με συσκευή low budget έχει τα ίδια θέματα με μένα. 
Η Vodafone τα έχει κάνει τόσο μπάχαλο στο δίκτυο που καλά ούτε με τα android δεν τα πάει…απλά εκεί κλειδώνεις σε NR/LTE.

Συγγνωμη αν βγηκα εκτός θέματος αλλά ήθελα να γράψω και αν τελικά παίζει ρόλο η συσκευη και οτι με iPhone υπάρχουν προβλήματα. Είναι λαθος για εμένα και το λέω και ως κατοχος e-sim. Υποψιν κάτι Redmi Note 8 και πίσω δεν έχουν ούτε 4G+ ούτε VoLTE ούτε WiFi Calling,είχα το Note 7 πριν πάω σε iOS.

 

 

Είχε εργαζόμενος στη δουλειά Redmi 8 ή 7 που δεν ειναι 4G+ και ήταν λίγο έως πολυ βάσανο για αυτόν. Άλλαξε σύντομα συσκευή. 

Edited by panos.kar

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, doganos said:

Τ310 expiry

 

 

FA49C2B3-81D1-4664-BF2D-6751605D5DBB.thumb.jpeg.55b9133e032a155b14f71e85c8267b15.jpeg

Η Vodafone κόλλησε ...Cosmote...και η Cosmote ... κόλλησε Vodafone 

Τουλάχιστον στην ... άλλη την ακατονόμαστη ...δεν σου ΠΕΦΤΕΙ ....σε 2 G 3 G μετα απο Panic attack .

Heart attack με τέτοια RSRQ...

 

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...