Jump to content

NOVA 5G


p_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδια οπως ειχα γραψει σε προηγούμενη σελιδα μενω σε χωριο και επειδή υπάρχει μονο κοσμοτε πληρώνω 24mbps και πιανω 6-7-8 mbps και σκεφτόμουν να βαλω ρουτερ με καρτα σιμ της νοβα και να εχω wifi σπίτι, εψαχνα κατι σε απεριόριστα gb με απεριόριστη ταχύτητα αλλα δεν υπάρχει και σημερα που με πηραν τηλ μου ειπαν οτι μπορούν να μου βγάλουν αριθμό κανονικό unlimited χωρις περιορισμό στην ταχύτητα και απλα να την βαλω σε ρουτερ με δυο παγια δωρο αρα βγαινει 24-25 το μηνα.  θα έχω αποτέλεσμα λετε; στο κινητό μου που ειναι nova με 4g+ πιανω 40-50 mbps.

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να καταργήσεις την σταθερή όμως, προσπάθησε να βρεις καλό ρουτερακι που να δουλεύει αξιόπιστα και να το βάλεις σε καλό σημείο μέσα στο σπίτι για να έχεις όσο καλύτερη λήψη γίνεται και μετά προχωράς στη διακοπή. Έτσι θα έκανα εγώ τουλάχιστον. Από την άλλη για πες περίπου τη χρήση κάνεις τον μήνα από data για να δούμε άμα υπάρχει κόφτης ή όχι. Γενικά πολλά λέγονται. Άλλοι λένε στα 500 gb, άλλοι στο 1TB και άλλοι λένε δεν έχει άλλα δεν είναι τπτ σίγουρο. Κάνε έναν μήνα ο, τι κάνεις και μέτρα αφού θες να πας σε nova

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και άσε φυσικά ένα σεβαστό περιθώριο χρήσης τουλάχιστον να είσαι εντός των 500 GB

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να καταργήσεις την σταθερή όμως, προσπάθησε να βρεις καλό ρουτερακι που να δουλεύει αξιόπιστα και να το βάλεις σε καλό σημείο μέσα στο σπίτι για να έχεις όσο καλύτερη λήψη γίνεται και μετά προχωράς στη διακοπή. Έτσι θα έκανα εγώ τουλάχιστον. Από την άλλη για πες περίπου τη χρήση κάνεις τον μήνα από data για να δούμε άμα υπάρχει κόφτης ή όχι. Γενικά πολλά λέγονται. Άλλοι λένε στα 500 gb, άλλοι στο 1TB και άλλοι λένε δεν έχει άλλα δεν είναι τπτ σίγουρο. Κάνε έναν μήνα ο, τι κάνεις και μέτρα αφού θες να πας σε nova

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Και άσε φυσικά ένα σεβαστό περιθώριο χρήσης τουλάχιστον να είσαι εντός των 500 GB

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Δεν έχει κόφτη. Τελεία.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, johnny_htc said:

Μέχρι να καταργήσεις την σταθερή όμως, προσπάθησε να βρεις καλό ρουτερακι που να δουλεύει αξιόπιστα και να το βάλεις σε καλό σημείο μέσα στο σπίτι για να έχεις όσο καλύτερη λήψη γίνεται και μετά προχωράς στη διακοπή. Έτσι θα έκανα εγώ τουλάχιστον. Από την άλλη για πες περίπου τη χρήση κάνεις τον μήνα από data για να δούμε άμα υπάρχει κόφτης ή όχι. Γενικά πολλά λέγονται. Άλλοι λένε στα 500 gb, άλλοι στο 1TB και άλλοι λένε δεν έχει άλλα δεν είναι τπτ σίγουρο. Κάνε έναν μήνα ο, τι κάνεις και μέτρα αφού θες να πας σε nova

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και άσε φυσικά ένα σεβαστό περιθώριο χρήσης τουλάχιστον να είσαι εντός των 500 GB

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ρουτερακι ειδα ένα στο Σκρουτζ με πολλες κρητικές, δε σκαμπαζω και πολλα απο αυτα, αν καποιος έχει προσωπική άποψη απο κανενα θα με βοηθούσε.

υπάρχει και το το πρόγραμμα mobile internet με 25 ευρώ σου δίνει καλό ρούτερ αλλα οριο 100gb και μετά πέφτει στα 6mbps, αν ειχε όριο τα 200 και να επεφτε μετα στα 12mbps ίσως το σκεφτόμουν.

