Jump to content

Vodafone 5G εντυπώσεις


CptBill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, georgebad said:

Σβολου με ιασονιδου 

https://www.speedtest.net/my-result/i/5171556431

Έχουν έρθει οι δικοί μου Θεσσαλονίκη με Vodafone και στην γειτονιά μου ούτε να μιλήσουν μπορούν (Σκρα , Κωσταντίνου Παλαιολόγου , Σβολου , Πατριάρχου Ιωακειμ )

2G Only και πέφτουν οι κλήσεις; Ωραία πράγματα και μένεις φουλ κέντρο. Εγώ πάντως σε εξωτερικό χώρο απλά είναι επαρκής η κάλυψη,και στην Ικτίνου σε εσωτερικό χώρο με το ζόρι σήμα.

 

4 ώρες πριν, TakeOverNet said:

Πάλι καλά και τα 130 Mbps…θα μπορούσε παραπάνω.

20 ώρες πριν, georgebad said:

Τουλάχιστον το 3G τους πάει σφερα 😵💫 Θεσσαλονίκη Παύλου Μελα 

https://drive.google.com/file/d/1qIzR0LZOzzE5M7e30cxUYKb-sZZmFM6P/view?usp=drivesdk

Εποχές 2015-2016 θυμήθηκα τώρα, α ρε Vodafone.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nikolas14 said:

2G Only και πέφτουν οι κλήσεις; Ωραία πράγματα 

Πάλι καλά και τα 130 Mbps…θα μπορούσε παραπάνω.

Εποχές 2015-2016 θυμήθηκα τώρα, α ρε Vodafone.

5G 3G 5G 3G 2G 5G 3G 5G ένα loop χωρίς τέλος . Πιστεύω ότι το ότι δεν μπορείς να βγάλεις μια σωστή κλήση δεν είναι λόγο παντελούς έλλειψης κάλυψης αλλά λόγο των κακό ρυθμισμένων overlapping cell

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, georgebad said:

5G 3G 5G 3G 2G 5G 3G 5G ένα loop χωρίς τέλος . Πιστεύω ότι το ότι δεν μπορείς να βγάλεις μια σωστή κλήση δεν είναι λόγο παντελούς έλλειψης κάλυψης αλλά λόγο των κακό ρυθμισμένων overlapping cell

Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει στο δικό μου iPhone 13 Γιώργο, και σκέψου είμαι με συμβολαιο. Μου πιστώσαν ένα πάγιο σαν εταιρεία,τουλάχιστον τους το αναγνωρίζω όχι σαν τους αλλους δυο. Ούτε στη Κεφαλονιά τέτοιο μπάχαλο, που σπουδάζω από το 2018 και μένω και καλοκαίρια. Στη Θεσσαλονίκη έχω περάσει απ όλες τις εταιρίες και από το 2016 πήγαμε στη Vodafone οικογενειακά λόγω φοιτητικού Cu. Τότε το δίκτυο ήταν αξιοπρεπές. Τώρα οι γονείς μου κατέληξαν να βάζουν δεδομένα και ομιλία και σε άλλες εταιρίες γιατί η Vodafone έχει πρόβλημα. Επισης στο σπίτι σου στο κέντρο και σε Φάληρο,Ανάληψη, Ντεπώ και Χαριλάου τουλάχιστον δεν δίνει πάνω από 24Mbps η Vodafone.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Nikolas14 said:

Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει στο δικό μου iPhone 13 Γιώργο, και σκέψου είμαι με συμβολαιο. Μου πιστώσαν ένα πάγιο σαν εταιρεία,τουλάχιστον τους το αναγνωρίζω όχι σαν τους αλλους δυο. Ούτε στη Κεφαλονιά τέτοιο μπάχαλο, που σπουδάζω από το 2018 και μένω και καλοκαίρια. Στη Θεσσαλονίκη έχω περάσει απ όλες τις εταιρίες και από το 2016 πήγαμε στη Vodafone οικογενειακά λόγω φοιτητικού Cu. Τότε το δίκτυο ήταν αξιοπρεπές. Τώρα οι γονείς μου κατέληξαν να βάζουν δεδομένα και ομιλία και σε άλλες εταιρίες γιατί η Vodafone έχει πρόβλημα. Επισης στο σπίτι σου στο κέντρο και σε Φάληρο,Ανάληψη, Ντεπώ και Χαριλάου τουλάχιστον δεν δίνει πάνω από 24Mbps η Vodafone.