χρήση πολυ γιουτιουμπ, νετφλιξ, μπορεί να μη πιάνω ουτε τα 200gb το μηνα αλλα ψυχολογικά και μονο θέλω απεριόριστα.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, some1 said:

ρουτερακι ειδα ένα στο Σκρουτζ με πολλες κρητικές, δε σκαμπαζω και πολλα απο αυτα, αν καποιος έχει προσωπική άποψη απο κανενα θα με βοηθούσε.

υπάρχει και το το πρόγραμμα mobile internet με 25 ευρώ σου δίνει καλό ρούτερ αλλα οριο 100gb και μετά πέφτει στα 6mbps, αν ειχε όριο τα 200 και να επεφτε μετα στα 12mbps ίσως το σκεφτόμουν.

χρήση πολυ γιουτιουμπ, νετφλιξ, μπορεί να μη πιάνω ουτε τα 200gb το μηνα αλλα ψυχολογικά και μονο θέλω απεριόριστα.

Router να προτιμήσεις ένα που να είναι 4G+. Καλά 4G+ router είναι τα tplink mr600 και huawei 4g router 3 pro b535-232. Μετά υπάρχει και το Huawei cpe pro 2 b628-265 που είναι πιο ακριβό αλλά είναι cat12 και μπορεί να πιάσει καλύτερη ταχύτητα από τα άλλα δύο. Ανέβασε ένα netmonster να δούμε. 

Edited by dasnowy

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Router να προτιμήσεις ένα που να είναι 4G+. Καλά 4G+ router είναι τα tplink mr600 και huawei 4g router 3 pro b535-232. Μετά υπάρχει και το Huawei cpe pro 2 b628-265 που είναι πιο ακριβό αλλά είναι cat12 και μπορεί να πιάσει καλύτερη ταχύτητα από τα άλλα δύο. Ανέβασε ένα netmonster να δούμε. 

Έχω και τα δύο της Huawei. Αν δε θέλεις να ασχοληθείς πολύ με μπάντες κλπ, τα βάζεις και ξενοιαζεις, συνήθως πιάνουν το μέγιστο που μπορούν.
Κάπου κάπου τα κάνεις μια επανεκκίνηση, ή κάνουν μόνα τους το βράδυ. Το cpe pro2 , δεν έχει τόσο ισχυρό wifi, καλύπτει ένα μέσο σπίτι, αλλά εδώ που είμαι τώρα είναι τρία επίπεδα, οπότε κινήθηκα σε λύση mesh wifi, όχι extender...

Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την απόδοσή τους.

Υγ το b535-232 το πήρα από ebay, 60 ευρώ....


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Μπροστά από τα LEROY MERLIN στους Αμπελόκηπους, Βασιλίσσης Σοφίας

Screenshot-2023-02-21-10-02-58-19-79d0ff

Screenshot-2023-02-21-10-03-06-27-852d9a

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dasnowy said:

Router να προτιμήσεις ένα που να είναι 4G+. Καλά 4G+ router είναι τα tplink mr600 και huawei 4g router 3 pro b535-232. Μετά υπάρχει και το Huawei cpe pro 2 b628-265 που είναι πιο ακριβό αλλά είναι cat12 και μπορεί να πιάσει καλύτερη ταχύτητα από τα άλλα δύο. Ανέβασε ένα netmonster να δούμε. 

ελεγα κατι μεχρι 60-70ευρω λιγο τσιμπημενα αυτα που πρότεινες.

η διαφορά ειναι εμφανέστατη δεδομένα με 4g+ και σταθερό ίντερνετ cosmote

Screenshot_2023-03-20-18-31-12-782_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Screenshot_2023-03-20-18-31-50-721_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, some1 said:

ελεγα κατι μεχρι 60-70ευρω λιγο τσιμπημενα αυτα που πρότεινες.

Screenshot_2023-03-20-18-31-12-782_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Screenshot_2023-03-20-18-31-50-721_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Κατέβασε το netmonster και στείλε ένα screenshot με ανοιχτά τα δεδομένα να δούμε τι ca κάνει το τηλέφωνο. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dasnowy said:

Κατέβασε το netmonster και στείλε ένα screenshot με ανοιχτά τα δεδομένα να δούμε τι ca κάνει το τηλέφωνο. 

το κατεβασα αλλα δε βρισκω το ca και τι ακριβώς να στείλω.

πηρα την κοσμοτε να ρωτήσω τι ειναι να τους πληρώσω αν φυγω μου ειπαν 90 ευρώ αλλά επειδή φαίνεται στο ιστορικό οτι ειχα πολλά προβλήματα στη γραμμή δε θα πληρωσω κατι. μου είπαν για το κοσμοτε speed booster με 2 ευρώ για 100gb απεριόριστη ταχύτητα και μετα πέφτει στα 15mbps

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, some1 said:

το κατεβασα αλλα δε βρισκω το ca και τι ακριβώς να στείλω.