Καλά το δίκτυο της Vodafone μια ζωή ήταν μπουρδ@λο στην θεσσαλονικη. Τώρα γενικά έχουν βάλει 1 3 20 , αλλά λίγο η κακή ρυθμίσει λίγο το ότι 40 MHz στις μέρες μας δεν είναι τίποτα το δίκτυο έχει επιδόσεις 3G . Ένα screen μέσα από το σπίτι μου 

https://drive.google.com/file/d/1iIudu6U7YT9J5I7LYDyxg6OcLIvHYapO/view?usp=drivesdk

γυρνά σε 2G ρε Voda τι το κρατάς 

ΣΣΑΣ θεσσαλονικη

https://www.speedtest.net/my-result/i/5171723483

Edited by georgebad
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, georgebad said:

Καλά το δίκτυο της Vodafone μια ζωή ήταν μπουρδ@λο στην θεσσαλονικη. Τώρα γενικά έχουν βάλει 1 3 20 , αλλά λίγο η κακή ρυθμίσει λίγο το ότι 40 MHz στις μέρες μας δεν είναι τίποτα το δίκτυο έχει επιδόσεις 3G . Ένα screen μέσα από το σπίτι μου 

https://drive.google.com/file/d/1iIudu6U7YT9J5I7LYDyxg6OcLIvHYapO/view?usp=drivesdk

γυρνά σε 2G ρε Voda τι το κρατάς 

Εγώ στο πατρικό μου είμαι στον 4ο έχει 4G στο μισό σπίτι,στο πίσω μπαλκόνι 5G. Αλλά το θέμα είναι στο ασανσέρ και σε ισόγειο και 1ο είναι τραγωδία. 3G-4G οριακό χωρίς λόγο. Μόνο με 2G κάνω δουλειά και στο δρόμο 3G μέχρι να βγω στη Βούλγαρη. 

Στο χωριό μου παρόλο που έχει κεραία στα 4 χιλιόμετρα μέσω Victus μέσα στο σπίτι σήμα μηδέν. 

Edit: Προβληματική περιοχή της Vodafone Δελφών και Σόλωνος ειναι μετά τη διασταύρωση με 25ης Μαρτίου και πριν από την επόμενη διασταύρωση με Πέτρου Συνδίκα όπου έχει και κατάστημα. 
 5G και με το που τελείωσε το Speedtest σε 3G. Εν κινήσει κλειδώνει σε 3G με το λεωφορείο που έχω περάσει. Και σε 4G τις ίδιες ταχύτητες έδινε. Επιπλέον να αναφερθώ ότι είναι ένα σημείο που θέλει σταθμό και ιδανικά μέσω της Victus. 

02A56C17-E6B0-4E88-94B7-D155110A52F5.thumb.png.ac661a22e022e34d39e9af1af07efd7a.png
 

00854EC2-00B5-491D-973D-094936AEB73D.thumb.png.5df68193c1c673344e35c6fadf942649.png
 

Πετρου Συνδίκα https://www.speedtest.net/my-result/i/5171794232

Βασιλισσης Ολγας στην έπαυλη Μαρόκου στο φανάρι https://www.speedtest.net/my-result/i/5171799833

 

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, TakeOverNet said:

Κατάφερες να βρεις σταθερή κεραία, που να μην αλλάζει κάθε 5 δεύτερα; Ωραίος. 😁

3 ώρες πριν, georgebad said:

Giga network. 😎

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, MitsosDaBest13 said:

Κατάφερες να βρεις σταθερή κεραία, που να μην αλλάζει κάθε 5 δεύτερα; Ωραίος. 😁

Giga network. 😎

Gαρδούμπα Network 🐢😂

Link to comment
Share on other sites

που να το γραψω στο 5g, 4g, η στο 3g...

παραλιακα απο 10 πρωι Μαλεμε προς κολυμπαρι και πισω Χανια....

Τι να πω ... κανει διακοπες το ραδιο στο πρωτο τμημα κοιταω 3g..λεω για να δω ποτε θα αλλαξει..

Περναω και βγαινω λιγο εξω απο το Κολυμπαρι .. τιποτα αυτο εκει 3g και απειρες διακοπες.

Σταματαω κανω εναλλαγη και με τα πολλα αλλαζει.

Σταματαω στο Κολυμπαρι κεντρο με 4g plus και παω να μιλησω whatsapp αλλα και ετσι χαλια με διακοπες. (δεν προσεξα το ping μου αλλα ο αλλος ηταν σπιτι.. )

Ο γυρισμος μεχρι Πλατανια χαλια. Ραδιο δεν μπορουσες να ακουσεις.

Λιγο πριν τον Πλατανια δεν (θυμαμαι αν εκκανα εναλλαγη για να ξεκολλησει) αλλα με 4g βαζω ραδιο και με το που παιρναω το Minoa  μπαινωντας κεντρο γυρναει σε 3g.

Αν και δεν μου χρειαζονται τα απεριοριστα και εχω χομπι να κυνηγαω το σεντ στο γιαουρτι πιστευω οτι αξιζει που πληρωνω κοτε gigamax. βασικα ειναι τζαμπα με τις εξτρα σιμ

Παρατηρω βεβαια πολλα σημεια που εχουν κενα ολοι και ας εισαι 50 μετρα απο την εθνικη κλπ

η πχ οι τρυπες που υπαρχουν παντου και προς νοτια, περιμενα η κοτε λογο αλλων σημειων που εχει τις κεραιες να μην εχει θεμα (και να εχει αλλου.. που μεχρι τωρα εχουν ολοι οπου υπαρχει προβλημα εκτος απο κατι σημεια με 2g wind που μιλας!) αλλα καμια σχεση μα καμια το δικτυο τωρα, δεν το φτανουν οι αλλοι μαλλον ποτε.

Οι τρυπες του να ακους ραδιο θα κλεισουν με την απενεργοποιηση του 3g απο τους αλλουςαλλα στα αλλα ....ποτε δυστηχως.

 

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό. Εδώ μιλάμε για την ΜΗ δυνατότητα χρήσης του δικτύου ακόμα και αν ισχύουν αυτά που λες και αν όντως ισχύουν και τα έχουν κάνει έτσι με αυτό τον τρόπο να δίνουν αβέρτα πράμα στο λαό, τότε το έχουν υλοποιήσει ΤΕΡΜΑ λάθος. Αυτή τη στιγμή όποιος έχει συμβόλαιο στη βόντα είναι ΚΑΜΜΕΝΟΣ από χέρι και τραβάει τα μαλλιά του. Το adsl που αναφέρεις δεν κατάλαβα τι εννοείς. Γράφεις λίγο μπερδεμένα 😵

Edit: Δύο χρόνια τώρα απ όσο θυμάμαι, δίνουν αβέρτα κάθε καλοκαίρι απεριόριστα με ένα δεκάρικο. Κάθε χρόνο πάει και χειρότερα το πράμα. Κανένα crash test, κανένα feedback από την κατάσταση του δικτύου. Μόνο τσιμπανε το χρήμα του κοσμάκη ξέρουν. Σε προκαλώ να πας να τεστάρεις το αβέρτα πράμα στην Εθνική Οδό Αθηνών- Πατρών εν κινήσει. Άμα καταφέρεις να ακούσεις έστω και ράδιο χωρίς να σπάσεις το κινητό, έλα πεσμου.... 😏

Edited by johnny_htc
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, drdedus said:

που να το γραψω στο 5g, 4g, η στο 3g...

παραλιακα απο 10 πρωι Μαλεμε προς κολυμπαρι και πισω Χανια....

Τι να πω ... κανει διακοπες το ραδιο στο πρωτο τμημα κοιταω 3g..λεω για να δω ποτε θα αλλαξει..

Περναω και βγαινω λιγο εξω απο το Κολυμπαρι .. τιποτα αυτο εκει 3g και απειρες διακοπες.

Σταματαω κανω εναλλαγη και με τα πολλα αλλαζει.

Σταματαω στο Κολυμπαρι κεντρο με 4g plus και παω να μιλησω whatsapp αλλα και ετσι χαλια με διακοπες. (δεν προσεξα το ping μου αλλα ο αλλος ηταν σπιτι.. )

Ο γυρισμος μεχρι Πλατανια χαλια. Ραδιο δεν μπορουσες να ακουσεις.

Λιγο πριν τον Πλατανια δεν (θυμαμαι αν εκκανα εναλλαγη για να ξεκολλησει) αλλα με 4g βαζω ραδιο και με το που παιρναω το Minoa  μπαινωντας κεντρο γυρναει σε 3g.