πηρα την κοσμοτε να ρωτήσω τι ειναι να τους πληρώσω αν φυγω μου ειπαν 90 ευρώ αλλά επειδή φαίνεται στο ιστορικό οτι ειχα πολλά προβλήματα στη γραμμή δε θα πληρωσω κατι. μου είπαν για το κοσμοτε speed booster με 2 ευρώ για 100gb απεριόριστη ταχύτητα και μετα πέφτει στα 15mbps

Απλά στείλε screenshot από το netmonster την αρχική.

Για πιο φτηνό 4g router υπάρχει το mr6400 που όμως είναι σκέτο 4g δηλαδή θα έχεις μικρότερη ταχύτητα από αυτή που έχεις στο κινητό. Με 25 ευρω παραπάνω παίρνεις το Huawei b535-232 που είναι 4g+ και θα στο πρότεινα αν καταλήξεις στη 4g λύση για ίντερνετ. 

Το speed booster καλό ακούγεται για 2 ευρώ παραπάνω αρκεί να έχεις καλή κάλυψη από cosmote. Μετά τα 100gb θα πέσεις στα 15mbps+7mbps της σταθερής = 22mbps. Επίσης, μέσω τηλεφώνου έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης αν δε σε βολέψει το speed booster. 

Edited by dasnowy

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dasnowy said:

Απλά στείλε screenshot από το netmonster την αρχική.

Για πιο φτηνό 4g router υπάρχει το mr6400 που όμως είναι σκέτο 4g δηλαδή θα έχεις μικρότερη ταχύτητα από αυτή που έχεις στο κινητό. Με 25 ευρω παραπάνω παίρνεις το Huawei b535-232 που είναι 4g+ και θα στο πρότεινα αν καταλήξεις στη 4g λύση για ίντερνετ. 

Το speed booster καλό ακούγεται για 2 ευρώ παραπάνω αρκεί να έχεις καλή κάλυψη από cosmote. Μετά τα 100gb θα πέσεις στα 15mbps+7mbps της σταθερής = 22mbps. Επίσης, μέσω τηλεφώνου έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης αν δε σε βολέψει το speed booster. 

εχεις δικιο για 25 ευρω πας σε καλύτερο ρούτερ αξιζει.

ναι για δυο ευρώ μπορεί και να αξίζει αλλα και παλι που τα 22 που τα 50-60.

ελπίζω να εστειλα αυτο που θέλεις

Screenshot_2023-03-20-19-19-02-481_cz.mroczis.netmonster.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, some1 said:

εχεις δικιο για 25 ευρω πας σε καλύτερο ρούτερ αξιζει.

ναι για δυο ευρώ μπορεί και να αξίζει αλλα και παλι που τα 22 που τα 50-60.

ελπίζω να εστειλα αυτο που θέλεις

Screenshot_2023-03-20-19-19-02-481_cz.mroczis.netmonster.jpg

Με τόσες πολλές μπάντες πας κατευθείαν για 4g+ router. Βέβαια, αντί για 4 μπάντες το router συνδυάζει δύο, αλλά με δοκιμές και ρύθμιση από τον υπολογιστή μπορείς να βρεις τις δύο καλύτερες μπάντες και να κλειδώσεις το router σε αυτές. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Μη τσιγκουνευτεις μόντεμ - ρουτερ για 20, 30 ή και 40 ευρώ εφόσον βρεις κάτι με πολύ καλή εμβέλεια σε wifi και λήψη σήματος που κάνει ca τις μπάντες όπως σου προτείνουν ή συμφορουμιτες. Τα stats του δικτύου που πιάνεις φαίνονται καλά και δεν φαίνεσαι να είσαι σε cell με πολύ κόσμο πάνω στη κεραία, άρα θα είναι μάλλον καλή επιλογή να πας. Που είσαι αν επιτρέπεται; Αφού θα κάνεις ως κύρια σύνδεση σου μια κινητή σύνδεση θα πρέπει απλά να λάβεις υπόψιν αν η περιοχή είναι τουριστική και το καλοκαίρι πήζει από τουρισμό. Εκεί θα δεις λίγο τα πράματα να μην είναι και στα καλύτερα τους γτ μπορεί να μπουκώνει ο ιστός και οι ταχύτητες να πέφτουν ως και δραματικά.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, johnny_htc said:

Μη τσιγκουνευτεις μόντεμ - ρουτερ για 20, 30 ή και 40 ευρώ εφόσον βρεις κάτι με πολύ καλή εμβέλεια σε wifi και λήψη σήματος που κάνει ca τις μπάντες όπως σου προτείνουν ή συμφορουμιτες. Τα stats του δικτύου που πιάνεις φαίνονται καλά και δεν φαίνεσαι να είσαι σε cell με πολύ κόσμο πάνω στη κεραία, άρα θα είναι μάλλον καλή επιλογή να πας. Που είσαι αν επιτρέπεται; Αφού θα κάνεις ως κύρια σύνδεση σου μια κινητή σύνδεση θα πρέπει απλά να λάβεις υπόψιν αν η περιοχή είναι τουριστική και το καλοκαίρι πήζει από τουρισμό. Εκεί θα δεις λίγο τα πράματα να μην είναι και στα καλύτερα τους γτ μπορεί να μπουκώνει ο ιστός και οι ταχύτητες να πέφτουν ως και δραματικά.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ειμαι στο Άστρος Αρκαδίας και το καλοκαίρι το Παράλιο Άστρος βουλιαζει από κόσμο το ενα χωριο απο το αλλο απέχει 4-5χιλιομετρα οπότε αυτο που λες με προβληματισε λιγο αν και δε ξερω αν επηρεάζεται μιας και εχει μια μικρή έστω απόσταση.

βεβαια απο 50-60 στα 30να πεσω είναι σίγουρα καλύτερα απο τα 7 που εχω τωρα αχαχαχα

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, some1 said:

ειμαι στο Άστρος Αρκαδίας και το καλοκαίρι το Παράλιο Άστρος βουλιαζει από κόσμο το ενα χωριο απο το αλλο απέχει 4-5χιλιομετρα οπότε αυτο που λες με προβληματισε λιγο.

βεβαια απο 50-60 στα 30να πεσω είναι σίγουρα απο τα 7 που εχω τωρα αχαχαχα

Στο cellmapper βλέπω το Άστρος καλύπτεται από τρεις κεραίες που δίνουν b1, b3, b7 οπότε θεωρητικά θα είσαι οκ. Εγώ που είχα πάει στη Λυγιά το καλοκαίρι που ήταν γεμάτη τουρίστες, η nova είχε μία κεραία μόνο και έπιανα με b7+b3+b1 0,92mbps download και 62,4mbps upload. Αν δεις πολύ χαμηλές ταχύτητες μπορείς να αλλάξεις την κεραία από την οποία παίρνεις σήμα μέσω προγράμματος του υπολογιστή. 

Edited by dasnowy

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dasnowy said:

Στο cellmapper βλέπω το Άστρος καλύπτεται από τρεις κεραίες που δίνουν b1, b3, b7 οπότε θεωρητικά θα είσαι οκ. Εγώ που είχα πάει στη Λυγιά το καλοκαίρι που ήταν γεμάτη τουρίστες, η nova είχε μία κεραία μόνο και έπιανα με b7+b3+b1 0,92mbps download και 62,4mbps upload. Αν δεις πολύ χαμηλές ταχύτητες μπορείς να αλλάξεις την κεραία από την οποία παίρνεις σήμα μέσω προγράμματος του υπολογιστή. 

μη μου λες τετοια παω για μαλλι και βγω κουρεμενος χαχαχα

να αρχισω να σκεφτομαι το cosmote speed booster δηλαδη..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, some1 said:

μη μου λες τετοια παω για μαλλι και βγω κουρεμενος χαχαχα

να αρχισω να σκεφτομαι το cosmote speed booster δηλαδη..

Εγώ θα σου πρότεινα να το δοκιμάσεις. Αν γίνει οποιαδήποτε στραβή το καλοκαίρι, όλες οι εταιρείες το καλοκαίρι βγάζουν προσφορά στα καρτοκινητά τους με απεριόριστα δεδομένα για 10 ευρώ. Βάζεις κάρτα άλλης εταιρείας που παίζει καλύτερα και είσαι εντάξει. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο Άστρος Αρκαδίας και το καλοκαίρι το Παράλιο Άστρος βουλιαζει από κόσμο το ενα χωριο απο το αλλο απέχει 4-5χιλιομετρα οπότε αυτο που λες με προβληματισε λιγο αν και δε ξερω αν επηρεάζεται μιας και εχει μια μικρή έστω απόσταση.
βεβαια απο 50-60 στα 30να πεσω είναι σίγουρα καλύτερα απο τα 7 που εχω τωρα αχαχαχα
Φίλε μου καταρχήν να χαίρεσαι τα όμορφα μέρη εκεί κάτω στην Αρκαδία. Τυγχάνει να είμαι κοντά σε σένα. Βασικά στη μεριά της Αργολίδας κοντά στο Κιβερι έχω σπίτι. Φαντάζομαι το γνωρίζεις το χωριό αφού θα περνάς από κει για Ναύπλιο, Άργος κλπ. Κατά δεύτερον το Άστρος και το "άνω" αλλά και το Παραλιο φαίνεται να είναι απ όλες τις εταιρείες με καλή κάλυψη και ευτυχώς η voda έχει εγκαταστήσει κεραίες αρκετές που πάνω της έχει βάλει η wind ή nova αν προτιμάς εξοπλισμό και παίζει σε πολλές μπάντες. Μάλλον καλά θα είσαι, γτ αν πας λίγο προς Κιβερι που σου αναφέρω με voda ή wind και συνδεθείς με κεραία του Ναυπλίου, έχεις το μονοψήφιο στο τσεπάκι σου που λενε. Τώρα από κει και πέρα πειραματίσου λίγο μες στο σπίτι να δεις σε ποιο σημείο πιάνεις καλύτερα και δες με το netmonster άμα σε συνδέει με κάποια άλλη κεραία και τρξεε επί τόπου τεστ.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θες και λίγο να δεις τη κίνηση του δικτύου πώς πάει, περίμενε λίγες μέρες, δε κάθε μέρα σε ώρες αιχμής, Σαββατοκύριακα που ο κόσμος βγαίνει και πιο πολύ έξω, να δεις τι απόδοση θα σου δώσει. Μη βιαστείς να πας κατευθείαν να υπογράψεις συμβόλαιο, ρουτερ κλπ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το κιβερι δε ξερω; όποτε παω αθηνα πρωί πρωί ο καφες και το φαγητό θα ειναι απο το γνωστό φούρνο και το καλοκαίρι έρχομαι συχνα για φαγητο!! θα περιμένω ΣΚ θα δω λίγο διαφορες στα νούμερα που δε νομίζω να εχει και τρελή διάφορα, τον Ιούλιο Αύγουστο γίνεται το πανηγύρι. Σίγουρα δε μπορώ να περιμένω μεχρι καλοκαίρι θέλω κατι ψιλόαμεσα με 2-3 ατομα στο σπίτι να ζοριζεται το youtube απαράδεκτο.

σας ευχαριστω για το χρόνο σας παιδια, καλο βράδυ!!

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Smart-Select-20230321-010610-Viber.jpg

Αυτό είναι δίκτυο στην επαρχία όχι σαν τα σαπάκια των άλλων που βάζουν n1 🤣🤣🤣🤣🤣

Βιβα νόβα σε αγαπάμε 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, cmvr said:

 

Smart-Select-20230321-010610-Viber.jpg

Αυτό είναι δίκτυο στην επαρχία όχι σαν τα σαπάκια των άλλων που βάζουν n1 🤣🤣🤣🤣🤣

Βιβα νόβα σε αγαπάμε 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Πνίγηκα με το νερό ρε συ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Φωτιααααα λεμεε

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nickchris36 said:

Πνίγηκα με το νερό ρε συ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Φωτιααααα λεμεε

Θέλει προσοχή τότε όταν ανοίγεις το cellmaper και κοιτάς επαρχία στην νόβα γιατί σε βλέπω στο τέλος να σε τρέχουν στα νοσοκομεία για CPR  μέχρι να βγει το νερό 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, cmvr said:

Θέλει προσοχή τότε όταν ανοίγεις το cellmaper και κοιτάς επαρχία στην νόβα γιατί σε βλέπω στο τέλος να σε τρέχουν στα νοσοκομεία για CPR  μέχρι να βγει το νερό 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σε καλό σου 🤣εντάξει μια εικόνα χίλιες λέξεις..

Ρισπεκτ νοβαρα!😜🥳👍

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nickchris36 said:

Σε καλό σου 🤣εντάξει μια εικόνα χίλιες λέξεις..

Ρισπεκτ νοβαρα!😜🥳👍

Σε προειδοποιώ άσε κάτω τα νερά και τα φαγητά κινδυνεύεις από πνιγμό 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Είναι μικρό δείγμα ακόμα 🤣🤣🤣🤣🤣

Smart-Select-20230321-012658-Viber.jpg

Πραγματικά αγαπάω νόβα αλλά να προσγειωθεί η όλη φάση στην πραγματικότητα. Έναυσμα ήταν οι συζητήσεις από συναδέλφους που δραστηριοποιούνται σε αυτές τις περιοχές. Είπαμε θέλει πολύ χρόνο για να αλλάξουν όλα αυτά και να μην hypaρουμε συνέχεια την φάση. Ας αφήσουμε να ωριμάσει πρώτα το δίκτυο παντού.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...