Αν και δεν μου χρειαζονται τα απεριοριστα και εχω χομπι να κυνηγαω το σεντ στο γιαουρτι πιστευω οτι αξιζει που πληρωνω κοτε gigamax. βασικα ειναι τζαμπα με τις εξτρα σιμ

Παρατηρω βεβαια πολλα σημεια που εχουν κενα ολοι και ας εισαι 50 μετρα απο την εθνικη κλπ

η πχ οι τρυπες που υπαρχουν παντου και προς νοτια, περιμενα η κοτε λογο αλλων σημειων που εχει τις κεραιες να μην εχει θεμα (και να εχει αλλου.. που μεχρι τωρα εχουν ολοι οπου υπαρχει προβλημα εκτος απο κατι σημεια με 2g wind που μιλας!) αλλα καμια σχεση μα καμια το δικτυο τωρα, δεν το φτανουν οι αλλοι μαλλον ποτε.

Οι τρυπες του να ακους ραδιο θα κλεισουν με την απενεργοποιηση του 3g απο τους αλλουςαλλα στα αλλα ....ποτε δυστηχως.

 

Και υποτίθεται ότι στα Χανιά ήταν υπόδειγμα η Vodafone … Σε Όλη την Ελλάδα το έχουν χάσει το παιχνίδι και προσπαθούν από εδώ και από εκεί να καλύψουν τα ακάλυπτα 

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι ήταν, απλά τα θαλάσσωσαν με τον νέο εξοπλισμό, μακάρι να βρούνε άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το drop σε 3G είναι κάποιο κόλπο που δεν το ξέρουμε; Επίσης το adsl θα εξαφανιστεί οπότε τι λες; 

Link to comment
Share on other sites

Αν τίποτα παίζουν τους χαζούς πες τους ψιλοκαταλάβες ρε μπρο και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Χρυσοχοΐδη, Βόλος. Μέτρηση εντος του σπιτιού. Δεν εχω το ιδιο δυνατό σήμα σε όλα τα δωμάτια η αλήθεια είναι, αλλά όπου έχω πάνω απο τρεις γραμμές σήμα πάει αρκετά καλά.57268248_Screenshot_20220628-185102_MyVodafone.thumb.jpg.99eba54c19e488b24e220b95ba16f1c7.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, lyricmyth said:

Χρυσοχοΐδη, Βόλος. Μέτρηση εντος του σπιτιού. Δεν εχω το ιδιο δυνατό σήμα σε όλα τα δωμάτια η αλήθεια είναι, αλλά όπου έχω πάνω απο τρεις γραμμές σήμα πάει αρκετά καλά.57268248_Screenshot_20220628-185102_MyVodafone.thumb.jpg.99eba54c19e488b24e220b95ba16f1c7.jpg

 

Πολύ καλά, μπορείς να αξιοποιήσεις τις ταχύτητες για συμβολαιο Giga Unlimited Ultra και να κόψεις την adsl που τυχόν έχεις στο σπίτι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αγίας Σοφίας με Μητροπόλεως Θεσσαλονίκη 

https://www.speedtest.net/my-result/i/5172929819

Να χαρώ εγώ Tera network . 
 

Μακεδονία palace 

https://www.speedtest.net/my-result/i/5172946158

Edited by georgebad
Link to comment
Share on other sites

Κατεχάκη 60 (κάπου εκεί). Από την κεραία του Γηροκομείου (ίδια με το σπίτι μου). 

Screenshot_2022-06-28-16-03-29-725_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Screenshot_2022-06-28-16-03-34-353_cz.mroczis.netmonster.jpg

2 ώρες πριν, blizard said:

Δεν μασάνε ... όταν με είχε πάει μια πωλήτρια cosmote που επέμενε μετά την άρνηση της είπα ότι  είχε ο αδερφός μου τέτοιο πρόγραμμα και ήταν χαλασμένο !! οτι σε 2-3 μέρες σταμάταγε το ιντερνετ και έπρεπε να αγοράζει νέο ιντερνετ συν ότι δεν θέλουμε συμβόλαιο ...  Οπότε μου εξηγούσε η γυναίκα γιατί χάλαγε το ιντερνετ μου και τι δεν πρέπει να  βλέπω 🙂 ... πως καμία εταιρία δεν σου προσφέρει κάτι καλύτερο   .. και ακόμα και όταν της είπα ότι είχα 100gb με vodafone συνέχισε να μου λέει για την ταχύτητα και το  5g  !!!  πραγματικά δεν καταλαβαίνουν , ίσως γενικά και ο κόσμος δεν εχει καταλάβει τι είναι το gb τελικά  αν κρίνω από την δυσκολία εδώ μέσα .

Αυτό που κάνεις το θέμα μπάχαλο, γράφοντας τα δικά σου ακαταλαβιστικα, κάθε φορά που η συζήτηση πάει στο πόσο χάλια δίκτυο έχει η Vodafone, είναι τυχαίο; 🤔

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, blizard said:

Δεν είναι τυχαίο ,  οργανώνετε μια  συζήτηση της πλάκας γελώντας για δήθεν χαμηλές ταχύτητες (που βέβαια είναι μια χαρά αν βάλουμε την παράμετρο του gb και του απεριόριστου που ακόμα δεν έχουμε ) οπότε συμμετέχω ,,,

Επίσης 500 μέτρα πιο ψηλά από γεροκομείο - κατεχάκη  μένω και δεν έχω  "καλές" ταχύτητες σε 4g ... τις έχεις δοκιμάσεις εκει γύρω, πως στο καλό βγαίνει τόσο δυνατό το 5g ?

Δήθεν χαμηλές ταχύτητε…

https://drive.google.com/file/d/1puUArZ3LC0jVUt6usaKxEWoJpZ68W7JJ/view?usp=drivesdk

Καλαμαρια πριν το σαρκ

https://www.speedtest.net/my-result/i/5172970554

Πεζοδρόμος  καλαμαριάς ΑΙΣΧΡΟ με LTE 

Link to comment
Share on other sites



Δεν είναι τυχαίο ,  οργανώνετε μια  συζήτηση της πλάκας γελώντας για δήθεν χαμηλές ταχύτητες (που βέβαια είναι μια χαρά αν βάλουμε την παράμετρο του gb και του απεριόριστου που ακόμα δεν έχουμε ) οπότε συμμετέχω ,,,
Επίσης 500 μέτρα πιο ψηλά από γεροκομείο - κατεχάκη  μένω και δεν έχω  "καλές" ταχύτητες σε 4g ... τις έχεις δοκιμάσεις εκει γύρω, πως στο καλό βγαίνει τόσο δυνατό το 5g ?


Μια χαρά θα ήταν αν δεν βλέπαμε πολλά 0.0x Mbps στα Speedtest και δεν είναι καθόλου ασυνήθιστο αυτό για Vodafone και, όσο και αν βγάζεις σπυριά στο άκουσμα της παρακάτω πρότασης, ναι η ταχύτητα είναι ένας πολύ σημαντικός παράγοντας για να έχει συνδρομητές μια εταιρεία. Μας επρηξες με τα Mb Gb και δε συμμαζεύεται, δεν είναι καν μεγάλη πια η διαφορά τιμής ανάμεσα στις εταιρείες.

Poco X3 Pro

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, georgebad said:

Δήθεν χαμηλές ταχύτητε…

https://drive.google.com/file/d/1puUArZ3LC0jVUt6usaKxEWoJpZ68W7JJ/view?usp=drivesdk

Καλαμαρια πριν το σαρκ

https://www.speedtest.net/my-result/i/5172970554

Πεζοδρόμος  καλαμαριάς ΑΙΣΧΡΟ με LTE 

Τα βλέπω και βγάζω σπυριά,τα ίδια και σε εμένα Γιώργο…

Τραγωδία στη κινητή 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μία μέτρηση στο πίσω μέρος του σπιτιού μου (Γηροκομείο Αθηνών), από την κεραία στο λόφο που έχει DSS. Το 4G έπιασε 103. 

Screenshot_2022-06-28-21-40-26-823_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Screenshot_2022-06-28-21-40-38-116_cz.mroczis.netmonster.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blizard said:

Δεν είναι τυχαίο ,  οργανώνετε μια  συζήτηση της πλάκας γελώντας για δήθεν χαμηλές ταχύτητες (που βέβαια είναι μια χαρά αν βάλουμε την παράμετρο του gb και του απεριόριστου που ακόμα δεν έχουμε ) οπότε συμμετέχω ,,,

Επίσης 500 μέτρα πιο ψηλά από γεροκομείο - κατεχάκη  μένω και δεν έχω  "καλές" ταχύτητες σε 4g ... τις έχεις δοκιμάσεις εκει γύρω, πως στο καλό βγαίνει τόσο δυνατό το 5g ?

Δεν θα σταθώ στη συζήτηση τις πλάκας αλλά στις χαμηλές ταχύτητες; 

Εχεις έρθει μια φορά τα τελευταία 3 χρόνια Θεσσαλονίκη; Γιατί αν έχεις έρθει και ειδικά τώρα θα δεις χαμηλές ταχύτητες.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...